Čas na serveru 07:08:47

Aukční rekordy

Richard Fremund - Portrét paní Míly

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Robert Jiran - Před zrcadlem

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 403804

Detail

Vyvolávací cena:

111 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Detail

Vyvolávací cena:

110 913

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 341505

olej/karton, rozměr 44,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

110 500

Karel Purkyně - Podobizna dámy

Karel Purkyně
Podobizna dámy

Id: 296701

olej/plátno/karton, rozměr 87 x 70 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložena expertiza profesora PhDr. Jaromíra Neumanna, DrSc. a písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:

110 001

Kamil Linhart - Z kosmu

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

Detail

Vyvolávací cena:
27 000

110 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Detail

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 6023

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loďka u pláže

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže

Id: 61401

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Alois Bubák - Stavení s kamennými schody

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

  Neznačeno - Slůně

Neznačeno
Slůně

Id: 216708

bronzová plastika na motivy Dalího, neznačeno, celková výška cca 138 cm, celková délka cca 173 cm, patinováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Bohuslav Reynek - Pieta s oknem

Bohuslav Reynek
Pieta s oknem

Id: 221201

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Oldřich Koníček - Dívka mezi rozkvetlými máky

Oldřich Koníček
Dívka mezi rozkvetlými máky

Id: 244631

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, kvalitně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Zdena Braunerová - Na říčce

Zdena Braunerová
Na říčce

Id: 245202

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové přiložen

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Josef Procházka - Na cestě pod stromy

Josef Procházka
Na cestě pod stromy

Id: 246301

olej/plátno, rozměr 90 x 76 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 262302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

František Ringo Čech - Malá Strana

František Ringo Čech
Malá Strana

Id: 263102

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Robert Jiran - Dívky s bílými závoji

Robert Jiran
Dívky s bílými závoji

Id: 297502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Andy Warhol - Brooklyn Bridge

Andy Warhol
Brooklyn Bridge

Id: 320701

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Gustav  Porš - Tichý les

Gustav Porš
Tichý les

Id: 334004

olej/plátno, rozměr 77 x 86 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Kristian Kodet - Padlý anděl

Kristian Kodet
Padlý anděl

Id: 339702

olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, značeno a popsáno New York 83 (vzácné rané dílo), mírně protlačené plátno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Míla Doleželová - Rodina

Míla Doleželová
Rodina

Id: 340201

olej/plátno, rozměr 109 x 100 cm, neznačeno, oděrky na původním olištování, na zadní straně evidenční číslo

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Jiří Štourač - Dlažba

Jiří Štourač
Dlažba

Id: 346301

olej/plátno, rozměr 190 x 150 cm, autorsky popsáno na zadní straně, datováno 2018, nerámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu, stav viz foto, POZOR!! nadrozměrný formát

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

110 000

Ota Janeček - Žena

Žena

Id: 351302

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 67 cm, celková výška včetně podstavce cca 70 cm, značeno, datováno a číslováno 3/5 na podstaci

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Ota Janeček - Vejce letící přesně na čas

Vejce letící přesně na čas

Id: 363001

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno uprostřed dole s datací 1977, autorsky popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Zdeněk Burian - Nepozvaný host

Zdeněk Burian
Nepozvaný host

Id: 404001

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, přiložen časopis Pionýr z roku 1975, kde je dílo publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

110 000

Ivana Štenclová - Amy

Ivana Štenclová
Amy

Id: 420901

laser cut/akryl/překližka, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Autorský certifikát vyhotovený autorkou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

110 000

Jan Saudek - Na procházce

Na procházce

Id: 420903

olej/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2005)

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

110 000

Jan Saudek - Život

Život

Id: 432002

fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

110 000

Karel Chaba  - Pohled z Karlova mostu

Karel Chaba
Pohled z Karlova mostu

Id: 439102

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Zdeněk Burian - Z pralesů Konga

Zdeněk Burian
Z pralesů Konga

Id: 499101

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v knize Z pralesů Konga, naps. František Flos, vyd. Albatros v edici Karavana, r. 1971

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

110 000

Zdeněk Hajný - Spartakus

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

106 100

Ota Janeček - Návrh mozaiky

Návrh mozaiky

Id: 1939

olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

106 000

Julius Mařák - Lesní motiv

Julius Mařák
Lesní motiv

Id: 102511

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 15,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Julia Mařáka, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

106 000

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 393001

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 63,5 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti, na několika místech drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

106 000

Karel Laštovka - Proměny I.

Karel Laštovka
Proměny I.

Id: 226610

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

105 500

Jan  Zrzavý - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

Id: 258303

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

105 002

Ota Janeček - Bronzový ptáček

Bronzový ptáček

Id: 297202

bronzová plastika ptáčka, rozměr cca 7 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Detail

Vyvolávací cena:

105 001