Aukce LXXXXV/2024
Ota Bubeníček
Pohled do krajiny
Id: 472102
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Svatyně
Id: 472303
kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 75 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Kristian Kodet
Spojené hlavy
Id: 473101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
30 000 Kč
Salvador Dalí
The Kiss
Id: 473403
barevná litografie/ruční papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 46,5 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Zdeněk Červinka
Dáma pronásledovaná hranostajem
Id: 474101
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 60 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
30 000 Kč
František Tichý
Paganini
Id: 471603
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 500 Kč
Jaroslav Horejc
Spící satyr
Id: 474301
patinovaná bronzová plastika na dřevěném podstavci, celková výška 30 cm, bez podstavce 20,5 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 500 Kč
Robert Jiran
Zamyšlená
Id: 433114
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Odysseus přilákán zpěvem Sirén
Id: 475102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 51 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Strýc Alfons
Id: 477202
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
28 000 Kč
Patrik Saudek
Hrom do Police!
Id: 477207
akryl/tuš/plátno fixované na sololitu, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na levé straně, rámováno, (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
28 000 Kč
Tři generace
Id: 467801
kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu 32,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč
Jan Kristofori
Desinformasijon
Id: 472101
strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
27 000 Kč
Karel Hodr
Karlův most
Id: 473703
olej/karton, rozměr ve výřezu 19 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč
Patrik Saudek
Rohatá gazela L.A.
Id: 477206
akryl/tuš/plátno fixované na sololitu, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
27 000 Kč