Čas na serveru 12:17:19

Aukční rekordy

Jaroslav Hněvkovský - Bengálská dívka

Jaroslav Hněvkovský
Bengálská dívka

Id: 341

olej/karton, ovál 47 x 40 cm, nesignováno, na zadní straně špatně čitelný autorův popis včetně podpisu, na rámu otluky, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Vilém  Kreibich - Závod

Vilém Kreibich
Závod

Id: 337

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, zcela ojedinělý motiv, který se na našem trhu ještě neobjevil, ze závodu Praha - Jíloviště původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

134 000

Gustav Macoun - Na cestě

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 316

olej/karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vlevo dole s popisem Kameničky, zaskleno, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

31 005

Vladimír Komárek - Šedorůžový obraz

Vladimír Komárek
Šedorůžový obraz

Id: 315

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 94, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

36 000

Jaroslav Panuška - Rozkvetlá mez

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez

Id: 290

olej/plátno, rozměr plátna 61 x 76 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

43 000

Josef Krejsa - Děti na mýtině

Josef Krejsa
Děti na mýtině

Id: 228

olej/plátno, rozměr plátna 130 x 96 cm, signováno vlevo dole, mimořádně zdařilá impresivní malba, která se v obrazech tohoto malíře vyskytuje pouze vzácně, obraz i rám v původním stavu, na rámu drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

51 000

Johan Streitschek - Zátiší s ovocem a číší

Johan Streitschek
Zátiší s ovocem a číší

Id: 222

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, na obrazu původní zažloutlý lak

Detail

Vyvolávací cena:

26 000