Aukce CVIII
Pavel Skalník
Dekadence
Id: 552208
olej/plátno, rozměr 102 x 138 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno v ploše, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč
Kolektiv autorů
Konvolut historických map 17. a 18. stol. - kolorované mědirytiny
Id: 573613
1) rozměr listu 44 x 57 cm, zaskleno, rámováno, 2) rozměr listu 38 x 46 cm, zaskleno, rámováno, 3) rozměr 50 x 59 cm, zaskleno, rámováno, 4) rozměr 53 x 64 cm, zaskleno, rámováno, 5) rozměr 46 x 52 cm, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč
Josef Liesler
Náměstí v Capri
Id: 581704
tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
Zimní náves
Id: 561405
olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně štítek z Národní galerie
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
Pavel Sequens
Unilateralis
Id: 577104
kombinovaná technika, akryl/papír/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
Jiří Chadima
Rybář
Id: 581402
kombinovaná technika/sololit, rozměr 22,5 x 51,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Otto Molitor
Na poli
Id: 575202
olej/překližka, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Jiří Židlický
Lovecký motiv
Id: 580304
tuš/papír, rozměr ve výřezu 42 x 38 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Oddanost (Lenka)
Id: 580704
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 24 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, datováno na levé straně, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Jaroslav Panuška
Rozkvetlé keře
Id: 581701
olej/karton, rozměr 23 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Jiří Trnka
Ptáci z knihy Anastazius Kočkorád Velký kouzelník
Id: 583501
tuš/papír, rozměr ve výřezu 9 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize: Slawitschek, R.: Anastazius Kočkorád, velký kouzelník, Nakladatelství Jos. R. Vilímek - první vydání (r.1942)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Milan Martinec
Latinská čtvrť v Paříži
Id: 587003
olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
16 400 Kč
Pozdrav z Kréty
Id: 578007
lept/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Tři kočky
Id: 580801
papírový reliéf, autorský tisk, ruční papír/zlato, rozměr listu cca 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo Potvrzení pravosti uměleckého díla vystavený v roce 2025 Polanou Bregantovou, předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek (vznik 2012)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Osud neposlušné ženy
Id: 583301
litografie/papír, rozměr listu 15,5 x 11,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč