Čas na serveru 09:54:06

Aukční rekordy

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Vilém  Kreibich - Závod Praha - Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Burian - Pravěká pláž

Zdeněk Burian
Pravěká pláž

Id: 117505

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

120 000

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 219204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

120 000

Ota Janeček - Mořské dno

Mořské dno

Id: 219214

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Bedřich  Havránek - Partie pod sklaními útesy

Bedřich Havránek
Partie pod sklaními útesy

Id: 234003

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 000

Marko Čermák - Tajemství

Marko Čermák
Tajemství

Id: 257901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Olbram Zoubek - Eva - Kopretina

Eva - Kopretina

Id: 270901

olovo/cín/patinováno/barveno. celková výška 69,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

120 000

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 258301

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 36 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, papír lokálně znečištěn, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

118 000

Jaroslav Panuška - Setkání s duchem

Jaroslav Panuška
Setkání s duchem

Id: 58001

kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

117 000

Olbram Zoubek - Archanděl Michael

Archanděl Michael

Id: 272701

reliéf, olovo/zlato, rozměr 34 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo potvrzení pravosti uměleckého díla č. 47/2020 vydané Nadačním fondem Kmentová Zoubek, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

116 200

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Ota Janeček - Lusky

Lusky

Id: 207006

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

116 000

Josef Jíra - Setkání za hřbitovem

Josef Jíra
Setkání za hřbitovem

Id: 227102

olej/karton, rozměr 56 x 44 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

116 000

Josef Velčovský - V nitru džungle

Josef Velčovský
V nitru džungle

Id: 258907

akryl/plátno/karton, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

115 779

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Jaroslav Paur - Větvička

Jaroslav Paur
Větvička

Id: 244621

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním olištování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 262314

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

115 000

Robert Jiran - New York

Robert Jiran
New York

Id: 274701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef Jíra - Barborky a betlém z podzámčí

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Richard Fremund - Portrét paní Míly

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Detail

Vyvolávací cena:

110 913

Kamil Linhart - Z kosmu

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

110 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 6023

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loďka u pláže

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže

Id: 61401

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Alois Bubák - Stavení s kamennými schody

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

  Neznačeno - Slůně

Neznačeno
Slůně

Id: 216708

bronzová plastika na motivy Dalího, neznačeno, celková výška cca 138 cm, celková délka cca 173 cm, patinováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Bohuslav Reynek - Pieta s oknem

Bohuslav Reynek
Pieta s oknem

Id: 221201

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Oldřich Koníček - Dívka mezi rozkvetlými máky

Oldřich Koníček
Dívka mezi rozkvetlými máky

Id: 244631

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, kvalitně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000