Čas na serveru 15:14:10

Aukční rekordy

Kamil Linhart - Derelace

Kamil Linhart
Derelace

Id: 685

olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

81 000

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 199006

bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

81 000

Jaroslav Panuška - Příchod upírů

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vlastimil  Košvanec - Chodská idyla

Vlastimil Košvanec
Chodská idyla

Id: 236301

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 37401

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969

Detail

Vyvolávací cena:

80 000

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 52502

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

80 000

Karel Langer - Noční příboj

Karel Langer
Noční příboj

Id: 57001

olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

80 000

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Salvador Dalí - Žena a motýl

Salvador Dalí
Žena a motýl

Id: 1963

litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

79 500

František Zdeněk Eberl - Francouzská krajina

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

František Líbal - Zlatá stoka

František Líbal
Zlatá stoka

Id: 42823

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

79 000

Jan  Zrzavý - Dvě bárky

Dvě bárky

Id: 15801

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

78 000

Endre  Nemes - U moře

Endre Nemes
U moře

Id: 129114

olej/sololit, rozměr 25 x 36 cm, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Detail

Vyvolávací cena:

78 000

Ota Bubeníček - Společnost u vody

Ota Bubeníček
Společnost u vody

Id: 144902

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Viktor Oliva - Políčko

Viktor Oliva
Políčko

Id: 150317

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

78 000

Jan  Zrzavý - Loďky

Loďky

Id: 28501

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

77 100

Hugo Ullik - Na alpském jezeře

Hugo Ullik
Na alpském jezeře

Id: 2436

olej/plátno, rozměr 20,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

76 000

Josef Král - Večer na nádraží v Rakovníce

Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce

Id: 9201

pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

76 000

Vladislav Mirvald - Konvolut dvou kusů kreseb

Vladislav Mirvald
Konvolut dvou kusů kreseb

Id: 2144

1) Moiré undulačních válců, kresba tuží/papír, rozměr 71,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 86, volně loženo, nerámováno, drobné poškození na malbě, původní stav 2) Neurčitá vymezenost, kresba tuží/papír, rozměr 67 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

75 000

Louisa  Piepenhagen - Alpská krajina

Louisa Piepenhagen
Alpská krajina

Id: 29402

nesignováno, olej/plátno, rozměr 47 x 61 cm, 19. století, na zadní straně značka plátna, dekorativně adjustováno, původní stav; obraz byl konzultován a posouzen PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, novému majiteli může být na vyžádání vypracován odborný posudek, velmi podobné dílo se nachází v knize August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Hans Johann Haag - Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Hans Johann Haag
Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Id: 41102

olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

75 000

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

František  Tichý - Břichomluvec

František Tichý
Břichomluvec

Id: 86027

litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Vilém  Kreibich - Na nádraží

Vilém Kreibich
Na nádraží

Id: 1740

olej/karton, rozměr malby 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 20, olámaný rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

74 324

Josef Jíra - Deštivý den v Krkonoších

Josef Jíra
Deštivý den v Krkonoších

Id: 1108

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole J. JÍRA, datováno 98, na zadní straně popis, autorsky olištováno, majitel získal přímo v ateliéru autora

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

74 000

Bohuslav Reynek - Na kříži

Bohuslav Reynek
Na kříži

Id: 1880

suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

74 000

Josef Jíra - Procházka na Petříně

Josef Jíra
Procházka na Petříně

Id: 14501

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2001, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

74 000

Jaroslav Serpan - DHMOK

Jaroslav Serpan
DHMOK

Id: 18701

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 23.9.73, nerámováno, velmi dobrý původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

74 000

Josef Ullmann - Potůček

Josef Ullmann
Potůček

Id: 2243

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, signováno vpravo dole Ulman, datováno 1904, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

73 600

Karel Špillar - Koupání

Karel Špillar
Koupání

Id: 90016

olej/karton, rozměr 27 x 22,5 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

73 500

Josef Multrus - Gentleman na dostizích

Josef Multrus
Gentleman na dostizích

Id: 985

olej/plátno, rozměr plátna 67 x 51,5 cm, signováno vlevo dole MULTRUS, lehce znečištěná malba, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Bohuslav Reynek - Květina

Bohuslav Reynek
Květina

Id: 12904

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Jan Slavíček - Pstruh

Jan Slavíček
Pstruh

Id: 157803

olej/deska, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, k obrazu přiloženy dva dopisy vlastnoručně psané autorem týkající se prvního nákupu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Josef  Svoboda - Rybáři v příboji

Josef Svoboda
Rybáři v příboji

Id: 157816

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním zašpiněném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

73 000

Alois Kalvoda - Břízy

Alois Kalvoda
Břízy

Id: 150503

olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

72 000

Josef Váchal - Modlitba za psa

Josef Váchal
Modlitba za psa

Id: 154308

kniha/dřevoryty a ruční malby, druhé doplněné devětkráte otištěné vydání (prvního vydání tisku - to šest exempl. rok 1914), napsal, do dřeva vyryl, vytiskl a svázal Josef Váchal, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

72 000

Jiří Lacina - Brána světla

Jiří Lacina
Brána světla

Id: 2336

akryl/plátno, rozměr 88 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, získáno přímo z dědictví autora, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

71 111

Zdeněk Hajný - Spící sad

Zdeněk Hajný
Spící sad

Id: 137301

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

71 055