Čas na serveru 17:55:29

Aukční rekordy

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

210 000

Miroslav Kostka - Vazba dvou systémů

Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů

Id: 309402

malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

206 000

Václav Radimský - Letní tůň

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
49 000

205 000

Kamil Lhoták - Na kluzišti

Kamil Lhoták
Na kluzišti

Id: 53004

tempera/tuž/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" do Libora Štefka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

205 000

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 298101

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

205 000

Jan  Zrzavý - Island II.

Island II.

Id: 202107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

202 000

Jan  Zrzavý - Pobřeží s bárkami

Pobřeží s bárkami

Id: 227401

pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

201 000

Václav Radimský - Červánky nad řekou

Václav Radimský
Červánky nad řekou

Id: 57901

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

200 500

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Olbram Zoubek - Kúros

Kúros

Id: 114017

plastika cín/zlato, celková výška 62,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1983, lehce otřené zlaté vlasy, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

200 000

Franz Christoph  Janneck - Sochařský ateliér

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Josef Lada - Měšťák na venkově 2

Josef Lada
Měšťák na venkově 2

Id: 203404

kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

200 000

Jaroslav Čermák - Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

200 000

Olbram Zoubek - Ještě Ifigenie

Ještě Ifigenie

Id: 238901

reliéf/částečně zlacený cement/ rozměr 50,3 x 50,6 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2004, autorský výdusek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

200 000

Oldřich Smutný - Dům u vody

Oldřich Smutný
Dům u vody

Id: 257513

malba/plátno, rozměr 115 x 75 cm, značeno vlevo dole, olištováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

200 000

Jan  Zrzavý - Pumpa

Pumpa

Id: 264802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

200 000

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 273201

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

200 000

František Kaván - Vranov

František Kaván
Vranov

Id: 319703

olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

200 000

Julius Mařák - Lesní bystřina

Julius Mařák
Lesní bystřina

Id: 44901

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

199 999

Jan  Zrzavý - Tři loďky u mola

Tři loďky u mola

Id: 243902

barevné křídy/pastel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

199 000

František  Tichý - Mnich

František Tichý
Mnich

Id: 308803

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 34 x 27 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení originality od PhDr. Františka Dvořáka z roku 1995, dále výstavní štítek z roku 1963, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

196 000

Karel Souček (Bor) - V restauraci

Karel Souček (Bor)
V restauraci

Id: 126501

olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

195 100

Karel Černý - Le Havre

Karel Černý
Le Havre

Id: 20705

pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

195 000

Olbram Zoubek - Ještě Bezová duše

Ještě Bezová duše

Id: 205201

částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

195 000

Josef Jíra - Sněženky

Josef Jíra
Sněženky

Id: 277103

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

195 000

Jan  Zrzavý - Přístav se čtyřmi loďkami

Přístav se čtyřmi loďkami

Id: 243901

černá křída/zelený a fialový pastel/karton, rozměr listu 23,5 x 34,5 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

194 000

Josef Vyleťal - Surrealistický námět

Josef Vyleťal
Surrealistický námět

Id: 312801

olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

191 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 7901

voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

190 000

Josef Jíra - Znamení s kartou

Josef Jíra
Znamení s kartou

Id: 26101

olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Václav Radimský - Zarostlé břehy

Václav Radimský
Zarostlé břehy

Id: 65507

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
70 000

190 000

Olbram Zoubek - Dívka s draperií

Dívka s draperií

Id: 90101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na podstavci, vznik 1994, jedná se o skicu pro Čáslav, dílo uvedeno v monografii pod číslem 923, původní stav, přiložen autorův certifikát k dílu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

190 000

Václav Brožík - Podobizna Karoliny Olivarius

Václav Brožík
Podobizna Karoliny Olivarius

Id: 176801

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, špatně čitelná signatura vlevo dole, rentoilováno, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

190 000

Ota Janeček - Strom a kameny

Strom a kameny

Id: 199501

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 259301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 39,5 cm, včetně podstavce cca 41 cm, značeno v odlitku E. Filla, na lokálních místech otřená patina, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

190 000

Pasta  Oner - Policie Action

Pasta Oner
Policie Action

Id: 266601

olej/akryl/plátno, rozměr 120 x 120 cm, rok vzniku 2020, značeno a datováno na zadní straně, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava "Elusive Fusion" probíhá v Museu Kampa a výstava "Aftermath" v galerii UFFO v Trutnově

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

190 000