Čas na serveru 15:24:09

Aukční rekordy

Justus Perthes - Europa 16tého století

Justus Perthes
Europa 16tého století

Id: 308823

mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, poškozeno hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

2 800