Čas na serveru 02:25:55

Aukční rekordy

  Neznačeno - Kubistické zátiší s kytarou

Neznačeno
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 312904

olej/juta, rozměr malby 29 x 48 cm, popis s konzultacemi na zadní straně viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Karel Souček (Bor) - Kavárna

Karel Souček (Bor)
Kavárna

Id: 323302

olej/plátno, rozměr 150 x 104 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na novodobém rámování, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

František Kaván - Nakvétání na Petrkově

František Kaván
Nakvétání na Petrkově

Id: 354402

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Jaroslav Grus - Bouřka nad silnicí

Jaroslav Grus
Bouřka nad silnicí

Id: 367508

olej/plátno, rozměr 100 x 145 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek s razítkem Národní Galerie, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Olbram Zoubek - Hlas

Hlas

Id: 268501

olovo/cín/zlato, celková výška včetně podstavce 82,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, stav viz foto, rok vzniku 1977, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

127 000

Josef  Šíma - Kompozice

Josef Šíma
Kompozice

Id: 313802

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr kresby 46,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně osobní korespondence

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

127 000

Otto Gutfreund - Viki

Otto Gutfreund
Viki

Id: 349701

patinovaná bronzová plastika, výška 32,5 cm, jedná se o jeden z prvních odlitků, který současný majitel získal z velmi významné pražské sbírky, neznačeno, provenience osobní sbírka malíře Kristiana Kodeta

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Roman Havelka - Na poli

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

  Neznačeno - Podzimní vesnička

Neznačeno
Podzimní vesnička

Id: 60302

olej/pláno, rozměr 97 x 130 cm, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

126 000

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 235903

olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

126 000

Vincent Hložník - Abstraktní skupina

Vincent Hložník
Abstraktní skupina

Id: 309902

olej/karton, rozměr 71 x 97 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

126 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 344702

patinovaná bronzová plastika, rozměr cca 52 x 26 cm, celková výška 33 cm, značeno na plintě včetně značky litce, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

126 000

Peter Nižňanský - Evička II.

Peter Nižňanský
Evička II.

Id: 253201

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 001

Robert Jiran - Zlatá ulička

Robert Jiran
Zlatá ulička

Id: 334401

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně signatura a autorské razítko, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

125 001

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 231701

reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Josef Loukota - Veselá baletka

Josef Loukota
Veselá baletka

Id: 237103

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

František  Foltýn - Městské střechy

František Foltýn
Městské střechy

Id: 255801

olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Rudolf Kundera - V přístavu

Rudolf Kundera
V přístavu

Id: 259702

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Adolphe Monticelli - Parková scéna

Adolphe Monticelli
Parková scéna

Id: 271303

olej/ručně tesaná dřevěná deska, rozměr 25 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, majitelem ověřeno v roce 2017 v Paříži u René Millet

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 000

Georges Kars - Portrét

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jan  Zrzavý - Portrét ženy v klobouku

Portrét ženy v klobouku

Id: 275801

kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Josef Jíra - Hořce z Kotelných jam

Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam

Id: 311301

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jiří Načeradský - Milenci

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 323305

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Václav Špála - Krajina s vodní hladinou

Krajina s vodní hladinou

Id: 326604

akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Georges Kars - Akt držící na rameni misku

Georges Kars
Akt držící na rameni misku

Id: 340901

olej/karton, rozměr 40,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Vladimír Komárek - Ptáci a žebříky

Vladimír Komárek
Ptáci a žebříky

Id: 350205

olej/plátno, rozměr 101 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

František Kupka - Un Voyeur

František Kupka
Un Voyeur

Id: 363502

olej/lepenka, rozměr listu 20 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

125 000

Emil Filla - Lounské kopce

Emil Filla
Lounské kopce

Id: 369606

tuše/papír, rozměr ve výřezu 21 x 63,5 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním Sudkovi vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis včetně evidenčního čísla na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Kamil Lhoták - Jehlan a kužel

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

121 000

Václav Brožík - Portrét dívky

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

121 000

Gustav  Porš - Zimní nálada

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

121 000

Josef Loukota - Baletka

Josef Loukota
Baletka

Id: 217903

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

120 005

Vojtěch Erdélyi - Jezírko v lese

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 005

Jan  Zrzavý - Loďky a kameny

Loďky a kameny

Id: 275802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20,8 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

120 001

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

120 000