Čas na serveru 19:57:35

Aukční rekordy

Jiří Lacina - Brána světla

Jiří Lacina
Brána světla

Id: 2336

akryl/plátno, rozměr 88 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, získáno přímo z dědictví autora, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

71 111

Zdeněk Hajný - Spící sad

Zdeněk Hajný
Spící sad

Id: 137301

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

71 055

Vladimír Komárek - Ptáci v sadu

Vladimír Komárek
Ptáci v sadu

Id: 757

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 90 cm, signováno vpravo dole V. Komárek, datováno 93, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

71 000

František Kaván - Samota v poli

František Kaván
Samota v poli

Id: 2135

olej/karton, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, původní poškozené rámování, jedná se o zřídka se vyskytující obraz, těsně po roce 1900 z období Železnice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

71 000

Karel Langer - Akt

Karel Langer
Akt

Id: 23805

olej/plátno, rozměr 85 x 91 cm, signováno vpravo dole, krakeláž po celé ploše obrazu, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

71 000

Karel Špillar - Plavení koní

Karel Špillar
Plavení koní

Id: 65103

olej/plátno, rozměr 47 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

Georges Kars - Dívka s náhrdelníkem

Georges Kars
Dívka s náhrdelníkem

Id: 65113

kresba/papír, rozměr 48 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

71 000

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 90904

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena kapalinou viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

71 000

Mikuláš Medek - Bez názvu

Mikuláš Medek
Bez názvu

Id: 659

kresba tužkou/papír, rozměr 60,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorem darováno předkům současných majitelů, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

70 000

Josef Loukota - Čtenářka

Josef Loukota
Čtenářka

Id: 724

olej/plátno, rozměr plátna 81 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

70 000

Eduard Ovčáček - Křivá kola

Eduard Ovčáček
Křivá kola

Id: 20201

olej/plátno, rozměr 68 x 56 cm, signováno uprostřed nahoře, datováno 78, na zadní straně popis, rámováno, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

70 000

Alén Diviš - Scarabeus

Alén Diviš
Scarabeus

Id: 60615

rudka/ruční papír, rozměr 64 x 44,5 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou, obraz pochází z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

70 000

Jiří Lacina - Boulez č. 3 - zelená

Jiří Lacina
Boulez č. 3 - zelená

Id: 71002

malba/sololit, rozměr 140 x 100 cm, nesignováno, autorsky olištováno,drobná oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

70 000

Roman Brichcín - Brasil

Roman Brichcín
Brasil

Id: 129706

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm, signováno a datováno uprostřed dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

70 000

Václav Menčík - Tři ženy na pavlači

Václav Menčík
Tři ženy na pavlači

Id: 1114

olej/sololit, rozměr 27 x 44 cm, signováno uprostřed dole VaMen, datováno 99, autorsky rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

68 000

Ota Janeček - Buňka

Buňka

Id: 1541

olej/plátno, rozměr 26,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Adolf Born - Marťanský dopoledník - V okně

Marťanský dopoledník - V okně

Id: 77503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

67 000

Rudolf Kundera - Noční přístav Cassis

Rudolf Kundera
Noční přístav Cassis

Id: 90003

olej/deska, rozměr 57 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

66 666

Zdeněk Hajný - Strážkyně ohně

Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně

Id: 77401

olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

66 022

Josef  Istler - Surrealistické zátiší

Josef Istler
Surrealistické zátiší

Id: 1513

olej/sololit, rozměr 23 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1952, autorsky rámováno, na zadní straně autorovo razítko, ojediněle se vyskytující obraz z raného období, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

66 000

Jan Köppl - Lesní tůň s ledňáčky

Jan Köppl
Lesní tůň s ledňáčky

Id: 67701

olej/plátno, rozměr 60 x 86 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o mimořádnou příležitost získat obraz žáka Julia Mařáka, který se na trhu téměř nevyskytuje, tento obraz byl vytvořen patrně v období mezi lety 1900 - 1905, jak uvádní PhDr. Michael Zachař ve svém posudku, který je přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

Olbram Zoubek - Zeměkoule

Zeměkoule

Id: 1983

cín/zlato, výška 61 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

65 000

A. B. Piepenhagen - Nocturno

A. B. Piepenhagen
Nocturno

Id: 51701

olej/lepenka, rozměr 15 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, dobově rámováno, obraz ve výborném stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

65 000

František Ringo Čech - Tour de France

František Ringo Čech
Tour de France

Id: 155802

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

64 000

Jan Köppl - Letní motiv

Jan Köppl
Letní motiv

Id: 134409

olej/karton, rozměr 63,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

63 800

Olbram Zoubek - Dívka

Dívka "Duše mateřídoušky"

Id: 1895

cín/zlato, výška plastiky 65 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

63 500

František Kaván - Mezi lány

František Kaván
Mezi lány

Id: 59402

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní stav, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

63 500

František Xaver Naske - Dívčí poloakt

František Xaver Naske
Dívčí poloakt

Id: 12301

olej/plátno, rozměr 125 x 120 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

63 000

Josef Jíra - Vzpomínka na Honfleur

Josef Jíra
Vzpomínka na Honfleur

Id: 60616

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

63 000

Vladimír Komárek - Dva ptáci

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 99603

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

63 000

Václav Zapadlík - Walter junior

Václav Zapadlík
Walter junior

Id: 150604

kvaš/papír, rozměr 41 x 58 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
1 200

63 000

František Kaván - Zátoka

František Kaván
Zátoka

Id: 57501

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz lehce poškozen, pomačkaná lepenka, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

62 500

 Koberec - Čína

Koberec
Čína

Id: 1302

rozměr 180 x 122 cm, původ Čína - Peking, počátek 20. století, bavlna/vlna, výborný stav, zakoupeno ve starožitnostech v Pekingu na počátku 70. let

Detail

Vyvolávací cena:

62 000

František  Tichý - Žena s gepardem

František Tichý
Žena s gepardem

Id: 1426

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, věnování panu Václavu Žižkovi - osobnímu rámaři autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

62 000

Karel Laštovka - Vzpomínky na paní Hegerovou

Karel Laštovka
Vzpomínky na paní Hegerovou

Id: 2055

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, drobně vyplatčené plátno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

62 000

Václav Malý - Kopcovitá krajina

Václav Malý
Kopcovitá krajina

Id: 12604

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

62 000

František Drtikol - Múza

František Drtikol
Múza

Id: 52204

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, značeno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

62 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad

Id: 1820

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 72 cm, signováno vpravo dole, drobná krupička na obrazu od cizí barvy, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Františka Dvořáka z roku 2000

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

61 500

Ota Janeček - Madona

Madona

Id: 1854

bronzová plastika, celková výška 34,5 cm, signováno dole, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

61 500

Jaroslav Panuška - Duch přichází

Jaroslav Panuška
Duch přichází

Id: 132801

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

61 500