Čas na serveru 14:52:48

Aukční rekordy

Vlastimil  Beneš - Zimní stadion

Vlastimil Beneš
Zimní stadion

Id: 453401

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

375 000

Pablo Picasso - Kolekce předmětů

Pablo Picasso
Kolekce předmětů

Id: 272807

kolekce předmětů věnovaných autorem Jiřímu Siblíkovi, rozměr ve výřezu 52,5 x 71 cm, popsáno a značeno viz foto, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

370 000

Jan  Zrzavý - Oceánská krajina

Oceánská krajina

Id: 296501

kombinovaná technika/kvaš/mastné barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 34,5 cm, značeno s datací a věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

370 000

Jan  Zrzavý - Loďky s kostelíkem

Loďky s kostelíkem

Id: 335208

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 11,5 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Ĺuboslava Moza, PhDr.

Detail

Vyvolávací cena:

370 000

Olbram Zoubek - Evička

Evička

Id: 280501

cín/olovo/zlato, celková výška cca 71,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, přiloženo písemné potvrzení autenticity dcery autora a Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

369 000

Maxim Kopf - Kytice

Maxim Kopf
Kytice

Id: 423901

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

365 000

Josef Lada - Zimní náves se slepicemi

Josef Lada
Zimní náves se slepicemi

Id: 231903

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

361 003

Jan  Zrzavý - Bárky v přístavu

Bárky v přístavu

Id: 374602

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

360 500

Václav Radimský - Rybníček na návsi

Václav Radimský
Rybníček na návsi

Id: 276910

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

360 000

Jan  Zrzavý - Starý mlýn na Ile de Bréhat

Starý mlýn na Ile de Bréhat

Id: 378302

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně vlastnoruční popis autora včetně potvrzení pravosti kresby Dr. Františkem Dvořákem z roku 1994, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

360 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 110602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém, původním stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 259703

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr listu 51 x 63,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, obraz bude publikován v katalogu k výstavě Tichý/Chochola v Museu Kampa v roce 2022,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

355 000

Jiří Načeradský - Souhra

Jiří Načeradský
Souhra

Id: 296203

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, dílo vystavováno a publikováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

355 000

Václav Radimský - Zima v Normandii

Václav Radimský
Zima v Normandii

Id: 330801

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

Josef Jíra - Pstruh od mlynářů

Josef Jíra
Pstruh od mlynářů

Id: 406101

olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

350 000

Olbram Zoubek - Múza 1

Múza 1

Id: 264001

plastika olovo/cín/zlato, celková výška 64 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1977, stav viz foto, přiložen Certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

346 000

Georges Kars - Přístav pod horami

Georges Kars
Přístav pod horami

Id: 328201

olej/plátno, rozměr 66,5 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací 29, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

345 000

Jan  Smetana - Fragmenty paměti

Jan Smetana
Fragmenty paměti

Id: 491501

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

341 000

Josef  Šíma - Studie v Remeši

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Olbram Zoubek - Kvestorka

Kvestorka

Id: 224001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 212 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

340 000

Václav Špála - Čtyři jablka a jedna hruška

Čtyři jablka a jedna hruška

Id: 401302

olej/karton, rozměr 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis a osobní dopis původnímu majiteli, uvedeno v soupisu díla Václava Špály na str. 145, pod č. 1724

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Maxim Kopf - Krkonošská krajina

Maxim Kopf
Krkonošská krajina

Id: 425201

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

340 000

Václav Radimský - Vrby u labské tůně

Václav Radimský
Vrby u labské tůně

Id: 175101

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

337 500

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 218001

olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

336 000

Václav Radimský - Rybářská bašta u Starého Kolína

Václav Radimský
Rybářská bašta u Starého Kolína

Id: 157817

olej/karton, rozměr 70 x 98 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

335 000

Marie Čermínová - Toyen - Surrealistická kompozice

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistická kompozice

Id: 327401

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu výřezu 21 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

335 000

František Kupka - Studie abstraktní kompozice

František Kupka
Studie abstraktní kompozice

Id: 282301

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr listu 17,5 x 25,5 cm, značeno autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, dílo draženo v roce 2017 v aukční síni Sotheby´s, vystaveno v galerii Moderna v roce 2018

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

325 000

Othon Coubine - Kytice ve váze

Othon Coubine
Kytice ve váze

Id: 250812

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,výborný stav viz foto, bude přiloženo uměleckohistorické posouzení vypracované PhDr. Reou Michalovou, PhD.,po

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

321 000

Olbram Zoubek - Sofia

Sofia

Id: 470101

bronzová plastika, výška 48 cm, značeno na spodní části, vznik 2008, přiložen Certifikát autorství díla vystavený O. Zoubkem (prosinec 2011)

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

321 000

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 291709

olovo/cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, stav viz foto, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

320 001

Olbram Zoubek - Hlava Marie

Hlava Marie

Id: 163801

bronzová plastika, celková výška cca 59 cm, signováno na plintě, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

320 000

Alexander Archipenko - Woman with Fan

Alexander Archipenko
Woman with Fan

Id: 302101

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 90 cm, podstavec prasklý a opravený, značeno na soše viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

320 000

Josef Jíra - Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Id: 311303

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

320 000

Jan  Zrzavý - Bárky v přístavu

Bárky v přístavu

Id: 345101

pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, značeno též na zadní straně, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

320 000

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 133910

olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

315 000

Václav Špála - Koupání

Koupání

Id: 338801

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29,3 x 35,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

315 000

Olbram Zoubek - Při-Sedící

Při-Sedící

Id: 211001

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, jedná se o nerealizovanou studii pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

310 000

Václav Radimský - Labské rameno

Václav Radimský
Labské rameno

Id: 280901

olej/karton, rozměr 71 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

310 000

Jan  Zrzavý - Lodě a kameny

Lodě a kameny

Id: 321602

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

310 000

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 329101

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 46,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

310 000