Čas na serveru 09:47:12

Aukční rekordy

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Josef Hlinomaz - Tajná policie

Josef Hlinomaz
Tajná policie

Id: 205501

malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 000

Teodor Josef Mousson - Na tržišti

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 223602

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Olbram Zoubek - Zápas Jakuba s Jakubem

Zápas Jakuba s Jakubem

Id: 223701

zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Oldřich Smutný - Bílá zeď u vody

Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody

Id: 250829

malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

145 000

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 258401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Georges Kars - Ze Středomoří

Georges Kars
Ze Středomoří

Id: 265901

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

František  Tichý - Vysoká škola

František Tichý
Vysoká škola

Id: 272309

olej/překližka, rozměr 30 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

145 000

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 275501

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Lutobor Hlavsa - Portrét Jarmily

Lutobor Hlavsa
Portrét Jarmily

Id: 302602

olej/deska, rozměr 60,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, obraz získán na autorské výstavě v roce 2020 a je uveden v katalogu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 308313

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Jiří Načeradský - Tanec

Jiří Načeradský
Tanec

Id: 315301

malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Olbram Zoubek - Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Id: 316101

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Joža Uprka - Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Joža Uprka
Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Id: 316501

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 50,5 cm, značeno monograme vpravo dole, na zadní straně celým jménem hůře čitelné, deska lehce prohnutá, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Vladimír Komárek - Odpočítávání

Vladimír Komárek
Odpočítávání

Id: 357301

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz namalován během Sametové revoluce

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Václav Špála - Konvalinky ve váze

Konvalinky ve váze

Id: 365002

olej/karton, rozměr 20 x 15,4 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Jan  Zrzavý - Fantastická krajina/Island

Fantastická krajina/Island

Id: 374601

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

145 000

Vlastimil  Košvanec - Siesta u Lago di Garda

Vlastimil Košvanec
Siesta u Lago di Garda

Id: 393601

olej/plátno, rozměr 85 x 124 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

František Ringo Čech - Porsche a Ferrari obdivují český žebřiňák

František Ringo Čech
Porsche a Ferrari obdivují český žebřiňák

Id: 475801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, po

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s květy violky

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 307701

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Detail

Vyvolávací cena:

144 444

Vladimír Komárek - Židle s houslemi

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Josef Jíra - Žižkovský Ikarus

Josef Jíra
Žižkovský Ikarus

Id: 209301

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 900

Zdeněk Hajný - Kosmická krajina

Zdeněk Hajný
Kosmická krajina

Id: 316901

malba/plátno, rozměr 42 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz na povrchu mírně znečištěn, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

140 090

Václav Špála - Studie aktu

Studie aktu

Id: 292701

olej/papír/karton, rozměr 95 x 51 cm, rok 1905, značeno vlevo dole, dle informace na zadní straně podepsáno autorem roku 1928, na zadní straně štítek soupisu díla, obraz též uveden v publikaci Václav Špála Mezi avantgardou a živobytím viz foto, malba značně poškozena viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

140 001

Adolf Born - Myslivec

Myslivec

Id: 6019

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Vilém  Kreibich - Údržba před jízdou

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

140 000

Olbram Zoubek - Ještě Marie

Ještě Marie

Id: 40901

patinovaný bronz, celková výška 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

140 000

František Kaván - Jaro v Libuni

František Kaván
Jaro v Libuni

Id: 145512

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Olbram Zoubek - Muž s holí

Muž s holí

Id: 214901

bronzová plastika, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 2010, jedná se o autorův autoportrét, přiložen originální certifikát autorství díla z února 2017, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

140 000

Olbram Zoubek - Ještěžena z Chalkidy

Ještěžena z Chalkidy

Id: 221701

reliéf/cement/zlato, rozměr 50 x 52,5 cm, značeno na přední i na zadní straně, stav viz foto, osobně zkonzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Josef Jíra - Vítkov

Josef Jíra
Vítkov

Id: 230501

olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací 1962, oboustranný obraz, původní poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Bedřich  Feigl - Rozkvetlá zahrada

Bedřich Feigl
Rozkvetlá zahrada

Id: 232802

olej/plátno, rozměr 62 x 82 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Václav Radimský - Polabská krajina

Václav Radimský
Polabská krajina

Id: 240507

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, malba rentoilována, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

140 000

Jan  Zrzavý - Bárky na moři

Bárky na moři

Id: 241604

pastel/kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznaleký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Hella Guth - Stroj proti zapomínání

Hella Guth
Stroj proti zapomínání

Id: 244611

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, vystaveno ke 100. výročí autorčina narození (Rozpuštěné postavy, 2008, Galerie Roberta Guttmanna, Praha), uvedeno v publikaci Arno Paříka, Hella Guthová - Rozpuštěné postavy, str.37,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

140 000

Othon Coubine - Kytice

Othon Coubine
Kytice

Id: 271302

olej/překližka, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně včetně nečitelného věnování, rámováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Kristian Kodet - Torzo

Kristian Kodet
Torzo

Id: 273603

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Josef Ullmann - Žlutý lán

Josef Ullmann
Žlutý lán

Id: 313601

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Jindřich Štyrský - Kompozice

Jindřich Štyrský
Kompozice

Id: 339902

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, značeno a datováno 1930 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Kája Saudek - Motorkářka

Kája Saudek
Motorkářka

Id: 348901

kombiovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, list v ploše lehce zašpiněn, na dvou místech mírně zlomený papír, původní stav, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

140 000