Čas na serveru 13:04:15

Aukční rekordy

Josef Ullmann - Zámecký park

Josef Ullmann
Zámecký park

Id: 1376

olej/karton, rozměr 34 x 51,1 cm, signováno vpravo dole částečně pod rámem, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, kvalitní obraz z období mezi rokem 1900 až 1910, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

41 000

Josef Multrus - Ve školní zahradě

Josef Multrus
Ve školní zahradě

Id: 1329

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

47 000

Alois Kalvoda - Břízový háj

Alois Kalvoda
Břízový háj

Id: 1327

olej/karton, rozměr 90 x 68 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav, zaskleno, lehce zaprášeno pod sklem, lehce oťukaný původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

105 000

 Koberec - Čína

Koberec
Čína

Id: 1302

rozměr 180 x 122 cm, původ Čína - Peking, počátek 20. století, bavlna/vlna, výborný stav, zakoupeno ve starožitnostech v Pekingu na počátku 70. let

Detail

Vyvolávací cena:

62 000

Josef Váchal - Astrální pláň

Josef Váchal
Astrální pláň

Id: 1207

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, vlevo dole název, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových, na trhu se nevyskytující velmi vzácný exemplář, sběratelsky mimořádná záležitost, původ listu zdokumentován na zadní straně, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

270 000

Václav Brožík - Děvčátko v bílém čepci

Václav Brožík
Děvčátko v bílém čepci

Id: 1150

kresba/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30,5 cm, monogram VB vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

40 000

Bohuslav Reynek - Ukřižovaný

Bohuslav Reynek
Ukřižovaný

Id: 1122

suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

86 000

Václav Menčík - Tři ženy na pavlači

Václav Menčík
Tři ženy na pavlači

Id: 1114

olej/sololit, rozměr 27 x 44 cm, signováno uprostřed dole VaMen, datováno 99, autorsky rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

68 000

Josef Jíra - Deštivý den v Krkonoších

Josef Jíra
Deštivý den v Krkonoších

Id: 1108

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole J. JÍRA, datováno 98, na zadní straně popis, autorsky olištováno, majitel získal přímo v ateliéru autora

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

74 000

Mikuláš Medek - Kompozice

Mikuláš Medek
Kompozice

Id: 1066

kresba tužkou/papír, rozměr 41,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Medek, datováno 65, při okrajích lehce zvlněný papír, volně loženo, nerámováno, původní stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

23 000

Josef  Svoboda - Benátky

Josef Svoboda
Benátky

Id: 1037

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 90 cm, signováno vpravo dole Jos Svoboda, obraz značně zašpiněn, rám poškozen a přetřen

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

60 000

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 1030

kolorovaný linoryt, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vpravo dole V Špála, datováno 1934, lehce zvlněný papír, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 400

29 000

Antonín Pelc - Voják v Casablance

Antonín Pelc
Voják v Casablance

Id: 1018

tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Václav Hollar - Krajina

Václav Hollar
Krajina

Id: 1010

mědirytina, rozměr ve výřezu 14,5 x 21,5 cm, značeno uprostřed dole W. Hollar 1651, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti Josefa Kemra

Detail

Vyvolávací cena:

23 000

Josef Hlinomaz - Klub sebevrahů

Josef Hlinomaz
Klub sebevrahů

Id: 1007

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 28 x 34,5 cm, nesignováno, lehce zvlněný papír, z pozůstalosti Josefa Kemra, na zadní straně osobní popisek J. Kemra, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

56 000

Josef Váchal - Myšlenky o poesii od O. Březiny

Josef Váchal
Myšlenky o poesii od O. Březiny

Id: 996

dřevoryt/papír, č. tisku 4, rozměr ve výřezu 23 x 25,5 cm, signováno vpravo dole J. Váchal, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:

41 000

  Nesignováno - Paraplíčko

Nesignováno
Paraplíčko

Id: 991

olej/plátno, rozměr plátna 58 x 46 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
3 600

35 034

Josef Multrus - Gentleman na dostizích

Josef Multrus
Gentleman na dostizích

Id: 985

olej/plátno, rozměr plátna 67 x 51,5 cm, signováno vlevo dole MULTRUS, lehce znečištěná malba, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Břetislav Benda - Sedící dívka

Břetislav Benda
Sedící dívka

Id: 982

bronzová figura na žulovém podstavci, celková výška 32 cm, signováno, starý odlitek, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

37 000

Václav Březina - Pohled do lesa

Václav Březina
Pohled do lesa

Id: 981

olej/karton, rozměr malby 21,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole V. Březina, mírně otřená malba, oloupaný rám, původní stav, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

24 400

Karel Holan - Ulice Ve Střešovičkách

Karel Holan
Ulice Ve Střešovičkách

Id: 957

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole K. Holan, datováno 27, drobné oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

Detail

Vyvolávací cena:
38 000

82 000

Jaroslav Horejc - Akt

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 938

patinovaná sádra, výška bez podstavce 41,5 cm, výška podstavce 7 cm, signováno na podstavci, datováno 1936, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 900

16 000

František  Tichý - Dáma s vějířem

František Tichý
Dáma s vějířem

Id: 935

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno uprostřed dole Tichý, datováno 47, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti Josefa Kemra

Detail

Vyvolávací cena:

15 500

Eugen Nevan - Odpočívající tanečnice

Eugen Nevan
Odpočívající tanečnice

Id: 931

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 95,5 cm, signováno vpravo dole E.NEVAN, datováno 43, na plátně drobné vytlačeniny, dubový rám poškozený, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

235 000

Jiří Kolář - Vyměňte - přidejte II.

Jiří Kolář
Vyměňte - přidejte II.

Id: 929

koláž, rozměr 23 x 15,5 cm, na zadní straně signatura s dopisem autora, volně loženo, nerámováno, původem ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:

48 000

Bohumír Jaroněk - Jaro na Valašsku

Bohumír Jaroněk
Jaro na Valašsku

Id: 903

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 64 cm, signováno vpravo dole B. Jaroněk, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

240 000

Kamil Linhart - Madona

Kamil Linhart
Madona

Id: 894

olej/karton, rozměr malby 19,5 x 38 cm, signováno vlevo dole monogramem KL, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

17 000

Josef Jíra - I. návrh Křížové cesty

Josef Jíra
I. návrh Křížové cesty

Id: 892

suchá jehla, rozměr jednotlivého výřezu 12 x 8 cm, celý rozměr pasparty bez rámu 42 x 84 cm, nesignováno, popis a signace na zadní straně, paspartováno, zaskleno, původní stav, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

29 000

Jan  Zrzavý - Černé balvany

Černé balvany

Id: 866

pastelka/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, vlevo dole popis a monogram, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

57 000

Vojtěch  Sedláček - Pohled do polí

Vojtěch Sedláček
Pohled do polí

Id: 862

tempera/karton, rozměr ve výřezu 50 x 67 cm, signováno vpravo dole Vojt Sedláček, datováno 32, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

21 000

Karel Souček (Bor) - Na peróně

Karel Souček (Bor)
Na peróně

Id: 861

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 500

Josef Procházka - Na soutoku

Josef Procházka
Na soutoku

Id: 852

olej/plátno, rozměr plátna 57 x 94 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

57 000

František Líbal - Pohled na Staré Město

František Líbal
Pohled na Staré Město

Id: 844

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 130 cm, signováno vpravo dole F. Líbal, datováno 1935, drobné oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

42 000

Karel Souček (Bor) - Mezi domy

Karel Souček (Bor)
Mezi domy

Id: 842

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

151 000

Roman Havelka - Mezi stromy

Roman Havelka
Mezi stromy

Id: 835

olej/karton, rozměr malby 29,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole ROM. HAVELKA, oťukaný rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

28 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 837

olej/plátno, rozměr plátna 104 x 150 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, dírka v plátně, v malbě ostrova stará oprava viz. foto detailu, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

46 000

Josef Lorenzl - Socha ženy I.

Josef Lorenzl
Socha ženy I.

Id: 820

bronzová socha, výška s podstavcem 25 cm, výška kamenného podstavce 6,3 cm, signováno na podstavci Lorenzl, hnědá patina, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

21 000

Jan  Zrzavý - Anděl II.

Anděl II.

Id: 819

litografie/papír, rozměr 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý, vlevo dole č. 6/100, levá strana papíru zvlněna, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Josef Hlinomaz - Modrá krajina

Josef Hlinomaz
Modrá krajina

Id: 807

olej/karton, rozměr ve výřezu 13,5 x 19 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně přípis Josefa Kemra, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

34 000

Karel Nepraš - Galvanický reliéf

Karel Nepraš
Galvanický reliéf

Id: 790

reliéf/měď, nikl, chrom, rozměr 57 x 35 cm, na rubu etiketa rakouského celního úřadu, vystaveno v roce 1992 v Galerii umění v Karlových Varech, v roce 1991 v Galerii hl. m. Prahy, pochází ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

135 000