Čas na serveru 09:11:33

Aukční rekordy

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 235903

olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

126 000

Peter Nižňanský - Evička II.

Peter Nižňanský
Evička II.

Id: 253201

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 001

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 231701

reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Josef Loukota - Veselá baletka

Josef Loukota
Veselá baletka

Id: 237103

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

František  Foltýn - Městské střechy

František Foltýn
Městské střechy

Id: 255801

olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Rudolf Kundera - V přístavu

Rudolf Kundera
V přístavu

Id: 259702

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Kamil Lhoták - Jehlan a kužel

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

121 000

Václav Brožík - Portrét dívky

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

121 000

Gustav  Porš - Zimní nálada

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

121 000

Josef Loukota - Baletka

Josef Loukota
Baletka

Id: 217903

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

120 005

Vojtěch Erdélyi - Jezírko v lese

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 005

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

120 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Vilém  Kreibich - Závod Praha - Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Burian - Pravěká pláž

Zdeněk Burian
Pravěká pláž

Id: 117505

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

120 000

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 219204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

120 000

Ota Janeček - Mořské dno

Mořské dno

Id: 219214

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Bedřich  Havránek - Partie pod sklaními útesy

Bedřich Havránek
Partie pod sklaními útesy

Id: 234003

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Marko Čermák - Tajemství

Marko Čermák
Tajemství

Id: 257901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 258301

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 36 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, papír lokálně znečištěn, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

118 000

Jaroslav Panuška - Setkání s duchem

Jaroslav Panuška
Setkání s duchem

Id: 58001

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

117 000

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Ota Janeček - Lusky

Lusky

Id: 207006

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

116 000

Josef Jíra - Setkání za hřbitovem

Josef Jíra
Setkání za hřbitovem

Id: 227102

olej/karton, rozměr 56 x 44 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Josef Velčovský - V nitru džungle

Josef Velčovský
V nitru džungle

Id: 258907

akryl/plátno/karton, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

115 779

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Jaroslav Paur - Větvička

Jaroslav Paur
Větvička

Id: 244621

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním olištování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 262314

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

115 000