Čas na serveru 16:27:06

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 308 275

galerie@galerieplatyz.cz

Aukční rekordy

Vlastimil  Beneš - Hřbitůvek

Vlastimil Beneš
Hřbitůvek

Id: 1476

olej/sololit, rozměr 36,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, rámováno, původní pěkný stav

Detail

Vyvolávací cena:
21 000

Prodáno za:
59 000

Jan Saudek - Život 1966

Jan Saudek
Život 1966

Id: 98101

fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
59 000

Emil Artur Pitterman - Longen - Katedrála v Remeši

Emil Artur Pitterman - Longen
Katedrála v Remeši

Id: 592

olej/plátno/karton, rozměr plátna 80 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, popsáno, obraz odborně čištěn, novodobé rámování, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

Prodáno za:
57 000

Josef Procházka - Na soutoku

Josef Procházka
Na soutoku

Id: 852

olej/plátno, rozměr plátna 57 x 94 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

Prodáno za:
57 000

Jan  Zrzavý - Černé balvany

Jan Zrzavý
Černé balvany

Id: 866

pastelka/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, vlevo dole popis a monogram, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

Prodáno za:
57 000

Josef Hlinomaz - Klub sebevrahů

Josef Hlinomaz
Klub sebevrahů

Id: 1007

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 28 x 34,5 cm, nesignováno, lehce zvlněný papír, z pozůstalosti Josefa Kemra, na zadní straně osobní popisek J. Kemra, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

Prodáno za:
56 000

 Josef Holub - Březový les

Josef Holub
Březový les

Id: 1519

olej/plátno, rozměr plátna 73 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
29 000

Prodáno za:
56 000

Václav Špála - Sedící děvče

Václav Špála
Sedící děvče

Id: 47201

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
56 000

Ondřej  Sekora - Ferda Mravenec

Ondřej Sekora
Ferda Mravenec

Id: 74209

kombinovaná technika/kvaš/tuž/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
56 000

Jaroslav Panuška - Zima v horách

Jaroslav Panuška
Zima v horách

Id: 145511

olej/plátno, rozměr 66 x 91 cm, signováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

Prodáno za:
56 000

Salvador Dalí - Dvě dívky

Salvador Dalí
Dvě dívky

Id: 2324

litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, zaskleno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
55 113

František  Max - Pražské panorama

František Max
Pražské panorama

Id: 33101

olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, kvalitní řezaný rám

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
55 000

Dobroslav Foll - Malá kabina

Dobroslav Foll
Malá kabina

Id: 88202

olej/sololit, rozměr cca 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno, původní stav, popis na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

Prodáno za:
55 000

Otto Gutfreund - Hlava ženy

Otto Gutfreund
Hlava ženy

Id: 52211

patinovaná sádra, výška včetně podstavce 32 cm, značeno G ve spodní části, původní stav, drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
8 500

Prodáno za:
54 001

Jan Rapin - Paganini

Jan Rapin
Paganini

Id: 151601

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
54 000

Boris Jirků - Dvojí úsměv

Boris Jirků
Dvojí úsměv

Id: 149401

malba/sololit, rozměr 44 x 32,5 cm, signováno vlevo nahoře, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
53 000

Josef Bašek - Zimní imprese

Josef Bašek
Zimní imprese

Id: 36803

nesignováno, olej/karton. rozměr 29 x 38 cm, vznik po roce 1910, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jehož posudek může být na žádost nového majitele vypracován

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

Prodáno za:
52 105

František Jakub - Akt se psem

František Jakub
Akt se psem

Id: 23801

olej/plátno, rozměr 152 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, okraje plátna jsou rentoilovány, obraz i rám v dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

Prodáno za:
52 000

Olbram Zoubek - Vzpomínání

Olbram Zoubek
Vzpomínání

Id: 2194

cín/zlato, výška 56 cm, signováno na podstavci, přiložen doklad o pravosti díla vystavený autorem, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

