Čas na serveru 02:49:27

Aukční rekordy

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Jan  Zrzavý - Island II.

Island II.

Id: 202107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

202 000

Václav Radimský - Červánky nad řekou

Václav Radimský
Červánky nad řekou

Id: 57901

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

200 500

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Olbram Zoubek - Kúros

Kúros

Id: 114017

plastika cín/zlato, celková výška 62,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1983, lehce otřené zlaté vlasy, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

200 000

Franz Christoph  Janneck - Sochařský ateliér

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Josef Lada - Měšťák na venkově 2

Josef Lada
Měšťák na venkově 2

Id: 203404

kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

200 000

Jaroslav Čermák - Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

200 000

Julius Mařák - Lesní bystřina

Julius Mařák
Lesní bystřina

Id: 44901

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

199 999

Karel Souček (Bor) - V restauraci

Karel Souček (Bor)
V restauraci

Id: 126501

olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

195 100

Karel Černý - Le Havre

Karel Černý
Le Havre

Id: 20705

pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

195 000

Olbram Zoubek - Ještě Bezová duše

Ještě Bezová duše

Id: 205201

částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

195 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 7901

voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

190 000

Josef Jíra - Znamení s kartou

Josef Jíra
Znamení s kartou

Id: 26101

olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Václav Radimský - Zarostlé břehy

Václav Radimský
Zarostlé břehy

Id: 65507

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
70 000

190 000

Olbram Zoubek - Dívka s draperií

Dívka s draperií

Id: 90101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na podstavci, vznik 1994, jedná se o skicu pro Čáslav, dílo uvedeno v monografii pod číslem 923, původní stav, přiložen autorův certifikát k dílu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

190 000

Václav Brožík - Podobizna Karoliny Olivarius

Václav Brožík
Podobizna Karoliny Olivarius

Id: 176801

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, špatně čitelná signatura vlevo dole, rentoilováno, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

190 000

Ota Janeček - Strom a kameny

Strom a kameny

Id: 199501

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 115101

reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34,5 cm, výška 3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1973, původní stav, drobné nečistoty na povrchu, PO, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

187 000

Arnošt Paderlík - Eva v ateliéru

Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru

Id: 208903

olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek

Detail

Vyvolávací cena:

186 000

Ludvík Kohl - Interiér gotického chrámu

Ludvík Kohl
Interiér gotického chrámu

Id: 1764

olej/dřevěná deska, rozměr 72 x 50 cm, signováno vlevo dole monogramem K, pravděpodobně se jedná o interiér kostela sv. Mikuláše v Lounech, dílo pochází z významné sbírky pražského sběratele - doktora Engelbrechta, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
95 000

185 000

František  Hudeček - Chodec ve městě

František Hudeček
Chodec ve městě

Id: 32907

olej/karton/překližka, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, jedná se o obraz jednoho z prvních "Nočních chodců", posouzeno MUDr. Janem Vykoukalem, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

185 000

Jan Honsa - Topoly u Orlice

Jan Honsa
Topoly u Orlice

Id: 59601

olej/plátno, rozměr 110 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, volné v rámu, obraz v původním dobrém stavu, obraz vznikl v okolí Běstovic, kde v letech 1905-7 pobýval, byl vystaven na autorské výstavě v roce 1984 ve Východočeské galerii Pardubice pod číslem 31, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

185 000

Vlastimil  Beneš - Zimní cesta

Vlastimil Beneš
Zimní cesta

Id: 90001

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

180 000

František Kupka - Příchod Casandry do paláce Agamemnona

František Kupka
Příchod Casandry do paláce Agamemnona

Id: 115404

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 19 x 19 cm, signováno vpravo dole tužkou Kupka, doba vzniku 1906-1908 (Francie, Paříž), zaskleno, dekorativně adjustováno, dílo pochází z cyklu ilustrací Les Erinnyes - Tragedie antique de Leconte de Lisle, provenience: dílo pochází ze sbírky Kupkova znalce, Pierra Brullé

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

180 000

Adolf Chwala - Krajina s pradlenou u řeky

Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky

Id: 165401

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

180 000

Karel Chaba  - Krásná vyhlídka

Karel Chaba
Krásná vyhlídka

Id: 207001

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

180 000

Emil Orlík - Květinové zátiší

Emil Orlík
Květinové zátiší

Id: 202206

olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně zbytky výstavních štítků, po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

179 000

Antonín Chittussi - Rybník se stromem navečer

Antonín Chittussi
Rybník se stromem navečer

Id: 715

olej/karton, rozměr 11,5 x 24,1 cm, signováno vlevo dole, odborně restaurováno, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc. a restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blattného

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

177 000

Josef Jíra - Z cyklu Oči

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 104012

olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Josef Jíra - Pan Bohumil vykládá tarot

Josef Jíra
Pan Bohumil vykládá tarot

Id: 163901

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 59 x 68 cm, signováno vpravo dole, po celé ploše popsáno, věnování, datace, komentáře, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

175 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 551

Alexej Vasiljevič Hanzen - Bouřlivé pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

170 003

Antonín Pelc - Voják v Casablance

Antonín Pelc
Voják v Casablance

Id: 1018

tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 23813

cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

170 000