Čas na serveru 03:33:48

Aukční rekordy

Kája Saudek - Anna (říká Anno)

Kája Saudek
Anna (říká Anno)

Id: 500203

kombinovaná technika, tužka/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 100

Robert Jiran - Dívka u majáku

Robert Jiran
Dívka u majáku

Id: 270013

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

100 005

Adolf Born - Klaun

Klaun

Id: 1873

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Luděk Marold - Dámy v Paříži

Luděk Marold
Dámy v Paříži

Id: 2061

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

100 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad útesem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem

Id: 14521

olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

  Autor neurčen - Pašeráci

Pašeráci

Id: 18726

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Písecký (Liška) - Starý přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku

Id: 31301

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 43101

pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

100 000

Vladimír Komárek - Ptáci na jevišti

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan Kanyza - Faust

Jan Kanyza
Faust

Id: 205401

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

100 000

Vlastimil  Košvanec - Dívka v kroji

Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji

Id: 206001

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bedřich  Feigl - Dům Jiřího Trnky na Kampě

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Ludvík Kuba - Rozkvetlá zahrada

Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada

Id: 220307

olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Marko Čermák - Parta u řeky

Marko Čermák
Parta u řeky

Id: 244901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Imro Weiner - Kráľ - Pohled na Štrbské pleso

Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso

Id: 233302

olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

Antonín Pelc - Toaleta

Antonín Pelc
Toaleta

Id: 250826

olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Jan  Zrzavý - Ležící akt v krajině

Ležící akt v krajině

Id: 262306

kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 265101

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 270107

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vladimír Komárek - Zelené knihy

Vladimír Komárek
Zelené knihy

Id: 287901

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan  Zrzavý - Benátské zátiší

Benátské zátiší

Id: 309406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 309501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 317001

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Václav Špála - Krajina v podhůří

Krajina v podhůří

Id: 320901

akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Velčovský - Karavana mířící k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana mířící k napajedlu

Id: 338201

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámkováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Václav Špála - Ratibořice - Viktorčin splav

Ratibořice - Viktorčin splav

Id: 362301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, značeno a datováno včetně popisu vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Karel Těšínský - Prostorová kompozice

Karel Těšínský
Prostorová kompozice

Id: 368402

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Velčovský - Aprílový golf

Josef Velčovský
Aprílový golf

Id: 381603

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Václav Špála - Pradlena

Pradlena

Id: 383102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 388003

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 392107

patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, velká varianta

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

100 000

Jindřich Štyrský - Andělé

Jindřich Štyrský
Andělé

Id: 394403

tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan Saudek - Portrét Sáry

Portrét Sáry

Id: 438302

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

100 000

Jiří Židlický - V lese

Jiří Židlický
V lese

Id: 443502

olej/překližka, rozměr 120 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
14 500

100 000

Otakar Číla - Bažanti

Otakar Číla
Bažanti

Id: 451304

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

František Ringo Čech - Spravedlnost

František Ringo Čech
Spravedlnost

Id: 462503

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bohumil Vrzal - Předměstí

Bohumil Vrzal
Předměstí

Id: 471102

kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

František Hodonský - Vakuum

František Hodonský
Vakuum

Id: 477803

olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

100 000

Vladimír Komárek - Tři talíře a hrozny

Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny

Id: 501202

olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

100 000