Čas na serveru 04:27:25

Aukční rekordy

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Otakar Číla - Koupání

Otakar Číla
Koupání

Id: 91801

olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Josef Jíra - Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Id: 144804

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

130 000

Emil Filla - U Vojnic

Emil Filla
U Vojnic

Id: 145423

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

130 000

Hugo Ullik - Město pod Alpami

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Václav Špála - Erotikon

Erotikon

Id: 199001

soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

130 000

Jiří Anderle - Podzim III.

Podzim III.

Id: 213702

malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Josef Procházka - Podzimní zastavení

Josef Procházka
Podzimní zastavení

Id: 237312

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Kája Saudek - Při koupeli

Kája Saudek
Při koupeli

Id: 244633

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, dílo evidováno v archivu autora,po

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Vilém  Kreibich - Závod Zbraslav Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště

Id: 270017

olej/lepenka, rozměr 47 x 61 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Gustav  Porš - Na kraji lesa

Gustav Porš
Na kraji lesa

Id: 273802

olej/plátno/sololit, rozměr 106 x 137 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Olbram Zoubek - Hlas

Hlas

Id: 268501

olovo/cín/zlato, celková výška včetně podstavce 82,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, stav viz foto, rok vzniku 1977, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

127 000

Roman Havelka - Na poli

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

  Neznačeno - Podzimní vesnička

Neznačeno
Podzimní vesnička

Id: 60302

olej/pláno, rozměr 97 x 130 cm, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

126 000

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 235903

olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

126 000

Peter Nižňanský - Evička II.

Peter Nižňanský
Evička II.

Id: 253201

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 001

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 231701

reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Josef Loukota - Veselá baletka

Josef Loukota
Veselá baletka

Id: 237103

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

František  Foltýn - Městské střechy

František Foltýn
Městské střechy

Id: 255801

olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Rudolf Kundera - V přístavu

Rudolf Kundera
V přístavu

Id: 259702

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Adolphe Monticelli - Parková scéna

Adolphe Monticelli
Parková scéna

Id: 271303

olej/ručně tesaná dřevěná deska, rozměr 25 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, majitelem ověřeno v roce 2017 v Paříži u René Millet

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 000

Georges Kars - Portrét

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jan  Zrzavý - Portrét ženy v klobouku

Portrét ženy v klobouku

Id: 275801

kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Kamil Lhoták - Jehlan a kužel

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

121 000

Václav Brožík - Portrét dívky

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

121 000

Gustav  Porš - Zimní nálada

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

121 000

Josef Loukota - Baletka

Josef Loukota
Baletka

Id: 217903

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

120 005

Vojtěch Erdélyi - Jezírko v lese

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 005

Jan  Zrzavý - Loďky a kameny

Loďky a kameny

Id: 275802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20,8 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

120 001

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

120 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Vilém  Kreibich - Závod Praha - Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000