Čas na serveru 14:07:02

Aukční rekordy

Libor Fára - Objekt

Libor Fára
Objekt

Id: 471601

asambláž, rozměr 85 x 65 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

Stanislav Kolíbal - Posun šedomodrých ploch

Stanislav Kolíbal
Posun šedomodrých ploch

Id: 491328

akvarel/papír, rozměr listu 51 x 64,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Josef Procházka - Lesní potok

Josef Procházka
Lesní potok

Id: 113901

olej/plátno, rozměr 95 x 120 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 146 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

161 000

Joža Uprka - Děvčica v lukách

Joža Uprka
Děvčica v lukách

Id: 643

olej/plátno, rozměr plátna 28 x 47,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, obraz i rám v perfektním stavu, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
37 000

160 000

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 56601

cín/zlato,celková výška s podstavcem 58 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Jaroslav Róna - Slon

Jaroslav Róna
Slon

Id: 154907

olej/plátno, rozměr 145,5 x 110,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, přiložena odborná expertiza PhDr. Jiřího Machalického

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

160 000

Jan Preisler - Touha

Jan Preisler
Touha

Id: 199901

pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 214005

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Olbram Zoubek - Zvídavost - Múza

Zvídavost - Múza

Id: 214007

olovo/cín/zlato, celková výška 70 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, v minulosti opravována nalomená ruka viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

160 000

Olbram Zoubek - Malá žena

Malá žena

Id: 235502

plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 38,7 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Václav Špála - Dívka u vody

Dívka u vody

Id: 259201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování včetně razítka Ministerstva lidové osvěty viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Emil Filla - Periferie

Emil Filla
Periferie

Id: 260805

barevná kresba/uhel/papír, rozměr viditelný 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Olbram Zoubek - Malý muž

Malý muž

Id: 264602

olovo/cín/zlato, celková výška 39,5 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

160 000

Pasta  Oner - Ball Gag

Pasta Oner
Ball Gag

Id: 276201

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2013, uvedeno ve výstavním katalogu "Man on Fire"

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 279207

bronzová plastika motocyklisty, výška bronzového odlitku 14 cm, délka bronzového odlitku 24 cm, značeno na bronzovém podstavci, usazeno na žulovém kvádru viz foto, jedná se pravděpodobně o jednu z autorových původních variant

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 313801

akvarel/papír, rozměr 32 x 42 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

160 000

Karel Purkyně - Čtenářka

Karel Purkyně
Čtenářka

Id: 340801

olej/plátno, rozměr 42,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, restaurováno, rentoilováno, poškozený dekorativní historický rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

160 000

Vojtěch Hynais - Podobizna pařížské dámy

Vojtěch Hynais
Podobizna pařížské dámy

Id: 345501

pastel/papír, rozměr 92 x 73 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko JUV Hynaisovy souborné výstavy v roce 1924, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

160 000

Josef Jíra - V hospodě

Josef Jíra
V hospodě

Id: 351303

olej/textil/koláž/lepenka, rozměr 63 x 93 cm, značeno včetně věnování a datace vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Antonín Chittussi - Soumrak nad rybníkem

Antonín Chittussi
Soumrak nad rybníkem

Id: 376602

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

160 000

Antonín Hudeček - Potok

Antonín Hudeček
Potok

Id: 386802

olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, špatně viditelné značení vlevo dole, malba místy krakelovaná, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

160 000

Jiří Lír - Podivný svět rytmistra Bosche

Jiří Lír
Podivný svět rytmistra Bosche

Id: 482801

olej/plátno, rozměr 80 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

160 000

Jan Pištěk - Maserati

Jan Pištěk
Maserati

Id: 424602

olej/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 33,5 x 48,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, získáno z rodiny automobilového závodníka Václava Hovorky, dílo vzniklo jako předloha pro zadní stranu časopisu Motor, roč. 17, únor 1985. Časopis přiložen, na str. 49 článek o V. Hovorkovi

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

159 000

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 243101

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

156 777

Adolf Chwala - U alpského jezera

Adolf Chwala
U alpského jezera

Id: 281302

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, na povrchu v různých místech odřeninky, stav viz foto, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

156 000

Marko Čermák - Překvapení ve Stínadlech

Marko Čermák
Překvapení ve Stínadlech

Id: 358506

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:

156 000

Jan  Bauch - Ikona

Jan Bauch
Ikona

Id: 396002

olej/plátno, rozměr 51 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

156 000

Olbram Zoubek - Torzo vítající ženy

Torzo vítající ženy

Id: 445603

cementový reliéf/zlato/modrá barva, rozměr 62 x 62 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

156 000

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 254406

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

155 002

Míla Doleželová - Kočovnická rodina

Míla Doleželová
Kočovnická rodina

Id: 317701

olej/plátno, velkoformátový rozměr 175 x 217 cm, neznačeno, na zadní straně číslováno, nerámováno, vzácně se vyskytující formát

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

155 001

Václav Zapadlík - Záchranná služba Praha

Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha

Id: 163501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Antonín Chittussi - Ptačí rybník

Antonín Chittussi
Ptačí rybník

Id: 176504

olej/dřevo, rozměr 15 x 29 cm, signováno vpravo dole, v malbě drobné prasklinky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na rámu původní štítek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

155 000

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 204227

patinovaný bronz, výška sochy 46 cm, žulový podstavec, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Olbram Zoubek - Jinoch

Jinoch

Id: 210501

patinovaný bronz, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, drobná oděrka na povrchu, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Skica pro Čáslav

Id: 240201

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, obličej a ruce poškozeny pádem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 292301

olej/karton, rozměr 36 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Emil Filla - Zátiší s psacím perem

Emil Filla
Zátiší s psacím perem

Id: 326601

akvarel/tužka/koláž/papír, rozměr listu 27 x 40,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, datováno, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

155 000

Karel Laštovka - Dívka

Karel Laštovka
Dívka

Id: 337803

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 376502

olej/karton, rozměr 56 x 83 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní autorovo razítko, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

František Kaván - Vlčí máky u Sedmihorek

František Kaván
Vlčí máky u Sedmihorek

Id: 426608

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

155 000