Aukční rekordy
Marie č.1 - medaile
Id: 541802
zlatá dvouuncová medaile, materiál Au 999,9, hmotnost 62,2 g, průměr 40 mm, provedení Proof, hrana hladká s číslováním, emise 2021, číslováno 096/100, přiložen Certifikát pravosti vystavený Českou mincovnou, a.s.
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
155 000 Kč
Karel Špillar
V zahradě
Id: 557903
olej/plátno, rozměr 88 x 48 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
155 000 Kč
The Bashful Woman (Nesmělá)
Id: 562801
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
155 000 Kč
Josef Rataj
Woman
Id: 566602
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
155 000 Kč
Ivan Mládek
Konečně má svůj zámek
Id: 582201
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
155 000 Kč
This is how I remember my childhood
Id: 591201
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 49 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, drobné oděrky v malbě, rámováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
155 000 Kč
Andrej Kocka
Dvě Huculky
Id: 593112
olej/plátno, rozměr 73 x 63 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky a rámu, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
155 000 Kč
Ivan Exner
Zátiší s dýní
Id: 598613
kombinovaná technika, tempera/olej/dřevovláknitá deska, rozměr 40 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, publikováno na str. 372 v autorově monografii Ivan Exner, Obrazy z let 1983 - 2014, vyd. S.U.V. Mánes 2015
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
155 000 Kč
František Kaván
Jarní ráno
Id: 603701
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen původní posudek vypracovaný Dr. Evou Bukolskou, CSc. v roce 1982, varianta obrazu publikovaného v autorově monografii pod č. 591, str. 455
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
155 000 Kč
Milan Laluha
Žena
Id: 605201
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, olištováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
155 000 Kč
Josef Vyleťal
Panna a netvor
Id: 576708
kombinovaná technika/karton, rozměr 45 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
154 000 Kč
Přístav Ile de Sein
Id: 203403
kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
153 000 Kč
Tomáš Bím
La casa
Id: 598606
akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
153 000 Kč
Žena se zdviženýma rukama
Id: 410301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
152 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Mezi domy
Id: 842
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
151 000 Kč
Stanislas Lépine
Loďky na řece
Id: 143135
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
151 000 Kč
Václav Radimský
Říční zrcadlení
Id: 504701
olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
151 000 Kč
Orfeus a múza
Id: 585001
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
151 000 Kč
Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť III.
Id: 291902
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 555 Kč
Alfons Mucha
Děvče s růží
Id: 29201
barevná kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, značeno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
150 000 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru
Id: 152210
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč
Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata
Id: 201101
malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
150 000 Kč
Gustav Porš
Zima v horách
Id: 246404
olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
150 000 Kč
Pasta Oner
Crash
Id: 252901
olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
150 000 Kč
Kája Saudek
Znám jednu dívku ...
Id: 254101
malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Emil Filla
Hlava
Id: 263801
bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
150 000 Kč
Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách
Id: 279301
olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč
Adolf Chwala
Městečko v Alpách
Id: 279302
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč
Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném
Id: 281305
olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
150 000 Kč
Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu
Id: 282901
olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
150 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Dívka
Id: 304209
olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
150 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami
Id: 312902
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
150 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dvě hlavy
Id: 327506
kresba tuží/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list drobně lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
František Tavík Šimon
Japonky
Id: 335904
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, neznačeno, rámováno, původem z rodiny autora, uvedeno v publikaci o autorovi viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Vojtěch Hynais
Dívka
Id: 338709
pastel/papír, rozměr oválu 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše původní
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Anstronomie
Id: 365701
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
František Kaván
Trosky
Id: 378201
olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
150 000 Kč
Ivan Mládek
Adam a Eva
Id: 418601
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
150 000 Kč
Zátiší s jablky
Id: 421701
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
150 000 Kč
Marko Čermák
Tleskačovo létající kolo
Id: 458301
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datoiváno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
150 000 Kč