Čas na serveru 10:21:47

Aukční rekordy

Jan Preisler - Touha

Jan Preisler
Touha

Id: 199901

pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Václav Zapadlík - Záchranná služba Praha

Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha

Id: 163501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Antonín Chittussi - Ptačí rybník

Antonín Chittussi
Ptačí rybník

Id: 176504

olej/dřevo, rozměr 15 x 29 cm, signováno vpravo dole, v malbě drobné prasklinky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na rámu původní štítek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

155 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

153 000

Karel Souček (Bor) - Mezi domy

Karel Souček (Bor)
Mezi domy

Id: 842

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

151 000

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Alfons Mucha - Děvče s růží

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

barevná kresba/tuž/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

150 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Josef Hlinomaz - Rozverná děvčata

Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata

Id: 201101

malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

150 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

Jan  Smetana - Vzpomínka na ostrov Bali

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

145 000

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Vladimír Komárek - Židle s houslemi

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Adolf Born - Myslivec

Myslivec

Id: 6019

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Vilém  Kreibich - Údržba před jízdou

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

140 000

Olbram Zoubek - Ještě Marie

Ještě Marie

Id: 40901

patinovaný bronz, celková výška 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

140 000

František Kaván - Jaro v Libuni

František Kaván
Jaro v Libuni

Id: 145512

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 19902

patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

138 000

Karel Souček (Bor) - Na peróně

Karel Souček (Bor)
Na peróně

Id: 861

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 500

František Vobecký - Akt

František Vobecký
Akt

Id: 12103

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Karel Nepraš - Galvanický reliéf

Karel Nepraš
Galvanický reliéf

Id: 790

reliéf/měď, nikl, chrom, rozměr 57 x 35 cm, na rubu etiketa rakouského celního úřadu, vystaveno v roce 1992 v Galerii umění v Karlových Varech, v roce 1991 v Galerii hl. m. Prahy, pochází ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

135 000

Karel Černý - Paříž

Karel Černý
Paříž

Id: 1420

pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

135 000

Eugen Nevan - Žena s kyticí

Eugen Nevan
Žena s kyticí

Id: 1888

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

135 000

František Kupka - Abtrakce

František Kupka
Abtrakce

Id: 2196

kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle

Detail

Vyvolávací cena:
59 000

135 000

Vladimír Sychra - Dívka v křesle

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Oldřich Blažíček - Houbařský sen

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Bakar

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

František Kaván - Rozkvetlý kraj

František Kaván
Rozkvetlý kraj

Id: 109901

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

135 000

Josef Jíra - Z Rokytnice

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 153401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, autorský odlitek, značeno na zadní straně, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Alois Kirnig - Alpská krajina

Alois Kirnig
Alpská krajina

Id: 160301

olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 164201

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Bedřich  Feigl - Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Bedřich Feigl
Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Id: 201801

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Vilém  Kreibich - Závod

Vilém Kreibich
Závod

Id: 337

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, zcela ojedinělý motiv, který se na našem trhu ještě neobjevil, ze závodu Praha - Jíloviště původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

134 000

Vilém  Kreibich - V depu

Vilém Kreibich
V depu

Id: 41502

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

133 000

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 118001

reliéf, cín/zlato, rozměr 29 x 21 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

133 000

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 1562

bronzová plastika, signováno, výška 41,5 cm, původní stav, objekt uveden v autobiografii Oty Janečka od Luboše Hlaváčka

Detail

Vyvolávací cena:
24 000

130 000

Hugo Ullik - Horská říčka

Hugo Ullik
Horská říčka

Id: 1928

olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1861, původní rámování, drobné oděrky na rámu, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

130 000