Čas na serveru 20:48:25

Aukční rekordy

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 445602

cementový reliéf/zlato/modrá barva, rozměr 62 x 62 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

171 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 551

Alexej Vasiljevič Hanzen - Bouřlivé pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

170 003

Antonín Pelc - Voják v Casablance

Antonín Pelc
Voják v Casablance

Id: 1018

tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 23813

cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Luděk Marold - Dáma s křeslem

Luděk Marold
Dáma s křeslem

Id: 127313

olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Olbram Zoubek - Eva - Jiskra

Eva - Jiskra

Id: 210104

plastika cín/olovo, patinováno, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

170 000

Jan Jakub Hartmann - Krajina s hradem a pocestnými

Jan Jakub Hartmann
Krajina s hradem a pocestnými

Id: 268701

olej/plech, rozměr 23 x 32 cm, neznačeno, drobné oděrky na rámu, stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení autenticity PhDr. Hany Seifertové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

170 000

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 306801

pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, značeno a datováno pod kresbou ve spodní části, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Otakar Nejedlý - Ze Středomoří

Otakar Nejedlý
Ze Středomoří

Id: 327901

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, velmi dekorativní mušlový rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Jiří Načeradský - Rozpor

Jiří Načeradský
Rozpor

Id: 343201

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Jan  Zrzavý - Dvě loďky na břehu a tři obláčky

Dvě loďky na břehu a tři obláčky

Id: 349301

tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 24,2 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Bedřich Stefan - Bugatka

Bedřich Stefan
Bugatka

Id: 362204

patinovaná bronzová plastika na dřevěném podstavci, rozměr celkový včetně dřevěného podstavce cca 28,5 x 62 cm, rozměr plastiky cca 23,5 x 59,5 cm, značeno na bronzovém podstavci, na zadní straně značka litce, jedná se o původní starý bronz s kvalitní patinou, lokálně mírně otřená patina

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

170 000

Marko Čermák - Mirek osvobozuje Jarku

Marko Čermák
Mirek osvobozuje Jarku

Id: 375501

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena autorova tématická skica k obrazu a autorovo potvrzení pravosti viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

170 000

Jan Saudek - Tanečnice

Tanečnice

Id: 437101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na pravé straně, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Ivana Štenclová - Salvador Dalí

Ivana Štenclová
Salvador Dalí

Id: 440601

překližka/akryl, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorkou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová - Polibek

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová
Polibek

Id: 463605

tavená skleněná plastika, rozměr 15,5 x 15,5 cm, značeno a datováno na přední straně

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Jan Saudek - To One I Love

To One I Love

Id: 481401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na levé straně, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Josef Velčovský - Loďka na ponorné řece

Josef Velčovský
Loďka na ponorné řece

Id: 503301

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

170 000

Olbram Zoubek - Celý rok

Celý rok

Id: 372601

olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

169 000

Jakub Schikaneder - Stařenka

Jakub Schikaneder
Stařenka

Id: 333603

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/lepenka, rozměr viditelný 42 x 23 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

168 000

Adolf Born - Pohádková bytost

Pohádková bytost

Id: 108901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel//papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

167 000

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 187601

olej/karton, rozměr 16 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, oděrky na autorském rámu, dílo evidováno v soupisu díla V. Špály pod číslem 1623 (str. 138)

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

167 000

Olbram Zoubek - Ještě žena z Chalkidi

Ještě žena z Chalkidi

Id: 297901

polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva, rozměr 63 x 63 cm, značeno na zadní straně, odlitek v ploše vlasově popraskán viz foto na několika místech, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, možnost odborného restaurování předjednána

Detail

Vyvolávací cena:

167 000

Antonín Chittussi - Zimní krajina s Řípem

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 287105

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Romanem Prahlem

Detail

Vyvolávací cena:

166 100

Peter Nižňanský - Fénix (Zrození Toho)

Peter Nižňanský
Fénix (Zrození Toho)

Id: 444301

leštěný a patinovaný cín/zlato/žulový podstavec, rozměr bez podstavce 100 x 50 cm, s podstavcem 115 cm, neznačeno, součástí je mírně poškozený bílý podstavec - kvádr 95 x 27 cm, na několika místech praskliny v kovu

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

166 000

Josef  Šíma - Krajina se stébly

Josef Šíma
Krajina se stébly

Id: 103301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

Vojtěch Erdélyi - Setkání

Vojtěch Erdélyi
Setkání

Id: 114401

olej/karton, vnitřní rozměr 46 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Otakar Lebeda - Podzim v Chuchli

Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli

Id: 150318

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Olbram Zoubek - Tančící dívky

Tančící dívky

Id: 161001

konvolut tří reliéfů, cín/zlato, rozměr každého 14,5 x 34,5-35 cm, každý kus signován na zadní straně, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

165 000

František Muzika - Hadrián z Římsů

František Muzika
Hadrián z Římsů

Id: 177304

kombinovaná technika/papír, rozměr cca 40 x 44 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz je publikován v monografii autora od Františka Šmejkala, odd. scénické návrhy, pol. č. 68 viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

165 000

Antonín Hudeček - Mezi roubenkami

Antonín Hudeček
Mezi roubenkami

Id: 2201

olej/tempera/karton, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole Ant. Hudeček, původní opravované rámování, obraz odborně čištěn, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, ve kterém se uvádí doba vzniku obrazu mezi lety 1909 - 1914, přímé paralely k obrazu se nacházejí ve sbírkách Národní galerie i dalších sbírkových institucí, po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 222402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 35,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Olbram Zoubek - Strážce

Strážce

Id: 240001

plastika olovo/cín/železný podstavec, výška cca 40,5 cm, neznačeno, jedná se o plastiku ze skupiny komorních plastik Strážci lidskosti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

165 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Západ slunce

Alexej Vasiljevič Hanzen
Západ slunce

Id: 241301

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

165 000

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 248003

bronzový odlitek, výška odlitku cca 43,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně razítko litce Karel Barták viz foto, socha se nachází na dřevěném podstavci, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

165 000

František Kupka - Okolo bodu

František Kupka
Okolo bodu

Id: 286802

sérigrafie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 43 cm, značeno vpravo dole v desce, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

165 000

Václav Brožík - Portrét mladé ženy v černých šatech

Václav Brožík
Portrét mladé ženy v černých šatech

Id: 295702

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s dedikací, dobově rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Joža Uprka - Pouť u sv. Antoníčka

Joža Uprka
Pouť u sv. Antoníčka

Id: 310101

olej/dřevo, rozměr 28,5 x 50 cm, značeno monogramem vpravo dole a autorským podpisem na zadní straně desky, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 338502

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 20 x 17 cm značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

165 000