Čas na serveru 14:43:37

Aukční rekordy

Zdeněk Hajný - Spartakus

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

106 100

Ota Janeček - Návrh mozaiky

Návrh mozaiky

Id: 1939

olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

106 000

Julius Mařák - Lesní motiv

Julius Mařák
Lesní motiv

Id: 102511

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 15,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Julia Mařáka, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

106 000

Karel Laštovka - Proměny I.

Karel Laštovka
Proměny I.

Id: 226610

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

105 500

Jan  Zrzavý - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

Id: 258303

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

105 002

Ota Janeček - Bronzový ptáček

Bronzový ptáček

Id: 297202

bronzová plastika ptáčka, rozměr cca 7 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Detail

Vyvolávací cena:

105 001

Alois Kalvoda - Břízový háj

Alois Kalvoda
Břízový háj

Id: 1327

olej/karton, rozměr 90 x 68 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav, zaskleno, lehce zaprášeno pod sklem, lehce oťukaný původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

105 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Josef Jíra - Věštění

Josef Jíra
Věštění

Id: 214004

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

105 000

Emil Filla - Kubistický akt

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 221406

bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 72 cm, výška kamenného podstavce 3 cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, značka litce na podstavci F. Barták Praha XI., kamenné podstavec lehce poškozen, na povrchu sochy oděrky a otřetiny

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

105 000

Oldřich Koníček - Z Itálie

Oldřich Koníček
Z Itálie

Id: 235202

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Andy Warhol - Mickey

Andy Warhol
Mickey

Id: 238001

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 22/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Jan  Bauch - Kytice

Jan Bauch
Kytice

Id: 240801

olej/plátno, rozměr 86 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Jaroslav Paur - Varšava

Jaroslav Paur
Varšava

Id: 244622

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s popisem a datací, oděrky na původním rámování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Josef Hlinomaz - Dívka na moři

Josef Hlinomaz
Dívka na moři

Id: 248201

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

105 000

Richard Fremund - Písek

Richard Fremund
Písek

Id: 254201

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lokálně poškozená malba, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Adolf Chwala - Lucernské jezero

Adolf Chwala
Lucernské jezero

Id: 271601

olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 26 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, majitelem konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Olbram Zoubek - Malý Kentaur

Malý Kentaur

Id: 272201

bronzová plastika, výška 45,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1970, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2015, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Zdeněk Burian - Kletba zlata

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 273913

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní tvary

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary

Id: 287101

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

105 000

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 288505

olej/karton, rozměr 102 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 301601

mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Robert Jiran - Dívka v bílém

Robert Jiran
Dívka v bílém

Id: 293701

Detail

Vyvolávací cena:

104 500

Adolf Born - Závod trpaslíků

Závod trpaslíků

Id: 67201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

101 000

Jaroslav Panuška - Staré roubenky

Jaroslav Panuška
Staré roubenky

Id: 253801

olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

101 000

Georges Kars - Akt

Georges Kars
Akt

Id: 280202

olej/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

101 000

František Kaván - U Železnice se Střelničnou horou

František Kaván
U Železnice se Střelničnou horou

Id: 60506

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole s věnováním, mezi lety 1901 - 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, publikováno v katalogu František Kaván "Krajiny" strana 48, pravost potvrzena na zadní straně obrazu PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

100 500

Robert Jiran - Dívka u majáku

Robert Jiran
Dívka u majáku

Id: 270013

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

100 005

Adolf Born - Klaun

Klaun

Id: 1873

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Luděk Marold - Dámy v Paříži

Luděk Marold
Dámy v Paříži

Id: 2061

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

100 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad útesem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem

Id: 14521

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

  Autor neurčen - Pašeráci

Pašeráci

Id: 18726

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Písecký (Liška) - Starý přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku

Id: 31301

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 43101

pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

100 000

Vladimír Komárek - Ptáci na jevišti

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan Kanyza - Faust

Jan Kanyza
Faust

Id: 205401

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

100 000

Vlastimil  Košvanec - Dívka v kroji

Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji

Id: 206001

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bedřich  Feigl - Dům Jiřího Trnky na Kampě

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Ludvík Kuba - Rozkvetlá zahrada

Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada

Id: 220307

olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000