Čas na serveru 16:22:53

Aukce CVIII

Svetislav Vukovič - Dubrovník

Svetislav Vukovič
Dubrovník

Id: 584101

olej/plátno, rozměr 87 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, barva místy krakelovaná

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Kristian Kodet - Dvojportrét

Kristian Kodet
Dvojportrét

Id: 573101

olej/karton, rozměr 35 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 009

Detail

  Neznačeno - Danaé a zlatý déšť

Neznačeno
Danaé a zlatý déšť

Id: 557601

olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, krakelovaná malba, na několika místech oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Miroslav Pospíšil - Stopaři na koních

Miroslav Pospíšil
Stopaři na koních

Id: 569805

olej/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Snopy

František Daněk - Sedláček
Snopy

Id: 580003

olej/plátno, rozměr 56 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Franz Schütz - Krajina se zříceninou a splavem

Franz Schütz
Krajina se zříceninou a splavem

Id: 582402

olej/dřevo, rozměr 25 x 34 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

12 000

Detail

Bohumil Vrzal - V krajině nečekané

Bohumil Vrzal
V krajině nečekané

Id: 577107

tempera/plátno, rozměr 53 x 43 cm, značeno a datováno na levé straně, olištováno

Vyvolávací cena:

11 700

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Torso

Marie Čermínová - Toyen
Torso

Id: 551203

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef Procházka - Venkovská krajina

Josef Procházka
Venkovská krajina

Id: 583002

olej/karton, rozměr 18 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jiří Anderle - Kouzelná flétna - Oko

Kouzelná flétna - Oko

Id: 578006

suchá jehla/lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 28,5 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Pampelišky

Julie Mezerová-Winterová
Pampelišky

Id: 581101

olej/plátno, rozměr 33 x 23 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

Robert Jiran - Nahá dívka s vraníkem

Robert Jiran
Nahá dívka s vraníkem

Id: 555805

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Jan Saudek - Přítelkyně

Přítelkyně

Id: 535804

kolorovaná fotografie, rozměr cca 24 x 18 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Anderle - Pocta Zdeňku Sklenářovi

Pocta Zdeňku Sklenářovi

Id: 575506

suchá jehla/lept/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 76 x 62,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ferdinand Kotvald - V zahradě Hotelu Pupp

Ferdinand Kotvald
V zahradě Hotelu Pupp

Id: 581002

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail