Čas na serveru 11:50:28

Aukční rekordy

Georges Kars - Portrét

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jan  Zrzavý - Portrét ženy v klobouku

Portrét ženy v klobouku

Id: 275801

kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Josef Jíra - Hořce z Kotelných jam

Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam

Id: 311301

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jiří Načeradský - Milenci

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 323305

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Václav Špála - Krajina s vodní hladinou

Krajina s vodní hladinou

Id: 326604

akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Georges Kars - Akt držící na rameni misku

Georges Kars
Akt držící na rameni misku

Id: 340901

olej/karton, rozměr 40,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Kamil Lhoták - Jehlan a kužel

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

121 000

Václav Brožík - Portrét dívky

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

121 000

Gustav  Porš - Zimní nálada

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

121 000

Josef Loukota - Baletka

Josef Loukota
Baletka

Id: 217903

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

120 005

Vojtěch Erdélyi - Jezírko v lese

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 005

Jan  Zrzavý - Loďky a kameny

Loďky a kameny

Id: 275802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20,8 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

120 001

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

120 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Vilém  Kreibich - Závod Praha - Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Burian - Pravěká pláž

Zdeněk Burian
Pravěká pláž

Id: 117505

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

120 000

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 219204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

120 000

Ota Janeček - Mořské dno

Mořské dno

Id: 219214

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Bedřich  Havránek - Partie pod sklaními útesy

Bedřich Havránek
Partie pod sklaními útesy

Id: 234003

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Marko Čermák - Tajemství

Marko Čermák
Tajemství

Id: 257901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Olbram Zoubek - Eva - Kopretina

Eva - Kopretina

Id: 270901

olovo/cín/patinováno/barveno. celková výška 69,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

120 000

Ota Janeček - Ptáčci ve stromě

Ptáčci ve stromě

Id: 323905

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Ota Janeček - Ranní píseň pod růžovým zámkem

Ranní píseň pod růžovým zámkem

Id: 328306

akvarel/pastel/papír, rozměr listu 42 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Josef Čapek - Dívčí kubistická hlava

Josef Čapek
Dívčí kubistická hlava

Id: 335703

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 m, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno a reprodukováno v soupisu díla Pavla Pečinková: Grafika, str. 239, pod číslem KG 78

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Ota Janeček - Hlava

Hlava

Id: 338403

olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, katalogové štítky, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

120 000

Jaroslav Šetelík - Z rozkvetlého Petřína

Jaroslav Šetelík
Z rozkvetlého Petřína

Id: 341501

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Ota Janeček - Ptáčkové na větvičce

Ptáčkové na větvičce

Id: 342302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 258301

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 36 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, papír lokálně znečištěn, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

118 000

Jaroslav Panuška - Setkání s duchem

Jaroslav Panuška
Setkání s duchem

Id: 58001

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

117 000

Olbram Zoubek - Archanděl Michael

Archanděl Michael

Id: 272701

reliéf, olovo/zlato, rozměr 34 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo potvrzení pravosti uměleckého díla č. 47/2020 vydané Nadačním fondem Kmentová Zoubek, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

116 200

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Ota Janeček - Lusky

Lusky

Id: 207006

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

116 000

Josef Jíra - Setkání za hřbitovem

Josef Jíra
Setkání za hřbitovem

Id: 227102

olej/karton, rozměr 56 x 44 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Olbram Zoubek - Na břehu světa

Na břehu světa

Id: 290502

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 31 x 21 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Kamil Lhoták - Explorel

Kamil Lhoták
Explorel

Id: 327505

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

116 000