Čas na serveru 03:11:06

Aukční rekordy

Karel Chaba  - Znamení lásky

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Antonín Raimund Wolf - Starý mlýn

Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn

Id: 58701

olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

85 000

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 100

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Vladimír Komárek - Šedé hrozno

Vladimír Komárek
Šedé hrozno

Id: 215801

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

83 500

Alfons Mucha - O králích a vílách

Alfons Mucha
O králích a vílách

Id: 209101

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

83 007

Olbram Zoubek - Klóthó

Klóthó

Id: 210503

patinovaný bronz, celková výška 51 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Theodore Rousseau - Romantická krajina u Provence

Theodore Rousseau
Romantická krajina u Provence

Id: 498

olej/plátno, rozměr plátna 22 x 27 cm, monogram vpravo dole, poškozený rám, chybějící ozdoba v rohu, na zadní straně nápis Pres de Les Briux Provence Th Rousseau pinx, jedná se o významného francouzského malíře, zakladatele barbizonské školy

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

82 000

Karel Holan - Ulice Ve Střešovičkách

Karel Holan
Ulice Ve Střešovičkách

Id: 957

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole K. Holan, datováno 27, drobné oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

82 000

Josef Procházka - Na břehu rybníka

Josef Procházka
Na břehu rybníka

Id: 47101

olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 500

82 000

Marie Čermínová - Toyen - Stromy v krajině

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

82 000

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Jan Kutálek - Vyznamenaný čert

Jan Kutálek
Vyznamenaný čert

Id: 162901

pálená hlína, glazováno, celková výška 58 cm, signováno na zadní straně na podstavci, přiložena kopie původního účtu z roku 1976

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

81 300

Kamil Linhart - Derelace

Kamil Linhart
Derelace

Id: 685

olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

81 000

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 199006

bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

81 000

Jaroslav Panuška - Příchod upírů

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 37401

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969

Detail

Vyvolávací cena:

80 000

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 52502

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

80 000

Karel Langer - Noční příboj

Karel Langer
Noční příboj

Id: 57001

olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

80 000

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Salvador Dalí - Žena a motýl

Salvador Dalí
Žena a motýl

Id: 1963

litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

79 500

František Zdeněk Eberl - Francouzská krajina

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

František Líbal - Zlatá stoka

František Líbal
Zlatá stoka

Id: 42823

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

79 000

Jan  Zrzavý - Dvě bárky

Dvě bárky

Id: 15801

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

78 000

Endre  Nemes - U moře

Endre Nemes
U moře

Id: 129114

olej/sololit, rozměr 25 x 36 cm, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Detail

Vyvolávací cena:

78 000

Ota Bubeníček - Společnost u vody

Ota Bubeníček
Společnost u vody

Id: 144902

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Viktor Oliva - Políčko

Viktor Oliva
Políčko

Id: 150317

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

78 000

Jan  Zrzavý - Loďky

Loďky

Id: 28501

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

77 100

Hugo Ullik - Na alpském jezeře

Hugo Ullik
Na alpském jezeře

Id: 2436

olej/plátno, rozměr 20,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

76 000

Josef Král - Večer na nádraží v Rakovníce

Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce

Id: 9201

pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

76 000

Vladislav Mirvald - Konvolut dvou kusů kreseb

Vladislav Mirvald
Konvolut dvou kusů kreseb

Id: 2144

1) Moiré undulačních válců, kresba tuží/papír, rozměr 71,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 86, volně loženo, nerámováno, drobné poškození na malbě, původní stav 2) Neurčitá vymezenost, kresba tuží/papír, rozměr 67 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

75 000

Louisa  Piepenhagen - Alpská krajina

Louisa Piepenhagen
Alpská krajina

Id: 29402

nesignováno, olej/plátno, rozměr 47 x 61 cm, 19. století, na zadní straně značka plátna, dekorativně adjustováno, původní stav; obraz byl konzultován a posouzen PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, novému majiteli může být na vyžádání vypracován odborný posudek, velmi podobné dílo se nachází v knize August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Hans Johann Haag - Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Hans Johann Haag
Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Id: 41102

olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

75 000

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

František  Tichý - Břichomluvec

František Tichý
Břichomluvec

Id: 86027

litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Vilém  Kreibich - Na nádraží

Vilém Kreibich
Na nádraží

Id: 1740

olej/karton, rozměr malby 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 20, olámaný rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

74 324