Čas na serveru 10:40:40

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 308 275

galerie@galerieplatyz.cz

Aukční rekordy

Josef Hlinomaz - Hazard

Josef Hlinomaz
Hazard

Id: 72006

kombinovaná technika/olejová tempera/karton, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

Prodáno za:
130 000

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
130 000

Otakar Číla - Koupání

Otakar Číla
Koupání

Id: 91801

olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

Prodáno za:
130 000

Josef Jíra - Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Id: 144804

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

Prodáno za:
130 000

Emil Filla - U Vojnic

Emil Filla
U Vojnic

Id: 145423

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

Prodáno za:
130 000

Hugo Ullik - Město pod Alpami

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

Prodáno za:
130 000

Václav Špála - Erotikon

Václav Špála
Erotikon

Id: 199001

soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

Prodáno za:
130 000

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
127 000

Roman Havelka - Na poli

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

olej/karton, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 99, obraz značně zašpiněn, poškozená malba i rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

Prodáno za:
126 000

  Neznačeno - Podzimní vesnička

Neznačeno
Podzimní vesnička

Id: 60302

olej/pláno, rozměr 97 x 130 cm, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

Prodáno za:
126 000

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

Prodáno za:
126 000

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

olej/plátno, rozměr 55 x 96 cm, signováno vpravo dole monogramem AK, velmi kvalitní krajinářská práce z 2. poloviny 19. století, rentoilováno, obraz i rám v dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

Prodáno za:
125 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

Prodáno za:
125 000

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
125 000

Kamil Lhoták - Jehlan a kužel

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 1970, zcela původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně zbytek razítka ČFVU, zaskleno, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

Prodáno za:
121 000

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

olej/karton, rozměr malby 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, na rubu štítek prodávající Galerie Platýz z roku 1970, popis a datace, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

Prodáno za:
120 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikosti tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
120 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 11 cm, signováno uprostřed dole, popis na zadní straně, věnování Prokopu Tomanovi, na žádost dr. Tomana dovezeno ak. sochařem Jiřím Jaškou z Paříže, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

Prodáno za:
120 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, otluky na rámu, doporučeno restaurovat, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

Prodáno za:
120 000

Vilém  Kreibich - Závod Praha - Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

Prodáno za:
120 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

olej/plátno/sololit, rozměr 100 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 65, obraz krakelován, původní rámování, PO

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

Prodáno za:
120 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Olbram Zoubek
Čtvero ročních období

Id: 97401

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
120 000

Zdeněk Burian - Pravěká pláž

Zdeněk Burian
Pravěká pláž

Id: 117505

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

Prodáno za:
120 000

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Detail

Vyvolávací cena:
8 500

Prodáno za:
120 000

Jaroslav Panuška - Setkání s duchem

Jaroslav Panuška
Setkání s duchem

Id: 58001

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
117 000

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 11,8 x 24,3 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti lokálně roztržen, série "Quarte histoires de blanc et noir", období 1921-25, provenience významná sbírka USA, k obrazu není žádné potvrzení pravosti, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

Prodáno za:
116 000

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
115 000

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
115 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

malba/sololit, rozměr včetně autorského rámu 162 x 123 cm, signováno vpravo dole, datováno, popis uprostřed dole, drobné lokální poškození malby i rámu

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

Prodáno za:
115 000

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

olej/plátno, rozměr plátna 50,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, motiv k nevydané obálce, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

Prodáno za:
115 000

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

Prodáno za:
113 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

malba/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 94, oděrky na autorském rámu, obraz v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
4 000

Prodáno za:
110 913

Kamil Linhart - Z kosmu

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

olej/karton, rozměr 97 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, autorsky rámováno, získáno z pozůstalosti autora, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

Prodáno za:
110 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

olej/pláltno, rozměr 76 x 99 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, nerámováno, volné plátno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

Prodáno za:
110 000

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Ota Janeček
Masožravá rostlina

Id: 6023

olej/plátno/deska, rozměr 54,5 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

Prodáno za:
110 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loďka u pláže

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže

Id: 61401

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zašpiněno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

Prodáno za:
110 000

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

Prodáno za:
110 000

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

olej/sololit, rozměr 60 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1993, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
110 000

Alois Bubák - Stavení s kamennými schody

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

Prodáno za:
110 000

Zdeněk Hajný - Spartakus

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

Prodáno za:
106 100