Čas na serveru 03:21:07

Aukční rekordy

Antonín Hudeček - Štrbské pleso

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Vilém (Willi) Nowak - Koupání

Vilém (Willi) Nowak
Koupání

Id: 242607

olej/plátno, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Ruce ve vlasech

Ruce ve vlasech

Id: 258502

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

91 000

Zdeněk Burian - Nepříjemné setkání

Zdeněk Burian
Nepříjemné setkání

Id: 261301

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 277901

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, číslováno 4/450, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 279102

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 17 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Jan  Zrzavý - Máří Magdaléna

Máří Magdaléna

Id: 292008

malba/deska, rozměr malby 13 x7,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 246702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vlastimil  Beneš - Hokejový hřiště

Vlastimil Beneš
Hokejový hřiště

Id: 261703

olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

90 000

Gustav  Porš - Zimní cesta

Gustav Porš
Zimní cesta

Id: 263201

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Josef Bárta - U rybníka

Josef Bárta
U rybníka

Id: 289902

olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 264402

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

František Ringo Čech - Původ COVIDU 19

František Ringo Čech
Původ COVIDU 19

Id: 284401

"Pražáci žerou netopíry Moraváci luskouny", olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

František Janoušek - Duchové

František Janoušek
Duchové

Id: 289604

pastel/černý karton, rozměr 28 x 42 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně potvrzení pravosti a popis, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

88 000

Bohuslav Reynek - Ukřižovaný

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

86 000

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

František Zdeněk Eberl - Akt

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 237201

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

86 000

Václav Špála - Spící Žanda

Spící Žanda

Id: 240002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Kája Saudek - Vrum! Vrum!

Kája Saudek
Vrum! Vrum!

Id: 254103

kombinovaná technika/papír, rozměr 44,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vladimír Komárek - Ptáci

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 277102

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Ota Janeček - Ptáček a vejce

Ptáček a vejce

Id: 282603

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

86 000

Jan  Zrzavý - Bárky na rybníku

Bárky na rybníku

Id: 289309

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci VII.

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.

Id: 223301

malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

85 700

Zdeněk Hajný - Krajina vhledu

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Joža Uprka - Děvče na louce

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 1843

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

85 000

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

85 000