Čas na serveru 10:03:44

Aukční rekordy

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 2146

bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Ota Bubeníček - Statek pod kopcem

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

olej/karton, rozměr 32,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000