Čas na serveru 11:27:44

Aukční rekordy

Josef Loukota - Dívčí akt

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 358805

olej/plátno, rozměr 71,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

92 000

Josef Velčovský - Osamělý beduín v krajině svých snů

Josef Velčovský
Osamělý beduín v krajině svých snů

Id: 366701

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

92 000

Jan  Zrzavý - Lodi na Ile de Sein

Lodi na Ile de Sein

Id: 397304

kombinovaná technika pastel/tužka/papír, viditelný rozměr 11 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
10 500

92 000

József (Josif Josifovič) Boksay - Chaloupky u potůčku

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Alexander Archipenko - Kráčející voják

Alexander Archipenko
Kráčející voják

Id: 14407

bronzová plastika, výška 51 cm, výška podstavce 2 cm, značeno na zadní straně Archipenko 1917, na přední straně štítek s názvem, jedná se pravděpodobně o pozdější, avšak mimořádně kvalitní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Antonín Hudeček - Štrbské pleso

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Vilém (Willi) Nowak - Koupání

Vilém (Willi) Nowak
Koupání

Id: 242607

olej/plátno, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Ruce ve vlasech

Ruce ve vlasech

Id: 258502

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

91 000

Zdeněk Burian - Nepříjemné setkání

Zdeněk Burian
Nepříjemné setkání

Id: 261301

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 277901

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, číslováno 4/450, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 279102

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 17 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Jan  Zrzavý - Máří Magdaléna

Máří Magdaléna

Id: 292008

malba/deska, rozměr malby 13 x7,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Salvador  Dalí_ - Adam

Salvador Dalí_
Adam

Id: 293901

reliéf, rozměr plakety viditelný 28,5 x 22 cm, materiál dle popisu na zadní straně, značeno a číslováno ve spodní části viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 301301

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Jan  Zrzavý - Bretaňský přístav

Bretaňský přístav

Id: 331402

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list lehce zvlněn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek Mgr. Ing. Ivo Bindera

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

91 000

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 357303

bronzová plastika, celková výška cca 10,5 cm, značeno ve spodní části, katalogové číslo 8145

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Gustav  Porš - Vlčí máky

Gustav Porš
Vlčí máky

Id: 360002

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, mírně poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Vlastimil  Košvanec - Dívka na Petříně

Vlastimil Košvanec
Dívka na Petříně

Id: 376501

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Ota Janeček - Buňky

Buňky

Id: 378101

olej/lepenka, rozměr malby 31 x 43 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Vlastimil Zábranský - Náhrdelník

Vlastimil Zábranský
Náhrdelník

Id: 392601

olej/karton, rozměr 46 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Josef Velčovský - Lodě v podvečerním odlivu

Josef Velčovský
Lodě v podvečerním odlivu

Id: 393902

akryl/karton, rozměr 15 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

91 000

Robert Jiran - Dívka s balonem

Robert Jiran
Dívka s balonem

Id: 329203

Detail

Vyvolávací cena:

90 100

Gustav Sýkora - Rozverná společnost

Gustav Sýkora
Rozverná společnost

Id: 13106

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 001

Thomas de Keyser - Šlechtický dvojportrét

Thomas de Keyser
Šlechtický dvojportrét

Id: 394022

olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, původní plátno v minulosti restaurováno podlepením novým plátnem, přiložena laboratorní zpráva a dále znalecký posudek Zory Grohmanové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

90 001

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 246702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vlastimil  Beneš - Hokejový hřiště

Vlastimil Beneš
Hokejový hřiště

Id: 261703

olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

90 000

Gustav  Porš - Zimní cesta

Gustav Porš
Zimní cesta

Id: 263201

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Josef Bárta - U rybníka

Josef Bárta
U rybníka

Id: 289902

olej/plátno, rozměr 48 x 70 m, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Alfons Mucha - Busta dívky

Alfons Mucha
Busta dívky

Id: 296105

patinovaný bronz, celková výška cca 38 cm, značeno na podstavci, stáří nelze určit, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 301801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

František  Tichý - Krajina

František Tichý
Krajina

Id: 307106

olej/plátno, rozměr 27 x 28 cm, značeno s datací 27 vpravo dole, ve spodní části věnování k Vánocům, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Vladimír Komárek - Bílá holubice a tři hrušky

Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky

Id: 318401

olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Jan  Zrzavý - San Marco

San Marco

Id: 327502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

90 000

Josef Velčovský - Modré slunce

Josef Velčovský
Modré slunce

Id: 358507

malba (akryl?)/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu, drobné otřeniny v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

90 000

Josef Ullmann - Rozkvetlé pole

Josef Ullmann
Rozkvetlé pole

Id: 361602

olej/lepenka, rozměr 40 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

90 000