Čas na serveru 01:51:16

Aukční rekordy

Jan Kanyza - Faust

Jan Kanyza
Faust

Id: 205401

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

100 000

Vlastimil  Košvanec - Dívka v kroji

Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji

Id: 206001

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bedřich  Feigl - Dům Jiřího Trnky na Kampě

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Ludvík Kuba - Rozkvetlá zahrada

Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada

Id: 220307

olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Marko Čermák - Parta u řeky

Marko Čermák
Parta u řeky

Id: 244901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Imro Weiner - Kráľ - Pohled na Štrbské pleso

Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso

Id: 233302

olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

Antonín Pelc - Toaleta

Antonín Pelc
Toaleta

Id: 250826

olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Jan  Zrzavý - Ležící akt v krajině

Ležící akt v krajině

Id: 262306

kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 265101

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 270107

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Vladimír Komárek - Zelené knihy

Vladimír Komárek
Zelené knihy

Id: 287901

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan  Zrzavý - Benátské zátiší

Benátské zátiší

Id: 309406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 309501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 317001

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Václav Špála - Krajina v podhůří

Krajina v podhůří

Id: 320901

akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Velčovský - Karavana mířící k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana mířící k napajedlu

Id: 338201

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámkováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Václav Špála - Ratibořice - Viktorčin splav

Ratibořice - Viktorčin splav

Id: 362301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, značeno a datováno včetně popisu vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Karel Těšínský - Prostorová kompozice

Karel Těšínský
Prostorová kompozice

Id: 368402

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Josef Velčovský - Aprílový golf

Josef Velčovský
Aprílový golf

Id: 381603

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Václav Špála - Pradlena

Pradlena

Id: 383102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 388003

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 392107

patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, velká varianta

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

100 000

Jindřich Štyrský - Andělé

Jindřich Štyrský
Andělé

Id: 394403

tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan Saudek - Portrét Sáry

Portrét Sáry

Id: 438302

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

100 000

Jiří Židlický - V lese

Jiří Židlický
V lese

Id: 443502

olej/překližka, rozměr 120 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
14 500

100 000

Otakar Číla - Bažanti

Otakar Číla
Bažanti

Id: 451304

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

František Ringo Čech - Spravedlnost

František Ringo Čech
Spravedlnost

Id: 462503

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bohumil Vrzal - Předměstí

Bohumil Vrzal
Předměstí

Id: 471102

kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

František Hodonský - Vakuum

František Hodonský
Vakuum

Id: 477803

olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

100 000

Josef  Vohrabal - Přebrané jahody

Josef Vohrabal
Přebrané jahody

Id: 324903

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

99 999

Ota Janeček - Dva ptáčci

Dva ptáčci

Id: 293502

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

99 001

Břetislav Benda - Motocyklista

Břetislav Benda
Motocyklista

Id: 239102

bronzová plastika, výška odlitku 26 cm, délka 39 cm, celková výška s dřevěným podstavcem 33 cm, značeno na podstavci, číslováno 3/5, stav viz foto, jedná se o oficiální odlitek, pocházející z umělcovy pozůstalosti viz přiložené osvědčení o původu vystavené vnuky autora

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

99 000

Václav Špála - Tisk k 50. narozeninám

Tisk k 50. narozeninám

Id: 259203

soubor 10 (+ úvodní strana) ručně kolorovaných linorytů/papír, vydaných vlastním nákladem k 50. narozeninám v počtu 20 kusů, rok vzniku 1935, jedná se o pracovní koncept, který byl následně vydán v počtu 20ti kusů, k tomuto souboru jsou přiloženy tři pracovní studie akvarelem či tužkou a vlastnoruční seznam jednotlivých listů, na zadní straně potvrzení pravosti z roku 1997 od Dr. Fr. Dvořáka

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

99 000

František Drtikol - Políčka

František Drtikol
Políčka

Id: 267502

olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Emil Filla - Kůň přepadený tygrem

Emil Filla
Kůň přepadený tygrem

Id: 342005

lept/akvatinta/papír, rozměr listu 60,5 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v soupisu Grafického díla E. Filly od Čestmíra Berky viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Josef Mánes - Posezení

Josef Mánes
Posezení

Id: 356202

kombinovaná technika/papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Josef Jíra - Pstruzi na Jizeře

Josef Jíra
Pstruzi na Jizeře

Id: 376101

olej/plátno, rozměr 33 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straní straně, drobné otřeniny na původním rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

99 000

Vladimír Komárek - Kaktus

Vladimír Komárek
Kaktus

Id: 391703

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno dole uprostřed, autorsky olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Vladimír Kompánek - Fašiangy

Vladimír Kompánek
Fašiangy

Id: 473801

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a monogramem ve spodní části, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

99 000