Čas na serveru 02:54:17

Aukční rekordy

Josef Jíra - Dušičky v Kristiánově

Josef Jíra
Dušičky v Kristiánově

Id: 291702

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, původní autorské olištování, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

275 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 318603

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 38 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

275 000

Antonín Chittussi - Krajina s dvojicí stromků

Antonín Chittussi
Krajina s dvojicí stromků

Id: 345503

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, Csc.,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

275 000

Ladislav Sutnar - Venuše

Ladislav Sutnar
Venuše

Id: 351304

malba/tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 20 cm, značeno a datováno v horní části, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

275 000

Václav Špála - Jedna hruška a dvě jablka

Jedna hruška a dvě jablka

Id: 349104

olej/plátno/lepenka, rozměr 21 x 26 cm, viditelný rozměr 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole s datací, dílo uvedeno v publikaci Václav Špála Soupis díla pod číslem 307, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

270 500

Josef Váchal - Astrální pláň

Josef Váchal
Astrální pláň

Id: 1207

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, vlevo dole název, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových, na trhu se nevyskytující velmi vzácný exemplář, sběratelsky mimořádná záležitost, původ listu zdokumentován na zadní straně, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

270 000

Robert Piesen  - Údolí Cedronu

Robert Piesen
Údolí Cedronu

Id: 27011

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 56, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu, obraz je uveden v autobiografii Robert Piesen viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

270 000

Endre  Nemes - Zátiší s lahvemi a partiturami

Endre Nemes
Zátiší s lahvemi a partiturami

Id: 236815

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře 33, popsáno na zadní straně, uvedeno katalogové číslo pozůstalostního souboru M66, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

270 000

Joža Uprka - Děvče z Vlčnova

Joža Uprka
Děvče z Vlčnova

Id: 310501

olej/dřevěná deska, rozměr 24,5 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

270 000

Jan  Zrzavý - Záliv s plachetnicemi

Záliv s plachetnicemi

Id: 356804

pastel/kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

270 000

Jan  Zrzavý - Kříž sv. Michala

Kříž sv. Michala

Id: 369607

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, potrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1990 na zadní straně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

270 000

Arnošt Paderlík - Sedící akt

Arnošt Paderlík
Sedící akt

Id: 47411

olej/sololit, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, z pozůstalosti prof. A. Paderlíka, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

266 000

Jan  Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Přístav na Ile de Sein

Id: 167002

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 35 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

265 000

Olbram Zoubek - Při-Sedící v šatu

Při-Sedící v šatu

Id: 214006

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

265 000

Robert Jiran - Tři barvy

Robert Jiran
Tři barvy

Id: 289404

Detail

Vyvolávací cena:

265 000

Otto Gutfreund - Kubistické poprsí

Otto Gutfreund
Kubistické poprsí

Id: 369609

patinovaná sádra, výška plastiky 64 cm, celková výška včetně původního dřevěného podstavce 69 cm, plastika značena G, datováno na štítku podstavce 1913-14, na plastice se lokálně odlupuje původní patina

Detail

Vyvolávací cena:

265 000

Olbram Zoubek - Žena roku

Žena roku

Id: 85101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 73,5 cm, značeno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

262 000

Zdeněk Burian - Pravěk pod hladinou

Zdeněk Burian
Pravěk pod hladinou

Id: 122908

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

260 000

A. B. Piepenhagen - Horská krajina s jezerem

A. B. Piepenhagen
Horská krajina s jezerem

Id: 145502

olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na původním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

260 000

Jan  Zrzavý - Dvě loďky a pět kamenů

Dvě loďky a pět kamenů

Id: 167001

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vlevo dole celým jménem, vpravo dole monogram, na zadní straně přípis pravosti od autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

260 000

Bohumil Kubišta - Hlava

Bohumil Kubišta
Hlava

Id: 255701

cín/kamenný podstavec, výška cínového odlitku 36 cm, na zadní straně značeno BK 3/3, celková výška s kamenným podstavcem 47 cm, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

