Aukce CVIII
Iva Hüttnerová
Vetešník
Id: 579105
litografie/papír, rozměr listu 54 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Julie Svobodová
Podvečer
Id: 579503
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Bořek Šípek
Bez názvu
Id: 585002
kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 83 x 55 cm, značeno a číslováno v horní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Horejc
Dívčí hlava
Id: 585401
keramická plastika, patina, celková výška 21 cm, rozměr podstavce 6,8 x 6,8 x 4,7 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Jiří Winter Neprakta
Písař
Id: 547406
akvarel/tuš/papír, rozměr 32 x 23 cm, neznačeno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Karel Valter
Vratkov
Id: 573906
olej/sololit, rozměr 29 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Iva Hüttnerová
Večerní koupel
Id: 579106
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Albín Brunovský
V Boucherovom ráme I.
Id: 554309
křídová litografie/papír, rozměr listu 40 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 304
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
František Tichý
Konvolut tří kusů
Id: 575910
obr. 1, Hlavy Geuzů: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 10 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, obr. 2, Tři kostlivci: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 10 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno obr. 3, Tři psi: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 10 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Jiří Mocek
Palatium II
Id: 585302
olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč
Jan Kutálek
Slunce - miska
Id: 581708
pálená hlína/glazováno, průměr 23 cm, značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Bohumír Matal
Postava II
Id: 575004
tuš/papír, rozměr listu cca 29,7 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 700 Kč
Jan Kutálek
Slunce
Id: 581707
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Otto Molitor
Konvolut dvou kusů, Krojované postavy
Id: 571601
Žena se džbánem: olej/karton, rozměr 46 x 28 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, Muž s fajfkou: olej/karton, rozměr 46 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Jaroslav Grus
Podhorská krajina
Id: 578801
kombinovaná technika, tempera/pastel/papír, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč