Čas na serveru 02:17:03

Aukční rekordy

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 277901

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, číslováno 4/450, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 279102

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 17 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Jan  Zrzavý - Máří Magdaléna

Máří Magdaléna

Id: 292008

malba/deska, rozměr malby 13 x7,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Salvador  Dalí_ - Adam

Salvador Dalí_
Adam

Id: 293901

reliéf, rozměr plakety viditelný 28,5 x 22 cm, materiál dle popisu na zadní straně, značeno a číslováno ve spodní části viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 301301

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Jan  Zrzavý - Piazzetta

Piazzetta

Id: 329107

pastel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, určeno a číslováno vlevo dole, také nad rámováním, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

91 000

Jan  Zrzavý - Bretaňský přístav

Bretaňský přístav

Id: 331402

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list lehce zvlněn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek Mgr. Ing. Ivo Bindera

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

91 000

Robert Jiran - Dívka s balonem

Robert Jiran
Dívka s balonem

Id: 329203

Detail

Vyvolávací cena:

90 100

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 246702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vlastimil  Beneš - Hokejový hřiště

Vlastimil Beneš
Hokejový hřiště

Id: 261703

olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

90 000

Gustav  Porš - Zimní cesta

Gustav Porš
Zimní cesta

Id: 263201

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Josef Bárta - U rybníka

Josef Bárta
U rybníka

Id: 289902

olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Alfons Mucha - Busta dívky

Alfons Mucha
Busta dívky

Id: 296105

patinovaný bronz, celková výška cca 38 cm, značeno na podstavci, stáří nelze určit, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 301801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František  Tichý - Krajina

František Tichý
Krajina

Id: 307106

olej/plátno, rozměr 27 x 28 cm, značeno s datací 27 vpravo dole, ve spodní části věnování k Vánocům, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vladimír Komárek - Bílá holubice a tři hrušky

Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky

Id: 318401

olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Jan  Zrzavý - San Marco

San Marco

Id: 327502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

90 000

Josef Velčovský - Podzimní kamásútra

Josef Velčovský
Podzimní kamásútra

Id: 326103

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 998

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 264402

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Ludvík Kohl - Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Ludvík Kohl
Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Id: 303201

olej/plátno, rozměr 76,5 x 60 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, v minulosti odborně restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Robert Jiran - Hra barev

Robert Jiran
Hra barev

Id: 306601

olej/plátno, rozměr (větší) 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

František Ringo Čech - Původ COVIDU 19

František Ringo Čech
Původ COVIDU 19

Id: 284401

"Pražáci žerou netopíry Moraváci luskouny", olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

František Janoušek - Duchové

František Janoušek
Duchové

Id: 289604

pastel/černý karton, rozměr 28 x 42 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně potvrzení pravosti a popis, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

František Kaván - Letní krajina

František Kaván
Letní krajina

Id: 307201

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, popsáno, dekorativně rámováno, mírně prohnutá lepenka, oděrky na rámu, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

Karel Purkyně - V jízdárně

Karel Purkyně
V jízdárně

Id: 327902

olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

87 000

Milan Chabera - Rozhovor

Milan Chabera
Rozhovor

Id: 333101

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 96 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

87 000

Bohuslav Reynek - Ukřižovaný

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

86 000

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

František Zdeněk Eberl - Akt

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

86 000