Čas na serveru 11:01:14

Aukční rekordy

Ota Janeček - Návrh mozaiky

Návrh mozaiky

Id: 1939

olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

106 000

Julius Mařák - Lesní motiv

Julius Mařák
Lesní motiv

Id: 102511

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 15,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Julia Mařáka, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

106 000

Alois Kalvoda - Břízový háj

Alois Kalvoda
Břízový háj

Id: 1327

olej/karton, rozměr 90 x 68 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav, zaskleno, lehce zaprášeno pod sklem, lehce oťukaný původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

105 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Adolf Born - Závod trpaslíků

Závod trpaslíků

Id: 67201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

101 000

František Kaván - U Železnice se Střelničnou horou

František Kaván
U Železnice se Střelničnou horou

Id: 60506

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole s věnováním, mezi lety 1901 - 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, publikováno v katalogu František Kaván "Krajiny" strana 48, pravost potvrzena na zadní straně obrazu PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

100 500

Adolf Born - Klaun

Klaun

Id: 1873

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Luděk Marold - Dámy v Paříži

Luděk Marold
Dámy v Paříži

Id: 2061

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

100 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad útesem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem

Id: 14521

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

  Autor neurčen - Pašeráci

Pašeráci

Id: 18726

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Písecký (Liška) - Starý přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku

Id: 31301

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 43101

pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

100 000

Vladimír Komárek - Ptáci na jevišti

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Liesler - Když Hieronymus medituje

Josef Liesler
Když Hieronymus medituje

Id: 114601

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

98 040

Vladimír Komárek - Židle a ptáci

Vladimír Komárek
Židle a ptáci

Id: 86201

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

98 000

Zdeněk Burian - Setkání bojovníků

Zdeněk Burian
Setkání bojovníků

Id: 12105

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

František Kaván - Před alejí

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

97 000

Zdeněk Burian - Malý rybář

Zdeněk Burian
Malý rybář

Id: 6702

olej/překližka, rozměr 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

96 000

Jaroslav Šetelík - Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pražský hrad

Id: 41801

olej/plátno, rozmněr 65 x 75, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

96 000

Ladislav László Mednyánszky - Krajina v mlze s potokem

Ladislav László Mednyánszky
Krajina v mlze s potokem

Id: 1672

olej/karton, rozměr malby 16 x 28,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

95 000

Kamil Lhoták - Vodojem

Kamil Lhoták
Vodojem

Id: 61201

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

95 000

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 1504404

olej/papír/karton, rozměr 35 x 42 cm, nesignováno, na rubu podložky razítko pozůstalosti Julia Mařáka, původní adjustace, obraz lehce přečištěn, jedná se o standardní komorní realizaci pocházející z období posledních dvou dekád Mařákova života, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře, podobné scenérie byly reprodukovány po roce 1899 ve Zlaté Praze

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

94 500

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

František Zdeněk Eberl - Zátoka u Monaka

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

93 000

Julius Mařák - Kamenitá stráň

Julius Mařák
Kamenitá stráň

Id: 53507

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole monogramem, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

93 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 110002

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

August Bedřich Piepenhagen - Na řece

August Bedřich Piepenhagen
Na řece

Id: 110601

olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Chaloupky u potůčku

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Alexander Archipenko - Kráčející voják

Alexander Archipenko
Kráčející voják

Id: 14407

bronzová plastika, výška 51 cm, výška podstavce 2 cm, značeno na zadní straně Archipenko 1917, na přední straně štítek s názvem, jedná se pravděpodobně o pozdější, avšak mimořádně kvalitní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Antonín Hudeček - Štrbské pleso

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000