Čas na serveru 19:52:31

Aukční rekordy

František Kaván - Vlčí máky u Sedmihorek

František Kaván
Vlčí máky u Sedmihorek

Id: 426608

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Ludvík Vacátko - V chvatu

Ludvík Vacátko
V chvatu

Id: 433901

olej/plátno, rozměr 190 x 220 cm (POZOR! VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT!), rozměr s rámem 207 x 237 cm, značeno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, publikováno ve Zlaté Praze roku 1917 na str. 200

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

155 000

Josef Hlinomaz - Nadsamec

Josef Hlinomaz
Nadsamec

Id: 442201

olej/sololit, rozměr 29,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

155 000

Vladimír Kompánek - Panák III.

Vladimír Kompánek
Panák III.

Id: 452402

olej/sololit, rozměr 77 x 38 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Bohumil Eliáš st. - Chodec II

Bohumil Eliáš st.
Chodec II

Id: 460001

skleněná plastika, rozměr 40,5 x 10,5 x 7 cm, značeno a datováno na spodní straně, přiloženo Potvrzení o nákupu originálního díla (Výtvarné centrum Chagall, 2006)

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Josef Rataj - Amor

Josef Rataj
Amor

Id: 489102

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

153 000

Václav Špála - Žena se zdviženýma rukama

Žena se zdviženýma rukama

Id: 410301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

152 000

Karel Souček (Bor) - Mezi domy

Karel Souček (Bor)
Mezi domy

Id: 842

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

151 000

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Zdeněk Burian - Z pankráckých stavenišť III.

Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť III.

Id: 291902

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

150 555

Alfons Mucha - Děvče s růží

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

barevná kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, značeno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

150 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Josef Hlinomaz - Rozverná děvčata

Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata

Id: 201101

malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

150 000

Gustav  Porš - Zima v horách

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 246404

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

150 000

Pasta  Oner - Crash

Pasta Oner
Crash

Id: 252901

olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

150 000

Kája Saudek
Znám jednu dívku ...

Id: 254101

malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 263801

bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

150 000

Adolf Chwala - Jezero Königsee v Alpách

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Adolf Chwala - Městečko v Alpách

Adolf Chwala
Městečko v Alpách

Id: 279302

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Jean-Jacques Henner - Portrét dívky v červeném

Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném

Id: 281305

olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

150 000

Hugo Ullik - Partie u Reichenhallu

Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu

Id: 282901

olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

150 000

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 304209

olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s jahodami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami

Id: 312902

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Marie Čermínová - Toyen - Dvě hlavy

Marie Čermínová - Toyen
Dvě hlavy

Id: 327506

kresba tuží/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list drobně lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

František Tavík Šimon - Japonky

František Tavík Šimon
Japonky

Id: 335904

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, neznačeno, rámováno, původem z rodiny autora, uvedeno v publikaci o autorovi viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Vojtěch Hynais - Dívka

Vojtěch Hynais
Dívka

Id: 338709

pastel/papír, rozměr oválu 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše původní

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Olbram Zoubek - Anstronomie

Anstronomie

Id: 365701

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 378201

olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Ivan Mládek - Adam a Eva

Ivan Mládek
Adam a Eva

Id: 418601

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 421701

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

150 000

Marko Čermák - Tleskačovo létající kolo

Marko Čermák
Tleskačovo létající kolo

Id: 458301

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datoiváno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Vladimír Kompánek - Zimní noc

Vladimír Kompánek
Zimní noc

Id: 473804

olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

150 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Július Jakoby - Autoportrét

Július Jakoby
Autoportrét

Id: 233304

kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

147 000

Josef Ullmann - Podzimní nálada

Josef Ullmann
Podzimní nálada

Id: 390901

olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Zdeněk Burian - Ztraceni v pustině

Zdeněk Burian
Ztraceni v pustině

Id: 432101

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana Ztraceni v pustině uveřejněné v časopisu Ohníček, roč.19, č. 19, rok 1969, originální výtisk Ohníčku přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

147 000

Olbram Zoubek - Žena u pramene 3

Žena u pramene 3

Id: 214003

olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

146 000

Jan Saudek - 120 km/hod.

120 km/hod.

Id: 384303

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 49 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

146 000