Čas na serveru 14:31:40

Aukční rekordy

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Jaroslav Paur - Větvička

Jaroslav Paur
Větvička

Id: 244621

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním olištování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 262314

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

115 000

Robert Jiran - New York

Robert Jiran
New York

Id: 274701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Vladimír Komárek - Bilí ptáci

Vladimír Komárek
Bilí ptáci

Id: 276301

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Oldřich Smutný - Zelená louka

Oldřich Smutný
Zelená louka

Id: 276704

olej/plátno, rozměr 84 x 58 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Olbram Zoubek - Evo!Evo!Evo!

Evo!Evo!Evo!

Id: 294502

reliéf olovo/cín, rozměr 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Vyšehrad

Vyšehrad

Id: 295602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Michael Rittstein - Jako na podnose

Michael Rittstein
Jako na podnose

Id: 312607

strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 322701

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

115 000

Jan  Zrzavý - Máchovská krajina

Máchovská krajina

Id: 329401

kresba tuší/běloba/papír, rozměr ve výřezu 33 x 61,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

115 000

Josef Jíra - Vjezd do Jerusaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jerusaléma

Id: 340601

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

115 000

Igor Kitzberger - Návrh na fontánu

Igor Kitzberger
Návrh na fontánu

Id: 345205

bronzová plastika s kamennými aplikacemi (kuličkami), výška včetně podstavce cca 36 cm, délka cca 44 cm, jedna kulička chybí, neznačeno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Olbram Zoubek - Lože manželské

Lože manželské

Id: 358901

olovo/cín/zlato, rozměr 16,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Jan Kutálek - Vodník Klobouček

Jan Kutálek
Vodník Klobouček

Id: 360301

pálena hlína, glazováno, výška cca 23 cm, značeno na spodní straně

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Kája Saudek - Superamlice

Kája Saudek
Superamlice

Id: 366803

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 44,5 x 28 cm značeno a pospáno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Pablo Picasso - La Célestine

Pablo Picasso
La Célestine

Id: 367202

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 378301

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Velčovský - Večerní příliv

Josef Velčovský
Večerní příliv

Id: 381604

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

115 000

Josef Velčovský - Krajina s jezerem

Josef Velčovský
Krajina s jezerem

Id: 394301

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 40 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

František Ringo Čech - Palác Ježíšek

František Ringo Čech
Palác Ježíšek

Id: 405103

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jíra - Náměstí sv. Marka

Josef Jíra
Náměstí sv. Marka

Id: 479606

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Alberto Giacometti - Kráčející muž

Alberto Giacometti
Kráčející muž

Id: 420001

bronzová socha, výška cca 185 cm, rozměr podstavce cca 120 x 35 cm, značeno na podstavci, novodobý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

114 000

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 387202

bronzová plastika, rozměr cca 29 x 16 cm, značeno na spodní části, kat.č. 6429

Detail

Vyvolávací cena:

113 000

Kamil Linhart - Krajina

Kamil Linhart
Krajina

Id: 346401

olej/sololit, rozměr 74 x 94 cm, neznačeno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

111 222

Richard Fremund - Portrét paní Míly

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Robert Jiran - Před zrcadlem

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 403804

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Detail

Vyvolávací cena:

110 913

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 341505

olej/karton, rozměr 44,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

110 500

Karel Purkyně - Podobizna dámy

Karel Purkyně
Podobizna dámy

Id: 296701

olej/plátno/karton, rozměr 87 x 70 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložena expertiza profesora PhDr. Jaromíra Neumanna, DrSc. a písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:

110 001

Kamil Linhart - Z kosmu

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

110 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 6023

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loďka u pláže

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže

Id: 61401

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Detail

Vyvolávací cena:

110 000