Čas na serveru 12:03:26

Aukce LXXXXV/2024

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 479101

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně věnování Bohumilu Hrabalovi a jeho ženě

Vyvolávací cena:
25 000

561 000

Detail

Příhozy: 97

Václav Radimský - Loďky na říčce

Václav Radimský
Loďky na říčce

Id: 477101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 56,6 x 73 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně štítek s potvrzením pravosti Obrazárna Alexandr Jelínek, Praha 1942, přiložen znalecký posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
95 000

491 000

Detail

Příhozy: 80

Josef Jíra - První bělásek

Josef Jíra
První bělásek

Id: 472401

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně restaurováno

Vyvolávací cena:
15 000

435 000

Detail

Příhozy: 128

Josef Jíra - Milenci

Josef Jíra
Milenci

Id: 476205

olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:
25 000

301 000

Detail

Příhozy: 85

František Hodonský - Stoupající vody

František Hodonský
Stoupající vody

Id: 477805

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 168, na zadní straně popisky z výstav (viz foto), získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:
16 000

235 000

Detail

Příhozy: 115

Josef Rataj - Amor

Josef Rataj
Amor

Id: 478102

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 130 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
12 500

220 000

Detail

Příhozy: 110

Emil Filla - Kubistický akt

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 462807

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 79 cm, rozměr bez podstavce 72 x 12 x 13,5 cm, pozdější odlitek, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně značeno litcem

Vyvolávací cena:
12 000

180 000

Detail

Příhozy: 58

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová - Polibek

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová
Polibek

Id: 463605

tavená skleněná plastika, rozměr 15,5 x 15,5 cm, značeno a datováno na přední straně

Vyvolávací cena:

170 000

Detail

Příhozy: 109

Libor Fára - Objekt

Libor Fára
Objekt

Id: 471601

asambláž, rozměr 85 x 65 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

Detail

František Ringo Čech - Porsche a Ferrari obdivují český žebřiňák

František Ringo Čech
Porsche a Ferrari obdivují český žebřiňák

Id: 475801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, po

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Příhozy: 103

Vladimír Kompánek - Fašiangové masky

Vladimír Kompánek
Fašiangové masky

Id: 473802

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
9 500

130 000

Detail

Příhozy: 88

Bohumil Vrzal - Předměstí

Bohumil Vrzal
Předměstí

Id: 471102

kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 87

Vladimír Kompánek - Fašiangy

Vladimír Kompánek
Fašiangy

Id: 473801

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a monogramem ve spodní části, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
9 500

99 000

Detail

Příhozy: 81

Olbram Zoubek - Múzička Thália

Múzička Thália

Id: 468801

olověný reliéf/zlato, rozměr 18,8 x 19 cm, značeno na zadní straně, přiloženo Potvrzení pravosti uměleckého díla vystavené Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1978

Vyvolávací cena:
9 000

97 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 83

Josef Rataj - Bart

Josef Rataj
Bart

Id: 478101

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
9 500

97 000

Detail

Příhozy: 72