Čas na serveru 18:25:56

Aukční rekordy

Alois Kirnig - Hrad u řeky

Alois Kirnig
Hrad u řeky

Id: 298103

olej/plátno, rozměr 43 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

190 000

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 115101

reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34,5 cm, výška 3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1973, původní stav, drobné nečistoty na povrchu, PO, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

187 000

Arnošt Paderlík - Eva v ateliéru

Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru

Id: 208903

olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek

Detail

Vyvolávací cena:

186 000

Ludvík Kohl - Interiér gotického chrámu

Ludvík Kohl
Interiér gotického chrámu

Id: 1764

olej/dřevěná deska, rozměr 72 x 50 cm, signováno vlevo dole monogramem K, pravděpodobně se jedná o interiér kostela sv. Mikuláše v Lounech, dílo pochází z významné sbírky pražského sběratele - doktora Engelbrechta, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
95 000

185 000

František  Hudeček - Chodec ve městě

František Hudeček
Chodec ve městě

Id: 32907

olej/karton/překližka, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, jedná se o obraz jednoho z prvních "Nočních chodců", posouzeno MUDr. Janem Vykoukalem, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

185 000

Jan Honsa - Topoly u Orlice

Jan Honsa
Topoly u Orlice

Id: 59601

olej/plátno, rozměr 110 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, volné v rámu, obraz v původním dobrém stavu, obraz vznikl v okolí Běstovic, kde v letech 1905-7 pobýval, byl vystaven na autorské výstavě v roce 1984 ve Východočeské galerii Pardubice pod číslem 31, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

185 000

Olbram Zoubek - Mariánka

Mariánka

Id: 215601

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

185 000

Alfons Mucha - Dívka v plachetce

Alfons Mucha
Dívka v plachetce

Id: 222804

kombinovaná technika/kresba s bělobou/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

185 000

Teodor Josef Mousson - Prodavačky zelí

Teodor Josef Mousson
Prodavačky zelí

Id: 232401

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Jan  Zrzavý - Loďka a kameny

Loďka a kameny

Id: 273401

kresba/papír, rozměr viditelný 16 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno (zadní sklo prasklé), lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

185 000

Albín Brunovský - Dívka u moře

Albín Brunovský
Dívka u moře

Id: 310302

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 35 cm, neznačeno, autorsky kolorovaný rám s drobnými oděrkami, majitel v roce1983 získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

185 000

Václav Radimský - Zimní řeka

Václav Radimský
Zimní řeka

Id: 313606

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

185 000

Vlastimil  Beneš - Zimní cesta

Vlastimil Beneš
Zimní cesta

Id: 90001

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

180 000

František Kupka - Příchod Casandry do paláce Agamemnona

František Kupka
Příchod Casandry do paláce Agamemnona

Id: 115404

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 19 x 19 cm, signováno vpravo dole tužkou Kupka, doba vzniku 1906-1908 (Francie, Paříž), zaskleno, dekorativně adjustováno, dílo pochází z cyklu ilustrací Les Erinnyes - Tragedie antique de Leconte de Lisle, provenience: dílo pochází ze sbírky Kupkova znalce, Pierra Brullé

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

180 000

Adolf Chwala - Krajina s pradlenou u řeky

Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky

Id: 165401

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

180 000

Karel Chaba  - Krásná vyhlídka

Karel Chaba
Krásná vyhlídka

Id: 207001

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

180 000

Zdeněk Burian - Jaggers v tísni

Zdeněk Burian
Jaggers v tísni

Id: 250832

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,ilustrace k románu J. Templera Jaggers v tísni, obraz byl součástí výstavy Z. Buriana ŠIRÝM SVĚTEM,po

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

180 000

Georges Kars - Gertrude Stein

Georges Kars
Gertrude Stein

Id: 265005

olej/plátno, rozměr 54,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

180 000

Emil Orlík - Květinové zátiší

Emil Orlík
Květinové zátiší

Id: 202206

olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně zbytky výstavních štítků, po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

179 000

Antonín Chittussi - Rybník se stromem navečer

Antonín Chittussi
Rybník se stromem navečer

Id: 715

olej/karton, rozměr 11,5 x 24,1 cm, signováno vlevo dole, odborně restaurováno, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc. a restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blattného

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

177 000

Josef Jíra - Z cyklu Oči

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 104012

olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Josef Jíra - Pan Bohumil vykládá tarot

Josef Jíra
Pan Bohumil vykládá tarot

Id: 163901

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 59 x 68 cm, signováno vpravo dole, po celé ploše popsáno, věnování, datace, komentáře, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

175 000

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 221501

konvolut dvou kusů reliéfů, olovo/cín/zlato, rozměry 64 x 18 cm a 63,7 x 18 cm, oba značeny za zadní straně, rok vzniku 1994, drobné oděrky na povrchu, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Václav Brožík - Děvčátko v čepci

Václav Brožík
Děvčátko v čepci

Id: 241502

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, bude přiložen odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

175 000

Antonín Chittussi - Z Francie

Antonín Chittussi
Z Francie

Id: 256801

olej/plátno/dřevo, rozměr 17,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 264301

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Vladimír Komárek - Bílá židle

Vladimír Komárek
Bílá židle

Id: 287902

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

175 000

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 251304

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

174 000

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 235501

částečně zlacené olovo/cín, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

172 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 551

Alexej Vasiljevič Hanzen - Bouřlivé pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

170 003

Antonín Pelc - Voják v Casablance

Antonín Pelc
Voják v Casablance

Id: 1018

tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 23813

cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Luděk Marold - Dáma s křeslem

Luděk Marold
Dáma s křeslem

Id: 127313

olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Olbram Zoubek - Eva - Jiskra

Eva - Jiskra

Id: 210104

plastika cín/olovo, patinováno, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

170 000

Jan Jakub Hartmann - Krajina s hradem a pocestnými

Jan Jakub Hartmann
Krajina s hradem a pocestnými

Id: 268701

olej/plech, rozměr 23 x 32 cm, neznačeno, drobné oděrky na rámu, stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení autenticity PhDr. Hany Seifertové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

170 000

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 306801

pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, značeno a datováno pod kresbou ve spodní části, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Adolf Born - Pohádková bytost

Pohádková bytost

Id: 108901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel//papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

167 000

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 187601

olej/karton, rozměr 16 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, oděrky na autorském rámu, dílo evidováno v soupisu díla V. Špály pod číslem 1623 (str. 138)

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

167 000