Čas na serveru 16:22:53

Aukce CVIII

František  Tichý - Leda s labutí I

František Tichý
Leda s labutí I

Id: 569704

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 32 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 146, str. 113

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Anderle - Má úcta, slečno

Má úcta, slečno

Id: 582505

lept/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Bedřich  Feigl - Cassis

Bedřich Feigl
Cassis

Id: 584503

pastel/papír, rozměr 48 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Albín Brunovský - Svatební cesta

Albín Brunovský
Svatební cesta

Id: 554310

litografie/papír, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 345

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Květoň - Rytmus krajiny

František Květoň
Rytmus krajiny

Id: 560309

olej/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, publikováno ve výstavním katalogu Jiří Holík, František Květoň, Artrium galerie

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Gejza Salay - Odpočinek

Gejza Salay
Odpočinek

Id: 581503

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Adolf Born - Galerie Patro

Galerie Patro

Id: 583502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vladimír Pukl - Bárky ve Splitu

Vladimír Pukl
Bárky ve Splitu

Id: 578502

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 579601

olej/plátno, rozměr 92 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Grus - Vesnický motiv

Jaroslav Grus
Vesnický motiv

Id: 581705

olej/karton, rozměr 60 x 86 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 583201

olej/plátno, rozměr 51 x 43,5 cm, neznačeno, datováno a popsáno vlevo nahoře, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Judita a Holofernes

Neznačeno
Judita a Holofernes

Id: 583202

olej/plátno, rozměr 72 x 55 cm, neznačeno, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, malba místy krakelovaná

Vyvolávací cena:

Detail

František Blažíček - Stvoření světa aneb Co zbylo z archy Noemovy

František Blažíček
Stvoření světa aneb Co zbylo z archy Noemovy

Id: 579202

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr včetně rámu 57 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Gustav Macoun - Na vyhlídce

Gustav Macoun
Na vyhlídce

Id: 580310

olej/karton, rozměr 65,5 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 577109

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail