Čas na serveru 10:42:23

Aukční rekordy

Josef Velčovský - V nitru džungle

Josef Velčovský
V nitru džungle

Id: 258907

akryl/plátno/karton, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

115 779

Josef Jíra - Pod Malou Skálou

Josef Jíra
Pod Malou Skálou

Id: 311401

olej/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno 61 vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

115 600

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Jaroslav Paur - Větvička

Jaroslav Paur
Větvička

Id: 244621

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním olištování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 262314

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

115 000

Robert Jiran - New York

Robert Jiran
New York

Id: 274701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Vladimír Komárek - Bilí ptáci

Vladimír Komárek
Bilí ptáci

Id: 276301

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Oldřich Smutný - Zelená louka

Oldřich Smutný
Zelená louka

Id: 276704

olej/plátno, rozměr 84 x 58 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Olbram Zoubek - Evo!Evo!Evo!

Evo!Evo!Evo!

Id: 294502

reliéf olovo/cín, rozměr 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Vyšehrad

Vyšehrad

Id: 295602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Michael Rittstein - Jako na podnose

Michael Rittstein
Jako na podnose

Id: 312607

strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 322701

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

115 000

Jan  Zrzavý - Máchovská krajina

Máchovská krajina

Id: 329401

kresba tuší/běloba/papír, rozměr ve výřezu 33 x 61,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

115 000

Josef Jíra - Vjezd do Jerusaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jerusaléma

Id: 340601

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

115 000

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Richard Fremund - Portrét paní Míly

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Detail

Vyvolávací cena:

110 913

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 341505

olej/karton, rozměr 44,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

110 500

Karel Purkyně - Podobizna dámy

Karel Purkyně
Podobizna dámy

Id: 296701

olej/plátno/karton, rozměr 87 x 70 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložena expertiza profesora PhDr. Jaromíra Neumanna, DrSc. a písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:

110 001

Kamil Linhart - Z kosmu

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

110 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 6023

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loďka u pláže

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže

Id: 61401

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Alois Bubák - Stavení s kamennými schody

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

  Neznačeno - Slůně

Neznačeno
Slůně

Id: 216708

bronzová plastika na motivy Dalího, neznačeno, celková výška cca 138 cm, celková délka cca 173 cm, patinováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Bohuslav Reynek - Pieta s oknem

Bohuslav Reynek
Pieta s oknem

Id: 221201

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Oldřich Koníček - Dívka mezi rozkvetlými máky

Oldřich Koníček
Dívka mezi rozkvetlými máky

Id: 244631

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, kvalitně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Zdena Braunerová - Na říčce

Zdena Braunerová
Na říčce

Id: 245202

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Josef Procházka - Na cestě pod stromy

Josef Procházka
Na cestě pod stromy

Id: 246301

olej/plátno, rozměr 90 x 76 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 262302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

František Ringo Čech - Malá Strana

František Ringo Čech
Malá Strana

Id: 263102

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Robert Jiran - Dívky s bílými závoji

Robert Jiran
Dívky s bílými závoji

Id: 297502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Luděk Marold - Květiny

Luděk Marold
Květiny

Id: 304701

olej/plátno/karton, rozměr 94 x 37,5cm, značeno ve spodní části, poškozený rám, obraz v původním nerestaurovaném stavu, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

110 000

Andy Warhol - Brooklyn Bridge

Andy Warhol
Brooklyn Bridge

Id: 320701

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Detail

Vyvolávací cena:

110 000