Čas na serveru 01:50:20

Aukční rekordy

Olbram Zoubek - Zvídavost - Múza

Zvídavost - Múza

Id: 214007

olovo/cín/zlato, celková výška 70 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, v minulosti opravována nalomená ruka viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

160 000

Olbram Zoubek - Malá žena

Malá žena

Id: 235502

plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 38,7 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Václav Špála - Dívka u vody

Dívka u vody

Id: 259201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování včetně razítka Ministerstva lidové osvěty viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Emil Filla - Periferie

Emil Filla
Periferie

Id: 260805

barevná kresba/uhel/papír, rozměr viditelný 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Olbram Zoubek - Malý muž

Malý muž

Id: 264602

olovo/cín/zlato, celková výška 39,5 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

160 000

Pasta  Oner - Ball Gag

Pasta Oner
Ball Gag

Id: 276201

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2013, uvedeno ve výstavním katalogu "Man on Fire"

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 279207

bronzová plastika motocyklisty, výška bronzového odlitku 14 cm, délka bronzového odlitku 24 cm, značeno na bronzovém podstavci, usazeno na žulovém kvádru viz foto, jedná se pravděpodobně o jednu z autorových původních variant

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 313801

akvarel/papír, rozměr 32 x 42 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

160 000

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 243101

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

156 777

Adolf Chwala - U alpského jezera

Adolf Chwala
U alpského jezera

Id: 281302

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, na povrchu v různých místech odřeninky, stav viz foto, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

156 000

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 254406

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

155 002

Míla Doleželová - Kočovnická rodina

Míla Doleželová
Kočovnická rodina

Id: 317701

olej/plátno, velkoformátový rozměr 175 x 217 cm, neznačeno, na zadní straně číslováno, nerámováno, vzácně se vyskytující formát

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

155 001

Václav Zapadlík - Záchranná služba Praha

Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha

Id: 163501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Antonín Chittussi - Ptačí rybník

Antonín Chittussi
Ptačí rybník

Id: 176504

olej/dřevo, rozměr 15 x 29 cm, signováno vpravo dole, v malbě drobné prasklinky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na rámu původní štítek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

155 000

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 204227

patinovaný bronz, výška sochy 46 cm, žulový podstavec, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Olbram Zoubek - Jinoch

Jinoch

Id: 210501

patinovaný bronz, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, drobná oděrka na povrchu, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 240201

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, obličej a ruce poškozeny pádem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 292301

olej/karton, rozměr 36 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Emil Filla - Zátiší s psacím perem

Emil Filla
Zátiší s psacím perem

Id: 326601

akvarel/tužka/koláž/papír, rozměr listu 27 x 40,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, datováno, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

155 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

153 000

Karel Souček (Bor) - Mezi domy

Karel Souček (Bor)
Mezi domy

Id: 842

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

151 000

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Zdeněk Burian - Z pankráckých stavenišť III.

Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť III.

Id: 291902

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

150 555

Alfons Mucha - Děvče s růží

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

barevná kresba/tuž/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

150 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Josef Hlinomaz - Rozverná děvčata

Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata

Id: 201101

malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

150 000

Gustav  Porš - Zima v horách

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 246404

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

150 000

Pasta  Oner - Crash

Pasta Oner
Crash

Id: 252901

olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

150 000

Kája Saudek
Znám jednu dívku ...

Id: 254101

malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 263801

bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

150 000

Adolf Chwala - Jezero Königsee v Alpách

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Adolf Chwala - Městečko v Alpách

Adolf Chwala
Městečko v Alpách

Id: 279302

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Jean-Jacques Henner - Portrét dívky v červeném

Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném

Id: 281305

olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

150 000

Hugo Ullik - Partie u Reichenhallu

Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu

Id: 282901

olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

150 000

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 304209

olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s jahodami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami

Id: 312902

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Marie Čermínová - Toyen - Dvě hlavy

Marie Čermínová - Toyen
Dvě hlavy

Id: 327506

kresba tuží/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list drobně lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Július Jakoby - Autoportrét

Július Jakoby
Autoportrét

Id: 233304

kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

147 000