Čas na serveru 14:09:59

Aukční rekordy

Vilém  Kreibich - Závod Praha - Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Burian - Pravěká pláž

Zdeněk Burian
Pravěká pláž

Id: 117505

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

120 000

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 219204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

120 000

Ota Janeček - Mořské dno

Mořské dno

Id: 219214

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Bedřich  Havránek - Partie pod sklaními útesy

Bedřich Havránek
Partie pod sklaními útesy

Id: 234003

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Jaroslav Panuška - Setkání s duchem

Jaroslav Panuška
Setkání s duchem

Id: 58001

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

117 000

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Ota Janeček - Lusky

Lusky

Id: 207006

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

116 000

Josef Jíra - Setkání za hřbitovem

Josef Jíra
Setkání za hřbitovem

Id: 227102

olej/karton, rozměr 56 x 44 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Richard Fremund - Portrét paní Míly

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Detail

Vyvolávací cena:

110 913

Kamil Linhart - Z kosmu

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

110 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 6023

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loďka u pláže

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže

Id: 61401

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Alois Bubák - Stavení s kamennými schody

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

  Neznačeno - Slůně

Neznačeno
Slůně

Id: 216708

bronzová plastika na motivy Dalího, neznačeno, celková výška cca 138 cm, celková délka cca 173 cm, patinováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Bohuslav Reynek - Pieta s oknem

Bohuslav Reynek
Pieta s oknem

Id: 221201

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Zdeněk Hajný - Spartakus

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

106 100

Ota Janeček - Návrh mozaiky

Návrh mozaiky

Id: 1939

olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

106 000

Julius Mařák - Lesní motiv

Julius Mařák
Lesní motiv

Id: 102511

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 15,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Julia Mařáka, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

106 000

Karel Laštovka - Proměny I.

Karel Laštovka
Proměny I.

Id: 226610

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

105 500

Alois Kalvoda - Břízový háj

Alois Kalvoda
Břízový háj

Id: 1327

olej/karton, rozměr 90 x 68 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav, zaskleno, lehce zaprášeno pod sklem, lehce oťukaný původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

105 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Josef Jíra - Věštění

Josef Jíra
Věštění

Id: 214004

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

105 000

Emil Filla - Kubistický akt

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 221406

bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 72 cm, výška kamenného podstavce 3 cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, značka litce na podstavci F. Barták Praha XI., kamenné podstavec lehce poškozen, na povrchu sochy oděrky a otřetiny

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

105 000

Oldřich Koníček - Z Itálie

Oldřich Koníček
Z Itálie

Id: 235202

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Andy Warhol - Mickey

Andy Warhol
Mickey

Id: 238001

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 22/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Adolf Born - Závod trpaslíků

Závod trpaslíků

Id: 67201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

101 000