Čas na serveru 12:35:54

Aukční rekordy

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Eduard Ovčáček - Křivá kola

Eduard Ovčáček
Křivá kola

Id: 20201

olej/plátno, rozměr 68 x 56 cm, signováno uprostřed nahoře, datováno 78, na zadní straně popis, rámováno, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

70 000

Jan Slavíček - Notre Dame

Jan Slavíček
Notre Dame

Id: 20209

kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 17108

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, obraz i rám původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

24 000

Bohuslav Reynek - Květina

Bohuslav Reynek
Květina

Id: 12904

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Jaroslav Serpan - DHMOK

Jaroslav Serpan
DHMOK

Id: 18701

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 23.9.73, nerámováno, velmi dobrý původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

74 000

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Alexander Archipenko - Kráčející voják

Alexander Archipenko
Kráčející voják

Id: 14407

bronzová plastika, výška 51 cm, výška podstavce 2 cm, značeno na zadní straně Archipenko 1917, na přední straně štítek s názvem, jedná se pravděpodobně o pozdější, avšak mimořádně kvalitní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Václav Březina - Rozkvetlé máky

Václav Březina
Rozkvetlé máky

Id: 16101

olej/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

35 000

Jan  Zrzavý - Dvě bárky

Dvě bárky

Id: 15801

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

78 000

Vilém  Kreibich - Údržba před jízdou

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

140 000

Ota Janeček - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 14506

olej/překližka, rozměr 51,5 x 30 cm, signováno vlevo nahoře, datace 42, na zadní straně signatura i datace, novodobě rámováno, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:

45 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad útesem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem

Id: 14521

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

Ladislav Šaloun - Zrazená

Ladislav Šaloun
Zrazená

Id: 14101

patinovaná sádra, celková výška 67 cm, značeno Š, drobné povrchové odřeniny, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Kája Saudek - Hamiro

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Václav Malý - Kopcovitá krajina

Václav Malý
Kopcovitá krajina

Id: 12604

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

62 000

Josef Jíra - Procházka na Petříně

Josef Jíra
Procházka na Petříně

Id: 14501

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2001, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

74 000

Amalie Mánesová - Zarostlý břeh

Amalie Mánesová
Zarostlý břeh

Id: 10801

olej/plátno, rozměr 42 x 18 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

41 000

Jan  Smetana - Vzpomínka na ostrov Bali

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

145 000

František Xaver Naske - Dívčí poloakt

František Xaver Naske
Dívčí poloakt

Id: 12301

olej/plátno, rozměr 125 x 120 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

63 000

Charlotte Piepenhagen - Na zamrzlé řece

Charlotte Piepenhagen
Na zamrzlé řece

Id: 12001

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 28 cm,signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, původní rám zrestaurován, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

61 000

Zdeněk Burian - Setkání bojovníků

Zdeněk Burian
Setkání bojovníků

Id: 12105

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

Ferdinand Lepie - Odcházející bouře

Ferdinand Lepie
Odcházející bouře

Id: 14106

nesignováno, olej/plátno, rozměr 65,5 x 81 cm, štítek na zadní straně, drobně poškozená malba, volné plátno, zcela zničený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

42 000

Ludmila Jiřincová - Hlava/Odpočívající

Ludmila Jiřincová
Hlava/Odpočívající

Id: 6017

oboustranný obraz, pastel/papír, rozměr ve výřezu každého 29 x 22 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

27 000

František Vobecký - Akt

František Vobecký
Akt

Id: 12103

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Josef Král - Večer na nádraží v Rakovníce

Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce

Id: 9201

pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

76 000

Adolf Born - Myslivec

Myslivec

Id: 6019

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Zdeněk Burian - Malý rybář

Zdeněk Burian
Malý rybář

Id: 6702

olej/překližka, rozměr 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

96 000

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad mořem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad mořem

Id: 6506

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o autorův oblíbený motiv vycházející z prací jeho dědečka Ivana Konstantinoviče Ajvazovského, jehož západy slunce jsou celosvětově známé, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 6023

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Chaloupky u potůčku

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Jiří Trnka - Lesní víla

Jiří Trnka
Lesní víla

Id: 6014

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

29 500

Jaroslav Kafka - Hudební zátiší

Jaroslav Kafka
Hudební zátiší

Id: 8802

kombinovaná technika/olej/tempera/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 53/59-II, autorsky rámováno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu, majitelem získáno přímo z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

40 000

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

František Kupka - Les fous

František Kupka
Les fous

Id: 8808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 73 cm, signováno vlastní rukou vpravo dole, včetně vlastnoručního věnování Alexandrovi Mercereau, francouzskému symbolistickému básníkovi a spisovateli, lehce poškozený papír přehnutím, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

23 000