Čas na serveru 10:19:47

Aukční rekordy

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 246702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vlastimil  Beneš - Hokejový hřiště

Vlastimil Beneš
Hokejový hřiště

Id: 261703

olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

90 000

Gustav  Porš - Zimní cesta

Gustav Porš
Zimní cesta

Id: 263201

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 264402

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

89 000

Václav Brožík - Portrét umělcovy choti

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Bohuslav Reynek - Ukřižovaný

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

86 000

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 199514

olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

František Zdeněk Eberl - Akt

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 237201

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

86 000

Václav Špála - Spící Žanda

Spící Žanda

Id: 240002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Kája Saudek - Vrum! Vrum!

Kája Saudek
Vrum! Vrum!

Id: 254103

kombinovaná technika/papír, rozměr 44,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci VII.

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.

Id: 223301

malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

85 700

Zdeněk Hajný - Krajina vhledu

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Joža Uprka - Děvče na louce

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 1843

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

85 000

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

Kája Saudek - Hamiro

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Karel Chaba  - Znamení lásky

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Antonín Raimund Wolf - Starý mlýn

Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn

Id: 58701

olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

85 000

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

František Jiroudek - Výlov rybníka

František Jiroudek
Výlov rybníka

Id: 216903

olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Xaver  Böhm - Periferie z cyklu Lásky z ulice

František Xaver Böhm
Periferie z cyklu Lásky z ulice

Id: 244625

olej/plátno, rozměr 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, značně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, uvedeno ve výstavním katalogu v "Revue du Vrai et du Beau", autorova zcela mimořádná práce

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

85 000

Vladimír Komárek - Anděl s dvěma poháry

Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry

Id: 250707

olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Emler - Plzeň

František Emler
Plzeň

Id: 259705

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto, po

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

85 000

Zdeněk Hajný - Úsvit I.

Zdeněk Hajný
Úsvit I.

Id: 227002

olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137

Detail

Vyvolávací cena:

84 234

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 100

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 241803

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Otto Eduard Pippel - Ve varieté

Otto Eduard Pippel
Ve varieté

Id: 248704

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

84 000

Čeněk Pražák - Vertikála hlubiny

Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny

Id: 253604

strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Vladimír Komárek - Šedé hrozno

Vladimír Komárek
Šedé hrozno

Id: 215801

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

83 500

Alfons Mucha - O králích a vílách

Alfons Mucha
O králích a vílách

Id: 209101

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

83 007