Čas na serveru 02:49:48

Aukční rekordy

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bedřich  Feigl - Dům Jiřího Trnky na Kampě

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Josef Liesler - Když Hieronymus medituje

Josef Liesler
Když Hieronymus medituje

Id: 114601

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

98 040

Vladimír Komárek - Židle a ptáci

Vladimír Komárek
Židle a ptáci

Id: 86201

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

98 000

Zdeněk Burian - Setkání bojovníků

Zdeněk Burian
Setkání bojovníků

Id: 12105

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

František Kaván - Před alejí

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

97 000

Zdeněk Burian - Malý rybář

Zdeněk Burian
Malý rybář

Id: 6702

olej/překližka, rozměr 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

96 000

Jaroslav Šetelík - Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pražský hrad

Id: 41801

olej/plátno, rozmněr 65 x 75, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

96 000

Ladislav László Mednyánszky - Krajina v mlze s potokem

Ladislav László Mednyánszky
Krajina v mlze s potokem

Id: 1672

olej/karton, rozměr malby 16 x 28,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

95 000

Kamil Lhoták - Vodojem

Kamil Lhoták
Vodojem

Id: 61201

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

95 000

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 1504404

olej/papír/karton, rozměr 35 x 42 cm, nesignováno, na rubu podložky razítko pozůstalosti Julia Mařáka, původní adjustace, obraz lehce přečištěn, jedná se o standardní komorní realizaci pocházející z období posledních dvou dekád Mařákova života, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře, podobné scenérie byly reprodukovány po roce 1899 ve Zlaté Praze

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

94 500

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

František Zdeněk Eberl - Zátoka u Monaka

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

93 000

Julius Mařák - Kamenitá stráň

Julius Mařák
Kamenitá stráň

Id: 53507

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole monogramem, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

93 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 110002

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

August Bedřich Piepenhagen - Na řece

August Bedřich Piepenhagen
Na řece

Id: 110601

olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Chaloupky u potůčku

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Alexander Archipenko - Kráčející voják

Alexander Archipenko
Kráčející voják

Id: 14407

bronzová plastika, výška 51 cm, výška podstavce 2 cm, značeno na zadní straně Archipenko 1917, na přední straně štítek s názvem, jedná se pravděpodobně o pozdější, avšak mimořádně kvalitní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Antonín Hudeček - Štrbské pleso

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Bohuslav Reynek - Ukřižovaný

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

86 000

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

František Zdeněk Eberl - Akt

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Zdeněk Hajný - Krajina vhledu

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Joža Uprka - Děvče na louce

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 1843

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

85 000

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

Kája Saudek - Hamiro

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000