Čas na serveru 11:11:05

Aukční rekordy

František Kaván - Snopy pod Troskami

František Kaván
Snopy pod Troskami

Id: 378203

olej/karton, rozměr 50 x 65, cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

96 000

Vladimír Komárek - Džbán

Vladimír Komárek
Džbán

Id: 391702

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno dole uprostřed, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

96 000

Ladislav László Mednyánszky - Krajina v mlze s potokem

Ladislav László Mednyánszky
Krajina v mlze s potokem

Id: 1672

olej/karton, rozměr malby 16 x 28,7 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Detail

Vyvolávací cena:
85 000

95 000

Kamil Lhoták - Vodojem

Kamil Lhoták
Vodojem

Id: 61201

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

95 000

Leopold Stephan - U jezera

Leopold Stephan
U jezera

Id: 239101

olej/plátno, rozměr 53,5 x 76,5 cm, neznačeno, na zadní straně starý štítek s přípisem, lehce poškozený rám, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

95 000

Gustav  Porš - Větrné předjaří

Gustav Porš
Větrné předjaří

Id: 253501

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, publikováno ve sbírce S paletou Vysočinou

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

95 000

Antonie Brandeisová - Motiv z Itálie

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 296601

olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:

95 000

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 312601

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, novodobé rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

95 000

František Kupka - Etude d´homme en pied

František Kupka
Etude d´homme en pied

Id: 315501

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, vpravo dole autorovo razítko, list lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

95 000

Zdeněk Burian - Kletba zlata

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 330705

tuš/perokresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, reprodukováno na straně 163 v knize Fr. Běhounka Kletba zlata, paspartováno, zaskleno, rámováno, kniha součástí

Detail

Vyvolávací cena:

95 000

Oldřich Blažíček - U statku

Oldřich Blažíček
U statku

Id: 334501

olej/karton, rozměr 24 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení o výstavě Jednoty výtvarných umělců v Praze, dále na zadní straně věnování, obraz uveden v soupisu díla od PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové str. 592 viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

95 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 348401

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo vyjádření k dílu od PhDr. Nadi Řehákové z roku 2017

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

95 000

Václav Špála - Hrad Kost

Hrad Kost

Id: 351305

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně dedikace obrazu včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

95 000

Jan  Zrzavý - Island

Island

Id: 356805

pastel/akvarel/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

95 000

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 1504404

olej/papír/karton, rozměr 35 x 42 cm, nesignováno, na rubu podložky razítko pozůstalosti Julia Mařáka, původní adjustace, obraz lehce přečištěn, jedná se o standardní komorní realizaci pocházející z období posledních dvou dekád Mařákova života, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře, podobné scenérie byly reprodukovány po roce 1899 ve Zlaté Praze

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

94 500

Josef Jíra - Pozdimní - Kozákovský

Josef Jíra
Pozdimní - Kozákovský

Id: 226301

olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, oděrky na rámu, volnější plátno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

94 001

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

Ludvík Kuba - Soška čínské tanečnice

Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice

Id: 220306

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Gustav  Porš - Barevný podzim

Gustav Porš
Barevný podzim

Id: 333701

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

94 000

Pablo Picasso - Le Celestine

Pablo Picasso
Le Celestine

Id: 335906

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, ve spodní části list mírně zvlněn, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Pablo Picasso - Kozička

Pablo Picasso
Kozička

Id: 350801

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 37,5 cm, délka cca 44 cm, značeno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Vlastimil  Košvanec - U pramene

Vlastimil Košvanec
U pramene

Id: 377701

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek autora, značně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Oldřich Blažíček - Kostelík

Oldřich Blažíček
Kostelík

Id: 390003

olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

Vladimír Komárek - Zahrada

Vladimír Komárek
Zahrada

Id: 390803

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky, zkroucený napínací rám,po

Detail

Vyvolávací cena:

94 000

František Kaván - Zimní motiv

František Kaván
Zimní motiv

Id: 320001

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

93 001

František Zdeněk Eberl - Zátoka u Monaka

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

93 000

Julius Mařák - Kamenitá stráň

Julius Mařák
Kamenitá stráň

Id: 53507

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole monogramem, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

93 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 110002

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Soběslav  Pinkas - Na cestě

Soběslav Pinkas
Na cestě

Id: 235101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

93 000

Luděk Marold - Muž se špacírkou

Luděk Marold
Muž se špacírkou

Id: 235601

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 318604

kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Václav Tikal - Kam si růže chodí pro barvu

Václav Tikal
Kam si růže chodí pro barvu

Id: 331709

tempera/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti vystaveno v Galerii Moderna viz razítko

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Vladimír Komárek - Váza

Vladimír Komárek
Váza

Id: 376102

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na původním rámu

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

Josef Jíra - Kozákovský podzim

Josef Jíra
Kozákovský podzim

Id: 389901

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

93 000

A. B. Piepenhagen - Na řece

A. B. Piepenhagen
Na řece

Id: 110601

olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Hugo Ullik - Pohled na hrady Žebrák a Točník

Hugo Ullik
Pohled na hrady Žebrák a Točník

Id: 279601

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68,5 cm, značeno vpravo dole špatně čitelně, datováno, dekorativně rámováno, stav viz foto, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 281203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Karel Špillar - Čtenářka

Karel Špillar
Čtenářka

Id: 334811

olej/plátno, rozměr 57 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Vlastimil Zábranský - Dívka s trnovou korunou

Vlastimil Zábranský
Dívka s trnovou korunou

Id: 357201

olej/plátno, rozměr 39,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše lehce poškozená, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

92 000