Čas na serveru 04:15:11

Aukční rekordy

Ota Janeček - Návrh mozaiky

Návrh mozaiky

Id: 1939

olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

106 000

Julius Mařák - