Čas na serveru 16:21:39

Aukce CVIII

Pavel Skalník - Dekadence

Pavel Skalník
Dekadence

Id: 552208

olej/plátno, rozměr 102 x 138 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno v ploše, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Kolektiv autorů - Konvolut historických map 17. a 18. stol. - kolorované mědirytiny

Kolektiv autorů
Konvolut historických map 17. a 18. stol. - kolorované mědirytiny

Id: 573613

1) rozměr listu 44 x 57 cm, zaskleno, rámováno, 2) rozměr listu 38 x 46 cm, zaskleno, rámováno, 3) rozměr 50 x 59 cm, zaskleno, rámováno, 4) rozměr 53 x 64 cm, zaskleno, rámováno, 5) rozměr 46 x 52 cm, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef Liesler - Náměstí v Capri

Josef Liesler
Náměstí v Capri

Id: 581704

tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

  Autor neurčen - Zimní náves

Zimní náves

Id: 561405

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně štítek z Národní galerie

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Pavel Sequens - Unilateralis

Pavel Sequens
Unilateralis

Id: 577104

kombinovaná technika, akryl/papír/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jiří Chadima - Rybář

Jiří Chadima
Rybář

Id: 581402

kombinovaná technika/sololit, rozměr 22,5 x 51,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Otto Molitor - Na poli

Otto Molitor
Na poli

Id: 575202

olej/překližka, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří Židlický - Lovecký motiv

Jiří Židlický
Lovecký motiv

Id: 580304

tuš/papír, rozměr ve výřezu 42 x 38 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Saudek - Oddanost (Lenka)

Oddanost (Lenka)

Id: 580704

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 24 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, datováno na levé straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jaroslav Panuška - Rozkvetlé keře

Jaroslav Panuška
Rozkvetlé keře

Id: 581701

olej/karton, rozměr 23 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří Trnka - Ptáci z knihy Anastazius Kočkorád Velký kouzelník

Jiří Trnka
Ptáci z knihy Anastazius Kočkorád Velký kouzelník

Id: 583501

tuš/papír, rozměr ve výřezu 9 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize: Slawitschek, R.: Anastazius Kočkorád, velký kouzelník, Nakladatelství Jos. R. Vilímek - první vydání (r.1942)

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Milan Martinec - Latinská čtvrť v Paříži

Milan Martinec
Latinská čtvrť v Paříži

Id: 587003

olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

16 400

Detail

Adolf Born - Pozdrav z Kréty

Pozdrav z Kréty

Id: 578007

lept/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Tři kočky

Tři kočky

Id: 580801

papírový reliéf, autorský tisk, ruční papír/zlato, rozměr listu cca 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo Potvrzení pravosti uměleckého díla vystavený v roce 2025 Polanou Bregantovou, předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek (vznik 2012)

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Adolf Born - Osud neposlušné ženy

Osud neposlušné ženy

Id: 583301

litografie/papír, rozměr listu 15,5 x 11,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail