Čas na serveru 10:39:50

Aukční rekordy

Karel Hodr - Pohled na Čertovku

Karel Hodr
Pohled na Čertovku

Id: 1817

olej/karton, rozměr 31,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 2146

bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Ota Bubeníček - Statek pod kopcem

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

olej/karton, rozměr 32,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Justus Perthes - Europa 16tého století

Justus Perthes
Europa 16tého století

Id: 308823

mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, poškozeno hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

2 800