Aukce LXXXXV/2024
Bohumil Vrzal
Vzpomínka na Kroměříž
Id: 471101
kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s pohárem
Id: 479701
kombinovaná technika, koláž/papír, rozměr listu cca 15,4 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, provenience: soukromá sbírka Švýcarsko - Basilej
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč
Kristus - tvář z roušky Sv. Veroniky
Id: 462201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, značeno ve spodní části, věnováno autorově ošetřovatelce Editě Loskotové, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Don Quijote
Id: 472001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 40,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Kristian Kodet
Oči
Id: 473202
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 000 Kč
Antoš Frolka
Krojované ženy
Id: 476007
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Pocta rudolfínským malířům
Id: 470501
barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 95 x 64 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
33 000 Kč
Robert Jiran
Tři ženy
Id: 470403
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 000 Kč
Ota Bubeníček
Chalupa
Id: 474501
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Jaroslav Panuška
Krajina před bouří
Id: 464403
olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 48
Růže a dívka 8 x
Id: 467802
kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu 48 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 18
Oldřich Kulhánek
Hudební zátiší
Id: 470502
barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 95 x 64 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč
Ota Bubeníček
Výhled z mého okna
Id: 467905
olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartového, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Štěstěna
Id: 468802
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Plachetnice
Id: 471417
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 11 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 57