Čas na serveru 23:32:54

Aukční rekordy

Václav Boštík - Kruhová mlhovina

Václav Boštík
Kruhová mlhovina

Id: 23603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

61 100

Salvador Dalí - Benátky

Salvador Dalí
Benátky

Id: 1665

litografie/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno I/119/195, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Charlotte Piepenhagen - Na zamrzlé řece

Charlotte Piepenhagen
Na zamrzlé řece

Id: 12001

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 28 cm,signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, původní rám zrestaurován, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

61 000

Karel Hodr - Lodě ve Splitu

Karel Hodr
Lodě ve Splitu

Id: 43401

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

František Slabý - Těžský sníh

František Slabý
Těžský sníh

Id: 54601

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

61 000

Josef Vyleťal - Symbiózy

Josef Vyleťal
Symbiózy

Id: 82302

kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

 Josef Holub - Polabí

Josef Holub
Polabí

Id: 101304

olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, přetřený původní rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Vincenc Beneš - Na kraji vesnice

Vincenc Beneš
Na kraji vesnice

Id: 156602

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

61 000

Jan Kanyza - Ze zápisků

Jan Kanyza
Ze zápisků

Id: 158005

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorsky popsáno, signováno a datováno, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Ota Janeček - Knotovky

Knotovky

Id: 533

olej/plátno, rozměr plátna 21 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav, na zadní straně popis a věnování s datací (určené Zdenkovi Sklenářovi)

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Josef  Svoboda - Benátky

Josef Svoboda
Benátky

Id: 1037

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 90 cm, signováno vpravo dole Jos Svoboda, obraz značně zašpiněn, rám poškozen a přetřen

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

60 000

Hermann Armin Kern - Mládenec s píšťalkou

Hermann Armin Kern
Mládenec s píšťalkou

Id: 1718

olej/plátno, rozměr plátna 52,8 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1883, rentoilováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Josef Ullmann - Nokturno

Josef Ullmann
Nokturno

Id: 2064

olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, monogramem JU, velmi kvalitní dílo datované dle posudku PhDr. Michaela Zachaře do let 1901 - 1903, posudek přiložen, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

60 000

Josef Jambor - Zimní krajina

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 44902

olej/plátno, rozměr 29 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Jan Bohumil Pospíšil - Na Velký pátek u Dubrovníku

Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku

Id: 77901

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Jan  Bauch - Španělka

Jan Bauch
Španělka

Id: 162002

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, dekorativně adjustováno s drobným poškozením, na obrazu původní krakeláž viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Karel Souček (Bor) - Před výkladní skříní

Karel Souček (Bor)
Před výkladní skříní

Id: 1586

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, vpravo dole věnování, původní olištování, na zadní straně evidenční číslo, razítko z výstavy v Karlových Varech, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

59 200

Josef Sudek - Stojící ženský akt

Josef Sudek
Stojící ženský akt

Id: 2412

bromostříbrná fotografie, velikost listu 27,7 x 19,1 cm, velikost fotografie 21 x 14,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, na zadní straně věnování a autorské razítko, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

59 114

Vlastimil  Beneš - Hřbitůvek

Vlastimil Beneš
Hřbitůvek

Id: 1476

Detail

Vyvolávací cena:
21 000

59 000

Jan Saudek - Život 1966

Život 1966

Id: 98101

Detail

Vyvolávací cena:

59 000

Emil Artur Pitterman - Longen - Katedrála v Remeši

Emil Artur Pitterman - Longen
Katedrála v Remeši

Id: 592

olej/plátno/karton, rozměr plátna 80 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, popsáno, obraz odborně čištěn, novodobé rámování, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

57 000

Josef Procházka - Na soutoku

Josef Procházka
Na soutoku

Id: 852

olej/plátno, rozměr plátna 57 x 94 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

57 000

Jan  Zrzavý - Černé balvany

Černé balvany

Id: 866

pastelka/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, vlevo dole popis a monogram, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

57 000

Josef Hlinomaz - Klub sebevrahů

Josef Hlinomaz
Klub sebevrahů

Id: 1007

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 28 x 34,5 cm, nesignováno, lehce zvlněný papír, z pozůstalosti Josefa Kemra, na zadní straně osobní popisek J. Kemra, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

56 000

 Josef Holub - Březový les

Josef Holub
Březový les

Id: 1519

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

56 000

Václav Špála - Sedící děvče

Sedící děvče

Id: 47201

Detail

Vyvolávací cena:

56 000

Ondřej  Sekora - Ferda Mravenec

Ondřej Sekora
Ferda Mravenec

Id: 74209

kombinovaná technika/kvaš/tuž/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

56 000

Jaroslav Panuška - Zima v horách

Jaroslav Panuška
Zima v horách

Id: 145511

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Salvador Dalí - Dvě dívky

Salvador Dalí
Dvě dívky

Id: 2324

Detail

Vyvolávací cena:

55 113

František  Max - Pražské panorama

František Max
Pražské panorama

Id: 33101

Detail

Vyvolávací cena:

55 000

Dobroslav Foll - Malá kabina

Dobroslav Foll
Malá kabina

Id: 88202

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

55 000

Otto Gutfreund - Hlava ženy

Otto Gutfreund
Hlava ženy

Id: 52211

Detail

Vyvolávací cena:

54 001

Jan Rapin - Paganini

Jan Rapin
Paganini

Id: 151601

Detail

Vyvolávací cena:

54 000

Boris Jirků - Dvojí úsměv

Boris Jirků
Dvojí úsměv

Id: 149401

Detail

Vyvolávací cena:

53 000

Josef Bašek - Zimní imprese

Josef Bašek
Zimní imprese

Id: 36803

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

52 105

František Jakub - Akt se psem

František Jakub
Akt se psem

Id: 23801

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

52 000

Olbram Zoubek - Vzpomínání

Vzpomínání

Id: 2194

cín/zlato, výška 56 cm, signováno na podstavci, přiložen doklad o pravosti díla vystavený autorem, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

51 500

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

51 500

Josef Krejsa - Děti na mýtině

Josef Krejsa
Děti na mýtině

Id: 228

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

51 000

Jaroslav Ronek - Rychlíková lokomotiva

Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva

Id: 1501902

Detail

Vyvolávací cena:

51 000