Čas na serveru 03:45:54

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 308 275

galerie@galerieplatyz.cz

Aukční rekordy

Jaroslav Panuška - Zima v horách

Jaroslav Panuška
Zima v horách

Id: 145511

olej/plátno, rozměr 66 x 91 cm, signováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

Prodáno za:
56 000

Salvador Dalí - Dvě dívky

Salvador Dalí
Dvě dívky

Id: 2324

litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, zaskleno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
55 113

František  Max - Pražské panorama

František Max
Pražské panorama

Id: 33101

olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, kvalitní řezaný rám

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
55 000

Dobroslav Foll - Malá kabina

Dobroslav Foll
Malá kabina

Id: 88202

olej/sololit, rozměr cca 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno, původní stav, popis na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

Prodáno za:
55 000

Otto Gutfreund - Hlava ženy

Otto Gutfreund
Hlava ženy

Id: 52211

patinovaná sádra, výška včetně podstavce 32 cm, značeno G ve spodní části, původní stav, drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
8 500

Prodáno za:
54 001

Jan Rapin - Paganini

Jan Rapin
Paganini

Id: 151601

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
54 000

Boris Jirků - Dvojí úsměv

Boris Jirků
Dvojí úsměv

Id: 149401

malba/sololit, rozměr 44 x 32,5 cm, signováno vlevo nahoře, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
53 000

Josef Bašek - Zimní imprese

Josef Bašek
Zimní imprese

Id: 36803

nesignováno, olej/karton. rozměr 29 x 38 cm, vznik po roce 1910, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jehož posudek může být na žádost nového majitele vypracován

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

Prodáno za:
52 105

František Jakub - Akt se psem

František Jakub
Akt se psem

Id: 23801

olej/plátno, rozměr 152 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, okraje plátna jsou rentoilovány, obraz i rám v dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

Prodáno za:
52 000

Olbram Zoubek - Vzpomínání

Olbram Zoubek
Vzpomínání

Id: 2194

cín/zlato, výška 56 cm, signováno na podstavci, přiložen doklad o pravosti díla vystavený autorem, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

Prodáno za:
51 500

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

Prodáno za:
51 500

Josef Krejsa - Děti na mýtině

Josef Krejsa
Děti na mýtině

Id: 228

olej/plátno, rozměr plátna 130 x 96 cm, signováno vlevo dole, mimořádně zdařilá impresivní malba, která se v obrazech tohoto malíře vyskytuje pouze vzácně, obraz i rám v původním stavu, na rámu drobné oděrky

Detail

Vyvolávací cena:
19 000

Prodáno za:
51 000

Jaroslav Ronek - Rychlíková lokomotiva

Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva

Id: 1501902

olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 500

Prodáno za:
51 000

Adolf Born - Ilustrace

Adolf Born
Ilustrace

Id: 52601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
51 000

František Kaván - Břízy na stráni

František Kaván
Břízy na stráni

Id: 71303

olej/tempera/karton, rozměr 39 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, původní majitel získal přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

Prodáno za:
50 500

Karel Hodr - Na Čertovce

Karel Hodr
Na Čertovce

Id: 65601

olej/karton, rozměr 34 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
50 400

Karel Souček (Bor) - Don Quiot

Karel Souček (Bor)
Don Quiot

Id: 64811

olej/plátno, rozměr 55 x 43,5 cm, nesignováno, autorsky olištováno, obraz pochází z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
2 500

Prodáno za:
50 300

Ladislav Šaloun - Dotek osudu

Ladislav Šaloun
Dotek osudu

Id: 1716

keramika, výška 54 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
2 200

Prodáno za:
50 000

Jan Skramlík - Struny podzimu

Jan Skramlík
Struny podzimu

Id: 2287

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

Prodáno za:
50 000

František Daněk - Sedláček - Krajina o žních

František Daněk - Sedláček
Krajina o žních

Id: 36501

olej/plátno, rozměr 66 x 87 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
50 000

Kamil Lhoták - Vzducholoď

Kamil Lhoták
Vzducholoď

Id: 1685

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav, současný majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

Prodáno za:
48 500

Jiří Kolář - Koláž II.

Jiří Kolář
Koláž II.

Id: 707

koláž, rozměr ve výřezu 27 x 57 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní stav, získáno přímým darem od autora

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

Prodáno za:
48 000

Jiří Kolář - Vyměňte - přidejte II.

Jiří Kolář
Vyměňte - přidejte II.

Id: 929

koláž, rozměr 23 x 15,5 cm, na zadní straně signatura s dopisem autora, volně loženo, nerámováno, původem ze sbírky význačných teoretiků umění

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
48 000

Ota Bubeníček - Za Mladou Vožicí

Ota Bubeníček
Za Mladou Vožicí

Id: 21103

olej/karton, rozměr 33,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, prohnutý karton, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 500

Prodáno za:
48 000

Jaroslav Serpan - K17

Jaroslav Serpan
K17

Id: 52501

kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 65,5 x 46 cm, signováno vpravo dole i na zadní straně, datováno 45, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

Prodáno za:
48 000

Václav Boštík - Kompozice linek

Václav Boštík
Kompozice linek

Id: 1503608

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 93, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
47 500

Josef Multrus - Ve školní zahradě

Josef Multrus
Ve školní zahradě

Id: 1329

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

Prodáno za:
47 000

Václav Brožík - Rytíř s dýmkou

Václav Brožík
Rytíř s dýmkou

Id: 26201

kvaš s olejem/lepenka, rozměr 31 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, vzadu úryvek Brožíkova dopisu s podpisem a pečeť řádu piaristů, který obraz původně vlastnil, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

Prodáno za:
47 000

Josef  Svoboda - Po rybolovu

Josef Svoboda
Po rybolovu

Id: 28303

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, odborně čištěno, otluky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

Prodáno za:
47 000

František Kaván - Trosky v máji

František Kaván
Trosky v máji

Id: 44405

olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, publikováno ve výstavním katalogu František Kaván/Krajiny, str. 80; konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

Prodáno za:
47 000

Karel Hodr - Bretaňští rybáři

Karel Hodr
Bretaňští rybáři

Id: 69214

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 000

Prodáno za:
46 200

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 837

olej/plátno, rozměr plátna 104 x 150 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, dírka v plátně, v malbě ostrova stará oprava viz. foto detailu, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

Prodáno za:
46 000

Josef Procházka - Podzimní nálada

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 1549

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
5 500

Prodáno za:
46 000

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 1503609

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
46 000

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 33704

olej/karton, rozměr 28 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
3 500

Prodáno za:
46 000

Josef Velčovský - Karavana

Josef Velčovský
Karavana

Id: 65401

olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 000

Prodáno za:
46 000

Andrej Bělocvětov - Abstrakce

Andrej Bělocvětov
Abstrakce

Id: 70403

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
46 000

Josef Krejsa - Na procházce

Josef Krejsa
Na procházce

Id: 454

olej/dřevo, rozměr 21 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám, drobné oděrky, na zadní straně znalecké razítko

Detail

Vyvolávací cena:
17 000

Prodáno za:
45 000

Ota Janeček - Portrét dívky

Ota Janeček
Portrét dívky

Id: 14506

olej/překližka, rozměr 51,5 x 30 cm, signováno vlevo nahoře, datace 42, na zadní straně signatura i datace, novodobě rámováno, původní dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
5 000

Prodáno za:
45 000

Josef Velčovský - Okno

Josef Velčovský
Okno

Id: 49603

malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
4 000

Prodáno za:
45 000