Čas na serveru 13:27:05

Aukční rekordy

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 241803

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Otto Eduard Pippel - Ve varieté

Otto Eduard Pippel
Ve varieté

Id: 248704

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

84 000

Čeněk Pražák - Vertikála hlubiny

Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny

Id: 253604

strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Vladimír Komárek - Šedé hrozno

Vladimír Komárek
Šedé hrozno

Id: 215801

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

83 500

Alfons Mucha - O králích a vílách

Alfons Mucha
O králích a vílách

Id: 209101

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

83 007

Olbram Zoubek - Klóthó

Klóthó

Id: 210503

patinovaný bronz, celková výška 51 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží

Id: 230910

olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Jiří Načeradský - Jaro

Jiří Načeradský
Jaro

Id: 236802

olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

83 000

Gustav  Porš - Rozkvetlý vrch

Gustav Porš
Rozkvetlý vrch

Id: 252102

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

83 000

Theodore Rousseau - Romantická krajina u Provence

Theodore Rousseau
Romantická krajina u Provence

Id: 498

olej/plátno, rozměr plátna 22 x 27 cm, monogram vpravo dole, poškozený rám, chybějící ozdoba v rohu, na zadní straně nápis Pres de Les Briux Provence Th Rousseau pinx, jedná se o významného francouzského malíře, zakladatele barbizonské školy

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

82 000

Karel Holan - Ulice Ve Střešovičkách

Karel Holan
Ulice Ve Střešovičkách

Id: 957

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole K. Holan, datováno 27, drobné oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

82 000

Josef Procházka - Na břehu rybníka

Josef Procházka
Na břehu rybníka

Id: 47101

olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 500

82 000

Marie Čermínová - Toyen - Stromy v krajině

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

82 000

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Id: 218201

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Karel Laštovka - Údolí ticha

Karel Laštovka
Údolí ticha

Id: 226605

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

82 000

Vlastimil  Košvanec - Slunný den

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 229502

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Alois Kalvoda - Potok v zimě

Alois Kalvoda
Potok v zimě

Id: 231303

olej/deska, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám,

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Kája Saudek - Lufthansa

Kája Saudek
Lufthansa

Id: 254102

malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena

Detail

Vyvolávací cena:

82 000

Josef Navrátil - Rybář pod mostem

Josef Navrátil
Rybář pod mostem

Id: 254405

olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

82 000

Jan Kutálek - Vyznamenaný čert

Jan Kutálek
Vyznamenaný čert

Id: 162901

pálená hlína, glazováno, celková výška 58 cm, signováno na zadní straně na podstavci, přiložena kopie původního účtu z roku 1976

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

81 300

Kamil Linhart - Derelace

Kamil Linhart
Derelace

Id: 685

olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

81 000

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 199006

bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

81 000

Jaroslav Panuška - Příchod upírů

Jaroslav Panuška
Příchod upírů

Id: 206602

barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Vlastimil  Košvanec - Chodská idyla

Vlastimil Košvanec
Chodská idyla

Id: 236301

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Jan Rapin - Červená láska

Jan Rapin
Červená láska

Id: 245102

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

81 000

Jan Koblasa - Setkání

Jan Koblasa
Setkání

Id: 257514

malba/deska, rozměr 100 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

81 000

Olbram Zoubek - Lože milenecké

Lože milenecké

Id: 261201

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 35,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 37401

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969

Detail

Vyvolávací cena:

80 000

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 52502

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

80 000

Karel Langer - Noční příboj

Karel Langer
Noční příboj

Id: 57001

olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

80 000

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Salvador Dalí - Žena a motýl

Salvador Dalí
Žena a motýl

Id: 1963

litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

79 500

František Zdeněk Eberl - Francouzská krajina

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

František Líbal - Zlatá stoka

František Líbal
Zlatá stoka

Id: 42823

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

79 000

Jan  Zrzavý - Dvě bárky

Dvě bárky

Id: 15801

kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

78 000