Čas na serveru 10:25:49

Aukční rekordy

Josef Král - Večer na nádraží v Rakovníce

Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce

Id: 9201

pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

76 000

Vladislav Mirvald - Konvolut dvou kusů kreseb

Vladislav Mirvald
Konvolut dvou kusů kreseb

Id: 2144

1) Moiré undulačních válců, kresba tuží/papír, rozměr 71,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 86, volně loženo, nerámováno, drobné poškození na malbě, původní stav 2) Neurčitá vymezenost, kresba tuží/papír, rozměr 67 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

75 000

Louisa  Piepenhagen - Alpská krajina

Louisa Piepenhagen
Alpská krajina

Id: 29402

nesignováno, olej/plátno, rozměr 47 x 61 cm, 19. století, na zadní straně značka plátna, dekorativně adjustováno, původní stav; obraz byl konzultován a posouzen PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, novému majiteli může být na vyžádání vypracován odborný posudek, velmi podobné dílo se nachází v knize August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Hans Johann Haag - Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Hans Johann Haag
Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Id: 41102

olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

75 000

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

František  Tichý - Břichomluvec

František Tichý
Břichomluvec

Id: 86027

litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Vilém  Kreibich - Na nádraží

Vilém Kreibich
Na nádraží

Id: 1740

olej/karton, rozměr malby 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 20, olámaný rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

74 324

Josef Jíra - Deštivý den v Krkonoších

Josef Jíra
Deštivý den v Krkonoších

Id: 1108

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole J. JÍRA, datováno 98, na zadní straně popis, autorsky olištováno, majitel získal přímo v ateliéru autora

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

74 000

Bohuslav Reynek - Na kříži

Bohuslav Reynek
Na kříži

Id: 1880

suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

74 000

Josef Jíra - Procházka na Petříně

Josef Jíra
Procházka na Petříně

Id: 14501

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2001, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

74 000

Jaroslav Serpan - DHMOK

Jaroslav Serpan
DHMOK

Id: 18701

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 23.9.73, nerámováno, velmi dobrý původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

74 000

Josef Ullmann - Potůček

Josef Ullmann
Potůček

Id: 2243

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, signováno vpravo dole Ulman, datováno 1904, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

73 600

Karel Špillar - Koupání

Karel Špillar
Koupání

Id: 90016

olej/karton, rozměr 27 x 22,5 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

73 500

Josef Multrus - Gentleman na dostizích

Josef Multrus
Gentleman na dostizích

Id: 985

olej/plátno, rozměr plátna 67 x 51,5 cm, signováno vlevo dole MULTRUS, lehce znečištěná malba, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Bohuslav Reynek - Květina

Bohuslav Reynek
Květina

Id: 12904

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Jan Slavíček - Pstruh

Jan Slavíček
Pstruh

Id: 157803

olej/deska, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, k obrazu přiloženy dva dopisy vlastnoručně psané autorem týkající se prvního nákupu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Josef  Svoboda - Rybáři v příboji

Josef Svoboda
Rybáři v příboji

Id: 157816

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním zašpiněném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

73 000

Alois Kalvoda - Břízy

Alois Kalvoda
Břízy

Id: 150503

olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

72 000

Josef Váchal - Modlitba za psa

Josef Váchal
Modlitba za psa

Id: 154308

kniha/dřevoryty a ruční malby, druhé doplněné devětkráte otištěné vydání (prvního vydání tisku - to šest exempl. rok 1914), napsal, do dřeva vyryl, vytiskl a svázal Josef Váchal, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

72 000

Jiří Lacina - Brána světla

Jiří Lacina
Brána světla

Id: 2336

akryl/plátno, rozměr 88 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, získáno přímo z dědictví autora, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

71 111

Zdeněk Hajný - Spící sad

Zdeněk Hajný
Spící sad

Id: 137301

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

71 055

Vladimír Komárek - Ptáci v sadu

Vladimír Komárek
Ptáci v sadu

Id: 757

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 90 cm, signováno vpravo dole V. Komárek, datováno 93, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

71 000

František Kaván - Samota v poli

František Kaván
Samota v poli

Id: 2135

olej/karton, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, původní poškozené rámování, jedná se o zřídka se vyskytující obraz, těsně po roce 1900 z období Železnice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

71 000

Karel Langer - Akt

Karel Langer
Akt

Id: 23805

olej/plátno, rozměr 85 x 91 cm, signováno vpravo dole, krakeláž po celé ploše obrazu, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

71 000

Jan  Bauch - Salomé

Jan Bauch
Salomé

Id: 53301

olej/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, popis na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

71 000

Karel Špillar - Plavení koní

Karel Špillar
Plavení koní

Id: 65103

olej/plátno, rozměr 47 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

Georges Kars - Dívka s náhrdelníkem

Georges Kars
Dívka s náhrdelníkem

Id: 65113

kresba/papír, rozměr 48 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

71 000

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 90904

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena kapalinou viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

71 000

Mikuláš Medek - Bez názvu

Mikuláš Medek
Bez názvu

Id: 659

kresba tužkou/papír, rozměr 60,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorem darováno předkům současných majitelů, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

70 000

Josef Loukota - Čtenářka

Josef Loukota
Čtenářka

Id: 724

olej/plátno, rozměr plátna 81 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

70 000

Eduard Ovčáček - Křivá kola

Eduard Ovčáček
Křivá kola

Id: 20201

olej/plátno, rozměr 68 x 56 cm, signováno uprostřed nahoře, datováno 78, na zadní straně popis, rámováno, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

70 000

Alén Diviš - Scarabeus

Alén Diviš
Scarabeus

Id: 60615

rudka/ruční papír, rozměr 64 x 44,5 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou, obraz pochází z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

70 000

Jiří Lacina - Boulez č. 3 - zelená

Jiří Lacina
Boulez č. 3 - zelená

Id: 71002

malba/sololit, rozměr 140 x 100 cm, nesignováno, autorsky olištováno,drobná oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

70 000

Roman Brichcín - Brasil

Roman Brichcín
Brasil

Id: 129706

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm, signováno a datováno uprostřed dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

70 000

Václav Menčík - Tři ženy na pavlači

Václav Menčík
Tři ženy na pavlači

Id: 1114

olej/sololit, rozměr 27 x 44 cm, signováno uprostřed dole VaMen, datováno 99, autorsky rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

68 000

Ota Janeček - Buňka

Buňka

Id: 1541

olej/plátno, rozměr 26,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Adolf Born - Marťanský dopoledník - V okně

Marťanský dopoledník - V okně

Id: 77503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

67 000

Rudolf Kundera - Noční přístav Cassis

Rudolf Kundera
Noční přístav Cassis

Id: 90003

olej/deska, rozměr 57 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

66 666

Zdeněk Hajný - Strážkyně ohně

Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně

Id: 77401

olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

66 022

Josef  Istler - Surrealistické zátiší

Josef Istler
Surrealistické zátiší

Id: 1513

olej/sololit, rozměr 23 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1952, autorsky rámováno, na zadní straně autorovo razítko, ojediněle se vyskytující obraz z raného období, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

66 000