Čas na serveru 10:55:12

Aukční rekordy

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 204227

patinovaný bronz, výška sochy 46 cm, žulový podstavec, neznačeno, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Olbram Zoubek - Jinoch

Jinoch

Id: 210501

patinovaný bronz, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, drobná oděrka na povrchu, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 240201

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, obličej a ruce poškozeny pádem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 292301

olej/karton, rozměr 36 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Emil Filla - Zátiší s psacím perem

Emil Filla
Zátiší s psacím perem

Id: 326601

akvarel/tužka/koláž/papír, rozměr listu 27 x 40,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, datováno, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

155 000

Karel Laštovka - Dívka

Karel Laštovka
Dívka

Id: 337803

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

155 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 376502

olej/karton, rozměr 56 x 83 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní autorovo razítko, zaskleno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

153 000

Karel Souček (Bor) - Mezi domy

Karel Souček (Bor)
Mezi domy

Id: 842

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

151 000

Stanislas  Lépine - Loďky na řece

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Zdeněk Burian - Z pankráckých stavenišť III.

Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť III.

Id: 291902

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

150 555

Alfons Mucha - Děvče s růží

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

barevná kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, značeno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

150 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Josef Hlinomaz - Rozverná děvčata

Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata

Id: 201101

malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

150 000

Gustav  Porš - Zima v horách

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 246404

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

150 000

Pasta  Oner - Crash

Pasta Oner
Crash

Id: 252901

olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

150 000

Kája Saudek
Znám jednu dívku ...

Id: 254101

malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 263801

bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

150 000

Adolf Chwala - Jezero Königsee v Alpách

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Adolf Chwala - Městečko v Alpách

Adolf Chwala
Městečko v Alpách

Id: 279302

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Jean-Jacques Henner - Portrét dívky v červeném

Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném

Id: 281305

olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

150 000

Hugo Ullik - Partie u Reichenhallu

Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu

Id: 282901

olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

150 000

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 304209

olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s jahodami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami

Id: 312902

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Marie Čermínová - Toyen - Dvě hlavy

Marie Čermínová - Toyen
Dvě hlavy

Id: 327506

kresba tuží/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list drobně lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

František Tavík Šimon - Japonky

František Tavík Šimon
Japonky

Id: 335904

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, neznačeno, rámováno, původem z rodiny autora, uvedeno v publikaci o autorovi viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Vojtěch Hynais - Dívka

Vojtěch Hynais
Dívka

Id: 338709

pastel/papír, rozměr oválu 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše původní

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Olbram Zoubek - Anstronomie

Anstronomie

Id: 365701

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 378201

olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

150 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Július Jakoby - Autoportrét

Július Jakoby
Autoportrét

Id: 233304

kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

147 000

Josef Ullmann - Podzimní nálada

Josef Ullmann
Podzimní nálada

Id: 390901

olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

147 000

Olbram Zoubek - Žena u pramene 3

Žena u pramene 3

Id: 214003

olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

146 000

Jan Saudek - 120 km/hod.

120 km/hod.

Id: 384303

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 49 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

146 000

Ota Janeček - Zlunce a Země

Zlunce a Země

Id: 394601

kombinovaná technika, olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3829

Detail

Vyvolávací cena:

146 000

Josef Jíra - Vzpomínka na Paříž

Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž

Id: 242501

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

145 888

Zdeněk Hajný - Mlhovina

Zdeněk Hajný
Mlhovina

Id: 227701

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

145 111

Josef Jíra - Malá Skála

Josef Jíra
Malá Skála

Id: 249701

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

145 001

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

145 000