Čas na serveru 13:38:06

Aukční rekordy

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 298101

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

205 000

Josef Jíra - Krajina se pstruhy

Josef Jíra
Krajina se pstruhy

Id: 327105

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Emil Filla - Zápas býka se lvem

Emil Filla
Zápas býka se lvem

Id: 356803

kresba tuží/akvarel/běloba/papír, rozměr listu cca 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno (sklo poškrábáno), lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Jan  Zrzavý - Přístav s rumpálem

Přístav s rumpálem

Id: 329106

kresba hnědou pastelkou/papír, rozměr ve výřezu 41,8 x 50,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, značeno celým jménem vpravo dole, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

204 000

Jan  Zrzavý - Island II.

Island II.

Id: 202107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

202 000

Jan  Zrzavý - Pobřeží s bárkami

Pobřeží s bárkami

Id: 227401

pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

201 000

Václav Radimský - Červánky nad řekou

Václav Radimský
Červánky nad řekou

Id: 57901

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

200 500

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Olbram Zoubek - Kúros

Kúros

Id: 114017

plastika cín/zlato, celková výška 62,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1983, lehce otřené zlaté vlasy, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

200 000

Franz Christoph  Janneck - Sochařský ateliér

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Josef Lada - Měšťák na venkově 2

Josef Lada
Měšťák na venkově 2

Id: 203404

kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

200 000

Jaroslav Čermák - Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

200 000

Olbram Zoubek - Ještě Ifigenie

Ještě Ifigenie

Id: 238901

reliéf/částečně zlacený cement/ rozměr 50,3 x 50,6 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2004, autorský výdusek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

200 000

Oldřich Smutný - Dům u vody

Oldřich Smutný
Dům u vody

Id: 257513

malba/plátno, rozměr 115 x 75 cm, značeno vlevo dole, olištováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

200 000

Jan  Zrzavý - Pumpa

Pumpa

Id: 264802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

200 000

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 273201

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

200 000

František Kaván - Vranov

František Kaván
Vranov

Id: 319703

olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

200 000

Kája Saudek - Hamiro IV.

Kája Saudek
Hamiro IV.

Id: 331601

kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 38 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

200 000

Adolf Chwala - Krajina s jezírkem

Adolf Chwala
Krajina s jezírkem

Id: 367001

olej/plátno, rozměr 50 x 81,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

200 000

Julius Mařák - Lesní bystřina

Julius Mařák
Lesní bystřina

Id: 44901

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

199 999

Jan  Zrzavý - Tři loďky u mola

Tři loďky u mola

Id: 243902

barevné křídy/pastel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

199 000

František  Tichý - Mnich

František Tichý
Mnich

Id: 308803

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 34 x 27 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení originality od PhDr. Františka Dvořáka z roku 1995, dále výstavní štítek z roku 1963, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

196 000

Karel Souček (Bor) - V restauraci

Karel Souček (Bor)
V restauraci

Id: 126501

olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

195 100

Bohuslav Reynek - Pieta u studně

Bohuslav Reynek
Pieta u studně

Id: 342303

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

195 100

Olbram Zoubek - Ještě M (hlava)

Ještě M (hlava)

Id: 346601

cement/zlato, rozměr 36,5 x 35,5 cm, značeno na zadní straně, autorský výdusek, přiloženo písemné potvrzení uměleckého díla vystavené Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

195 100

Karel Černý - Le Havre

Karel Černý
Le Havre

Id: 20705

pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

195 000

Olbram Zoubek - Ještě Bezová duše

Ještě Bezová duše

Id: 205201

částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

195 000

Josef Jíra - Sněženky

Josef Jíra
Sněženky

Id: 277103

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

195 000

Josef Vyleťal - Nymfy

Josef Vyleťal
Nymfy

Id: 371101

olej/karton, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

195 000

Ota Janeček - Mozek

Mozek

Id: 393201

olej/deska, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu, katalogové číslo 954.

Detail

Vyvolávací cena:

195 000

Jan  Zrzavý - Přístav se čtyřmi loďkami

Přístav se čtyřmi loďkami

Id: 243901

černá křída/zelený a fialový pastel/karton, rozměr listu 23,5 x 34,5 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

194 000

Iva Hüttnerová - Zimní nálada

Iva Hüttnerová
Zimní nálada

Id: 394501

olej/sololit, rozměr 24 x 55 cm (větší formát), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

192 000

Josef Vyleťal - Surrealistický námět

Josef Vyleťal
Surrealistický námět

Id: 312801

olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

191 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 7901

voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

190 000

Josef Jíra - Znamení s kartou

Josef Jíra
Znamení s kartou

Id: 26101

olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

190 000