Aukce CVIII
Blanka rebelka
Id: 535810
fotografie, rozměr cca 18 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Ludwig Püschel
Zátiší s ovocem
Id: 577806
olej/plátno, rozměr 54 x 63 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Jan Hísek
Duše sběratele
Id: 550311
mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč
Pravoslav Kotík
Kůň
Id: 573807
pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii Pravoslav Kotík, práce na papíru, kresby, malby hlavně z 60. let 20. stol., č. 4, 1953
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Cyril Bouda
Zdravý nemocný
Id: 582602
lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, varianta motivu - akvarel publikován v monografii Cyril Bouda, Slovart 2001, str. 57, č. 53 (vznik 1981)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Mějte se rádi
Id: 582504
lept/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Josef Jíra
Zápas Jákobův
Id: 575905
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 23 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Jadran Šetlík
Benátky
Id: 582702
barevná fotografie/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vytvořeno pomocí autorovy originální ruční technologie přenosu fotografie na plátno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Jiří Mocek
Za duhou
Id: 585301
olej/plátno, rozměr 33 x 22 cm, značeno a popsáno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Rudolf Vácha
Chlapec se psem
Id: 573809
olej/plátno, rozměr 79 x 43 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Děti
Id: 576802
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 17 x 10 x 11 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Lubor Tokoš
Květinové zátiší
Id: 581510
olej/sololit, rozměr 42,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Zdeněk Blažek
Kytice
Id: 584501
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Karel Jílek
Květiny ve džbánu
Id: 584502
olej/karton, rozměr 60 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Charlotta Burešová
Kytice lučního kvítí
Id: 477703
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč