Čas na serveru 16:22:27

Aukce CVIII

František Hodonský - Z Řecka

František Hodonský
Z Řecka

Id: 587301

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 22 x 17 x 7 cm, značeno a datováno na plintu, vytvořen pouze jeden kus

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Adolf Born - Imaginární portrét E. A. Poea

Imaginární portrét E. A. Poea

Id: 581202

barevná litografie/papír, rozměr listu 65 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Kutálek - Ryba

Jan Kutálek
Ryba

Id: 581709

pálená hlína/glazováno, rozměr 17 x 24 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Václav Špála - Žena s košem jablek

Žena s košem jablek

Id: 567002

linoryt/ruční papír, rozměr listu 28,5 x 20 cm, rozměr tiskové plochy cca 117 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, přiložen katalog výstavy Václav Špála 60 let

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Saudek - Jesus

Jesus

Id: 580703

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 24 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Saudek - Taneční pár

Taneční pár

Id: 580706

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31,5 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Ivan Svatoš - Konvolut dvou kusů - Pražské motivy

Ivan Svatoš
Konvolut dvou kusů - Pražské motivy

Id: 573810

2 x olej/karton, rozměr 24 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Otto Molitor - Na jarmarku

Otto Molitor
Na jarmarku

Id: 575203

olej/plátno, rozměr 55 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

19 000

Detail

Milan Martinec - Benátky

Milan Martinec
Benátky

Id: 587001

olej/plátno, rozměr 60 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František Líbal - Rybník Stroužka

František Líbal
Rybník Stroužka

Id: 587101

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 300

Detail

František  Tichý - Fantóm

František Tichý
Fantóm

Id: 569703

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 26,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 114, str. 94

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Miroslav Pospíšil - Výprava

Miroslav Pospíšil
Výprava

Id: 569806

olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 571001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, poškozený rám, na několika místech skvrny od vlhkosti

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 49

Oldřich Kulhánek - Faust

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 581206

litografie/papír, rozměr listu 64,5 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Zdena Höhmová - Skrytá vášeň

Zdena Höhmová
Skrytá vášeň

Id: 586101

kombinovaná technika/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

18 000

Detail