Čas na serveru 07:06:50

Aukční rekordy

Karel Laštovka - Etudy

Karel Laštovka
Etudy

Id: 412006

olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Jan  Bauch - Cirkus

Jan Bauch
Cirkus

Id: 414707

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

130 000

Josef Rataj - Brigitte Bardot

Josef Rataj
Brigitte Bardot

Id: 422403

kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

130 000

Joža Uprka - Dívka v kroji

Joža Uprka
Dívka v kroji

Id: 438907

olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 66 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

František Hodonský - Krajina tvarů

František Hodonský
Krajina tvarů

Id: 455001

olej/plátno, rozměr 125 x 145 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1990, publikováno v monografii František Hodonský str. 128, vyd. galerie Dolmen, Praha 2010

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Vladimír Kompánek - Fašiangové masky

Vladimír Kompánek
Fašiangové masky

Id: 473802

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

130 000

Josef Jíra - Camaret, Bretagne

Josef Jíra
Camaret, Bretagne

Id: 493901

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

130 000

Oldřich Blažíček - Zima na vsi

Oldřich Blažíček
Zima na vsi

Id: 500502

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Olbram Zoubek - Hlas

Hlas

Id: 268501

olovo/cín/zlato, celková výška včetně podstavce 82,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, stav viz foto, rok vzniku 1977, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

127 000

Josef  Šíma - Kompozice

Josef Šíma
Kompozice

Id: 313802

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr kresby 46,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně osobní korespondence

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

127 000

Otto Gutfreund - Viki

Otto Gutfreund
Viki

Id: 349701

patinovaná bronzová plastika, výška 32,5 cm, jedná se o jeden z prvních odlitků, který současný majitel získal z velmi významné pražské sbírky, neznačeno, provenience osobní sbírka malíře Kristiana Kodeta

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Roman Havelka - Na poli

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

  Neznačeno - Podzimní vesnička

Neznačeno
Podzimní vesnička

Id: 60302

olej/pláno, rozměr 97 x 130 cm, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

126 000

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 235903

olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

126 000

Vincent Hložník - Abstraktní skupina

Vincent Hložník
Abstraktní skupina

Id: 309902

olej/karton, rozměr 71 x 97 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

126 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 344702

patinovaná bronzová plastika, rozměr cca 52 x 26 cm, celková výška 33 cm, značeno na plintě včetně značky litce, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

126 000

Josef Rataj - Zátopek

Josef Rataj
Zátopek

Id: 412101

kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 145 x 145 cm, značeno na levé straně, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

126 000

Josef Rataj - Ray Charles

Josef Rataj
Ray Charles

Id: 444601

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno fixované na desce, rozměr 120 x 110 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

126 000

Andrej Dúbravský - Autoportrét

Andrej Dúbravský
Autoportrét

Id: 503105

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2018 v DSC Gallery pod názvem Stoned farmer with the roaster and overripe cherries a také v Alšově galerii v roce 2019

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Peter Nižňanský - Evička II.

Peter Nižňanský
Evička II.

Id: 253201

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 001

Robert Jiran - Zlatá ulička

Robert Jiran
Zlatá ulička

Id: 334401

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně signatura a autorské razítko, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

125 001

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 231701

reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Josef Loukota - Veselá baletka

Josef Loukota
Veselá baletka

Id: 237103

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

František  Foltýn - Městské střechy

František Foltýn
Městské střechy

Id: 255801

olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Rudolf Kundera - V přístavu

Rudolf Kundera
V přístavu

Id: 259702

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Adolphe Monticelli - Parková scéna

Adolphe Monticelli
Parková scéna

Id: 271303

olej/ručně tesaná dřevěná deska, rozměr 25 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, majitelem ověřeno v roce 2017 v Paříži u René Millet

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 000

Georges Kars - Portrét

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jan  Zrzavý - Portrét ženy v klobouku

Portrét ženy v klobouku

Id: 275801

kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Josef Jíra - Hořce z Kotelných jam

Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam

Id: 311301

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jiří Načeradský - Milenci

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 323305

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Václav Špála - Krajina s vodní hladinou

Krajina s vodní hladinou

Id: 326604

akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Georges Kars - Akt držící na rameni misku

Georges Kars
Akt držící na rameni misku

Id: 340901

olej/karton, rozměr 40,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Vladimír Komárek - Ptáci a žebříky

Vladimír Komárek
Ptáci a žebříky

Id: 350205

olej/plátno, rozměr 101 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Emil Filla - Lounské kopce

Emil Filla
Lounské kopce

Id: 369606

tuše/papír, rozměr ve výřezu 21 x 63,5 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním Sudkovi vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis včetně evidenčního čísla na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Olbram Zoubek - Jácob

Jácob

Id: 381501

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

125 000