Čas na serveru 15:41:16

Aukční rekordy

Kamil Linhart - Madona

Kamil Linhart
Madona

Id: 894

olej/karton, rozměr malby 19,5 x 38 cm, signováno vlevo dole monogramem KL, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

17 000

Jaroslav Horejc - Akt

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 938

patinovaná sádra, výška bez podstavce 41,5 cm, výška podstavce 7 cm, signováno na podstavci, datováno 1936, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 900

16 000

Lev Lerch - Starý muž

Lev Lerch
Starý muž

Id: 379

pastel/papír, rozměr 66 x 80 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav, jedná se o velmi zřídka se objevující obraz mimořádně kvalitního malíře 19. století, jehož obraz získal v minulém století první cenu na výstavě v Drážďanech

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

František  Tichý - Dáma s vějířem

František Tichý
Dáma s vějířem

Id: 935

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno uprostřed dole Tichý, datováno 47, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti Josefa Kemra

Detail

Vyvolávací cena:

15 500

František Daněk - Sedláček - Potůček v lese

František Daněk - Sedláček
Potůček v lese

Id: 1377

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

14 010

Jan Kutálek - Vodník

Jan Kutálek
Vodník

Id: 1380

pálená hlína, glazováno, výška cca 12 cm, signováno na spodní straně, drobný oťuk na kloboučku, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

10 000