Čas na serveru 22:11:45

Aukční rekordy

František Xaver Naske - Zahradní restaurace

František Xaver Naske
Zahradní restaurace

Id: 108005

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

242 000

Bohumír Jaroněk - Jaro na Valašsku

Bohumír Jaroněk
Jaro na Valašsku

Id: 903

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 64 cm, signováno vpravo dole B. Jaroněk, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

240 000

Josef Jíra - Bibličtí jezdci

Josef Jíra
Bibličtí jezdci

Id: 86008

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 163902

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

240 000

Josef Jíra - Jarní maloskalská

Josef Jíra
Jarní maloskalská

Id: 349004

olej/plátno, rozměr 52 x 60 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

240 000

Jan  Zrzavý - Korálový ostrov

Korálový ostrov

Id: 148303

kresba barevnými křídami a bělobou, viditelný rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně popis a datace, ojediněle se vyskytující téma, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 900

Václav Radimský - Louky v květu

Václav Radimský
Louky v květu

Id: 261101

olej/karton, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek a razítko Českého svazu výtvarných umělců, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

235 001

Eugen Nevan - Odpočívající tanečnice

Eugen Nevan
Odpočívající tanečnice

Id: 931

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 95,5 cm, signováno vpravo dole E.NEVAN, datováno 43, na plátně drobné vytlačeniny, dubový rám poškozený, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

235 000

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 152701

cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1992, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

235 000

Jan  Zrzavý - Benátský motiv

Benátský motiv

Id: 155906

tužka/kvaš/barevné křídy/papír, viditelný rozměr 16,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole monogramem i tužkou datováno 1963, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové,

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

235 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 272809

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

235 000

Olbram Zoubek - Strážkyně pokladu

Strážkyně pokladu

Id: 329801

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, původní název Tři Grácie

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

235 000

Josef Lada - Hospoda

Josef Lada
Hospoda

Id: 360802

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 37 cm, značeno datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Václav Radimský - Vrby nad tůní

Václav Radimský
Vrby nad tůní

Id: 369401

olej/karton/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Olbram Zoubek - Orfeus a múza

Orfeus a múza

Id: 370701

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, stav viz foto, rok vzniku 1970, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

235 000

Olbram Zoubek - Hygie II

Hygie II

Id: 143701

bronzová plastika/zlato, celková výška 52 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2007, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

230 000

Olbram Zoubek - Šipka

Šipka

Id: 210502

patinovaný bronz, celková výška 73 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2001, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Olbram Zoubek - Eva -Šipka

Eva -Šipka

Id: 223001

patinované olovo, výška 69 cm, značeno na podstavci, přiloženo potvrzení o pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

230 000

Olbram Zoubek - Orfeus a múzy

Orfeus a múzy

Id: 224201

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno, rok vzniku 1978, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu díla uvedeno pod č. 385

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

230 000

Kája Saudek - Kšíry lásky

Kája Saudek
Kšíry lásky

Id: 250827

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a popsáno po stranách, na zadní straně výstavní štítek viz foto, nerámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

230 000

Josef Jíra - Enciány na Zlatém návrší

Josef Jíra
Enciány na Zlatém návrší

Id: 263501

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

230 000

Max Švabinský - Žena s draperií

Max Švabinský
Žena s draperií

Id: 371102

pastel/karton, rozměr viditelný 61 x 44,5 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, na zadní straně původní štítek Národní galerie s potvrzením o zapůjčení k výstavě autora z roku 1953, vše původní, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci, publikováno v soupisu díla Maxe Švabinského z roku 2014, str. 89, pol. 366

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

230 000

František Kaván - Močál s rákosím

František Kaván
Močál s rákosím

Id: 247101

olej/papír, rozměr 33 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi 1896-1898, dekorativně adjustováno, přiloženy písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře, přiložena zpráva o provedeném restaurátorském průzkumu pomocí IR reflektografie, bude přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

225 500

Joža Uprka - Krojované děvče

Joža Uprka
Krojované děvče

Id: 172115

olej/plátno, rozměr 75 x 45 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

225 000

Václav Radimský - Zákoutí na Labi

Václav Radimský
Zákoutí na Labi

Id: 204401

olej/karton, rozměr 49 x 69,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

225 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 271001

bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

225 000

Georges Kars - Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar

Georges Kars
Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar

Id: 280301

olej/plátno, rozměr 86 x 66 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

225 000

Jan  Zrzavý - Dvě loďky a čtyři balvany

Dvě loďky a čtyři balvany

Id: 318001

kombinovaná technika/křída/pastel/běloba/papír, rozměr kresby 17,8 x 24,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

225 000

Vilém  Kreibich - Rychlíkový stroj

Vilém Kreibich
Rychlíkový stroj

Id: 2321

olej/plátno, rozměr plátna 86 x 105,5 cm, signováno vlevo nahoře, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
18 500

224 000

Josef Hlinomaz - V přístavu

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 312603

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, novodobě paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

223 500

Rudolf Kremlička - Setkání

Rudolf Kremlička
Setkání

Id: 282202

olej/plátno, rozměr 38,5 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

223 000

Olbram Zoubek - Duše 1

Duše 1

Id: 254801

olovo/cín/zlato/dřevo, výška sochy 63 cm, celková velikost předmětu 70 x 22 x 14 cm, značeno autorem na zadní straně, rok vzniku 1978, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

222 000

Julius Mařák - Lesní strž

Julius Mařák
Lesní strž

Id: 39601

olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

220 000

Oldřich Blažíček - Česká zima

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 227508

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní adjustace, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952 a odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

220 000

František  Foltýn - Abstraktní kompozice

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 230402

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

220 000

Olbram Zoubek - Oeconomia (levice)

Oeconomia (levice)

Id: 268901

bronzová plastika, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

220 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 277701

jemnozrnný vápenec, výška plastiky 30 cm, celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na zadní straně, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD., soudněznalecký posudek PhDr. J. Malivy, restaurátorská zpráva O. Pische, expertiza materiálu ze zkušebny kamene

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

220 000

Josef Jíra - Pohřeb pana Trnky

Josef Jíra
Pohřeb pana Trnky

Id: 362601

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD.

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

220 000

Josef Jíra - Ukřižovaný

Josef Jíra
Ukřižovaný

Id: 304402

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis a datace, v minulosti restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:

219 000

Ota Janeček - Snt. Francois

Snt. Francois

Id: 291703

olej/plátno, rozměr 55 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně věnování a popis, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

215 001