Čas na serveru 17:05:38

Aukční rekordy

Olbram Zoubek - Ještě žena z Chalkidi

Ještě žena z Chalkidi

Id: 297901

polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva, rozměr 63 x 63 cm, značeno na zadní straně, odlitek v ploše vlasově popraskán viz foto na několika místech, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, možnost odborného restaurování předjednána

Detail

Vyvolávací cena:

167 000

Antonín Chittussi - Zimní krajina s Řípem

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 287105

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Romanem Prahlem

Detail

Vyvolávací cena:

166 100

Josef  Šíma - Krajina se stébly

Josef Šíma
Krajina se stébly

Id: 103301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

Vojtěch Erdélyi - Setkání

Vojtěch Erdélyi
Setkání

Id: 114401

olej/karton, vnitřní rozměr 46 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Otakar Lebeda - Podzim v Chuchli

Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli

Id: 150318

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Olbram Zoubek - Tančící dívky

Tančící dívky

Id: 161001

konvolut tří reliéfů, cín/zlato, rozměr každého 14,5 x 34,5-35 cm, každý kus signován na zadní straně, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

165 000

František Muzika - Hadrián z Římsů

František Muzika
Hadrián z Římsů

Id: 177304

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 40 x 44 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz je publikován v monografii autora od Františka Šmejkala, odd. scénické návrhy, pol. č. 68 viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

165 000

Antonín Hudeček - Mezi roubenkami

Antonín Hudeček
Mezi roubenkami

Id: 2201

olej/tempera/karton, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole Ant. Hudeček, původní opravované rámování, obraz odborně čištěn, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, ve kterém se uvádí doba vzniku obrazu mezi lety 1909 - 1914, přímé paralely k obrazu se nacházejí ve sbírkách Národní galerie i dalších sbírkových institucí, po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 222402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 35,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Olbram Zoubek - Strážce

Strážce

Id: 240001

plastika olovo/cín/železný podstavec, výška cca 40,5 cm, neznačeno, jedná se o plastiku ze skupiny komorních plastik Strážci lidskosti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

165 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Západ slunce

Alexej Vasiljevič Hanzen
Západ slunce

Id: 241301

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

165 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 248003

bronzový odlitek, výška odlitku cca 43,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně razítko litce Karel Barták viz foto, socha se nachází na dřevěném podstavci, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

165 000

František Kupka - Okolo bodu

František Kupka
Okolo bodu

Id: 286802

sérigrafie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 43 cm, značeno vpravo dole v desce, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

165 000

Václav Brožík - Portrét mladé ženy v černých šatech

Václav Brožík
Portrét mladé ženy v černých šatech

Id: 295702

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s dedikací, dobově rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Joža Uprka - Pouť u sv. Antoníčka

Joža Uprka
Pouť u sv. Antoníčka

Id: 310101

olej/dřevo, rozměr 28,5 x 50 cm, značeno monogramem vpravo dole a autorským podpisem na zadní straně desky, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Josef Procházka - Lesní potok

Josef Procházka
Lesní potok

Id: 113901

olej/plátno, rozměr 95 x 120 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 146 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

161 000

Joža Uprka - Děvčica v lukách

Joža Uprka
Děvčica v lukách

Id: 643

olej/plátno, rozměr plátna 28 x 47,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, obraz i rám v perfektním stavu, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
37 000

160 000

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 56601

cín/zlato,celková výška s podstavcem 58 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Jaroslav Róna - Slon

Jaroslav Róna
Slon

Id: 154907

olej/plátno, rozměr 145,5 x 110,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, přiložena odborná expertiza PhDr. Jiřího Machalického

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

160 000

Jan Preisler - Touha

Jan Preisler
Touha

Id: 199901

pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 214005

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Olbram Zoubek - Zvídavost - Múza

Zvídavost - Múza

Id: 214007

olovo/cín/zlato, celková výška 70 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, v minulosti opravována nalomená ruka viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

160 000

Olbram Zoubek - Malá žena

Malá žena

Id: 235502

plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 38,7 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Václav Špála - Dívka u vody

Dívka u vody

Id: 259201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování včetně razítka Ministerstva lidové osvěty viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Emil Filla - Periferie

Emil Filla
Periferie

Id: 260805

barevná kresba/uhel/papír, rozměr viditelný 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Olbram Zoubek - Malý muž

Malý muž

Id: 264602

olovo/cín/zlato, celková výška 39,5 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

160 000

Pasta  Oner - Ball Gag

Pasta Oner
Ball Gag

Id: 276201

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2013, uvedeno ve výstavním katalogu "Man on Fire"

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 279207

bronzová plastika motocyklisty, výška bronzového odlitku 14 cm, délka bronzového odlitku 24 cm, značeno na bronzovém podstavci, usazeno na žulovém kvádru viz foto, jedná se pravděpodobně o jednu z autorových původních variant

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 313801

akvarel/papír, rozměr 32 x 42 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

160 000

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 243101

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

156 777

Adolf Chwala - U alpského jezera

Adolf Chwala
U alpského jezera

Id: 281302

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, na povrchu v různých místech odřeninky, stav viz foto, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

156 000

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 254406

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

155 002

Míla Doleželová - Kočovnická rodina

Míla Doleželová
Kočovnická rodina

Id: 317701

olej/plátno, velkoformátový rozměr 175 x 217 cm, neznačeno, na zadní straně číslováno, nerámováno, vzácně se vyskytující formát

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

155 001

Václav Zapadlík - Záchranná služba Praha

Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha

Id: 163501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Antonín Chittussi - Ptačí rybník

Antonín Chittussi
Ptačí rybník

Id: 176504

olej/dřevo, rozměr 15 x 29 cm, signováno vpravo dole, v malbě drobné prasklinky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na rámu původní štítek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

155 000

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 204227

patinovaný bronz, výška sochy 46 cm, žulový podstavec, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Olbram Zoubek - Jinoch

Jinoch

Id: 210501

patinovaný bronz, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, drobná oděrka na povrchu, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Skica pro Čáslav

Id: 240201

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, obličej a ruce poškozeny pádem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 292301

olej/karton, rozměr 36 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

153 000