Čas na serveru 22:14:42

Aukční rekordy

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 324102

olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Antonín Hudeček - Na řece

Antonín Hudeček
Na řece

Id: 356902

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Josef Jíra - Pod Pantheonem

Josef Jíra
Pod Pantheonem

Id: 382402

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 400001

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

215 000

Jan  Zrzavý - Přístav s bárkami

Přístav s bárkami

Id: 211209

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

214 000

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Leon Augustin Lhermitte - Podvečerní návrat

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

210 000

Josef Jíra - Šípkový keř

Josef Jíra
Šípkový keř

Id: 332001

olej/plátno, rozměr 59 x 39 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popis též na zadní straně, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

210 000

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 336602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

210 000

Josef Lada - Zimní radovánky

Josef Lada
Zimní radovánky

Id: 349105

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

210 000

Antonín Slavíček - Velký strom

Antonín Slavíček
Velký strom

Id: 354401

olej/plátno, rozměr 56 x 75 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1905, volné v rámu, restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

210 000

Othon Coubine - Provence

Othon Coubine
Provence

Id: 363901

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, poškozený rám,po

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

210 000

Jan  Zrzavý - Lodě a studna

Lodě a studna

Id: 384201

pastel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

210 000

Otakar Číla - Pytlák se srnou

Otakar Číla
Pytlák se srnou

Id: 451801

olej/plátno, rozměr 69 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

210 000

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 467401

bronzová plastika, výška 71 cm, rozměr spodní části 16 x 16 cm, značeno na spodní části, z cyklu Hynku! Viléme! Jarmilo! Konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1995

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

210 000

Jaroslav Horejc - Lučištník

Jaroslav Horejc
Lučištník

Id: 339202

patinovaná bronzová plastika, výška cca 58 cm, značeno na plintě včetně značky litce Barták, plastika umístěna na kamenném podstavci o výšce 3 cm, vše v původním stavu, starý původní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

208 008

Josef Hlinomaz - Dva šílení brankáři

Josef Hlinomaz
Dva šílení brankáři

Id: 450101

kombinovaná technika, akvarel/tempera/tuš/papír, rozměr listu 27 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

208 000

Josef Hlinomaz - Generálské zjevení

Josef Hlinomaz
Generálské zjevení

Id: 389003

kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

207 777

Miroslav Kostka - Vazba dvou systémů

Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů

Id: 309402

malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

206 000

Václav Radimský - Letní tůň

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
49 000

205 000

Kamil Lhoták - Na kluzišti

Kamil Lhoták
Na kluzišti

Id: 53004

tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

205 000

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 298101

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

205 000

Emil Filla - Zápas býka se lvem

Emil Filla
Zápas býka se lvem

Id: 356803

kresba tuží/akvarel/běloba/papír, rozměr listu cca 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno (sklo poškrábáno), lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Jan Saudek - Torzo č.1

Torzo č.1

Id: 413101

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Jan  Zrzavý - Malý bretaňský přístav

Malý bretaňský přístav

Id: 415706

kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Jan  Zrzavý - Přístav s rumpálem

Přístav s rumpálem

Id: 329106

kresba hnědou pastelkou/papír, rozměr ve výřezu 41,8 x 50,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, značeno celým jménem vpravo dole, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

204 000

Jan  Zrzavý - Island II.

Island II.

Id: 202107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

202 000

Jan  Zrzavý - Pobřeží s bárkami

Pobřeží s bárkami

Id: 227401

pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

201 000

Václav Radimský - Červánky nad řekou

Václav Radimský
Červánky nad řekou

Id: 57901

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

200 500

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Olbram Zoubek - Kúros

Kúros

Id: 114017

plastika cín/zlato, celková výška 62,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1983, lehce otřené zlaté vlasy, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

200 000

Franz Christoph  Janneck - Sochařský ateliér

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Josef Lada - Měšťák na venkově 2

Josef Lada
Měšťák na venkově 2

Id: 203404

kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

200 000

Jaroslav Čermák - Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

200 000