Čas na serveru 05:18:11

Aukční rekordy

Max Horb - Pierot

Max Horb
Pierot

Id: 290706

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 299301

olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na olištování

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Kristian Kodet - Zrcadlení

Kristian Kodet
Zrcadlení

Id: 345202

olej/plátno/karton, rozměr 71 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Josef Jíra - Kristus

Josef Jíra
Kristus

Id: 362008

olej/plátno, rozměr malby 18 x 12 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Jaroslav Klápště - Krajina v podskalí

Jaroslav Klápště
Krajina v podskalí

Id: 373508

olej/plátno, rozměr 52 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Iva Hüttnerová - Klaun

Iva Hüttnerová
Klaun

Id: 390304

olej/dřevo, rozměr cca 23,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rámeček viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Jan Saudek - ...to One I love

...to One I love

Id: 393002

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Josef Velčovský - Podzimní start

Josef Velčovský
Podzimní start

Id: 401401

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Jan Saudek - Závora

Závora

Id: 438301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen původní doklad o nabytí díla

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

135 000

Zdeněk Burian - Lovec s dívkou Očopanou

Zdeněk Burian
Lovec s dívkou Očopanou

Id: 464501

kombinovaná technika, běloba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy A.V.Friče Dlouhý lovec, nakl. SNDK, 1955

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Vilém  Kreibich - Závod

Vilém Kreibich
Závod

Id: 337

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, zcela ojedinělý motiv, který se na našem trhu ještě neobjevil, ze závodu Praha - Jíloviště původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

134 000

Jan Kanyza - Pozdě v noci

Jan Kanyza
Pozdě v noci

Id: 463402

akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

134 000

Vilém  Kreibich - V depu

Vilém Kreibich
V depu

Id: 41502

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

133 000

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 118001

reliéf, cín/zlato, rozměr 29 x 21 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

133 000

Martin Benka - Kráĺova Hola

Martin Benka
Kráĺova Hola

Id: 220113

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

132 000

František  Foltýn - Čertovka

František Foltýn
Čertovka

Id: 263603

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozená malba, nerámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

132 000

Quido Mánes - Laškování

Quido Mánes
Laškování

Id: 262502

olej/plátno, rozměr 34 x 29 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, stav viz foto, oděrky na rámu, obraz bude zařazen do výstavy Josef Mánes a jeho doba, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

130 500

Kristian Kodet - Volavka

Kristian Kodet
Volavka

Id: 345201

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:

130 100

Josef Velčovský - Mezi dvěma pohořími

Josef Velčovský
Mezi dvěma pohořími

Id: 393003

akryl/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

130 100

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 1562

bronzová plastika, signováno, výška 41,5 cm, původní stav, objekt uveden v autobiografii Oty Janečka od Luboše Hlaváčka

Detail

Vyvolávací cena:
24 000

130 000

Hugo Ullik - Horská říčka

Hugo Ullik
Horská říčka

Id: 1928

olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1861, původní rámování, drobné oděrky na rámu, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

130 000

Josef Hlinomaz - Hazard

Josef Hlinomaz
Hazard

Id: 72006

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

130 000

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Otakar Číla - Koupání

Otakar Číla
Koupání

Id: 91801

olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Josef Jíra - Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Id: 144804

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

130 000

Emil Filla - U Vojnic

Emil Filla
U Vojnic

Id: 145423

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

130 000

Hugo Ullik - Město pod Alpami

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Václav Špála - Erotikon

Erotikon

Id: 199001

soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

130 000

Jiří Anderle - Podzim III.

Podzim III.

Id: 213702

malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Josef Procházka - Podzimní zastavení

Josef Procházka
Podzimní zastavení

Id: 237312

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Kája Saudek - Při koupeli

Kája Saudek
Při koupeli

Id: 244633

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, dílo evidováno v archivu autora,po

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Vilém  Kreibich - Závod Zbraslav Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště

Id: 270017

olej/lepenka, rozměr 47 x 61 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Gustav  Porš - Na kraji lesa

Gustav Porš
Na kraji lesa

Id: 273802

olej/plátno/sololit, rozměr 106 x 137 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

František Kaván - Krajina se stromem

František Kaván
Krajina se stromem

Id: 307202

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

  Neznačeno - Kubistické zátiší s kytarou

Neznačeno
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 312904

olej/juta, rozměr malby 29 x 48 cm, popis s konzultacemi na zadní straně viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Karel Souček (Bor) - Kavárna

Karel Souček (Bor)
Kavárna

Id: 323302

olej/plátno, rozměr 150 x 104 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na novodobém rámování, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

František Kaván - Nakvétání na Petrkově

František Kaván
Nakvétání na Petrkově

Id: 354402

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Jaroslav Grus - Bouřka nad silnicí

Jaroslav Grus
Bouřka nad silnicí

Id: 367508

olej/plátno, rozměr 100 x 145 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek s razítkem Národní Galerie, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Vladimír Komárek - Za oponou

Vladimír Komárek
Za oponou

Id: 375201

olej/plátno, rozměr 60 x 90,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Zdeněk Hajný - Zrození světla II

Zdeněk Hajný
Zrození světla II

Id: 400501

olej/plátno, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v autorově monografii z roku 1992, č. 107

Detail

Vyvolávací cena:

130 000