Čas na serveru 12:46:58

Aukční rekordy

Adolf Born - Klaun

Klaun

Id: 1873

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Ota Janeček - Madona

Madona

Id: 1854

bronzová plastika, celková výška 34,5 cm, signováno dole, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

61 500

Adolf Born - J. A. Komenský

J. A. Komenský

Id: 1847

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Joža Uprka - Děvče na louce

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 1843

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

85 000

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad

Id: 1820

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 72 cm, signováno vpravo dole, drobná krupička na obrazu od cizí barvy, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Františka Dvořáka z roku 2000

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

61 500

Karel Hodr - Pohled na Čertovku

Karel Hodr
Pohled na Čertovku

Id: 1817

olej/karton, rozměr 31,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Zdeněk Hajný - Krajina vhledu

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Jaroslav Panuška - Pohanské obětiště

Jaroslav Panuška
Pohanské obětiště

Id: 1781

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

23 000

Karel Liebscher - Cihelna za Košířemi

Karel Liebscher
Cihelna za Košířemi

Id: 1779

olej/karton, rozměr 14,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1905, popis, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

36 000

Ludvík Kohl - Interiér gotického chrámu

Ludvík Kohl
Interiér gotického chrámu

Id: 1764

olej/dřevěná deska, rozměr 72 x 50 cm, signováno vlevo dole monogramem K, pravděpodobně se jedná o interiér kostela sv. Mikuláše v Lounech, dílo pochází z významné sbírky pražského sběratele - doktora Engelbrechta, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
95 000

185 000

Vilém  Kreibich - Na nádraží

Vilém Kreibich
Na nádraží

Id: 1740

olej/karton, rozměr malby 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 20, olámaný rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

74 324

Mikoláš Aleš - Od Lipan

Mikoláš Aleš
Od Lipan

Id: 1725

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu v průměru 23,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, volně loženo, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

22 000

Ladislav Šaloun - Dotek osudu

Ladislav Šaloun
Dotek osudu

Id: 1716

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

50 000

Hermann Armin Kern - Mládenec s píšťalkou

Hermann Armin Kern
Mládenec s píšťalkou

Id: 1718

olej/plátno, rozměr plátna 52,8 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1883, rentoilováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Kamil Lhoták - Vzducholoď

Kamil Lhoták
Vzducholoď

Id: 1685

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

48 500

Ladislav László Mednyánszky - Krajina v mlze s potokem

Ladislav László Mednyánszky
Krajina v mlze s potokem

Id: 1672

olej/karton, rozměr malby 16 x 28,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

95 000

Salvador Dalí - Benátky

Salvador Dalí
Benátky

Id: 1665

litografie/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno I/119/195, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Roman Havelka - Na poli

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

Zdeněk Miler - Krtek a loupežník

Zdeněk Miler
Krtek a loupežník

Id: 1629

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Václav Radimský - Letní tůň

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
49 000

205 000

Karel Souček (Bor) - Před výkladní skříní

Karel Souček (Bor)
Před výkladní skříní

Id: 1586

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, vpravo dole věnování, původní olištování, na zadní straně evidenční číslo, razítko z výstavy v Karlových Varech, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

59 200

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 1562

bronzová plastika, signováno, výška 41,5 cm, původní stav, objekt uveden v autobiografii Oty Janečka od Luboše Hlaváčka

Detail

Vyvolávací cena:
24 000

130 000

Josef Procházka - Podzimní nálada

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 1549

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Ota Janeček - Buňka

Buňka

Id: 1541

olej/plátno, rozměr 26,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

 Josef Holub - Březový les

Josef Holub
Březový les

Id: 1519

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

56 000

Josef  Istler - Surrealistické zátiší

Josef Istler
Surrealistické zátiší

Id: 1513

olej/sololit, rozměr 23 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1952, autorsky rámováno, na zadní straně autorovo razítko, ojediněle se vyskytující obraz z raného období, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

66 000

Ludvík Vacátko - Plavení koní

Ludvík Vacátko
Plavení koní

Id: 1490

olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1932, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

39 333

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

120 000

František  Tichý - Paganini V.

František Tichý
Paganini V.

Id: 1481

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 25 cm, nesignováno, popis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, otluky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

20 000

František Daněk - Sedláček - Koroptve

František Daněk - Sedláček
Koroptve

Id: 1480

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

25 000

Vlastimil  Beneš - Hřbitůvek

Vlastimil Beneš
Hřbitůvek

Id: 1476

Detail

Vyvolávací cena:
21 000

59 000

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 1453

kombinovaná technika/tempera/olej/papír, rozměr ve výřezu 26 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

23 000

Ota Bubeníček - Břízy ve větru

Ota Bubeníček
Břízy ve větru

Id: 1442

olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno pravděpodobně 15, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
5 800

20 100

František  Tichý - Žena s gepardem

František Tichý
Žena s gepardem

Id: 1426

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, věnování panu Václavu Žižkovi - osobnímu rámaři autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

62 000

Karel Černý - Paříž

Karel Černý
Paříž

Id: 1420

pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

135 000

Vladimír Komárek - Ptačí námluvy

Vladimír Komárek
Ptačí námluvy

Id: 1386

olej/plátno, rozměr 34,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, autorsky rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Josef  Istler - Dáma

Josef Istler
Dáma

Id: 1384

strukturální malba/sololit, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, signováno vpravo nahoře, 70. léta 20. století, původem z rodiny autora, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

František Daněk - Sedláček - Potůček v lese

František Daněk - Sedláček
Potůček v lese

Id: 1377

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

14 010

Jan Kutálek - Vodník

Jan Kutálek
Vodník

Id: 1380

pálená hlína, glazováno, výška cca 12 cm, signováno na spodní straně, drobný oťuk na kloboučku, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

10 000