Čas na serveru 15:41:23

Aukční rekordy

František Kupka - Příchod Casandry do paláce Agamemnona

František Kupka
Příchod Casandry do paláce Agamemnona

Id: 115404

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 19 x 19 cm, signováno vpravo dole tužkou Kupka, doba vzniku 1906-1908 (Francie, Paříž), zaskleno, dekorativně adjustováno, dílo pochází z cyklu ilustrací Les Erinnyes - Tragedie antique de Leconte de Lisle, provenience: dílo pochází ze sbírky Kupkova znalce, Pierra Brullé

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

180 000

Antonín Chittussi - Rybník se stromem navečer

Antonín Chittussi
Rybník se stromem navečer

Id: 715

olej/karton, rozměr 11,5 x 24,1 cm, signováno vlevo dole, odborně restaurováno, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc. a restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blattného

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

177 000

Josef Jíra - Z cyklu Oči

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 104012

olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Bouřlivé pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

170 003

Antonín Pelc - Voják v Casablance

Antonín Pelc
Voják v Casablance

Id: 1018

tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 23813

cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Luděk Marold - Dáma s křeslem

Luděk Marold
Dáma s křeslem

Id: 127313

olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Adolf Born - Pohádková bytost

Pohádková bytost

Id: 108901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel//papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

167 000

Josef  Šíma - Krajina se stébly

Josef Šíma
Krajina se stébly

Id: 103301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

Vojtěch Erdélyi - Setkání

Vojtěch Erdélyi
Setkání

Id: 114401

olej/karton, vnitřní rozměr 46 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Otakar Lebeda - Podzim v Chuchli

Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli

Id: 150318

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Olbram Zoubek - Tančící dívky

Tančící dívky

Id: 161001

konvolut tří reliéfů, cín/zlato, rozměr každého 14,5 x 34,5-35 cm, každý kus signován na zadní straně, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

165 000

Josef Procházka - Lesní potok

Josef Procházka
Lesní potok

Id: 113901

olej/plátno, rozměr 95 x 120 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 146 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

161 000

Joža Uprka - Děvčica v lukách

Joža Uprka
Děvčica v lukách

Id: 643

olej/plátno, rozměr plátna 28 x 47,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, obraz i rám v perfektním stavu, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
37 000

160 000

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 56601

cín/zlato,celková výška s podstavcem 58 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Jaroslav Róna - Slon

Jaroslav Róna
Slon

Id: 154907

olej/plátno, rozměr 145,5 x 110,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, přiložena odborná expertiza PhDr. Jiřího Machalického

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

160 000

Karel Souček (Bor) - Mezi domy

Karel Souček (Bor)
Mezi domy

Id: 842

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

151 000

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Alfons Mucha - Děvče s růží

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

barevná kresba/tuž/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

150 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

Jan  Smetana - Vzpomínka na ostrov Bali

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

145 000

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Vladimír Komárek - Židle s houslemi

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Adolf Born - Myslivec

Myslivec

Id: 6019

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Vilém  Kreibich - Údržba před jízdou

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

140 000

Olbram Zoubek - Ještě Marie

Ještě Marie

Id: 40901

patinovaný bronz, celková výška 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

140 000

František Kaván - Jaro v Libuni

František Kaván
Jaro v Libuni

Id: 145512

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 19902

patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

138 000

Karel Souček (Bor) - Na peróně

Karel Souček (Bor)
Na peróně

Id: 861

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 500

František Vobecký - Akt

František Vobecký
Akt

Id: 12103

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Karel Nepraš - Galvanický reliéf

Karel Nepraš
Galvanický reliéf

Id: 790

reliéf/měď, nikl, chrom, rozměr 57 x 35 cm, na rubu etiketa rakouského celního úřadu, vystaveno v roce 1992 v Galerii umění v Karlových Varech, v roce 1991 v Galerii hl. m. Prahy, pochází ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

135 000

Karel Černý - Paříž

Karel Černý
Paříž

Id: 1420

pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

135 000

Eugen Nevan - Žena s kyticí

Eugen Nevan
Žena s kyticí

Id: 1888

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

135 000

František Kupka - Abtrakce

František Kupka
Abtrakce

Id: 2196

kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle

Detail

Vyvolávací cena:
59 000

135 000

Vladimír Sychra - Dívka v křesle

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Oldřich Blažíček - Houbařský sen

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Bakar

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

135 000