260 000

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 301708

olej/karton, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno vpravo dole tužkou, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

260 000

Josef Hlinomaz - Na loďce

Josef Hlinomaz
Na loďce

Id: 332002

olej/lepenka, rozměr cca 25 x 20 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

260 000

Vlastimil  Beneš - Město

Vlastimil Beneš
Město

Id: 350203

olej/plátno, rozměr 50 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

260 000

Marko Čermák - Stínadelská Trilogie

Marko Čermák
Stínadelská Trilogie

Id: 367101

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o jednu variantu obálky publikace Stínadelská Trilogie ze série Klasické Komiksy Marko Čermáka, která vychází ve dvou variantách, přiložena autorova skica Širokko a autorovo potvrzení pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

257 000

Kamil Lhoták - Předměstí (Za Vinohrady)

Kamil Lhoták
Předměstí (Za Vinohrady)

Id: 27012

olej/lepenka, rozměr 16 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz ve výborném stavu, rámováno, obraz je publikován ve výstavním katalogu "Kamil Lhoták - Obrazy, básně, přátelé" z roku 2015 a též je evidován v soupisu děl Kamila Lhotáka pod číslem 560/128

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

255 500

Jaroslav Věšín - Odjezd na lov

Jaroslav Věšín
Odjezd na lov

Id: 250914

olej/plátno, rozměr 64 x 94 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně expertiza historika umění a výtvarného kritika prof. K. B. Madla z roku 1926 a expertiza akad. malíře a grafika prof. F. Sembdnera z roku 1944, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

255 000

Jan  Zrzavý - Plachetnice v zátoce

Plachetnice v zátoce

Id: 312602

akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

255 000

Olbram Zoubek - Odyseus a Telemachos

Odyseus a Telemachos

Id: 350702

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová-Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

255 000

Jaroslav Čermák - Poprsí dívenky

Jaroslav Čermák
Poprsí dívenky

Id: 345504

olej/plátno, rozměr 47 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:

253 000

Oldřich Blažíček - O žních

Oldřich Blažíček
O žních

Id: 258906

olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, citace: "předložený obraz O žních patří bezpochyby k těm nejlepším a nejzdařilejším Blažíčkovým krajinným záznamům"

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

251 000

Mikuláš Medek - B 30

Mikuláš Medek
B 30

Id: 712

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 32 cm, signováno vpravo dole M, značeno B 30, autorem darováno předkům současných majitelů, původní stav, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
130 000

250 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 144510

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce 28,5 cm, celková délka včetně podstavce 52 cm, signováno na podstavci O. Švec, původní majitel získal jako cenu v automobilové ralley na počátku 80. let

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

250 000

Jan  Zrzavý - Lodi v zálivu

Lodi v zálivu

Id: 311505

pastel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 46,6 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra, pravost konzultována a potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

250 000

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Hrající si nymfy

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy

Id: 324001

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

246 400

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Ladislav Šaloun - Vodník

Ladislav Šaloun
Vodník

Id: 115402

bronzová plastika, výška bronzového odlitku 56 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se o původní starý odlitek, na mramorovém podstavci drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Otakar Nejedlý - Řeka

Otakar Nejedlý
Řeka

Id: 158101

olej/plátno, rozměr 70 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oblast Žernoseky u Prahy, obraz v minulosti odborně čištěn a rentoilován, viz popis na zadní straně, jedná se o mimořádnou autorovu práci cca z roku 1906, přiloženy posudky prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc., PhDr. Mgr. Michaela Zachaře a restaurátorská expertíza včetně rozboru barev vypracovaná Zorou Grohmanovou, zcela mimořádná sběratelská práce

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

245 000

Jan  Zrzavý - Tři lodě

Tři lodě

Id: 321601

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

245 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 86007

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

244 900