Čas na serveru 04:44:12

Aukční rekordy

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Július Jakoby - Autoportrét

Július Jakoby
Autoportrét

Id: 233304

kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

147 000

Olbram Zoubek - Žena u pramene 3

Žena u pramene 3

Id: 214003

olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

146 000

Josef Jíra - Vzpomínka na Paříž

Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž

Id: 242501

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

145 888

Zdeněk Hajný - Mlhovina

Zdeněk Hajný
Mlhovina

Id: 227701

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

145 111

Josef Jíra - Malá Skála

Josef Jíra
Malá Skála

Id: 249701

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 001

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

Jan  Smetana - Vzpomínka na ostrov Bali

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

145 000

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Josef Hlinomaz - Tajná policie

Josef Hlinomaz
Tajná policie

Id: 205501

malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 000

Teodor Josef Mousson - Na tržišti

Teodor Josef Mousson
Na tržišti

Id: 223602

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Olbram Zoubek - Zápas Jakuba s Jakubem

Zápas Jakuba s Jakubem

Id: 223701

zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

145 000

Oldřich Smutný - Bílá zeď u vody

Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody

Id: 250829

malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

145 000

Vladimír Komárek - Židle s houslemi

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Josef Jíra - Žižkovský Ikarus

Josef Jíra
Žižkovský Ikarus

Id: 209301

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 900

Adolf Born - Myslivec

Myslivec

Id: 6019

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Vilém  Kreibich - Údržba před jízdou

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

140 000

Olbram Zoubek - Ještě Marie

Ještě Marie

Id: 40901

patinovaný bronz, celková výška 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

140 000

František Kaván - Jaro v Libuni

František Kaván
Jaro v Libuni

Id: 145512

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Olbram Zoubek - Muž s holí

Muž s holí

Id: 214901

bronzová plastika, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 2010, jedná se o autorův autoportrét, přiložen originální certifikát autorství díla z února 2017, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

140 000

Olbram Zoubek - Ještěžena z Chalkidy

Ještěžena z Chalkidy

Id: 221701

reliéf/cement/zlato, rozměr 50 x 52,5 cm, značeno na přední i na zadní straně, stav viz foto, osobně zkonzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Josef Jíra - Vítkov

Josef Jíra
Vítkov

Id: 230501

olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací 1962, oboustranný obraz, původní poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Bedřich  Feigl - Rozkvetlá zahrada

Bedřich Feigl
Rozkvetlá zahrada

Id: 232802

olej/plátno, rozměr 62 x 82 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Václav Radimský - Polabská krajina

Václav Radimský
Polabská krajina

Id: 240507

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, malba rentoilována, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

140 000

Jan  Zrzavý - Bárky na moři

Bárky na moři

Id: 241604

pastel/kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznaleký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

140 000

Hella Guth - Stroj proti zapomínání

Hella Guth
Stroj proti zapomínání

Id: 244611

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, vystaveno ke 100. výročí autorčina narození (Rozpuštěné postavy, 2008, Galerie Roberta Guttmanna, Praha), uvedeno v publikaci Arno Paříka, Hella Guthová - Rozpuštěné postavy, str.37,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

140 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 19902

patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

138 000

Karel Souček (Bor) - Na peróně

Karel Souček (Bor)
Na peróně

Id: 861

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 500

František Vobecký - Akt

František Vobecký
Akt

Id: 12103

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Karel Nepraš - Galvanický reliéf

Karel Nepraš
Galvanický reliéf

Id: 790

reliéf/měď, nikl, chrom, rozměr 57 x 35 cm, na rubu etiketa rakouského celního úřadu, vystaveno v roce 1992 v Galerii umění v Karlových Varech, v roce 1991 v Galerii hl. m. Prahy, pochází ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

135 000

Karel Černý - Paříž

Karel Černý
Paříž

Id: 1420

pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

135 000

Eugen Nevan - Žena s kyticí

Eugen Nevan
Žena s kyticí

Id: 1888

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

135 000

František Kupka - Abtrakce

František Kupka
Abtrakce

Id: 2196

kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle

Detail

Vyvolávací cena:
59 000

135 000

Vladimír Sychra - Dívka v křesle

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Oldřich Blažíček - Houbařský sen

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

Josef Písecký (Liška) - Bakar

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

František Kaván - Rozkvetlý kraj

František Kaván
Rozkvetlý kraj

Id: 109901

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

135 000

Josef Jíra - Z Rokytnice

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 153401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, autorský odlitek, značeno na zadní straně, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Alois Kirnig - Alpská krajina

Alois Kirnig
Alpská krajina

Id: 160301

olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 000