Čas na serveru 04:33:33

Aukční rekordy

Jaroslav Šetelík - Z rozkvetlého Petřína

Jaroslav Šetelík
Z rozkvetlého Petřína

Id: 341501

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Ota Janeček - Ptáčkové na větvičce

Ptáčkové na větvičce

Id: 342302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

 Josef Holub - Letní krajina

Josef Holub
Letní krajina

Id: 347301

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, původní autorská adjustace, raná práce, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Josef Navrátil - Lávka přes potok

Josef Navrátil
Lávka přes potok

Id: 360901

olej/plátno, rozměr 34,5 x 42 cm, značeno vlevo dole, původní kvalitně restaurovaný rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

120 000

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 258301

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 36 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, papír lokálně znečištěn, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

118 000

Jaroslav Panuška - Setkání s duchem

Jaroslav Panuška
Setkání s duchem

Id: 58001

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

117 000

Václav Špála - Ratibořický zámek

Ratibořický zámek

Id: 351306

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

117 000

Olbram Zoubek - Archanděl Michael

Archanděl Michael

Id: 272701

reliéf, olovo/zlato, rozměr 34 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo potvrzení pravosti uměleckého díla č. 47/2020 vydané Nadačním fondem Kmentová Zoubek, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

116 200

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Ota Janeček - Lusky

Lusky

Id: 207006

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

116 000

Josef Jíra - Setkání za hřbitovem

Josef Jíra
Setkání za hřbitovem

Id: 227102

olej/karton, rozměr 56 x 44 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Olbram Zoubek - Na břehu světa

Na břehu světa

Id: 290502

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 31 x 21 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Kamil Lhoták - Explorel

Kamil Lhoták
Explorel

Id: 327505

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Josef Velčovský - V nitru džungle

Josef Velčovský
V nitru džungle

Id: 258907

akryl/plátno/karton, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

115 779

Josef Jíra - Pod Malou Skálou

Josef Jíra
Pod Malou Skálou

Id: 311401

olej/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno 61 vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

115 600

Josef  Vohrabal - Abstraktní kompozice

Josef Vohrabal
Abstraktní kompozice

Id: 343606

malba/deska, rozměr 120 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

115 115

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Jaroslav Paur - Větvička

Jaroslav Paur
Větvička

Id: 244621

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním olištování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 262314

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

115 000

Robert Jiran - New York

Robert Jiran
New York

Id: 274701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Vladimír Komárek - Bilí ptáci

Vladimír Komárek
Bilí ptáci

Id: 276301

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Oldřich Smutný - Zelená louka

Oldřich Smutný
Zelená louka

Id: 276704

olej/plátno, rozměr 84 x 58 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Olbram Zoubek - Evo!Evo!Evo!

Evo!Evo!Evo!

Id: 294502

reliéf olovo/cín, rozměr 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Vyšehrad

Vyšehrad

Id: 295602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Michael Rittstein - Jako na podnose

Michael Rittstein
Jako na podnose

Id: 312607

strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 322701

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

115 000

Jan  Zrzavý - Máchovská krajina

Máchovská krajina

Id: 329401

kresba tuší/běloba/papír, rozměr ve výřezu 33 x 61,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

115 000

Josef Jíra - Vjezd do Jerusaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jerusaléma

Id: 340601

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

115 000

Igor Kitzberger - Návrh na fontánu

Igor Kitzberger
Návrh na fontánu

Id: 345205

bronzová plastika s kamennými aplikacemi (kuličkami), výška včetně podstavce cca 36 cm, délka cca 44 cm, jedna kulička chybí, neznačeno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Olbram Zoubek - Lože manželské

Lože manželské

Id: 358901

olovo/cín/zlato, rozměr 16,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Jan Kutálek - Vodník Klobouček

Jan Kutálek
Vodník Klobouček

Id: 360301

pálena hlína, glazováno, výška cca 23 cm, značeno na spodní straně

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Kamil Linhart - Krajina

Kamil Linhart
Krajina

Id: 346401

olej/sololit, rozměr 74 x 94 cm, neznačeno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

111 222

Richard Fremund - Portrét paní Míly

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Detail

Vyvolávací cena:

110 913

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 341505

olej/karton, rozměr 44,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

110 500