Čas na serveru 02:27:55

Aukční rekordy

František Kaván - Krajina se stromem

František Kaván
Krajina se stromem

Id: 307202

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiloženo písemné odborné posouzení PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

  Neznačeno - Kubistické zátiší s kytarou

Neznačeno
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 312904

olej/juta, rozměr malby 29 x 48 cm, popis s konzultacemi na zadní straně viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Karel Souček (Bor) - Kavárna

Karel Souček (Bor)
Kavárna

Id: 323302

olej/plátno, rozměr 150 x 104 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na novodobém rámování, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Olbram Zoubek - Hlas

Hlas

Id: 268501

olovo/cín/zlato, celková výška včetně podstavce 82,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, stav viz foto, rok vzniku 1977, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

127 000

Josef  Šíma - Kompozice

Josef Šíma
Kompozice

Id: 313802

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr kresby 46,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně osobní korespondence

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

127 000

Roman Havelka - Na poli

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

  Neznačeno - Podzimní vesnička

Neznačeno
Podzimní vesnička

Id: 60302

olej/pláno, rozměr 97 x 130 cm, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

126 000

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 235903

olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

126 000

Vincent Hložník - Abstraktní skupina

Vincent Hložník
Abstraktní skupina

Id: 309902

olej/karton, rozměr 71 x 97 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

126 000

Peter Nižňanský - Evička II.

Peter Nižňanský
Evička II.

Id: 253201

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 001

 Monogram - Při úplňku

Monogram
Při úplňku

Id: 1789

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

125 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 231701

reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Josef Loukota - Veselá baletka

Josef Loukota
Veselá baletka

Id: 237103

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

František  Foltýn - Městské střechy

František Foltýn
Městské střechy

Id: 255801

olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Rudolf Kundera - V přístavu

Rudolf Kundera
V přístavu

Id: 259702

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Adolphe Monticelli - Parková scéna

Adolphe Monticelli
Parková scéna

Id: 271303

olej/ručně tesaná dřevěná deska, rozměr 25 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, majitelem ověřeno v roce 2017 v Paříži u René Millet

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

125 000

Georges Kars - Portrét

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jan  Zrzavý - Portrét ženy v klobouku

Portrét ženy v klobouku

Id: 275801

kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Josef Jíra - Hořce z Kotelných jam

Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam

Id: 311301

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Jiří Načeradský - Milenci

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 323305

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Detail

Vyvolávací cena:

125 000

Václav Špála - Krajina s vodní hladinou

Krajina s vodní hladinou

Id: 326604

akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Kamil Lhoták - Jehlan a kužel

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

121 000

Václav Brožík - Portrét dívky

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

121 000

Gustav  Porš - Zimní nálada

Gustav Porš
Zimní nálada

Id: 259904

olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

121 000

Josef Loukota - Baletka

Josef Loukota
Baletka

Id: 217903

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

120 005

Vojtěch Erdélyi - Jezírko v lese

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

120 005

Jan  Zrzavý - Loďky a kameny

Loďky a kameny

Id: 275802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20,8 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

120 001

Stanislav Podhrázský - Odpočinek

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

120 000

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Vilém  Kreibich - Závod Praha - Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Zdeněk Burian - Pravěká pláž

Zdeněk Burian
Pravěká pláž

Id: 117505

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

120 000

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Detail

Vyvolávací cena:

120 000