Čas na serveru 13:21:40

Aukční rekordy

Karel Valter - Kameny a větev

Karel Valter
Kameny a větev

Id: 787

autorský tisk č. 2/5, rozměr 44,5 x 32 cm, signováno uprostřed dole Valter, datováno 1964, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Josef Jíra - Před kostelem

Josef Jíra
Před kostelem

Id: 760

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 26 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, vlevo dole věnování J. Kemrovi Josef, malba drobně poškozena viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

35 000

Vladimír Komárek - Ptáci v sadu

Vladimír Komárek
Ptáci v sadu

Id: 757

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 90 cm, signováno vpravo dole V. Komárek, datováno 93, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

71 000

August Brömse - Vize

August Brömse
Vize

Id: 745

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30 cm, signováno vpravo dole tužkou August Brömse, paspartováno, zaskleno, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

19 500

Vladimír Boudník - Konvolut dvou barevných leptů

Vladimír Boudník
Konvolut dvou barevných leptů

Id: 743

Stopy materiálu, č. 16/200, rozměr ve výřezu 11 x 8 cm, signováno vpravo dole Vladimír Boudník, datováno 1957; Bez názvu, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, signováno uprostřed dole V. Boudník, datováno 14. 11. 1958; paspartováno dohromady, zaskleno, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

24 000

Otakar Číla - Ráno na pastvě

Otakar Číla
Ráno na pastvě

Id: 738

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vpravo dole O. Číla, obraz i rám ve výborném stavu viz foto, se souhlasem nového majitele by tento obraz mohl být uveřejněn v připravované autobiografii

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

32 000

Jiří Anderle - Portrét dámy

Portrét dámy

Id: 731

litografie/papír, rozměr 46 x 30 cm, signováno uprostřed dole Jiří Anderle, vpravo dole věnování v úctě Josefovi Kemrovi, zaskleno, původní stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

28 000

Josef Loukota - Čtenářka

Josef Loukota
Čtenářka

Id: 724

olej/plátno, rozměr plátna 81 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

70 000

Mikuláš Medek - B 30

Mikuláš Medek
B 30

Id: 712

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 32 cm, signováno vpravo dole M, značeno B 30, autorem darováno předkům současných majitelů, původní stav, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
130 000

250 000

Antonín Chittussi - Rybník se stromem navečer

Antonín Chittussi
Rybník se stromem navečer

Id: 715

olej/karton, rozměr 11,5 x 24,1 cm, signováno vlevo dole, odborně restaurováno, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc. a restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blattného

Detail

Vyvolávací cena:
39 000

177 000

Jiří Kolář - Koláž II.

Jiří Kolář
Koláž II.

Id: 707

koláž, rozměr ve výřezu 27 x 57 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní stav, získáno přímým darem od autora

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

48 000

Kamil Lhoták - Zelené Irsko

Kamil Lhoták
Zelené Irsko

Id: 709

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 58 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 1965, č. 18/50, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

18 500

Bohuslav Dvořák - Roubenka na stráni

Bohuslav Dvořák
Roubenka na stráni

Id: 689

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, velmi zdobná adjustace, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

25 000

Kamil Linhart - Derelace

Kamil Linhart
Derelace

Id: 685

olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

81 000

Josef  Istler - Obraz

Josef Istler
Obraz

Id: 669

kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

44 000

Josef Krejsa - Na pastvě

Josef Krejsa
Na pastvě

Id: 663

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, obraz odborně vyčištěn, vše v perfektním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

31 000

Mikuláš Medek - Bez názvu

Mikuláš Medek
Bez názvu

Id: 659

kresba tužkou/papír, rozměr 60,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorem darováno předkům současných majitelů, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

70 000

Vladimír Boudník - Strukturální grafika

Vladimír Boudník
Strukturální grafika

Id: 656

kombinovaná grafická technika/papír, rozměr 13,7 x 17,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1965, číslováno tužkou 140/175, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

17 000

Joža Uprka - Děvčica v lukách

Joža Uprka
Děvčica v lukách

Id: 643

olej/plátno, rozměr plátna 28 x 47,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, obraz i rám v perfektním stavu, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
37 000

160 000

Josef Váchal - Bez názvu

Josef Váchal
Bez názvu

Id: 637

dřevorytina, rozměr ve výřezu 39 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, paspartováno, zaskleno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

23 500

Zdeněk Prokop - Pírko

Zdeněk Prokop
Pírko

Id: 616

olej/plátno, rozměr plátna 97 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, hliníkové olištování

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

43 000

Josef Procházka - Ze Stříbrné Skalice

Josef Procházka
Ze Stříbrné Skalice

Id: 610

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, seschlý rám, obraz ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

26 000

Josef  Istler - Objekt

Josef Istler
Objekt

Id: 601

kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

43 000

Emil Artur Pitterman - Longen - Katedrála v Remeši

Emil Artur Pitterman - Longen
Katedrála v Remeši

Id: 592

olej/plátno/karton, rozměr plátna 80 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, popsáno, obraz odborně čištěn, novodobé rámování, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

57 000

Gustav Macoun - U Milosrdných

Gustav Macoun
U Milosrdných

Id: 585

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 45 cm, signováno vlevo dole, velmi zajímavá pragensie z umělcova vyzrálého období 20. let, která se váže ke konkrétnímu místu, těchto obrazů se na trhu objevuje velmi málo, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

28 500

František Daněk - Sedláček - Sklizeň v horách

František Daněk - Sedláček
Sklizeň v horách

Id: 566

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu, mimořádně zdobná adjustace

Detail

Vyvolávací cena:

27 000

Teodor Josef Mousson - Vesnické zátiší

Teodor Josef Mousson
Vesnické zátiší

Id: 537

olej/karton, rozměr 17,5 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Ota Janeček - Knotovky

Knotovky

Id: 533

olej/plátno, rozměr plátna 21 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav, na zadní straně popis a věnování s datací (určené Zdenkovi Sklenářovi)

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Gustav Macoun - Stromy u cesty

Gustav Macoun
Stromy u cesty

Id: 517

olej/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 1919, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

24 000

Theodore Rousseau - Romantická krajina u Provence

Theodore Rousseau
Romantická krajina u Provence

Id: 498

olej/plátno, rozměr plátna 22 x 27 cm, monogram vpravo dole, poškozený rám, chybějící ozdoba v rohu, na zadní straně nápis Pres de Les Briux Provence Th Rousseau pinx, jedná se o významného francouzského malíře, zakladatele barbizonské školy

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

82 000

Karel Hodr - Z Kampy

Karel Hodr
Z Kampy

Id: 496

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 96,5 cm, signováno vlevo dole, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
5 200

25 000

Kristian Kodet - Proudění

Kristian Kodet
Proudění

Id: 481

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno zezadu 1968, velmi vzácný ročník, který se na trhu nevyskytuje

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Josef Krejsa - Na procházce

Josef Krejsa
Na procházce

Id: 454

olej/dřevo, rozměr 21 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám, drobné oděrky, na zadní straně znalecké razítko

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

45 000

Ota Bubeníček - Letní nálada

Ota Bubeníček
Letní nálada

Id: 451

olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

38 000

Oldřich Hlavsa - Potůček

Oldřich Hlavsa
Potůček

Id: 428

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

22 000

Lajos  Kunffy - Zátiší s květinou

Lajos Kunffy
Zátiší s květinou

Id: 432

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

24 000

František Cína - Jelínek - Zákoutí

František Cína - Jelínek
Zákoutí

Id: 421

olej/plátno, rozměr plátna 33,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, vzácná raná práce, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

25 100

Augustin Mervart - Samota

Augustin Mervart
Samota

Id: 399

olej/karton, rozměr malby 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

30 100

Lev Lerch - Starý muž

Lev Lerch
Starý muž

Id: 379

pastel/papír, rozměr 66 x 80 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav, jedná se o velmi zřídka se objevující obraz mimořádně kvalitního malíře 19. století, jehož obraz získal v minulém století první cenu na výstavě v Drážďanech

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

Gustav  Porš - Vřes

Gustav Porš
Vřes

Id: 372

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

42 000