Prodáno za:
51 500

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

Prodáno za:
51 500

Josef Krejsa - Děti na mýtině

Josef Krejsa
Děti na mýtině

Id: 228

olej/plátno, rozměr plátna 130 x 96 cm, signováno vlevo dole, mimořádně zdařilá impresivní malba, která se v obrazech tohoto malíře vyskytuje pouze vzácně, obraz i rám v původním stavu, na rámu drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

Prodáno za:
51 000

Jaroslav Ronek - Rychlíková lokomotiva

Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva

Id: 1501902

olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 500

Prodáno za:
51 000

Adolf Born - Ilustrace

Adolf Born
Ilustrace

Id: 52601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
51 000

František Kaván - Břízy na stráni

František Kaván
Břízy na stráni

Id: 71303

olej/tempera/karton, rozměr 39 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, původní majitel získal přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

Prodáno za:
50 500

Karel Hodr - Na Čertovce

Karel Hodr
Na Čertovce

Id: 65601

olej/karton, rozměr 34 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
50 400

Karel Souček (Bor) - Don Quiot

Karel Souček (Bor)
Don Quiot

Id: 64811

olej/plátno, rozměr 55 x 43,5 cm, nesignováno, autorsky olištováno, obraz pochází z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
2 500

Prodáno za:
50 300

Ladislav Šaloun - Dotek osudu

Ladislav Šaloun
Dotek osudu

Id: 1716

keramika, výška 54 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

Prodáno za:
50 000

Jan Skramlík - Struny podzimu

Jan Skramlík
Struny podzimu

Id: 2287

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

Prodáno za:
50 000

František Daněk - Sedláček - Krajina o žních

František Daněk - Sedláček
Krajina o žních

Id: 36501

olej/plátno, rozměr 66 x 87 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
50 000

Kamil Lhoták - Vzducholoď

Kamil Lhoták
Vzducholoď

Id: 1685

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav, současný majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

Prodáno za:
48 500

Jiří Kolář - Koláž II.

Jiří Kolář
Koláž II.

Id: 707

koláž, rozměr ve výřezu 27 x 57 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní stav, získáno přímým darem od autora

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

Prodáno za:
48 000

Jiří Kolář - Vyměňte - přidejte II.

Jiří Kolář
Vyměňte - přidejte II.

Id: 929

koláž, rozměr 23 x 15,5 cm, na zadní straně signatura s dopisem autora, volně loženo, nerámováno, původem ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
48 000

Ota Bubeníček - Za Mladou Vožicí

Ota Bubeníček
Za Mladou Vožicí

Id: 21103

olej/karton, rozměr 33,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, prohnutý karton, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
48 000

Jaroslav Serpan - K17

Jaroslav Serpan
K17

Id: 52501

kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 65,5 x 46 cm, signováno vpravo dole i na zadní straně, datováno 45, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

Prodáno za:
48 000

Václav Boštík - Kompozice linek

Václav Boštík
Kompozice linek

Id: 1503608

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 93, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
47 500

Josef Multrus - Ve školní zahradě

Josef Multrus
Ve školní zahradě

Id: 1329

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

Prodáno za:
47 000

Václav Brožík - Rytíř s dýmkou

Václav Brožík
Rytíř s dýmkou

Id: 26201

kvaš s olejem/lepenka, rozměr 31 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, vzadu úryvek Brožíkova dopisu s podpisem a pečeť řádu piaristů, který obraz původně vlastnil, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

Prodáno za:
47 000

Josef  Svoboda - Po rybolovu

Josef Svoboda
Po rybolovu

Id: 28303

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, odborně čištěno, otluky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

Prodáno za:
47 000

František Kaván - Trosky v máji

František Kaván
Trosky v máji

Id: 44405

olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, publikováno ve výstavním katalogu František Kaván/Krajiny, str. 80; konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

Prodáno za:
47 000

Karel Hodr - Bretaňští rybáři

Karel Hodr
Bretaňští rybáři

Id: 69214

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 000

Prodáno za:
46 200