Čas na serveru 05:56:27

Aukční rekordy

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

Ludvík Kuba - Soška čínské tanečnice

Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice

Id: 220306

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Gustav  Porš - Barevný podzim

Gustav Porš
Barevný podzim

Id: 333701

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

94 000

Pablo Picasso - Le Celestine

Pablo Picasso
Le Celestine

Id: 335906

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, ve spodní části list mírně zvlněn, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Pablo Picasso - Kozička

Pablo Picasso
Kozička

Id: 350801

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 37,5 cm, délka cca 44 cm, značeno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Vlastimil  Košvanec - U pramene

Vlastimil Košvanec
U pramene

Id: 377701

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek autora, značně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Oldřich Blažíček - Kostelík

Oldřich Blažíček
Kostelík

Id: 390003

olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Vladimír Komárek - Zahrada

Vladimír Komárek
Zahrada

Id: 390803

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky, zkroucený napínací rám,po

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Stanislav Lolek - Podzim

Stanislav Lolek
Podzim

Id: 413302

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Jiří Načeradský - Dvě ležící

Jiří Načeradský
Dvě ležící

Id: 416201

akryl/sololit, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

František Kaván - Zimní motiv

František Kaván
Zimní motiv

Id: 320001

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

93 001

František Zdeněk Eberl - Zátoka u Monaka

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

93 000

Julius Mařák - Kamenitá stráň

Julius Mařák
Kamenitá stráň

Id: 53507

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole monogramem, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

93 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 110002

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Soběslav  Pinkas - Na cestě

Soběslav Pinkas
Na cestě

Id: 235101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

93 000

Luděk Marold - Muž se špacírkou

Luděk Marold
Muž se špacírkou

Id: 235601

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 318604

kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Václav Tikal - Kam si růže chodí pro barvu

Václav Tikal
Kam si růže chodí pro barvu

Id: 331709

tempera/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti vystaveno v Galerii Moderna viz razítko

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Vladimír Komárek - Váza

Vladimír Komárek
Váza

Id: 376102

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na původním rámu

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Josef Jíra - Kozákovský podzim

Josef Jíra
Kozákovský podzim

Id: 389901

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Vladislav Mirvald - Konstruktivní variace

Vladislav Mirvald
Konstruktivní variace

Id: 404801

tuš/papír, rozměr listu 65,5 x 49 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo bylo vystaveno ve Villa Pellé jako součást výstavy Mirvald Kaláb - Kód geometrie, 2021 (viz foto z výstavy)

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

A. B. Piepenhagen - Na řece

A. B. Piepenhagen
Na řece

Id: 110601

olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Hugo Ullik - Pohled na hrady Žebrák a Točník

Hugo Ullik
Pohled na hrady Žebrák a Točník

Id: 279601

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68,5 cm, značeno vpravo dole špatně čitelně, datováno, dekorativně rámováno, stav viz foto, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 281203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Karel Špillar - Čtenářka

Karel Špillar
Čtenářka

Id: 334811

olej/plátno, rozměr 57 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Vlastimil Zábranský - Dívka s trnovou korunou

Vlastimil Zábranský
Dívka s trnovou korunou

Id: 357201

olej/plátno, rozměr 39,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše lehce poškozená, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

92 000

Josef Loukota - Dívčí akt

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 358805

olej/plátno, rozměr 71,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

92 000

Josef Velčovský - Osamělý beduín v krajině svých snů

Josef Velčovský
Osamělý beduín v krajině svých snů

Id: 366701

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

92 000

Jan  Zrzavý - Lodi na Ile de Sein

Lodi na Ile de Sein

Id: 397304

kombinovaná technika pastel/tužka/papír, viditelný rozměr 11 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

92 000

Vladimír Kompánek - Zimní čas V

Vladimír Kompánek
Zimní čas V

Id: 424104

olej/sololit, rozměr 49 x 71 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

92 000

Vlastimil  Košvanec - Dívka se slunečníkem

Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem

Id: 469801

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

92 000

František Hodonský - Čeření

František Hodonský
Čeření

Id: 477802

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Chaloupky u potůčku

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Alexander Archipenko - Kráčející voják

Alexander Archipenko
Kráčející voják

Id: 14407

bronzová plastika, výška 51 cm, výška podstavce 2 cm, značeno na zadní straně Archipenko 1917, na přední straně štítek s názvem, jedná se pravděpodobně o pozdější, avšak mimořádně kvalitní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Antonín Hudeček - Štrbské pleso

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Vilém (Willi) Nowak - Koupání

Vilém (Willi) Nowak
Koupání

Id: 242607

olej/plátno, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Ruce ve vlasech

Ruce ve vlasech

Id: 258502

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

91 000