Čas na serveru 16:56:02

Aukční rekordy

Adolf Chwala - Lucernské jezero

Adolf Chwala
Lucernské jezero

Id: 271601

olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 26 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, majitelem konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Olbram Zoubek - Malý Kentaur

Malý Kentaur

Id: 272201

bronzová plastika, výška 45,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1970, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2015, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Zdeněk Burian - Kletba zlata

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 273913

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní tvary

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary

Id: 287101

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

105 000

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 288505

olej/karton, rozměr 102 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 301601

mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Josef Jíra - Podzimní ke Krkonošům

Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům

Id: 311302

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Robert Jiran - Dívka v bílém

Robert Jiran
Dívka v bílém

Id: 293701

Detail

Vyvolávací cena:

104 500

Adolf Born - Závod trpaslíků

Závod trpaslíků

Id: 67201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

101 000

Jaroslav Panuška - Staré roubenky

Jaroslav Panuška
Staré roubenky

Id: 253801

olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

101 000

Georges Kars - Akt

Georges Kars
Akt

Id: 280202

olej/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

101 000

František Kaván - U Železnice se Střelničnou horou

František Kaván
U Železnice se Střelničnou horou

Id: 60506

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole s věnováním, mezi lety 1901 - 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, publikováno v katalogu František Kaván "Krajiny" strana 48, pravost potvrzena na zadní straně obrazu PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

100 500

Robert Jiran - Dívka u majáku

Robert Jiran
Dívka u majáku

Id: 270013

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

100 005

Adolf Born - Klaun

Klaun

Id: 1873

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Luděk Marold - Dámy v Paříži

Luděk Marold
Dámy v Paříži

Id: 2061

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

100 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad útesem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem

Id: 14521

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

  Autor neurčen - Pašeráci

Pašeráci

Id: 18726

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Písecký (Liška) - Starý přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku

Id: 31301

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 43101

pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

100 000

Vladimír Komárek - Ptáci na jevišti

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan Kanyza - Faust

Jan Kanyza
Faust

Id: 205401

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

100 000

Vlastimil  Košvanec - Dívka v kroji

Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji

Id: 206001

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bedřich  Feigl - Dům Jiřího Trnky na Kampě

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Ludvík Kuba - Rozkvetlá zahrada

Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada

Id: 220307

olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Marko Čermák - Parta u řeky

Marko Čermák
Parta u řeky

Id: 244901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Imro Weiner - Kráľ - Pohled na Štrbské pleso

Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso

Id: 233302

olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

Antonín Pelc - Toaleta

Antonín Pelc
Toaleta

Id: 250826

olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Jan  Zrzavý - Ležící akt v krajině

Ležící akt v krajině

Id: 262306

kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 265101

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 270107

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vladimír Komárek - Zelené knihy

Vladimír Komárek
Zelené knihy

Id: 287901

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan  Zrzavý - Benátské zátiší

Benátské zátiší

Id: 309406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 309501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 317001

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Václav Špála - Krajina v podhůří

Krajina v podhůří

Id: 320901

akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Ota Janeček - Dva ptáčci

Dva ptáčci

Id: 293502

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

99 001

Břetislav Benda - Motocyklista

Břetislav Benda
Motocyklista

Id: 239102

bronzová plastika, výška odlitku 26 cm, délka 39 cm, celková výška s dřevěným podstavcem 33 cm, značeno na podstavci, číslováno 3/5, stav viz foto, jedná se o oficiální odlitek, pocházející z umělcovy pozůstalosti viz přiložené osvědčení o původu vystavené vnuky autora

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

99 000

Václav Špála - Tisk k 50. narozeninám

Tisk k 50. narozeninám

Id: 259203

soubor 10 (+ úvodní strana) ručně kolorovaných linorytů/papír, vydaných vlastním nákladem k 50. narozeninám v počtu 20 kusů, rok vzniku 1935, jedná se o pracovní koncept, který byl následně vydán v počtu 20ti kusů, k tomuto souboru jsou přiloženy tři pracovní studie akvarelem či tužkou a vlastnoruční seznam jednotlivých listů, na zadní straně potvrzení pravosti z roku 1997 od Dr. Fr. Dvořáka

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

99 000

František Drtikol - Políčka

František Drtikol
Políčka

Id: 267502

olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

99 000