Čas na serveru 02:00:29

Aukční rekordy

Gustav  Porš - Zima v horách

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 246404

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

150 000

Pasta  Oner - Crash

Pasta Oner
Crash

Id: 252901

olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

150 000

Kája Saudek
Znám jednu dívku ...

Id: 254101

malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 263801

bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

150 000

Adolf Chwala - Jezero Königsee v Alpách

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Adolf Chwala - Městečko v Alpách

Adolf Chwala
Městečko v Alpách

Id: 279302

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Jean-Jacques Henner - Portrét dívky v červeném

Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném

Id: 281305

olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

150 000

Hugo Ullik - Partie u Reichenhallu

Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu

Id: 282901

olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

150 000

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 304209

olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s jahodami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami

Id: 312902

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Július Jakoby - Autoportrét

Július Jakoby
Autoportrét

Id: 233304

kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

147 000

Olbram Zoubek - Žena u pramene 3

Žena u pramene 3

Id: 214003

olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

146 000

Josef Jíra - Vzpomínka na Paříž

Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž

Id: 242501

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

145 888

Zdeněk Hajný - Mlhovina

Zdeněk Hajný
Mlhovina

Id: 227701

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

145 111

Josef Jíra - Malá Skála

Josef Jíra
Malá Skála

Id: 249701

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 001

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

Jan  Smetana - Vzpomínka na ostrov Bali

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

145 000

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Josef Hlinomaz - Tajná policie

Josef Hlinomaz
Tajná policie

Id: 205501

malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 000

Teodor Josef Mousson - Na tržišti

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 223602

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Olbram Zoubek - Zápas Jakuba s Jakubem

Zápas Jakuba s Jakubem

Id: 223701

zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Oldřich Smutný - Bílá zeď u vody

Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody

Id: 250829

malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

145 000

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 258401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Georges Kars - Ze Středomoří

Georges Kars
Ze Středomoří

Id: 265901

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

František  Tichý - Vysoká škola

František Tichý
Vysoká škola

Id: 272309

olej/překližka, rozměr 30 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

145 000

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 275501

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Lutobor Hlavsa - Portrét Jarmily

Lutobor Hlavsa
Portrét Jarmily

Id: 302602

olej/deska, rozměr 60,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, obraz získán na autorské výstavě v roce 2020 a je uveden v katalogu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 308313

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Jiří Načeradský - Tanec

Jiří Načeradský
Tanec

Id: 315301

malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Olbram Zoubek - Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Id: 316101

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Joža Uprka - Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Joža Uprka
Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Id: 316501

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 50,5 cm, značeno monograme vpravo dole, na zadní straně celým jménem hůře čitelné, deska lehce prohnutá, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s květy violky

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 307701

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Detail

Vyvolávací cena:

144 444

Vladimír Komárek - Židle s houslemi

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Josef Jíra - Žižkovský Ikarus

Josef Jíra
Žižkovský Ikarus

Id: 209301

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 900

Zdeněk Hajný - Kosmická krajina

Zdeněk Hajný
Kosmická krajina

Id: 316901

malba/plátno, rozměr 42 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz na povrchu mírně znečištěn, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

140 090

Václav Špála - Studie aktu

Studie aktu

Id: 292701

olej/papír/karton, rozměr 95 x 51 cm, rok 1905, značeno vlevo dole, dle informace na zadní straně podepsáno autorem roku 1928, na zadní straně štítek soupisu díla, obraz též uveden v publikaci Václav Špála Mezi avantgardou a živobytím viz foto, malba značně poškozena viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

140 001

Adolf Born - Myslivec

Myslivec

Id: 6019

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Vilém  Kreibich - Údržba před jízdou

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

140 000