Aukční rekordy
Josef Jíra
Náměstí sv. Marka
Id: 479606
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
115 000 Kč
Josef Rataj
Basquiat
Id: 508501
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, po
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
115 000 Kč
Alberto Giacometti
Kráčející muž
Id: 420001
bronzová socha, výška cca 185 cm, rozměr podstavce cca 120 x 35 cm, značeno na podstavci, novodobý odlitek
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
114 000 Kč
Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí
Id: 14502
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
113 000 Kč
Ptáček
Id: 387202
bronzová plastika, rozměr cca 29 x 16 cm, značeno na spodní části, kat.č. 6429
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
113 000 Kč
Kamil Linhart
Krajina
Id: 346401
olej/sololit, rozměr 74 x 94 cm, neznačeno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
111 222 Kč
Richard Fremund
Portrét paní Míly
Id: 224901
olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
111 000 Kč
Robert Jiran
Před zrcadlem
Id: 403804
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
111 000 Kč
Zdeněk Hajný
Rodina
Id: 112714
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
110 913 Kč
František Kaván
Trosky
Id: 341505
olej/karton, rozměr 44,5 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
110 500 Kč
Karel Purkyně
Podobizna dámy
Id: 296701
olej/plátno/karton, rozměr 87 x 70 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložena expertiza profesora PhDr. Jaromíra Neumanna, DrSc. a písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
110 001 Kč
Kamil Linhart
Z kosmu
Id: 2068
Vyvolávací cena:
27 000 Kč
110 000 Kč
József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled
Id: 1502101
Vyvolávací cena:
32 000 Kč
110 000 Kč
Masožravá rostlina
Id: 6023
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
110 000 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže
Id: 61401
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
110 000 Kč
Karel Langer
Kvetoucí meze
Id: 147202
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
110 000 Kč
Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi
Id: 150802
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Alois Bubák
Stavení s kamennými schody
Id: 160801
olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
110 000 Kč
Neznačeno
Slůně
Id: 216708
bronzová plastika na motivy Dalího, neznačeno, celková výška cca 138 cm, celková délka cca 173 cm, patinováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Bohuslav Reynek
Pieta s oknem
Id: 221201
suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Oldřich Koníček
Dívka mezi rozkvetlými máky
Id: 244631
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, kvalitně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Zdena Braunerová
Na říčce
Id: 245202
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové přiložen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Josef Procházka
Na cestě pod stromy
Id: 246301
olej/plátno, rozměr 90 x 76 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
110 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky
Id: 262302
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
František Ringo Čech
Malá Strana
Id: 263102
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Robert Jiran
Dívky s bílými závoji
Id: 297502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
110 000 Kč
Andy Warhol
Brooklyn Bridge
Id: 320701
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Gustav Porš
Tichý les
Id: 334004
olej/plátno, rozměr 77 x 86 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
110 000 Kč
Kristian Kodet
Padlý anděl
Id: 339702
olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, značeno a popsáno New York 83 (vzácné rané dílo), mírně protlačené plátno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Míla Doleželová
Rodina
Id: 340201
olej/plátno, rozměr 109 x 100 cm, neznačeno, oděrky na původním olištování, na zadní straně evidenční číslo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
110 000 Kč
Jiří Štourač
Dlažba
Id: 346301
olej/plátno, rozměr 190 x 150 cm, autorsky popsáno na zadní straně, datováno 2018, nerámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu, stav viz foto, POZOR!! nadrozměrný formát
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
110 000 Kč
Žena
Id: 351302
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 67 cm, celková výška včetně podstavce cca 70 cm, značeno, datováno a číslováno 3/5 na podstaci
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Vejce letící přesně na čas
Id: 363001
olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno uprostřed dole s datací 1977, autorsky popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
110 000 Kč
Zdeněk Burian
Nepozvaný host
Id: 404001
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, přiložen časopis Pionýr z roku 1975, kde je dílo publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
110 000 Kč
Ivana Štenclová
Amy
Id: 420901
laser cut/akryl/překližka, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Autorský certifikát vyhotovený autorkou
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
110 000 Kč
Na procházce
Id: 420903
olej/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2005)
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
110 000 Kč
Život
Id: 432002
fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
110 000 Kč
Karel Chaba
Pohled z Karlova mostu
Id: 439102
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
110 000 Kč
Zdeněk Burian
Z pralesů Konga
Id: 499101
tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v knize Z pralesů Konga, naps. František Flos, vyd. Albatros v edici Karavana, r. 1971
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
110 000 Kč
Zdeněk Hajný
Spartakus
Id: 100701
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
106 100 Kč