Čas na serveru 12:14:45

Aukční rekordy

Vlastimil Zábranský - Náhrdelník

Vlastimil Zábranský
Náhrdelník

Id: 392601

olej/karton, rozměr 46 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Josef Velčovský - Lodě v podvečerním odlivu

Josef Velčovský
Lodě v podvečerním odlivu

Id: 393902

akryl/karton, rozměr 15 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Ota Janeček - Modrý drahokam

Modrý drahokam

Id: 416801

olej/karton, rozměr 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslo soupisu díla 3856 na zadní straně, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

91 000

Jan Saudek - Zármutek v rodině konkrétního lakýrníka, radost v komuně abstraktního malíře

Zármutek v rodině konkrétního lakýrníka, radost v komuně abstraktního malíře

Id: 426901

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Karel Chaba  - Postranní ulice

Karel Chaba
Postranní ulice

Id: 439103

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno ve spodní části, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Jaroslav Panuška - Valečov

Jaroslav Panuška
Valečov

Id: 464404

kombinovaná technika, tempera/olej/karton, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Josef Jambor - Březová alej

Josef Jambor
Březová alej

Id: 474201

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

91 000

Vladimír Komárek - Busta

Vladimír Komárek
Busta

Id: 486301

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, přiložen původní nabývací doklad z roku 1997

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 467908

olej/karton, rozměr 42 x 52 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

90 201

Robert Jiran - Dívka s balonem

Robert Jiran
Dívka s balonem

Id: 329203

Detail

Vyvolávací cena:

90 100

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Thomas de Keyser - Šlechtický dvojportrét

Thomas de Keyser
Šlechtický dvojportrét

Id: 394022

olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, původní plátno v minulosti restaurováno podlepením novým plátnem, přiložena laboratorní zpráva a dále znalecký posudek Zory Grohmanové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

90 001

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 246702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vlastimil  Beneš - Hokejový hřiště

Vlastimil Beneš
Hokejový hřiště

Id: 261703

olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

90 000

Gustav  Porš - Zimní cesta

Gustav Porš
Zimní cesta

Id: 263201

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Josef Bárta - U rybníka

Josef Bárta
U rybníka

Id: 289902

olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Alfons Mucha - Busta dívky

Alfons Mucha
Busta dívky

Id: 296105

patinovaný bronz, celková výška cca 38 cm, značeno na podstavci, stáří nelze určit, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 301801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František  Tichý - Krajina

František Tichý
Krajina

Id: 307106

olej/plátno, rozměr 27 x 28 cm, značeno s datací 27 vpravo dole, ve spodní části věnování k Vánocům, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vladimír Komárek - Bílá holubice a tři hrušky

Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky

Id: 318401

olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Jan  Zrzavý - San Marco

San Marco

Id: 327502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

90 000

Josef Velčovský - Modré slunce

Josef Velčovský
Modré slunce

Id: 358507

malba (akryl?)/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu, drobné otřeniny v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Ullmann - Rozkvetlé pole

Josef Ullmann
Rozkvetlé pole

Id: 361602

olej/lepenka, rozměr 40 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Adolf Chwala - Červánky nad Alpami

Adolf Chwala
Červánky nad Alpami

Id: 385001

ole/plátno, rozměr 44,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Andrej Barčík - Zátiší s flašou

Andrej Barčík
Zátiší s flašou

Id: 395403

kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 408001

plastika bronz/kámen, rozměr 39 x 43 x 16 cm, značeno na zadní straně plastiky, č.soupisu 6244, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

90 000

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 420604

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

90 000

Josef Velčovský - Podzimní kamásútra

Josef Velčovský
Podzimní kamásútra

Id: 326103

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 998

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 264402

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Ludvík Kohl - Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Ludvík Kohl
Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Id: 303201

olej/plátno, rozměr 76,5 x 60 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, v minulosti odborně restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Robert Jiran - Hra barev

Robert Jiran
Hra barev

Id: 306601

olej/plátno, rozměr (větší) 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Salvador Dalí - Homage to Philosophy

Salvador Dalí
Homage to Philosophy

Id: 352701

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Vilém  Kreibich - Závod Zbraslav Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště

Id: 372801

olej/plátno, rozměr 46,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 880

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000