Čas na serveru 00:11:33

Aukční rekordy

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 19902

patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

138 000

Karel Souček (Bor) - Na peróně

Karel Souček (Bor)
Na peróně

Id: 861

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 500

František Vobecký - Akt

František Vobecký
Akt

Id: 12103

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Karel Nepraš - Galvanický reliéf

Karel Nepraš
Galvanický reliéf

Id: 790

reliéf/měď, nikl, chrom, rozměr 57 x 35 cm, na rubu etiketa rakouského celního úřadu, vystaveno v roce 1992 v Galerii umění v Karlových Varech, v roce 1991 v Galerii hl. m. Prahy, pochází ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

135 000

Karel Černý - Paříž

Karel Černý
Paříž

Id: 1420

pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

135 000

Eugen Nevan - Žena s kyticí

Eugen Nevan
Žena s kyticí

Id: 1888

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

135 000

František Kupka - Abtrakce

František Kupka
Abtrakce

Id: 2196

kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle

Detail

Vyvolávací cena:
59 000

135 000

Vladimír Sychra - Dívka v křesle

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Oldřich Blažíček - Houbařský sen

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Bakar

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

František Kaván - Rozkvetlý kraj

František Kaván
Rozkvetlý kraj

Id: 109901

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

135 000

Josef Jíra - Z Rokytnice

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 153401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, autorský odlitek, značeno na zadní straně, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Alois Kirnig - Alpská krajina

Alois Kirnig
Alpská krajina

Id: 160301

olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 164201

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Bedřich  Feigl - Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Bedřich Feigl
Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most

Id: 201801

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Vilém  Kreibich - Závod

Vilém Kreibich
Závod

Id: 337

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, zcela ojedinělý motiv, který se na našem trhu ještě neobjevil, ze závodu Praha - Jíloviště původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

134 000

Vilém  Kreibich - V depu

Vilém Kreibich
V depu

Id: 41502

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

133 000

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 118001

reliéf, cín/zlato, rozměr 29 x 21 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

133 000

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 1562

bronzová plastika, signováno, výška 41,5 cm, původní stav, objekt uveden v autobiografii Oty Janečka od Luboše Hlaváčka

Detail

Vyvolávací cena:
24 000

130 000

Hugo Ullik - Horská říčka

Hugo Ullik
Horská říčka

Id: 1928

olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1861, původní rámování, drobné oděrky na rámu, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

130 000

Josef Hlinomaz - Hazard

Josef Hlinomaz
Hazard

Id: 72006

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

130 000

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Otakar Číla - Koupání

Otakar Číla
Koupání

Id: 91801

olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Josef Jíra - Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Id: 144804

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

130 000

Emil Filla - U Vojnic

Emil Filla
U Vojnic

Id: 145423

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

130 000

Hugo Ullik - Město pod Alpami

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Václav Špála - Erotikon

Erotikon

Id: 199001

soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

130 000

Jiří Anderle - Podzim III.

Podzim III.

Id: 213702

malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Roman Havelka - Na poli

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

  Neznačeno - Podzimní vesnička

Neznačeno
Podzimní vesnička

Id: 60302

olej/pláno, rozměr 97 x 130 cm, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

126 000

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Kamil Lhoták - Jehlan a kužel

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

121 000

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

120 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

120 000