Aukce CVIII
Ferdinand Kotvald
Sacre Coeur, Paris
Id: 581003
kombinovaná technika/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Dionysos, tzv. Narcis z Pompejí
Id: 580901
bronzová plastika, patinovaný bronz, výška 61 cm, průměr podstavce 26 cm, neznačeno, poškozený ukazováček pravé ruky, kopie starověké římské sochy nalezené v Pompejích v roce 1862 a umístěné do sbírky Národního archeologického muzea v Neapoli.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Jan Autengruber
Zátiší s květinami a ovocem
Id: 581511
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Ida s pochodní
Id: 535805
kolorovaná fotografie, rozměr cca 18 x 18 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 044 Kč
A. B. Piepenhagen - připsáno
Na dvoře
Id: 575208
olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na levé straně oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Jan Kanyza
Comedia dell arte
Id: 576902
giclée tisk/papír, rozměr 43 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Džbán
Id: 582503
lept/akvatinta/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 31 x 21,5 cm, značeno, číslováno 1/1 a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
František Tichý
Vysoká škola I
Id: 586501
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 87, str. 79
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
Prasklé zrcadlo
Id: 535806
kolorovaná fotografie, rozměr cca 18 x 24 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno po obvodu, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Pasta Oner
I told a Lie
Id: 574323
serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Salvador Dalí
Píseň písní: Milovaný se pase mezi liliemi
Id: 582901
kolorovaný lept/zlatý prach/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 35 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo Ověření pravosti vystavené v roce 2017 Mgr. Martinem Zemanem (Galerie Moderna), přiložen původní nabývací dokument
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč
Jiří Trnka
Mísa s hruškami
Id: 587901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Alois Schneiderka
Zimní bouře v Beskydech
Id: 575205
pastel/papír, rozměr 30 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 100 Kč
Můj anděl s harfou
Id: 571401
tuš/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Pravoslav Kotík
Bez názvu
Id: 573806
tempera/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii Pravoslav Kotík, práce na papíru, kresby, malby hlavně z 60. let 20. stol., č. 18, 1938 - 56
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč