Čas na serveru 16:31:16

Aukční rekordy

Marie Čermínová - Toyen - Abstraktní krajina

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní krajina

Id: 6001

tuž/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

39 000

Ota Bubeníček - Letní nálada

Ota Bubeníček
Letní nálada

Id: 451

olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

38 000

Zdeněk Hajný - Betlémská krajina

Zdeněk Hajný
Betlémská krajina

Id: 2170

olej/plátno, rozměr plátna 40,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Ladislav Šaloun - Dotek osudu

Ladislav Šaloun
Dotek osudu

Id: 2286

bronz, výška 23 cm, signováno na soklu, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

František Daněk - Sedláček - Letní den

František Daněk - Sedláček
Letní den

Id: 25901

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Vladimír Muzička - Ve varieté

Vladimír Muzička
Ve varieté

Id: 28901

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Jan Saudek - Pavla

Pavla

Id: 90030

fotografie, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Teodor Josef Mousson - Vesnické zátiší

Teodor Josef Mousson
Vesnické zátiší

Id: 537

olej/karton, rozměr 17,5 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Břetislav Benda - Sedící dívka

Břetislav Benda
Sedící dívka

Id: 982

bronzová figura na žulovém podstavci, celková výška 32 cm, signováno, starý odlitek, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Vladimír Komárek - Ptačí námluvy

Vladimír Komárek
Ptačí námluvy

Id: 1386

olej/plátno, rozměr 34,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, autorsky rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Zdeněk Miler - Krtek a loupežník

Zdeněk Miler
Krtek a loupežník

Id: 1629

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Alois Schneiderka - Harmonikář

Alois Schneiderka
Harmonikář

Id: 2225

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Ladislav Šaloun - Zrazená

Ladislav Šaloun
Zrazená

Id: 14101

patinovaná sádra, celková výška 67 cm, značeno Š, drobné povrchové odřeniny, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Alois Kalvoda - Zasněžený statek

Alois Kalvoda
Zasněžený statek

Id: 2009

olej/karton, rozměr 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, kvalitní plenérová práce z ranější doby těsně po roce 1900, původní stav, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

36 500

Vladimír Komárek - Šedorůžový obraz

Vladimír Komárek
Šedorůžový obraz

Id: 315

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 94, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

36 000

Karel Liebscher - Cihelna za Košířemi

Karel Liebscher
Cihelna za Košířemi

Id: 1779

olej/karton, rozměr 14,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1905, popis, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

36 000

Luděk Marold - Dostaveníčko

Luděk Marold
Dostaveníčko

Id: 141507

kolorovaná kresba/papír, rozměr 38 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno v Eckově rámu

Detail

Vyvolávací cena:

36 000

Josef Ullmann - Podzim

Josef Ullmann
Podzim

Id: 152501

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

36 000

Jaromír Kunc - Plakáty

Jaromír Kunc
Plakáty

Id: 156102

olej/plátno, rozměr 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

36 000

  Nesignováno - Paraplíčko

Nesignováno
Paraplíčko

Id: 991

olej/plátno, rozměr plátna 58 x 46 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
3 600

35 034

Josef Jíra - Před kostelem

Josef Jíra
Před kostelem

Id: 760

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 26 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, vlevo dole věnování J. Kemrovi Josef, malba drobně poškozena viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

35 000

Václav Březina - Rozkvetlé máky

Václav Březina
Rozkvetlé máky

Id: 16101

olej/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

35 000

 Koberec - Čína

Koberec
Čína

Id: 2339

rozměr 152 x 78 cm, původ Čína - Peking, počátek 20. století, bavlna/vlna, výborný stav

Detail

Vyvolávací cena:

34 112

Josef Hlinomaz - Modrá krajina

Josef Hlinomaz
Modrá krajina

Id: 807

olej/karton, rozměr ve výřezu 13,5 x 19 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně přípis Josefa Kemra, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

34 000

Josef Písecký (Liška) - U malého mola v Bašce

Josef Písecký (Liška)
U malého mola v Bašce

Id: 41101

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

34 000

Ota Janeček - Ležící akt

Ležící akt

Id: 25603

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

32 661

Otakar Číla - Ráno na pastvě

Otakar Číla
Ráno na pastvě

Id: 738

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vpravo dole O. Číla, obraz i rám ve výborném stavu viz foto, se souhlasem nového majitele by tento obraz mohl být uveřejněn v připravované autobiografii

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

32 000

Marie Čermínová - Toyen - Královna Ethiopů

Marie Čermínová - Toyen
Královna Ethiopů

Id: 27601

tuž/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1998, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

31 100

Gustav Macoun - Na cestě

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 316

olej/karton, rozměr malby 50 x 60 cm, signováno vlevo dole s popisem Kameničky, zaskleno, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

31 005

Josef Krejsa - Na pastvě

Josef Krejsa
Na pastvě

Id: 663

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, obraz odborně vyčištěn, vše v perfektním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

31 000

Roman Franta - Němka

Roman Franta
Němka

Id: 27604

Detail

Vyvolávací cena:

31 000

František Líbal - Lesní interier

František Líbal
Lesní interier

Id: 72511

olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

31 000

Augustin Mervart - Samota

Augustin Mervart
Samota

Id: 399

olej/karton, rozměr malby 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

30 100

Jaroslav Hněvkovský - Bengálská dívka

Jaroslav Hněvkovský
Bengálská dívka

Id: 341

olej/karton, ovál 47 x 40 cm, nesignováno, na zadní straně špatně čitelný autorův popis včetně podpisu, na rámu otluky, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Josef  Istler - Dáma

Josef Istler
Dáma

Id: 1384

strukturální malba/sololit, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, signováno vpravo nahoře, 70. léta 20. století, původem z rodiny autora, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Adolf Born - J. A. Komenský

J. A. Komenský

Id: 1847

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Jiří Trnka - Lesní víla

Jiří Trnka
Lesní víla

Id: 6014

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

29 500

Josef Jíra - I. návrh Křížové cesty

Josef Jíra
I. návrh Křížové cesty

Id: 892

suchá jehla, rozměr jednotlivého výřezu 12 x 8 cm, celý rozměr pasparty bez rámu 42 x 84 cm, nesignováno, popis a signace na zadní straně, paspartováno, zaskleno, původní stav, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

29 000

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 1030

kolorovaný linoryt, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vpravo dole V Špála, datováno 1934, lehce zvlněný papír, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 400

29 000

Karel Hodr - Pohled na Čertovku

Karel Hodr
Pohled na Čertovku

Id: 1817

olej/karton, rozměr 31,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000