Aukční rekordy
Jan Kanyza
Faust
Id: 205401
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
100 000 Kč
Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji
Id: 206001
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Vladimír Komárek
Tři vázy
Id: 215102
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě
Id: 215401
olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
100 000 Kč
Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada
Id: 220307
olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
100 000 Kč
Marko Čermák
Parta u řeky
Id: 244901
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
100 000 Kč
Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso
Id: 233302
olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
100 000 Kč
Antonín Pelc
Toaleta
Id: 250826
olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Ležící akt v krajině
Id: 262306
kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Kristian Kodet
Akt
Id: 265101
olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Vilém Kreibich
Zimní nádraží
Id: 270107
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Vladimír Komárek
Zelené knihy
Id: 287901
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Benátské zátiší
Id: 309406
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Stanislav Feikl
Karlův most
Id: 309501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Trávy
Id: 317001
olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Krajina v podhůří
Id: 320901
akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Josef Velčovský
Karavana mířící k napajedlu
Id: 338201
akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámkováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Ratibořice - Viktorčin splav
Id: 362301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, značeno a datováno včetně popisu vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
100 000 Kč
Karel Těšínský
Prostorová kompozice
Id: 368402
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
100 000 Kč
Josef Velčovský
Aprílový golf
Id: 381603
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
100 000 Kč
Pradlena
Id: 383102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 388003
kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Otakar Švec
Sluneční paprsek
Id: 392107
patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, velká varianta
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
100 000 Kč
Jindřich Štyrský
Andělé
Id: 394403
tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
100 000 Kč
Portrét Sáry
Id: 438302
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
100 000 Kč
Jiří Židlický
V lese
Id: 443502
olej/překližka, rozměr 120 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
14 500 Kč
100 000 Kč
Otakar Číla
Bažanti
Id: 451304
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
František Ringo Čech
Spravedlnost
Id: 462503
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Bohumil Vrzal
Předměstí
Id: 471102
kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
František Hodonský
Vakuum
Id: 477803
olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
100 000 Kč
Josef Vohrabal
Přebrané jahody
Id: 324903
olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
99 999 Kč
Dva ptáčci
Id: 293502
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
99 001 Kč
Břetislav Benda
Motocyklista
Id: 239102
bronzová plastika, výška odlitku 26 cm, délka 39 cm, celková výška s dřevěným podstavcem 33 cm, značeno na podstavci, číslováno 3/5, stav viz foto, jedná se o oficiální odlitek, pocházející z umělcovy pozůstalosti viz přiložené osvědčení o původu vystavené vnuky autora
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
99 000 Kč
Tisk k 50. narozeninám
Id: 259203
soubor 10 (+ úvodní strana) ručně kolorovaných linorytů/papír, vydaných vlastním nákladem k 50. narozeninám v počtu 20 kusů, rok vzniku 1935, jedná se o pracovní koncept, který byl následně vydán v počtu 20ti kusů, k tomuto souboru jsou přiloženy tři pracovní studie akvarelem či tužkou a vlastnoruční seznam jednotlivých listů, na zadní straně potvrzení pravosti z roku 1997 od Dr. Fr. Dvořáka
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
99 000 Kč
František Drtikol
Políčka
Id: 267502
olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
99 000 Kč
Emil Filla
Kůň přepadený tygrem
Id: 342005
lept/akvatinta/papír, rozměr listu 60,5 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v soupisu Grafického díla E. Filly od Čestmíra Berky viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
99 000 Kč
Josef Mánes
Posezení
Id: 356202
kombinovaná technika/papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
99 000 Kč
Josef Jíra
Pstruzi na Jizeře
Id: 376101
olej/plátno, rozměr 33 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straní straně, drobné otřeniny na původním rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
99 000 Kč
Vladimír Komárek
Kaktus
Id: 391703
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno dole uprostřed, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
99 000 Kč
Vladimír Kompánek
Fašiangy
Id: 473801
olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a monogramem ve spodní části, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
99 000 Kč