Čas na serveru 16:51:23

Aukční rekordy

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Bohuslav Reynek - Ukřižovaný

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

86 000

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Zdeněk Hajný - Krajina vhledu

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Joža Uprka - Děvče na louce

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 1843

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

85 000

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

Kája Saudek - Hamiro

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Karel Chaba  - Znamení lásky

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Antonín Raimund Wolf - Starý mlýn

Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn

Id: 58701

olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

85 000

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 100

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Theodore Rousseau - Romantická krajina u Provence

Theodore Rousseau
Romantická krajina u Provence

Id: 498

olej/plátno, rozměr plátna 22 x 27 cm, monogram vpravo dole, poškozený rám, chybějící ozdoba v rohu, na zadní straně nápis Pres de Les Briux Provence Th Rousseau pinx, jedná se o významného francouzského malíře, zakladatele barbizonské školy

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

82 000

Karel Holan - Ulice Ve Střešovičkách

Karel Holan
Ulice Ve Střešovičkách

Id: 957

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole K. Holan, datováno 27, drobné oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

82 000

Josef Procházka - Na břehu rybníka

Josef Procházka
Na břehu rybníka

Id: 47101

olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 500

82 000

Marie Čermínová - Toyen - Stromy v krajině

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem konzultováno s PhDr. Karlem Srpem, Ph.D.

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

82 000

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Kamil Linhart - Derelace

Kamil Linhart
Derelace

Id: 685

olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

81 000

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 37401

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969

Detail

Vyvolávací cena:

80 000

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 52502

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

80 000

Karel Langer - Noční příboj

Karel Langer
Noční příboj

Id: 57001

olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

80 000

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Salvador Dalí - Žena a motýl

Salvador Dalí
Žena a motýl

Id: 1963

litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

79 500

František Zdeněk Eberl - Francouzská krajina

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

František Líbal - Zlatá stoka

František Líbal
Zlatá stoka

Id: 42823

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

79 000

Jan  Zrzavý - Dvě bárky

Dvě bárky

Id: 15801

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

78 000

Endre  Nemes - U moře

Endre Nemes
U moře

Id: 129114

olej/sololit, rozměr 25 x 36 cm, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Detail

Vyvolávací cena:

78 000

Ota Bubeníček - Společnost u vody

Ota Bubeníček
Společnost u vody

Id: 144902

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Viktor Oliva - Políčko

Viktor Oliva
Políčko

Id: 150317

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

78 000