Čas na serveru 04:15:37

Aukční rekordy

Olbram Zoubek - Ještě Ifigenie

Ještě Ifigenie

Id: 238901

reliéf/částečně zlacený cement/ rozměr 50,3 x 50,6 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2004, autorský výdusek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

200 000

Jan  Zrzavý - Pumpa

Pumpa

Id: 264802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

200 000

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 273201

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

200 000

František Kaván - Vranov

František Kaván
Vranov

Id: 319703

olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lehce poškozený rám, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

200 000

Kája Saudek - Hamiro IV.

Kája Saudek
Hamiro IV.

Id: 331601

kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 38 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

200 000

Adolf Chwala - Krajina s jezírkem

Adolf Chwala
Krajina s jezírkem

Id: 367001

olej/plátno, rozměr 50 x 81,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

200 000

Václav Kiml - Stoh

Václav Kiml
Stoh

Id: 439105

enkaustika/plátno fixované na překližce, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský rám

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

200 000

Julius Mařák - Lesní bystřina

Julius Mařák
Lesní bystřina

Id: 44901

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

199 999

Jan  Zrzavý - Tři loďky u mola

Tři loďky u mola

Id: 243902

barevné křídy/pastel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

199 000

František  Tichý - Mnich

František Tichý
Mnich

Id: 308803

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 34 x 27 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení originality od PhDr. Františka Dvořáka z roku 1995, dále výstavní štítek z roku 1963, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

196 000

Karel Souček (Bor) - V restauraci

Karel Souček (Bor)
V restauraci

Id: 126501

olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

195 100

Bohuslav Reynek - Pieta u studně

Bohuslav Reynek
Pieta u studně

Id: 342303

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

195 100

Olbram Zoubek - Ještě M (hlava)

Ještě M (hlava)

Id: 346601

cement/zlato, rozměr 36,5 x 35,5 cm, značeno na zadní straně, autorský výdusek, přiloženo písemné potvrzení uměleckého díla vystavené Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

195 100

Karel Černý - Le Havre

Karel Černý
Le Havre

Id: 20705

pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

195 000

Olbram Zoubek - Ještě Bezová duše

Ještě Bezová duše

Id: 205201

částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

195 000

Josef Jíra - Sněženky

Josef Jíra
Sněženky

Id: 277103

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

195 000

Josef Vyleťal - Nymfy

Josef Vyleťal
Nymfy

Id: 371101

olej/karton, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

195 000

Ota Janeček - Mozek

Mozek

Id: 393201

olej/deska, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu, katalogové číslo 954.

Detail

Vyvolávací cena:

195 000

Josef Mařatka - Inteligence

Josef Mařatka
Inteligence

Id: 430902

bronzová plastika, výška 140 cm, rozměr podstavce 36 x 50 cm, značeno autorem na plintu a litcem: K. Barták Praha

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

195 000

Jan  Zrzavý - Přístav se čtyřmi loďkami

Přístav se čtyřmi loďkami

Id: 243901

černá křída/zelený a fialový pastel/karton, rozměr listu 23,5 x 34,5 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

194 000

Iva Hüttnerová - Zimní nálada

Iva Hüttnerová
Zimní nálada

Id: 394501

olej/sololit, rozměr 24 x 55 cm (větší formát), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

192 000

Josef Vyleťal - Surrealistický námět

Josef Vyleťal
Surrealistický námět

Id: 312801

olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

191 000

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 7901

voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

190 000

Josef Jíra - Znamení s kartou

Josef Jíra
Znamení s kartou

Id: 26101

olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Václav Radimský - Zarostlé břehy

Václav Radimský
Zarostlé břehy

Id: 65507

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
70 000

190 000

Olbram Zoubek - Dívka s draperií

Dívka s draperií

Id: 90101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na podstavci, vznik 1994, jedná se o skicu pro Čáslav, dílo uvedeno v monografii pod číslem 923, původní stav, přiložen autorův certifikát k dílu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

190 000

Václav Brožík - Podobizna Karoliny Olivarius

Václav Brožík
Podobizna Karoliny Olivarius

Id: 176801

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, špatně čitelná signatura vlevo dole, rentoilováno, konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

190 000

Ota Janeček - Strom a kameny

Strom a kameny

Id: 199501

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

190 000

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 259301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 39,5 cm, včetně podstavce cca 41 cm, značeno v odlitku E. Filla, na lokálních místech otřená patina, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

190 000

Pasta  Oner - Policie Action

Pasta Oner
Policie Action

Id: 266601

olej/akryl/plátno, rozměr 120 x 120 cm, rok vzniku 2020, značeno a datováno na zadní straně, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava "Elusive Fusion" probíhá v Museu Kampa a výstava "Aftermath" v galerii UFFO v Trutnově

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Alois Kirnig - Hrad u řeky

Alois Kirnig
Hrad u řeky

Id: 298103

olej/plátno, rozměr 43 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

190 000

Petra Oriešková - Tajemství třinácté komnaty II

Petra Oriešková
Tajemství třinácté komnaty II

Id: 323303

olej/koláž/plátno, rozměr 180 x 180 cm, značeno na blindrámu, datováno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti restaurováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

190 000

Josef Jíra - Deska z Letařovic

Josef Jíra
Deska z Letařovic

Id: 367503

malba/koláž/plech/textil/kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 55 x 61 cm, značeno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

190 000

Josef Jambor - Letní krajina

Josef Jambor
Letní krajina

Id: 401808

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

190 000

Jan Saudek - The right day...

The right day...

Id: 425401

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

190 000

Vladimír Kompánek - Vesnice

Vladimír Kompánek
Vesnice

Id: 473803

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno v malbě uprostřed a monogramem na pravé straně, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:

190 000

Kristian Kodet - Polibek

Kristian Kodet
Polibek

Id: 443901

olej/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 76 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, jedná se o autorovo rané dílo, rok vzniku 1987

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

189 999

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 115101

reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34,5 cm, výška 3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1973, původní stav, drobné nečistoty na povrchu, PO, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

187 000

Arnošt Paderlík - Eva v ateliéru

Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru

Id: 208903

olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek

Detail

Vyvolávací cena:

186 000

Ludvík Kohl - Interiér gotického chrámu

Ludvík Kohl
Interiér gotického chrámu

Id: 1764

olej/dřevěná deska, rozměr 72 x 50 cm, signováno vlevo dole monogramem K, pravděpodobně se jedná o interiér kostela sv. Mikuláše v Lounech, dílo pochází z významné sbírky pražského sběratele - doktora Engelbrechta, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
95 000

185 000