Čas na serveru 12:45:25

Aukční rekordy

Jan  Zrzavý - Nymfa

Nymfa

Id: 441901

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, ve spodní části věnování autora režisérovi Jaroslavu Šiklovi

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

255 000

Josef Jíra - Zátoka Makarská

Josef Jíra
Zátoka Makarská

Id: 449408

olej/karton, rozměr 61 x 82 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

255 000

Othon Coubine - Mísa s třešněmi

Othon Coubine
Mísa s třešněmi

Id: 500504

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně francouzské celní razítko, štítek z výstavy a poštovní štítek

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

255 000

Jaroslav Čermák - Poprsí dívenky

Jaroslav Čermák
Poprsí dívenky

Id: 345504

olej/plátno, rozměr 47 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:

253 000

Oldřich Blažíček - O žních

Oldřich Blažíček
O žních

Id: 258906

olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, citace: "předložený obraz O žních patří bezpochyby k těm nejlepším a nejzdařilejším Blažíčkovým krajinným záznamům"

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

251 000

Mikuláš Medek - B 30

Mikuláš Medek
B 30

Id: 712

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 32 cm, signováno vpravo dole M, značeno B 30, autorem darováno předkům současných majitelů, původní stav, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
130 000

250 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 144510

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce 28,5 cm, celková délka včetně podstavce 52 cm, signováno na podstavci O. Švec, původní majitel získal jako cenu v automobilové ralley na počátku 80. let

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

250 000

Jan  Zrzavý - Lodi v zálivu

Lodi v zálivu

Id: 311505

pastel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 46,6 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra, pravost konzultována a potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

250 000

Olbram Zoubek - Moira 5

Moira 5

Id: 508001

bronzová plastika, rozměr 63 x 45 cm, značeno na plintu, vznik 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

250 000

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Hrající si nymfy

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy

Id: 324001

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

246 400

Kája Saudek - Pochodeň

Kája Saudek
Pochodeň

Id: 412205

kombinovaná technika, olej/tuš/ tužka/plátno, rozměr cca 55,5 x 25,5 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

246 000

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Ladislav Šaloun - Vodník

Ladislav Šaloun
Vodník

Id: 115402

bronzová plastika, výška bronzového odlitku 56 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se o původní starý odlitek, na mramorovém podstavci drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Otakar Nejedlý - Řeka

Otakar Nejedlý
Řeka

Id: 158101

olej/plátno, rozměr 70 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oblast Žernoseky u Prahy, obraz v minulosti odborně čištěn a rentoilován, viz popis na zadní straně, jedná se o mimořádnou autorovu práci cca z roku 1906, přiloženy posudky prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc., PhDr. Mgr. Michaela Zachaře a restaurátorská expertíza včetně rozboru barev vypracovaná Zorou Grohmanovou, zcela mimořádná sběratelská práce

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

245 000

Jan  Zrzavý - Tři lodě

Tři lodě

Id: 321601

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

245 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 86007

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

244 900

František Xaver Naske - Zahradní restaurace

František Xaver Naske
Zahradní restaurace

Id: 108005

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

242 000

Bohumír Jaroněk - Jaro na Valašsku

Bohumír Jaroněk
Jaro na Valašsku

Id: 903

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 64 cm, signováno vpravo dole B. Jaroněk, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

240 000

Josef Jíra - Bibličtí jezdci

Josef Jíra
Bibličtí jezdci

Id: 86008

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 163902

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

240 000

Josef Jíra - Jarní maloskalská

Josef Jíra
Jarní maloskalská

Id: 349004

olej/plátno, rozměr 52 x 60 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

240 000

Josef Hlinomaz - Lákající krasavice

Josef Hlinomaz
Lákající krasavice

Id: 408201

olej/karton, rozměr 34 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Josef Jíra - Deštivá Praha

Josef Jíra
Deštivá Praha

Id: 420501

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

240 000

Jan Saudek - The Dolls

The Dolls

Id: 497901

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zakoupeno na výstavě Poslední výstava Jana Saudka v roce 1998 v Obecním domě

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

240 000

Jan  Zrzavý - Korálový ostrov

Korálový ostrov

Id: 148303

kresba barevnými křídami a bělobou, viditelný rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně popis a datace, ojediněle se vyskytující téma, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 900

Václav Radimský - Louky v květu

Václav Radimský
Louky v květu

Id: 261101

olej/karton, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek a razítko Českého svazu výtvarných umělců, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

235 001

Eugen Nevan - Odpočívající tanečnice

Eugen Nevan
Odpočívající tanečnice

Id: 931

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 95,5 cm, signováno vpravo dole E.NEVAN, datováno 43, na plátně drobné vytlačeniny, dubový rám poškozený, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

235 000

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 152701

cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1992, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

235 000

Jan  Zrzavý - Benátský motiv

Benátský motiv

Id: 155906

tužka/kvaš/barevné křídy/papír, viditelný rozměr 16,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole monogramem i tužkou datováno 1963, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové,

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

235 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 272809

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

235 000

Olbram Zoubek - Strážkyně pokladu

Strážkyně pokladu

Id: 329801

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, původní název Tři Grácie

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

235 000

Josef Lada - Hospoda

Josef Lada
Hospoda

Id: 360802

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 37 cm, značeno datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Václav Radimský - Vrby nad tůní

Václav Radimský
Vrby nad tůní

Id: 369401

olej/karton/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Olbram Zoubek - Orfeus a múza

Orfeus a múza

Id: 370701

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, stav viz foto, rok vzniku 1970, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

235 000

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 374001

reliér, olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,7 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

235 000

Jan Saudek - Marie č. 1

Marie č. 1

Id: 432001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 60 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

235 000

Joža Uprka - Krojovaná dívka

Joža Uprka
Krojovaná dívka

Id: 465401

olej/plátno, rozměr 41 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen Odborný posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

235 000

František Hodonský - Stoupající vody

František Hodonský
Stoupající vody

Id: 477805

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 168, na zadní straně popisky z výstav (viz foto), získáno z ateliéru autora

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

235 000

Joža Uprka - Na pouti

Joža Uprka
Na pouti

Id: 500701

olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 000

Olbram Zoubek - Hygie II

Hygie II

Id: 143701

bronzová plastika/zlato, celková výška 52 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2007, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

230 000