Čas na serveru 03:21:20

Aukční rekordy

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 421701

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

150 000

Marko Čermák - Tleskačovo létající kolo

Marko Čermák
Tleskačovo létající kolo

Id: 458301

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datoiváno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Vladimír Kompánek - Zimní noc

Vladimír Kompánek
Zimní noc

Id: 473804

olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

150 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Július Jakoby - Autoportrét

Július Jakoby
Autoportrét

Id: 233304

kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

147 000

Josef Ullmann - Podzimní nálada

Josef Ullmann
Podzimní nálada

Id: 390901

olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Zdeněk Burian - Ztraceni v pustině

Zdeněk Burian
Ztraceni v pustině

Id: 432101

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana Ztraceni v pustině uveřejněné v časopisu Ohníček, roč.19, č. 19, rok 1969, originální výtisk Ohníčku přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

147 000

Olbram Zoubek - Žena u pramene 3

Žena u pramene 3

Id: 214003

olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

146 000

Jan Saudek - 120 km/hod.

120 km/hod.

Id: 384303

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 49 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

146 000

Ota Janeček - Zlunce a Země

Zlunce a Země

Id: 394601

kombinovaná technika, olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3829

Detail

Vyvolávací cena:

146 000

Josef Jíra - Vzpomínka na Paříž

Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž

Id: 242501

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

145 888

Zdeněk Hajný - Mlhovina

Zdeněk Hajný
Mlhovina

Id: 227701

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

145 111

Josef Jíra - Malá Skála

Josef Jíra
Malá Skála

Id: 249701

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 001

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

Jan  Smetana - Vzpomínka na ostrov Bali

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

145 000

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Josef Hlinomaz - Tajná policie

Josef Hlinomaz
Tajná policie

Id: 205501

malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 000

Teodor Josef Mousson - Na tržišti

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 223602

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Olbram Zoubek - Zápas Jakuba s Jakubem

Zápas Jakuba s Jakubem

Id: 223701

zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Oldřich Smutný - Bílá zeď u vody

Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody

Id: 250829

malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

145 000

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 258401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Georges Kars - Ze Středomoří

Georges Kars
Ze Středomoří

Id: 265901

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

František  Tichý - Vysoká škola

František Tichý
Vysoká škola

Id: 272309

olej/překližka, rozměr 30 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

145 000

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 275501

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Lutobor Hlavsa - Portrét Jarmily

Lutobor Hlavsa
Portrét Jarmily

Id: 302602

olej/deska, rozměr 60,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, obraz získán na autorské výstavě v roce 2020 a je uveden v katalogu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 308313

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Jiří Načeradský - Tanec

Jiří Načeradský
Tanec

Id: 315301

malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Olbram Zoubek - Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Id: 316101

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Joža Uprka - Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Joža Uprka
Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Id: 316501

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 50,5 cm, značeno monograme vpravo dole, na zadní straně celým jménem hůře čitelné, deska lehce prohnutá, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Vladimír Komárek - Odpočítávání

Vladimír Komárek
Odpočítávání

Id: 357301

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz namalován během Sametové revoluce

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Václav Špála - Konvalinky ve váze

Konvalinky ve váze

Id: 365002

olej/karton, rozměr 20 x 15,4 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Jan  Zrzavý - Fantastická krajina/Island

Fantastická krajina/Island

Id: 374601

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

145 000

Vlastimil  Košvanec - Siesta u Lago di Garda

Vlastimil Košvanec
Siesta u Lago di Garda

Id: 393601

olej/plátno, rozměr 85 x 124 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

František Ringo Čech - Porsche a Ferrari obdivují český žebřiňák

František Ringo Čech
Porsche a Ferrari obdivují český žebřiňák

Id: 475801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, po

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Václav Radimský - Slepé rameno

Václav Radimský
Slepé rameno

Id: 500506

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, jedná se o menší variantu díla Na Labi, publikovaného v autorově monografii pod č. 295, na str. 257

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

145 000

Marko Čermák - Rychlé šípy ve Stínadlech

Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech

Id: 492905

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

144 998

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s květy violky

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 307701

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Detail

Vyvolávací cena:

144 444

Vladimír Komárek - Židle s houslemi

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Josef Jíra - Žižkovský Ikarus

Josef Jíra
Žižkovský Ikarus

Id: 209301

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 900