Aukce LXXXXV/2024
Dohoda o zavržení
Id: 471402
barevný lept/papír, rozměr listu 63 x 75 cm, značeno a číslováno ve spodní části, datováno a popsáno v tisku, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 856 Kč
Gustav Macoun
Chaloupky na Českomoravské vysočině
Id: 468203
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 90 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně znalecký posudek "z ochoty" od F. X. Harlase
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
19 500 Kč
Josef Procházka
Zima na potoce
Id: 472603
olej/sololit, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 500 Kč
Jan Baptist Lambrechts - okruh
Venkovská domácnost s novorozencem
Id: 476603
olej/plátno, rozměr 36,5 x 41 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 100 Kč
Salvador Dalí
Spánek s orchestrem
Id: 473402
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí"
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Krokova dcera, Teta
Id: 474602
litografie/papír, rozměr ve výřezu 11 x 7,5 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, příloha Veraikonu 1920, uvedeno v soupisu Grafické dílo Jana Zrzavého (František Dvořák, 1977), dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 56
Autoportrét
Id: 462202
tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen vzkaz Jana Zrzavého paní Editě podepsaný autorem (4.8.1976)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Jarmilo!
Id: 465303
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1994
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
Stanislav Vajce
Krajina za zdí
Id: 470901
kombinovaná technika, tempera/lak/plátno, rozměr 67 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, barva na několika místech přilepená na skle
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
18 000 Kč
Autoportrét
Id: 462203
tužka/papír, rozměr listu 15 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Jan Zrzavý (naps. Miroslav Lamač, Praha 1980) na str. 4, přiložena originální korespondence s autorovou ošetřovatelkou Editou Loskotovou (publikováno v autorově monografii Miroslav Lamač: Jan Zrzavý, Praha 1980 (str. 3), přiložena originální fotografie V. Zlámala s poděkováním za přání k autorovým 85. narozeninám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
Miroslava Kocmanová
V zahradě
Id: 463702
olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Ivan Sedliský
Noční portrét
Id: 465702
olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč
Jarmilo!
Id: 466503
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1994
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč
Návrh na Ex libris
Id: 468602
tuš/papír, rozměr listu 23 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně rukou psané úvahy a poznámky autora, vytvořeno na hlavičkovém papíru kavárny Louvre, Praha, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Patrik Saudek
Pokoj s piánem a vyhlídkou
Id: 477205
kombinovaná technika, tuš/běloba/akryl/papír, rozměr 58 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, popsáno na zadní straně, přiložen Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč