Čas na serveru 17:41:55

Aukční rekordy

Adolf Born - Ilustrace

Ilustrace

Id: 52601

Detail

Vyvolávací cena:

51 000

František Kaván - Břízy na stráni

František Kaván
Břízy na stráni

Id: 71303

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

50 500

Karel Hodr - Na Čertovce

Karel Hodr
Na Čertovce

Id: 65601

Detail

Vyvolávací cena:

50 400

Karel Souček (Bor) - Don Quiot

Karel Souček (Bor)
Don Quiot

Id: 64811

Detail

Vyvolávací cena:

50 300

Ladislav Šaloun - Dotek osudu

Ladislav Šaloun
Dotek osudu

Id: 1716

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

50 000

Jan Skramlík - Struny podzimu

Jan Skramlík
Struny podzimu

Id: 2287

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

50 000

František Daněk - Sedláček - Krajina o žních

František Daněk - Sedláček
Krajina o žních

Id: 36501

Detail

Vyvolávací cena:

50 000

Kamil Lhoták - Vzducholoď

Kamil Lhoták
Vzducholoď

Id: 1685

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

48 500

Jiří Kolář - Koláž II.

Jiří Kolář
Koláž II.

Id: 707

koláž, rozměr ve výřezu 27 x 57 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní stav, získáno přímým darem od autora

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

48 000

Jiří Kolář - Vyměňte - přidejte II.

Jiří Kolář
Vyměňte - přidejte II.

Id: 929

koláž, rozměr 23 x 15,5 cm, na zadní straně signatura s dopisem autora, volně loženo, nerámováno, původem ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:

48 000

Ota Bubeníček - Za Mladou Vožicí

Ota Bubeníček
Za Mladou Vožicí

Id: 21103

Detail

Vyvolávací cena:

48 000

Jaroslav Serpan - K17

Jaroslav Serpan
K17

Id: 52501

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

48 000

Václav Boštík - Kompozice linek

Václav Boštík
Kompozice linek

Id: 1503608

Detail

Vyvolávací cena:

47 500

Josef Multrus - Ve školní zahradě

Josef Multrus
Ve školní zahradě

Id: 1329

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

47 000

Václav Brožík - Rytíř s dýmkou

Václav Brožík
Rytíř s dýmkou

Id: 26201

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

47 000

Josef  Svoboda - Po rybolovu

Josef Svoboda
Po rybolovu

Id: 28303

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

47 000

František Kaván - Trosky v máji

František Kaván
Trosky v máji

Id: 44405

olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, publikováno ve výstavním katalogu František Kaván/Krajiny, str. 80; konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

47 000

Karel Hodr - Bretaňští rybáři

Karel Hodr
Bretaňští rybáři

Id: 69214

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 200

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 837

olej/plátno, rozměr plátna 104 x 150 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, dírka v plátně, v malbě ostrova stará oprava viz. foto detailu, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

46 000

Josef Procházka - Podzimní nálada

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 1549

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 1503609

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 33704

olej/karton, rozměr 28 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Josef Velčovský - Karavana

Josef Velčovský
Karavana

Id: 65401

olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Andrej Bělocvětov - Abstrakce

Andrej Bělocvětov
Abstrakce

Id: 70403

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Josef Krejsa - Na procházce

Josef Krejsa
Na procházce

Id: 454

olej/dřevo, rozměr 21 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám, drobné oděrky, na zadní straně znalecké razítko

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

45 000

Ota Janeček - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 14506

olej/překližka, rozměr 51,5 x 30 cm, signováno vlevo nahoře, datace 42, na zadní straně signatura i datace, novodobě rámováno, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:

45 000

Josef Velčovský - Okno

Josef Velčovský
Okno

Id: 49603

malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

45 000

Zdeněk Burian - Zástupci kmenů

Zdeněk Burian
Zástupci kmenů

Id: 60608

akvarel/papír, velikost listu 41,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

45 000

Luděk Marold - Na Petříně

Luděk Marold
Na Petříně

Id: 2216

nesignováno, akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

44 100

Josef  Istler - Obraz

Josef Istler
Obraz

Id: 669

kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

44 000

Jan Honsa - Pasáček

Jan Honsa
Pasáček

Id: 67610

olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, přibližná doba vzniku kolem 1903, oboustranný obraz, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Augustin Mervart - Jarní tání

Augustin Mervart
Jarní tání

Id: 69413

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Jaroslav Panuška - Čarodejnice (Bestiána)

Jaroslav Panuška
Čarodejnice (Bestiána)

Id: 73603

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, list byl v minulosti pravděpodobně přeložen, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

František Zdeněk Eberl - Procházka po pobřeží

František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží

Id: 65109

akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

43 500

Jaroslav Panuška - Rozkvetlá mez

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez

Id: 290

olej/plátno, rozměr plátna 61 x 76 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

43 000

Kristian Kodet - Proudění

Kristian Kodet
Proudění

Id: 481

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno zezadu 1968, velmi vzácný ročník, který se na trhu nevyskytuje

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Zdeněk Prokop - Pírko

Zdeněk Prokop
Pírko

Id: 616

olej/plátno, rozměr plátna 97 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, hliníkové olištování

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

43 000

Josef  Istler - Objekt

Josef Istler
Objekt

Id: 601

kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

43 000

Jan Slavíček - Notre Dame

Jan Slavíček
Notre Dame

Id: 20209

kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Guiseppe Pitto - Na tržišti

Guiseppe Pitto
Na tržišti

Id: 63101

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

43 000