Čas na serveru 19:59:20

Aukční rekordy

Hella Guth - Stroj proti zapomínání

Hella Guth
Stroj proti zapomínání

Id: 244611

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, vystaveno ke 100. výročí autorčina narození (Rozpuštěné postavy, 2008, Galerie Roberta Guttmanna, Praha), uvedeno v publikaci Arno Paříka, Hella Guthová - Rozpuštěné postavy, str.37,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

140 000

Othon Coubine - Kytice

Othon Coubine
Kytice

Id: 271302

olej/překližka, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně včetně nečitelného věnování, rámováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Kristian Kodet - Torzo

Kristian Kodet
Torzo

Id: 273603

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Josef Ullmann - Žlutý lán

Josef Ullmann
Žlutý lán

Id: 313601

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Jindřich Štyrský - Kompozice

Jindřich Štyrský
Kompozice

Id: 339902

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, značeno a datováno 1930 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Kája Saudek - Motorkářka

Kája Saudek
Motorkářka

Id: 348901

kombiovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, list v ploše lehce zašpiněn, na dvou místech mírně zlomený papír, původní stav, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Kája Saudek - Letecký den

Kája Saudek
Letecký den

Id: 360401

kombinovaná technika/pastel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

140 000

Josef Jíra - Krajina se pstruhy

Josef Jíra
Krajina se pstruhy

Id: 399201

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

140 000

František Tavík Šimon - Neděle ve Stromovce

František Tavík Šimon
Neděle ve Stromovce

Id: 428301

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Josef Rataj - Mona Číča

Josef Rataj
Mona Číča

Id: 444602

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

140 000

Josef Velčovský - Pokoj plný horské krajiny

Josef Velčovský
Pokoj plný horské krajiny

Id: 453701

akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Ferdinand Engelmüller - Rozkvetlá louka

Ferdinand Engelmüller
Rozkvetlá louka

Id: 470001

olej/plátno, rozměr 63 x 94 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1907, barva lokálně krakelovaná

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

140 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 19902

patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

138 000

Čeněk Pražák - Biokrajina

Čeněk Pražák
Biokrajina

Id: 309904

olej/plátno, rozměr 80 x 69 cm, značeno na zadní straně blindrámu, nerámováno, drobná otlačenina v malbě, jedná se o obraz z druhé poloviny 60. let, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

138 000

Karel Souček (Bor) - Na peróně

Karel Souček (Bor)
Na peróně

Id: 861

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 500

František Vobecký - Akt

František Vobecký
Akt

Id: 12103

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Richard Wiesner - Figurální kompozice č.9

Richard Wiesner
Figurální kompozice č.9

Id: 398505

olej/deska, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

135 100

Karel Nepraš - Galvanický reliéf

Karel Nepraš
Galvanický reliéf

Id: 790

reliéf/měď, nikl, chrom, rozměr 57 x 35 cm, na rubu etiketa rakouského celního úřadu, vystaveno v roce 1992 v Galerii umění v Karlových Varech, v roce 1991 v Galerii hl. m. Prahy, pochází ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

135 000

Karel Černý - Paříž

Karel Černý
Paříž

Id: 1420

pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

135 000

Eugen Nevan - Žena s kyticí

Eugen Nevan
Žena s kyticí

Id: 1888

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

135 000

František Kupka - Abtrakce

František Kupka
Abtrakce

Id: 2196

kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle

Detail

Vyvolávací cena:
59 000

135 000

Vladimír Sychra - Dívka v křesle

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Oldřich Blažíček - Houbařský sen

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Bakar

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

František Kaván - Rozkvetlý kraj

František Kaván
Rozkvetlý kraj

Id: 109901

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

135 000

Josef Jíra - Z Rokytnice

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 153401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, autorský odlitek, značeno na zadní straně, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Alois Kirnig - Alpská krajina

Alois Kirnig
Alpská krajina

Id: 160301

olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 164201

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Bedřich  Feigl - Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Bedřich Feigl
Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Id: 201801

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Emil Filla - Čtenářka

Emil Filla
Čtenářka

Id: 237402

patinovaný bronz, výška plastiky 30,5 cm, značeno na podstavci s datací, na zadní straně značka litce, celková výška s dřevěným podstavcem cca 33,5 cm

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Ferdinand Lepie - Alpská bystřina

Ferdinand Lepie
Alpská bystřina

Id: 253601

olej/plátno, rozměr 97 x 121 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, původní štítek na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Max Horb - Pierot

Max Horb
Pierot

Id: 290706

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 299301

olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na olištování

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Kristian Kodet - Zrcadlení

Kristian Kodet
Zrcadlení

Id: 345202

olej/plátno/karton, rozměr 71 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Josef Jíra - Kristus

Josef Jíra
Kristus

Id: 362008

olej/plátno, rozměr malby 18 x 12 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Jaroslav Klápště - Krajina v podskalí

Jaroslav Klápště
Krajina v podskalí

Id: 373508

olej/plátno, rozměr 52 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Iva Hüttnerová - Klaun

Iva Hüttnerová
Klaun

Id: 390304

olej/dřevo, rozměr cca 23,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rámeček viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Jan Saudek - ...to One I love

...to One I love

Id: 393002

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Josef Velčovský - Podzimní start

Josef Velčovský
Podzimní start

Id: 401401

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

135 000