Čas na serveru 16:52:19

Aukční rekordy

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 2146

bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Ota Bubeníček - Statek pod kopcem

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Gustav Macoun - U Milosrdných

Gustav Macoun
U Milosrdných

Id: 585

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 45 cm, signováno vlevo dole, velmi zajímavá pragensie z umělcova vyzrálého období 20. let, která se váže ke konkrétnímu místu, těchto obrazů se na trhu objevuje velmi málo, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

28 500

Jiří Anderle - Portrét dámy

Portrét dámy

Id: 731

litografie/papír, rozměr 46 x 30 cm, signováno uprostřed dole Jiří Anderle, vpravo dole věnování v úctě Josefovi Kemrovi, zaskleno, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

28 000

Roman Havelka - Mezi stromy

Roman Havelka
Mezi stromy

Id: 835

olej/karton, rozměr malby 29,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole ROM. HAVELKA, oťukaný rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

28 000

František Daněk - Sedláček - Sklizeň v horách

František Daněk - Sedláček
Sklizeň v horách

Id: 566

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu, mimořádně zdobná adjustace

Detail

Vyvolávací cena:

27 000

Ludmila Jiřincová - Hlava/Odpočívající

Ludmila Jiřincová
Hlava/Odpočívající

Id: 6017

oboustranný obraz, pastel/papír, rozměr ve výřezu každého 29 x 22 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

27 000

Jaroslav Horejc - Luna

Jaroslav Horejc
Luna

Id: 22802

patinovaná sádra, výška celková 52 cm, signováno na podstavci, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:

27 000

Johan Streitschek - Zátiší s ovocem a číší

Johan Streitschek
Zátiší s ovocem a číší

Id: 222

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, na obrazu původní zažloutlý lak

Detail

Vyvolávací cena:

26 000

Josef Procházka - Ze Stříbrné Skalice

Josef Procházka
Ze Stříbrné Skalice

Id: 610

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, seschlý rám, obraz ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

26 000

Antonín Waldhauser  - Krajina s červánky

Antonín Waldhauser
Krajina s červánky

Id: 25605

olej/karton, rozměr 34,5 x 38 cm, monogram vlevo dole, na malbě krakeláž, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

26 000

Albín Brunovský - Světlo duše

Albín Brunovský
Světlo duše

Id: 2083

litografie/papír, č. 87/100, signováno vpravo dole, datováno 1993, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

25 400

František Cína - Jelínek - Zákoutí

František Cína - Jelínek
Zákoutí

Id: 421

olej/plátno, rozměr plátna 33,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, vzácná raná práce, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

25 100

Karel Hodr - Z Kampy

Karel Hodr
Z Kampy

Id: 496

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 96,5 cm, signováno vlevo dole, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
5 200

25 000

Bohuslav Dvořák - Roubenka na stráni

Bohuslav Dvořák
Roubenka na stráni

Id: 689

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, velmi zdobná adjustace, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

25 000

Jan  Zrzavý - Anděl II.

Anděl II.

Id: 819

litografie/papír, rozměr 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý, vlevo dole č. 6/100, levá strana papíru zvlněna, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

František Daněk - Sedláček - Koroptve

František Daněk - Sedláček
Koroptve

Id: 1480

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

25 000

Václav Březina - Pohled do lesa

Václav Březina
Pohled do lesa

Id: 981

olej/karton, rozměr malby 21,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole V. Březina, mírně otřená malba, oloupaný rám, původní stav, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

24 400

Lajos  Kunffy - Zátiší s květinou

Lajos Kunffy
Zátiší s květinou

Id: 432

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

24 000

Gustav Macoun - Stromy u cesty

Gustav Macoun
Stromy u cesty

Id: 517

olej/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 1919, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

24 000

Vladimír Boudník - Konvolut dvou barevných leptů

Vladimír Boudník
Konvolut dvou barevných leptů

Id: 743

Stopy materiálu, č. 16/200, rozměr ve výřezu 11 x 8 cm, signováno vpravo dole Vladimír Boudník, datováno 1957; Bez názvu, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, signováno uprostřed dole V. Boudník, datováno 14. 11. 1958; paspartováno dohromady, zaskleno, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

24 000

Karel Valter - Kameny a větev

Karel Valter
Kameny a větev

Id: 787

autorský tisk č. 2/5, rozměr 44,5 x 32 cm, signováno uprostřed dole Valter, datováno 1964, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 17108

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, obraz i rám původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

24 000

Josef Váchal - Bez názvu

Josef Váchal
Bez názvu

Id: 637

dřevorytina, rozměr ve výřezu 39 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, paspartováno, zaskleno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

23 500

Václav Hollar - Krajina

Václav Hollar
Krajina

Id: 1010

mědirytina, rozměr ve výřezu 14,5 x 21,5 cm, značeno uprostřed dole W. Hollar 1651, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti Josefa Kemra

Detail

Vyvolávací cena:

23 000

Mikuláš Medek - Kompozice

Mikuláš Medek
Kompozice

Id: 1066

kresba tužkou/papír, rozměr 41,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Medek, datováno 65, při okrajích lehce zvlněný papír, volně loženo, nerámováno, původní stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

23 000

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 1453

kombinovaná technika/tempera/olej/papír, rozměr ve výřezu 26 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

23 000

Jaroslav Panuška - Pohanské obětiště

Jaroslav Panuška
Pohanské obětiště

Id: 1781

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

23 000

František Kupka - Les fous

František Kupka
Les fous

Id: 8808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 73 cm, signováno vlastní rukou vpravo dole, včetně vlastnoručního věnování Alexandrovi Mercereau, francouzskému symbolistickému básníkovi a spisovateli, lehce poškozený papír přehnutím, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

23 000

Oldřich Hlavsa - Potůček

Oldřich Hlavsa
Potůček

Id: 428

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

22 000

Mikoláš Aleš - Od Lipan

Mikoláš Aleš
Od Lipan

Id: 1725

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu v průměru 23,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, volně loženo, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

22 000

Václav Boštík - Body

Václav Boštík
Body

Id: 24701

suchá jehla/pastel/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, značený papír, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

21 100

Josef Lorenzl - Socha ženy I.

Josef Lorenzl
Socha ženy I.

Id: 820

bronzová socha, výška s podstavcem 25 cm, výška kamenného podstavce 6,3 cm, signováno na podstavci Lorenzl, hnědá patina, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

21 000

Vojtěch  Sedláček - Pohled do polí

Vojtěch Sedláček
Pohled do polí

Id: 862

tempera/karton, rozměr ve výřezu 50 x 67 cm, signováno vpravo dole Vojt Sedláček, datováno 32, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

21 000

Ota Bubeníček - Břízy ve větru

Ota Bubeníček
Břízy ve větru

Id: 1442

olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno pravděpodobně 15, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
5 800

20 100

František  Tichý - Paganini V.

František Tichý
Paganini V.

Id: 1481

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 25 cm, nesignováno, popis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, otluky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

20 000

František  Tichý - Intermezzo

František Tichý
Intermezzo

Id: 2079

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

20 000

August Brömse - Vize

August Brömse
Vize

Id: 745

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30 cm, signováno vpravo dole tužkou August Brömse, paspartováno, zaskleno, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

19 500

Kamil Lhoták - Zelené Irsko

Kamil Lhoták
Zelené Irsko

Id: 709

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 58 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 1965, č. 18/50, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

18 500

Vladimír Boudník - Strukturální grafika

Vladimír Boudník
Strukturální grafika

Id: 656

kombinovaná grafická technika/papír, rozměr 13,7 x 17,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1965, číslováno tužkou 140/175, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

17 000