Čas na serveru 12:17:50

Aukční rekordy

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 37401

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969

Detail

Vyvolávací cena:

80 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Daněk - Sedláček - Krajina o žních

František Daněk - Sedláček
Krajina o žních

Id: 36501

Detail

Vyvolávací cena:

50 000

Alfons Mucha - Děvče s růží

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

barevná kresba/tuž/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

150 000

František  Hudeček - Chodec ve městě

František Hudeček
Chodec ve městě

Id: 32907

olej/karton/překližka, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, jedná se o obraz jednoho z prvních "Nočních chodců", posouzeno MUDr. Janem Vykoukalem, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

185 000

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Josef Písecký (Liška) - Starý přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku

Id: 31301

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Louisa  Piepenhagen - Alpská krajina

Louisa Piepenhagen
Alpská krajina

Id: 29402

nesignováno, olej/plátno, rozměr 47 x 61 cm, 19. století, na zadní straně značka plátna, dekorativně adjustováno, původní stav; obraz byl konzultován a posouzen PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, novému majiteli může být na vyžádání vypracován odborný posudek, velmi podobné dílo se nachází v knize August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

František  Max - Pražské panorama

František Max
Pražské panorama

Id: 33101

Detail

Vyvolávací cena:

55 000

Josef  Svoboda - Po rybolovu

Josef Svoboda
Po rybolovu

Id: 28303

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

47 000

Jan  Zrzavý - Loďky

Loďky

Id: 28501

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

77 100

Marie Čermínová - Toyen - Královna Ethiopů

Marie Čermínová - Toyen
Královna Ethiopů

Id: 27601

tuž/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1998, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

31 100

Václav Boštík - Kruhová mlhovina

Václav Boštík
Kruhová mlhovina

Id: 23603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

61 100

Roman Franta - Němka

Roman Franta
Němka

Id: 27604

Detail

Vyvolávací cena:

31 000

Robert Piesen  - Údolí Cedronu

Robert Piesen
Údolí Cedronu

Id: 27011

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 56, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu, obraz je uveden v autobiografii Robert Piesen viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

270 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 23813

cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Antonín Waldhauser  - Krajina s červánky

Antonín Waldhauser
Krajina s červánky

Id: 25605

olej/karton, rozměr 34,5 x 38 cm, monogram vlevo dole, na malbě krakeláž, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

26 000

Josef Jíra - Znamení s kartou

Josef Jíra
Znamení s kartou

Id: 26101

olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Ota Janeček - Ležící akt

Ležící akt

Id: 25603

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

32 661

Václav Boštík - Body

Václav Boštík
Body

Id: 24701

suchá jehla/pastel/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, značený papír, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

21 100

František Zdeněk Eberl - Zátoka u Monaka

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

93 000

Vladimír Muzička - Ve varieté

Vladimír Muzička
Ve varieté

Id: 28901

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Kamil Lhoták - Předměstí (Za Vinohrady)

Kamil Lhoták
Předměstí (Za Vinohrady)

Id: 27012

olej/lepenka, rozměr 16 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz ve výborném stavu, rámováno, obraz je publikován ve výstavním katalogu "Kamil Lhoták - Obrazy, básně, přátelé" z roku 2015 a též je evidován v soupisu děl Kamila Lhotáka pod číslem 560/128

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

255 500

Libor Fára - Růžový rytmus

Libor Fára
Růžový rytmus

Id: 23808

kombinovaná technika/koláž, rozměr 78 x 49,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 61, zaskleno, rámováno, původní stav, dílo uvedeno v monografii od Vojtěcha Lahody

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

42 000

František Daněk - Sedláček - Letní den

František Daněk - Sedláček
Letní den

Id: 25901

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Karel Langer - Akt

Karel Langer
Akt

Id: 23805

olej/plátno, rozměr 85 x 91 cm, signováno vpravo dole, krakeláž po celé ploše obrazu, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

71 000

Ota Bubeníček - Statek pod kopcem

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

František Jakub - Akt se psem

František Jakub
Akt se psem

Id: 23801

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

52 000

Václav Brožík - Rytíř s dýmkou

Václav Brožík
Rytíř s dýmkou

Id: 26201

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

47 000

Karel Chaba  - Znamení lásky

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Jaroslav Horejc - Luna

Jaroslav Horejc
Luna

Id: 22802

patinovaná sádra, výška celková 52 cm, signováno na podstavci, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:

27 000

Karel Černý - Le Havre

Karel Černý
Le Havre

Id: 20705

pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

195 000

František Zdeněk Eberl - Francouzská krajina

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

Ota Bubeníček - Za Mladou Vožicí

Ota Bubeníček
Za Mladou Vožicí

Id: 21103

Detail

Vyvolávací cena:

48 000

  Autor neurčen - Pašeráci

Pašeráci

Id: 18726

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 19902

patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

138 000