Aukce LXXXXV/2024
Ženský akt
Id: 471605
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 200 Kč
Příhozy: 56
Jiří Mocek
Modelka (Yvona)
Id: 469302
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 000 Kč
Jaroslav Horejc
Luna
Id: 474302
patinovaná bronzová plastika na dřevěném podstavci, celková výška 34 cm, bez podstavce 26,5 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 000 Kč
Lost Love
Id: 465903
kolorovaná fotografie, rozměr listu 32 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Jiří Grus
Rychlé šípy u jezera
Id: 474001
digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a číslováno vlevo dole, autorský tisk 1/7, volně loženo, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Zdeněk Červinka
Ikarův pád
Id: 474102
kombinovaná technika/deska, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Otakar Hůrka
Letní den
Id: 474401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 102 cm, značeno vlevo dole, rámováno, ve spodní části zvlněné plátno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Pasta Oner
Václav Havel 2021
Id: 446610
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Gustav Macoun
Zima u chalup
Id: 467901
olej/karton, rozměr 51 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 000 Kč
Antonín Lukavský
Jablečné opojení
Id: 471104
olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Najáda
Id: 471416
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Účastníci: 22
Josef Čapek
Chlapec s rybou
Id: 474607
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Vladimír Jeniš
Podmořské nymfy
Id: 477301
akryl/plátno fixované na sololitu, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 555 Kč
Dívka
Id: 473205
tuš/papír, rozměr listu 28,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 550 Kč
Příhozy: 48
Patrik Saudek
Srdíčko
Id: 477204
kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 58,5 x 41 cm, značeno na levé straně, chráněno plexi, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč