Aukce LXXXXV/2024
Jan Kristofori
Múza
Id: 475003
strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
24 000 Kč
Laco Déczi
Chrám duše
Id: 475601
kombinovaná technika, asambláž/překližka, rozměr 44 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Gustav Porš
Polní cestou po dešti k večeru
Id: 473702
olej/plátno, rozměr 37,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč
Bohuslav Reynek
Pastorale XII
Id: 474603
suchá jehla/papír, rozměr 27,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, z dvanáctidílného cyklu Pastorale (vydáno 1947)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 50
Triumfální příjezd Baccha
Id: 475101
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Gustav Porš
Boží muka
Id: 476204
olej/karton, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Vasil Petrica
Milenci
Id: 468103
mramorová plastika, rozměr 49 x 23 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části vpravo, ve spodní části na několika místech otluky
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
22 600 Kč
Emanuel Krescenc Liška
Máří Magdalena
Id: 472501
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 21 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 600 Kč
Max Gaisser
Malíř
Id: 467903
olej/dřevo, rozměr 21 x 21 cm, značeno na pravé straně, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
František Tichý
Cyrano
Id: 471405
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 24 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Leoš Suchan
Barokní hádanka (studie VIII)
Id: 469303
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
21 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Loreta
Id: 469304
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Stanislav Kolíbal
Kompozice
Id: 471606
tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Josef Krejsa
Před hospodou
Id: 472202
olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč
Jaroslav Panuška
Stará hospoda v Mnichově Hradišti
Id: 476004
kombinovaná technika, akvarel/papír, rozměr 12,5 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč