Čas na serveru 19:56:19

Aukční rekordy

Teodor Josef Mousson - Prodavačky zelí

Teodor Josef Mousson
Prodavačky zelí

Id: 232401

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Jan  Zrzavý - Loďka a kameny

Loďka a kameny

Id: 273401

kresba/papír, rozměr viditelný 16 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno (zadní sklo prasklé), lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

185 000

Albín Brunovský - Dívka u moře

Albín Brunovský
Dívka u moře

Id: 310302

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 35 cm, neznačeno, autorsky kolorovaný rám s drobnými oděrkami, majitel v roce1983 získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

185 000

Václav Radimský - Zimní řeka

Václav Radimský
Zimní řeka

Id: 313606

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

185 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 369603

kombinovaná technika/tužka/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

185 000

Václav Špála - Akt stojící ženy

Akt stojící ženy

Id: 372501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Václav Špála - Na Otavě

Na Otavě

Id: 388001

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 54,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, popis na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

185 000

František Kaván - Tání v dešti

František Kaván
Tání v dešti

Id: 444001

olej/karton, rozměr 67 x 96 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

185 000

Vlastimil  Beneš - Zimní cesta

Vlastimil Beneš
Zimní cesta

Id: 90001

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

180 000

František Kupka - Příchod Casandry do paláce Agamemnona

František Kupka
Příchod Casandry do paláce Agamemnona

Id: 115404

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 19 x 19 cm, signováno vpravo dole tužkou Kupka, doba vzniku 1906-1908 (Francie, Paříž), zaskleno, dekorativně adjustováno, dílo pochází z cyklu ilustrací Les Erinnyes - Tragedie antique de Leconte de Lisle, provenience: dílo pochází ze sbírky Kupkova znalce, Pierra Brullé

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

180 000

Adolf Chwala - Krajina s pradlenou u řeky

Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky

Id: 165401

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

180 000

Karel Chaba  - Krásná vyhlídka

Karel Chaba
Krásná vyhlídka

Id: 207001

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

180 000

Zdeněk Burian - Jaggers v tísni

Zdeněk Burian
Jaggers v tísni

Id: 250832

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,ilustrace k románu J. Templera Jaggers v tísni, obraz byl součástí výstavy Z. Buriana ŠIRÝM SVĚTEM,po

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

180 000

Georges Kars - Gertrude Stein

Georges Kars
Gertrude Stein

Id: 265005

olej/plátno, rozměr 54,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

180 000

Olbram Zoubek - Evo! Evo! Evo!

Evo! Evo! Evo!

Id: 343802

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

180 000

Emil Filla - Kubistický akt

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 462807

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 79 cm, rozměr bez podstavce 72 x 12 x 13,5 cm, pozdější odlitek, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně značeno litcem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

180 000

Emil Orlík - Květinové zátiší

Emil Orlík
Květinové zátiší

Id: 202206

olej/dřevěná deska, rozměr 80 x 73 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně zbytky výstavních štítků, po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

179 000

Antonín Chittussi - Rybník se stromem navečer

Antonín Chittussi
Rybník se stromem navečer

Id: 715

olej/karton, rozměr 11,5 x 24,1 cm, signováno vlevo dole, odborně restaurováno, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc. a restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blattného

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

177 000

Oldřich Smutný - Dům u vody

Oldřich Smutný
Dům u vody

Id: 452901

olej/plátno, rozměr 105 x 76 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

177 000

Čestmír Kafka - Bílá I

Čestmír Kafka
Bílá I

Id: 391707

olej/deska, rozměr 48 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

176 000

Josef Jíra - Svěcení květin

Josef Jíra
Svěcení květin

Id: 459501

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

176 000

Olbram Zoubek - Zima

Zima

Id: 379901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně vlevo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

175 001

Josef Jíra - Z cyklu Oči

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 104012

olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Josef Jíra - Pan Bohumil vykládá tarot

Josef Jíra
Pan Bohumil vykládá tarot

Id: 163901

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 59 x 68 cm, signováno vpravo dole, po celé ploše popsáno, věnování, datace, komentáře, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

175 000

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 221501

konvolut dvou kusů reliéfů, olovo/cín/zlato, rozměry 64 x 18 cm a 63,7 x 18 cm, oba značeny za zadní straně, rok vzniku 1994, drobné oděrky na povrchu, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Antonín Chittussi - Z Francie

Antonín Chittussi
Z Francie

Id: 256801

olej/plátno/dřevo, rozměr 17,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 264301

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Vladimír Komárek - Bílá židle

Vladimír Komárek
Bílá židle

Id: 287902

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

175 000

Olbram Zoubek - Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Id: 343801

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

175 000

Oldřich Blažíček - Kvetoucí pole

Oldřich Blažíček
Kvetoucí pole

Id: 344102

olej/karton, rozměr 30 x 45 cm, značeno vlevo dole, autorský přípis na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

175 000

Václav Špála - Žena s husou

Žena s husou

Id: 394705

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

174 999

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 251304

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

174 000

František Ringo Čech - Válka světů

František Ringo Čech
Válka světů

Id: 354301

olej/plátno, rozměr 65 x 80, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

173 000

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 235501

částečně zlacené olovo/cín, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

172 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 336102

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně list původu

Detail

Vyvolávací cena:

171 600

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 349603

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno, původní rámování

Detail

Vyvolávací cena:

171 000

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 445602

cementový reliéf/zlato/modrá barva, rozměr 62 x 62 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

171 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 551

Alexej Vasiljevič Hanzen - Bouřlivé pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

170 003