Čas na serveru 11:24:34

Aukční rekordy

Josef Hlinomaz - V přístavu

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 312603

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, novodobě paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

223 500

Rudolf Kremlička - Setkání

Rudolf Kremlička
Setkání

Id: 282202

olej/plátno, rozměr 38,5 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

223 000

Olbram Zoubek - Duše 1

Duše 1

Id: 254801

olovo/cín/zlato/dřevo, výška sochy 63 cm, celková velikost předmětu 70 x 22 x 14 cm, značeno autorem na zadní straně, rok vzniku 1978, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

222 000

Julius Mařák - Lesní strž

Julius Mařák
Lesní strž

Id: 39601

olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

220 000

Oldřich Blažíček - Česká zima

Oldřich Blažíček
Česká zima

Id: 227508

olej/karton, rozměr 56 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, původní adjustace, přiloženo potvrzení pravosti obrazu od Dr. Borovičky z roku 1952 a odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

220 000

František  Foltýn - Abstraktní kompozice

František Foltýn
Abstraktní kompozice

Id: 230402

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

220 000

Olbram Zoubek - Oeconomia (levice)

Oeconomia (levice)

Id: 268901

bronzová plastika, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

220 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 277701

jemnozrnný vápenec, výška plastiky 30 cm, celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na zadní straně, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD., soudněznalecký posudek PhDr. J. Malivy, restaurátorská zpráva O. Pische, expertiza materiálu ze zkušebny kamene

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

220 000

Josef Jíra - Ukřižovaný

Josef Jíra
Ukřižovaný

Id: 304402

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis a datace, v minulosti restaurováno

Detail

Vyvolávací cena:

219 000

Ota Janeček - Snt. Francois

Snt. Francois

Id: 291703

olej/plátno, rozměr 55 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně věnování a popis, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

215 001

Josef  Šíma - PLAINE DE BRIE

Josef Šíma
PLAINE DE BRIE

Id: 42501

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

215 000

Antonín Chittussi - Vesnice v dáli

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
120 000

215 000

Jan  Smetana - Zahrada v podzimním světle

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

215 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 217905

bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 25 cm, celková délka plastiky cca 52 cm, celková výška včetně podstavce cca 35,5 cm, signováno na podstavci O. Švec, na podstavci též značen litec Anýž, Praha 6, na dřevěném podstavci štítek - cena pro vítěze, stav viz foto odpovídá stáří

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

215 000

Karel Valter - Průhled

Karel Valter
Průhled

Id: 292201

olej/plátno, rozměr 105 x 115 cm, značeno a datováno uprostřed dole, autorsky olištováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Josef Jíra - Obraz s rybou

Josef Jíra
Obraz s rybou

Id: 295801

olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Joža Uprka - Hrající si děti

Joža Uprka
Hrající si děti

Id: 300608

olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 324102

olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Jan  Zrzavý - Přístav s bárkami

Přístav s bárkami

Id: 211209

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

214 000

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Leon Augustin Lhermitte - Podvečerní návrat

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

210 000

Josef Jíra - Šípkový keř

Josef Jíra
Šípkový keř

Id: 332001

olej/plátno, rozměr 59 x 39 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popis též na zadní straně, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

210 000

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 336602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

210 000

Jaroslav Horejc - Lučištník

Jaroslav Horejc
Lučištník

Id: 339202

patinovaná bronzová plastika, výška cca 58 cm, značeno na plintě včetně značky litce Barták, plastika umístěna na kamenném podstavci o výšce 3 cm, vše v původním stavu, starý původní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

208 008

Miroslav Kostka - Vazba dvou systémů

Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů

Id: 309402

malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

206 000

Václav Radimský - Letní tůň

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
49 000

205 000

Kamil Lhoták - Na kluzišti

Kamil Lhoták
Na kluzišti

Id: 53004

tempera/tuž/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" do Libora Štefka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

205 000

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 298101

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

205 000

Josef Jíra - Krajina se pstruhy

Josef Jíra
Krajina se pstruhy

Id: 327105

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Jan  Zrzavý - Přístav s rumpálem

Přístav s rumpálem

Id: 329106

kresba hnědou pastelkou/papír, rozměr ve výřezu 41,8 x 50,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, značeno celým jménem vpravo dole, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

204 000

Jan  Zrzavý - Island II.

Island II.

Id: 202107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

202 000

Jan  Zrzavý - Pobřeží s bárkami

Pobřeží s bárkami

Id: 227401

pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

201 000

Václav Radimský - Červánky nad řekou

Václav Radimský
Červánky nad řekou

Id: 57901

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

200 500

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

200 000