Aukce LXXXXV/2024
Bedřich Černý
Před zámeckým parkem
Id: 468901
olej/plátno, rozměr 55 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Vlasák
Fata morgana
Id: 472302
kombinovaná technika, olej/akryl/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Philippe Halsman
Marilyn Monroe - sitting pro časopis Life
Id: 475903
fotografie, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Salvador Dalí
Božská komedie
Id: 418208
2 ks dřevoryt/ruční papír, rozměr každého listu 33 x 26 cm, neznačeno, volně loženo, přiloženy dva díly knihy LE PARADIS
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Jiří Grus
Jezdec v zimní krajině
Id: 474002
digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a číslováno vlevo dole, autorský tisk 1/7, volně loženo, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
František Ladislav Soukup
V rákosí
Id: 476006
olej/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Candido Bidó
Holubice
Id: 475602
tempera/plátno, rozměr 18 x 14 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno, drobné oděrky na rámu, na levé straně šrám v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Pohádka II
Id: 469404
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Šohaj s děvčetem
Id: 457302
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na levé straně drobné oděrky v malbě (viz foto)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč
Vojtěch Sedláček
Koňský povoz
Id: 472801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Josef Jíra
Krejčovská panna
Id: 464707
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč
Ivan Sedliský
Praha barokní
Id: 465705
olej/sololit, 65 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
Bedřich Wachsmann
Koupání
Id: 459004
olej/plátno, rozměr 76 x 64 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Autoportrét
Id: 462204
tužka/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Jan Zrzavý, naps. Miroslav Lamač, Praha 1980, str. 4
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Josef Ullmann
Na cestě
Id: 476002
pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, v levém dolním rohu natržený papír
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč