Čas na serveru 08:53:49

Aukční rekordy

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 144510

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce 28,5 cm, celková délka včetně podstavce 52 cm, signováno na podstavci O. Švec, původní majitel získal jako cenu v automobilové ralley na počátku 80. let

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

250 000

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Ladislav Šaloun - Vodník

Ladislav Šaloun
Vodník

Id: 115402

bronzová plastika, výška bronzového odlitku 56 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se o původní starý odlitek, na mramorovém podstavci drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Otakar Nejedlý - Řeka

Otakar Nejedlý
Řeka

Id: 158101

olej/plátno, rozměr 70 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oblast Žernoseky u Prahy, obraz v minulosti odborně čištěn a rentoilován, viz popis na zadní straně, jedná se o mimořádnou autorovu práci cca z roku 1906, přiloženy posudky prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc., PhDr. Mgr. Michaela Zachaře a restaurátorská expertíza včetně rozboru barev vypracovaná Zorou Grohmanovou, zcela mimořádná sběratelská práce

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

245 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 86007

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

244 900

František Xaver Naske - Zahradní restaurace

František Xaver Naske
Zahradní restaurace

Id: 108005

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

242 000

Jan  Zrzavý - Plachetnice v zátoce

Plachetnice v zátoce

Id: 251901

akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

240 001

Bohumír Jaroněk - Jaro na Valašsku

Bohumír Jaroněk
Jaro na Valašsku

Id: 903

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 64 cm, signováno vpravo dole B. Jaroněk, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

240 000

Josef Jíra - Bibličtí jezdci

Josef Jíra
Bibličtí jezdci

Id: 86008

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 163902

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

240 000

Jan  Zrzavý - Korálový ostrov

Korálový ostrov

Id: 148303

kresba barevnými křídami a bělobou, viditelný rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně popis a datace, ojediněle se vyskytující téma, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 900

Václav Radimský - Louky v květu

Václav Radimský
Louky v květu

Id: 261101

olej/karton, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek a razítko Českého svazu výtvarných umělců, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

235 001

Eugen Nevan - Odpočívající tanečnice

Eugen Nevan
Odpočívající tanečnice

Id: 931

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 95,5 cm, signováno vpravo dole E.NEVAN, datováno 43, na plátně drobné vytlačeniny, dubový rám poškozený, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

235 000

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 152701

cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1992, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

235 000

Jan  Zrzavý - Benátský motiv

Benátský motiv

Id: 155906

tužka/kvaš/barevné křídy/papír, viditelný rozměr 16,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole monogramem i tužkou datováno 1963, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové,

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

235 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 272809

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

235 000

Olbram Zoubek - Hygie II

Hygie II

Id: 143701

bronzová plastika/zlato, celková výška 52 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2007, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

230 000

Olbram Zoubek - Šipka

Šipka

Id: 210502

patinovaný bronz, celková výška 73 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2001, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Olbram Zoubek - Eva -Šipka

Eva -Šipka

Id: 223001

patinované olovo, výška 69 cm, značeno na podstavci, přiloženo potvrzení o pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Olbram Zoubek - Orfeus a múzy

Orfeus a múzy

Id: 224201

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno, rok vzniku 1978, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu díla uvedeno pod č. 385

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

230 000

Kája Saudek - Kšíry lásky

Kája Saudek
Kšíry lásky

Id: 250827

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a popsáno po stranách, na zadní straně výstavní štítek viz foto, nerámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

230 000

Josef Jíra - Enciány na Zlatém návrší

Josef Jíra
Enciány na Zlatém návrší

Id: 263501

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

230 000

František Kaván - Močál s rákosím

František Kaván
Močál s rákosím

Id: 247101

olej/papír, rozměr 33 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi 1896-1898, dekorativně adjustováno, přiloženy písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře, přiložena zpráva o provedeném restaurátorském průzkumu pomocí IR reflektografie, bude přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

225 500

Joža Uprka - Krojované děvče

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 172115

olej/plátno, rozměr 75 x 45 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

225 000

Václav Radimský - Zákoutí na Labi

Václav Radimský
Zákoutí na Labi

Id: 204401

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

225 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 271001

bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

225 000

Vilém  Kreibich - Rychlíkový stroj

Vilém Kreibich
Rychlíkový stroj

Id: 2321

olej/plátno, rozměr plátna 86 x 105,5 cm, signováno vlevo nahoře, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
18 500

224 000

Olbram Zoubek - Duše 1

Duše 1

Id: 254801

olovo/cín/zlato/dřevo, výška sochy 63 cm, celková velikost předmětu 70 x 22 x 14 cm, značeno autorem na zadní straně, rok vzniku 1978, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

222 000

Julius Mařák - Lesní strž

Julius Mařák
Lesní strž

Id: 39601

olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

220 000

Oldřich Blažíček - Česká zima

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 227508

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní adjustace, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952 a odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

220 000

František  Foltýn - Abstraktní kompozice

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 230402

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

220 000

Olbram Zoubek - Oeconomia (levice)

Oeconomia (levice)

Id: 268901

bronzová plastika, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

220 000

Josef  Šíma - PLAINE DE BRIE

Josef Šíma
PLAINE DE BRIE

Id: 42501

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

215 000

Antonín Chittussi - Vesnice v dáli

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
120 000

215 000

Jan  Smetana - Zahrada v podzimním světle

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

215 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 217905

bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 25 cm, celková délka plastiky cca 52 cm, celková výška včetně podstavce cca 35,5 cm, signováno na podstavci O. Švec, na podstavci též značen litec Anýž, Praha 6, na dřevěném podstavci štítek - cena pro vítěze, stav viz foto odpovídá stáří

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

215 000

Jan  Zrzavý - Přístav s bárkami

Přístav s bárkami

Id: 211209

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

214 000

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Leon Augustin Lhermitte - Podvečerní návrat

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Václav Radimský - Letní tůň

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
49 000

205 000