Čas na serveru 01:35:03

Aukční rekordy

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 216608

patinovaný bronz, celková výška odlitku cca 44 cm, značeno a datováno ve spodní části 34, výška mramorového podstavce cca 2 cm, na povrchu lokální otřeniny vzniklé časem, jedná se pravděpodobě o starší odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

96 000

Otakar Nejedlý - Sběrači v pralese

Otakar Nejedlý
Sběrači v pralese

Id: 260207

olej/dřevo, rozměr 23 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

96 000

Josef Navrátil - Plachetnice na alpském jezeře

Josef Navrátil
Plachetnice na alpském jezeře

Id: 278604

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem malba lehce znečištěna, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

96 000

Alois Bubák - Alpská krajina s jezerem

Alois Bubák
Alpská krajina s jezerem

Id: 310204

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, v malbě drobná poškození, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

96 000

Ladislav László Mednyánszky - Krajina v mlze s potokem

Ladislav László Mednyánszky
Krajina v mlze s potokem

Id: 1672

olej/karton, rozměr malby 16 x 28,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

95 000

Kamil Lhoták - Vodojem

Kamil Lhoták
Vodojem

Id: 61201

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

95 000

Leopold Stephan - U jezera

Leopold Stephan
U jezera

Id: 239101

olej/plátno, rozměr 53,5 x 76,5 cm, neznačeno, na zadní straně starý štítek s přípisem, lehce poškozený rám, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

95 000

Gustav  Porš - Větrné předjaří

Gustav Porš
Větrné předjaří

Id: 253501

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, publikováno ve sbírce S paletou Vysočinou

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

95 000

Antonie Brandeisová - Motiv z Itálie

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 296601

olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:

95 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 312601

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, novodobé rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

95 000

František Kupka - Etude d´homme en pied

František Kupka
Etude d´homme en pied

Id: 315501

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, vpravo dole autorovo razítko, list lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

95 000

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 1504404

olej/papír/karton, rozměr 35 x 42 cm, nesignováno, na rubu podložky razítko pozůstalosti Julia Mařáka, původní adjustace, obraz lehce přečištěn, jedná se o standardní komorní realizaci pocházející z období posledních dvou dekád Mařákova života, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře, podobné scenérie byly reprodukovány po roce 1899 ve Zlaté Praze

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

94 500

Josef Jíra - Pozdimní - Kozákovský

Josef Jíra
Pozdimní - Kozákovský

Id: 226301

olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, oděrky na rámu, volnější plátno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

94 001

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

Ludvík Kuba - Soška čínské tanečnice

Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice

Id: 220306

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

František Zdeněk Eberl - Zátoka u Monaka

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

93 000

Julius Mařák - Kamenitá stráň

Julius Mařák
Kamenitá stráň

Id: 53507

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole monogramem, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

93 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 110002

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Soběslav  Pinkas - Na cestě

Soběslav Pinkas
Na cestě

Id: 235101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

93 000

Luděk Marold - Muž se špacírkou

Luděk Marold
Muž se špacírkou

Id: 235601

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

A. B. Piepenhagen - Na řece

A. B. Piepenhagen
Na řece

Id: 110601

olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Hugo Ullik - Pohled na hrady Žebrák a Točník

Hugo Ullik
Pohled na hrady Žebrák a Točník

Id: 279601

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68,5 cm, značeno vpravo dole špatně čitelně, datováno, dekorativně rámováno, stav viz foto, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 281203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Chaloupky u potůčku

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Alexander Archipenko - Kráčející voják

Alexander Archipenko
Kráčející voják

Id: 14407

bronzová plastika, výška 51 cm, výška podstavce 2 cm, značeno na zadní straně Archipenko 1917, na přední straně štítek s názvem, jedná se pravděpodobně o pozdější, avšak mimořádně kvalitní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Antonín Hudeček - Štrbské pleso

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Vilém (Willi) Nowak - Koupání

Vilém (Willi) Nowak
Koupání

Id: 242607

olej/plátno, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Ruce ve vlasech

Ruce ve vlasech

Id: 258502

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

91 000

Zdeněk Burian - Nepříjemné setkání

Zdeněk Burian
Nepříjemné setkání

Id: 261301

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 277901

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, číslováno 4/450, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 279102

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 17 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Jan  Zrzavý - Máří Magdaléna

Máří Magdaléna

Id: 292008

malba/deska, rozměr malby 13 x7,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Salvador  Dalí_ - Adam

Salvador Dalí_
Adam

Id: 293901

reliéf, rozměr plakety viditelný 28,5 x 22 cm, materiál dle popisu na zadní straně, značeno a číslováno ve spodní části viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 301301

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000