Čas na serveru 02:27:33

Aukční rekordy

Alexander Archipenko - Woman with Fan

Alexander Archipenko
Woman with Fan

Id: 302101

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 90 cm, podstavec prasklý a opravený, značeno na soše viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

320 000

Josef Jíra - Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Id: 311303

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

320 000

Jan  Zrzavý - Bárky v přístavu

Bárky v přístavu

Id: 345101

pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, značeno též na zadní straně, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

320 000

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 133910

olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

315 000

Václav Špála - Koupání

Koupání

Id: 338801

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29,3 x 35,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

315 000

Olbram Zoubek - Při-Sedící

Při-Sedící

Id: 211001

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, jedná se o nerealizovanou studii pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

310 000

Václav Radimský - Labské rameno

Václav Radimský
Labské rameno

Id: 280901

olej/karton, rozměr 71 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

310 000

Jan  Zrzavý - Lodě a kameny

Lodě a kameny

Id: 321602

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

310 000

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 329101

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 46,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

310 000

Václav Radimský - Rozkvetlé stromy

Václav Radimský
Rozkvetlé stromy

Id: 331201

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o obraz z francouzského období před rokem 1900, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

309 000

Josef Hlinomaz - Viktoria

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

305 000

Jan  Zrzavý - Lodě v přístavu - langusterie

Lodě v přístavu - langusterie

Id: 155907

mastné křídy/běloba, papír, viditelný rozměr 19,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole i tužkou, vlevo dole popis, včetně autorova osobního číselného kódu, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

305 000

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 277705

kombinovaná technika/pastel/kvaš/francouzský papír s vodotiskem, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole, číslováno na zadní straně, v minulosti lehce přeloženo, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, majitelem konzultováno s Pierrem Brullé, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

302 000

Antonín Chittussi - Lekníny

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

301 000

Jan  Zrzavý - Záliv se čtvyřmi bárkami

Záliv se čtvyřmi bárkami

Id: 342002

pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

300 001

Rudolf Kremlička - U sukače

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Václav Radimský - Na sklonku léta

Václav Radimský
Na sklonku léta

Id: 133908

olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na rozbouřeném moři

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři

Id: 139201

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Olbram Zoubek - Žehnání

Žehnání

Id: 156901

cín/zlato, celková výška včetně podstavce 55,5 cm signováno na podstavci, původní stav, přiložen originální účet z roku 1996 a certifikát prodejní galerie, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, rok vzniku 1994, jedná se o variantu sochy pro pietní místo židovským obětem na místě bývalé synagogy v parku u Kulturního domu v Kroměříži

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

300 000

Václav Radimský - Řeka lemovaná stromovím

Václav Radimský
Řeka lemovaná stromovím

Id: 228001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, lehce rozeschlý rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
65 000

300 000

Hugo Ullik - Život na řece

Hugo Ullik
Život na řece

Id: 232709

olej/dřevo, rozměr 18 x 36 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

300 000

Jan  Zrzavý - Lodě u mola

Lodě u mola

Id: 321603

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

300 000

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 327501

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

300 000

Olbram Zoubek - Anděl A.

Anděl A.

Id: 138102

bronzová plastika, celková výška 59 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

291 000

Jan  Zrzavý - Ile de Sein

Ile de Sein

Id: 275804

tempera/sololit, rozměr 14,6 x 25 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

290 100

Olbram Zoubek - Hygie 3

Hygie 3

Id: 279101

bronzová plastika, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, původní intaktní stav, rok vzniku 2007, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

290 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka pod hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka pod hvězdami

Id: 338401

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana

Detail

Vyvolávací cena:

290 000

Jan  Zrzavý - Bárka na pobřeží

Bárka na pobřeží

Id: 342003

pastel/papír, rozměr listu 19,7 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

290 000

Georges Kars - Květinové zátiší

Georges Kars
Květinové zátiší

Id: 270110

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítka, štítek, kvalitně rámováno, velmi dobrý stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:

285 001

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad mořem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad mořem

Id: 6506

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o autorův oblíbený motiv vycházející z prací jeho dědečka Ivana Konstantinoviče Ajvazovského, jehož západy slunce jsou celosvětově známé, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Otakar Nejedlý - Ceylon

Otakar Nejedlý
Ceylon

Id: 52902

olej/karton, rozměr 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

285 000

Adolf Born - Kouřová

Kouřová

Id: 57301

pastel/papír, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

285 000

Othon Coubine - Z Itálie

Othon Coubine
Z Itálie

Id: 125401

olej/plátno, rozměr 34 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Zorou Grohmanovou, PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Kamil Lhoták - Park

Kamil Lhoták
Park

Id: 183020

olej/dřevo, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, signováno a popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla autora pod číslem 855/5, lehce vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Jan  Zrzavý - Lodi v přístavu

Lodi v přístavu

Id: 362201

kombinovaná technika/vosková pastelka/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 51,5 cm, rozměr malby 23 x 48 cm, značeno s datací a popisem včetně monogramu ve spodní části, na zadní straně autorův přípis včetně názvu obrazu a potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Josef Jíra - Bar Latartine

Josef Jíra
Bar Latartine

Id: 366501

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování

Detail

Vyvolávací cena:

285 000

Václav Špála - Rybník ve Stromovce

Rybník ve Stromovce

Id: 48105

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1929, vlevo dole popis, na zadní straně věnování a korespondence, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

280 000

Josef  Šíma - Kapky světla

Josef Šíma
Kapky světla

Id: 116001

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 64,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience: velmi významná známá pražská sbírka

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

280 000

Josef Ullmann - Noční krajina při měsíčním svitu

Josef Ullmann
Noční krajina při měsíčním svitu

Id: 135601

olej/plátno, rozměr 112 x 98 cm, nesignováno, na zadní straně přípis J. Ullman an Isar 1894, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

280 000

Jan  Zrzavý - Krajina s cypřiši

Krajina s cypřiši

Id: 211208

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 25,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

280 000