Čas na serveru 13:44:19

Aukční rekordy

Olbram Zoubek - Hygie II

Hygie II

Id: 143701

bronzová plastika/zlato, celková výška 52 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2007, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

230 000

Olbram Zoubek - Šipka

Šipka

Id: 210502

patinovaný bronz, celková výška 73 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2001, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Olbram Zoubek - Eva -Šipka

Eva -Šipka

Id: 223001

patinované olovo, výška 69 cm, značeno na podstavci, přiloženo potvrzení o pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Olbram Zoubek - Orfeus a múzy

Orfeus a múzy

Id: 224201

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno, rok vzniku 1978, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu díla uvedeno pod č. 385

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

230 000

Kája Saudek - Kšíry lásky

Kája Saudek
Kšíry lásky

Id: 250827

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a popsáno po stranách, na zadní straně výstavní štítek viz foto, nerámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

230 000

Josef Jíra - Enciány na Zlatém návrší

Josef Jíra
Enciány na Zlatém návrší

Id: 263501

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

230 000

František Kaván - Močál s rákosím

František Kaván
Močál s rákosím

Id: 247101

olej/papír, rozměr 33 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi 1896-1898, dekorativně adjustováno, přiloženy písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře, přiložena zpráva o provedeném restaurátorském průzkumu pomocí IR reflektografie, bude přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

225 500

Joža Uprka - Krojované děvče

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 172115

olej/plátno, rozměr 75 x 45 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

225 000

Václav Radimský - Zákoutí na Labi

Václav Radimský
Zákoutí na Labi

Id: 204401

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

225 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 271001

bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

225 000

Georges Kars - Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar

Georges Kars
Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar

Id: 280301

olej/plátno, rozměr 86 x 66 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

225 000

Vilém  Kreibich - Rychlíkový stroj

Vilém Kreibich
Rychlíkový stroj

Id: 2321

olej/plátno, rozměr plátna 86 x 105,5 cm, signováno vlevo nahoře, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
18 500

224 000

Rudolf Kremlička - Setkání

Rudolf Kremlička
Setkání

Id: 282202

olej/plátno, rozměr 38,5 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

223 000

Olbram Zoubek - Duše 1

Duše 1

Id: 254801

olovo/cín/zlato/dřevo, výška sochy 63 cm, celková velikost předmětu 70 x 22 x 14 cm, značeno autorem na zadní straně, rok vzniku 1978, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

222 000

Julius Mařák - Lesní strž

Julius Mařák
Lesní strž

Id: 39601

olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

220 000

Oldřich Blažíček - Česká zima

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 227508

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní adjustace, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952 a odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

220 000

František  Foltýn - Abstraktní kompozice

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 230402

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

220 000

Olbram Zoubek - Oeconomia (levice)

Oeconomia (levice)

Id: 268901

bronzová plastika, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

220 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 277701

jemnozrnný vápenec, výška plastiky 30 cm, celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na zadní straně, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD., soudněznalecký posudek PhDr. J. Malivy, restaurátorská zpráva O. Pische, expertiza materiálu ze zkušebny kamene

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

220 000

Josef Jíra - Ukřižovaný

Josef Jíra
Ukřižovaný

Id: 304402

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis a datace, v minulosti restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:

219 000

Ota Janeček - Snt. Francois

Snt. Francois

Id: 291703

olej/plátno, rozměr 55 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně věnování a popis, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

215 001

Josef  Šíma - PLAINE DE BRIE

Josef Šíma
PLAINE DE BRIE

Id: 42501

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

215 000

Antonín Chittussi - Vesnice v dáli

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
120 000

215 000

Jan  Smetana - Zahrada v podzimním světle

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

215 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 217905

bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 25 cm, celková délka plastiky cca 52 cm, celková výška včetně podstavce cca 35,5 cm, signováno na podstavci O. Švec, na podstavci též značen litec Anýž, Praha 6, na dřevěném podstavci štítek - cena pro vítěze, stav viz foto odpovídá stáří

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

215 000

Karel Valter - Průhled

Karel Valter
Průhled

Id: 292201

olej/plátno, rozměr 105 x 115 cm, značeno a datováno uprostřed dole, autorsky olištováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Josef Jíra - Obraz s rybou

Josef Jíra
Obraz s rybou

Id: 295801

olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Joža Uprka - Hrající si děti

Joža Uprka
Hrající si děti

Id: 300608

olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Jan  Zrzavý - Přístav s bárkami

Přístav s bárkami

Id: 211209

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

214 000

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Leon Augustin Lhermitte - Podvečerní návrat

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

210 000

Miroslav Kostka - Vazba dvou systémů

Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů

Id: 309402

malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

206 000

Václav Radimský - Letní tůň

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
49 000

205 000

Kamil Lhoták - Na kluzišti

Kamil Lhoták
Na kluzišti

Id: 53004

tempera/tuž/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" do Libora Štefka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

205 000

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 298101

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

205 000