Čas na serveru 13:00:51

Aukční rekordy

Marie Čermínová - Toyen - Abstraktní krajina

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní krajina

Id: 6001

tuž/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

39 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 7901

voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

190 000

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 1504404

olej/papír/karton, rozměr 35 x 42 cm, nesignováno, na rubu podložky razítko pozůstalosti Julia Mařáka, původní adjustace, obraz lehce přečištěn, jedná se o standardní komorní realizaci pocházející z období posledních dvou dekád Mařákova života, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře, podobné scenérie byly reprodukovány po roce 1899 ve Zlaté Praze

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

94 500

Jaroslav Ronek - Rychlíková lokomotiva

Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva

Id: 1501902

Detail

Vyvolávací cena:

51 000

Václav Boštík - Kompozice linek

Václav Boštík
Kompozice linek

Id: 1503608

Detail

Vyvolávací cena:

47 500

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 1503609

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Hugo Ullik - Na alpském jezeře

Hugo Ullik
Na alpském jezeře

Id: 2436

olej/plátno, rozměr 20,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

76 000

Josef Sudek - Stojící ženský akt

Josef Sudek
Stojící ženský akt

Id: 2412

bromostříbrná fotografie, velikost listu 27,7 x 19,1 cm, velikost fotografie 21 x 14,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, na zadní straně věnování a autorské razítko, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

59 114

Jiří Lacina - Brána světla

Jiří Lacina
Brána světla

Id: 2336

akryl/plátno, rozměr 88 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, získáno přímo z dědictví autora, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
13 000

71 111

 Koberec - Čína

Koberec
Čína

Id: 2339

rozměr 152 x 78 cm, původ Čína - Peking, počátek 20. století, bavlna/vlna, výborný stav

Detail

Vyvolávací cena:

34 112

Vilém  Kreibich - Rychlíkový stroj

Vilém Kreibich
Rychlíkový stroj

Id: 2321

olej/plátno, rozměr plátna 86 x 105,5 cm, signováno vlevo nahoře, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
18 500

224 000

Salvador Dalí - Dvě dívky

Salvador Dalí
Dvě dívky

Id: 2324

Detail

Vyvolávací cena:

55 113

Ladislav Šaloun - Dotek osudu

Ladislav Šaloun
Dotek osudu

Id: 2286

bronz, výška 23 cm, signováno na soklu, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Jan Skramlík - Struny podzimu

Jan Skramlík
Struny podzimu

Id: 2287

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

50 000

Josef Ullmann - Potůček

Josef Ullmann
Potůček

Id: 2243

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, signováno vpravo dole Ulman, datováno 1904, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

73 600

Alois Schneiderka - Harmonikář

Alois Schneiderka
Harmonikář

Id: 2225

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Luděk Marold - Na Petříně

Luděk Marold
Na Petříně

Id: 2216

nesignováno, akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

44 100

František Kupka - Abtrakce

František Kupka
Abtrakce

Id: 2196

kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle

Detail

Vyvolávací cena:
59 000

135 000

Olbram Zoubek - Vzpomínání

Vzpomínání

Id: 2194

cín/zlato, výška 56 cm, signováno na podstavci, přiložen doklad o pravosti díla vystavený autorem, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

51 500

Zdeněk Hajný - Betlémská krajina

Zdeněk Hajný
Betlémská krajina

Id: 2170

olej/plátno, rozměr plátna 40,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Vladislav Mirvald - Konvolut dvou kusů kreseb

Vladislav Mirvald
Konvolut dvou kusů kreseb

Id: 2144

1) Moiré undulačních válců, kresba tuží/papír, rozměr 71,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 86, volně loženo, nerámováno, drobné poškození na malbě, původní stav 2) Neurčitá vymezenost, kresba tuží/papír, rozměr 67 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

75 000

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 2146

bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Jan  Zrzavý - Vesnická kaplička

Vesnická kaplička

Id: 2139

vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

40 500

František Kaván - Samota v poli

František Kaván
Samota v poli

Id: 2135

olej/karton, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, původní poškozené rámování, jedná se o zřídka se vyskytující obraz, těsně po roce 1900 z období Železnice, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

71 000

František  Tichý - Intermezzo

František Tichý
Intermezzo

Id: 2079

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

20 000

Albín Brunovský - Světlo duše

Albín Brunovský
Světlo duše

Id: 2083

litografie/papír, č. 87/100, signováno vpravo dole, datováno 1993, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

25 400

Kamil Linhart - Z kosmu

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

110 000

Luděk Marold - Dámy v Paříži

Luděk Marold
Dámy v Paříži

Id: 2061

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

100 000

Josef Ullmann - Nokturno

Josef Ullmann
Nokturno

Id: 2064

olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, monogramem JU, velmi kvalitní dílo datované dle posudku PhDr. Michaela Zachaře do let 1901 - 1903, posudek přiložen, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

60 000

Karel Laštovka - Vzpomínky na paní Hegerovou

Karel Laštovka
Vzpomínky na paní Hegerovou

Id: 2055

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, drobně vyplatčené plátno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

62 000

Alois Kalvoda - Zasněžený statek

Alois Kalvoda
Zasněžený statek

Id: 2009

olej/karton, rozměr 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, kvalitní plenérová práce z ranější doby těsně po roce 1900, původní stav, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

36 500

Olbram Zoubek - Zeměkoule

Zeměkoule

Id: 1983

cín/zlato, výška 61 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

65 000

Salvador Dalí - Žena a motýl

Salvador Dalí
Žena a motýl

Id: 1963

litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

79 500

Ota Janeček - Návrh mozaiky

Návrh mozaiky

Id: 1939

olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

106 000

Hugo Ullik - Horská říčka

Hugo Ullik
Horská říčka

Id: 1928

olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1861, původní rámování, drobné oděrky na rámu, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

130 000

Olbram Zoubek - Dívka

Dívka "Duše mateřídoušky"

Id: 1895

cín/zlato, výška plastiky 65 cm, signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

63 500

Eugen Nevan - Žena s kyticí

Eugen Nevan
Žena s kyticí

Id: 1888

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

135 000

Bohuslav Reynek - Na kříži

Bohuslav Reynek
Na kříži

Id: 1880

suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

74 000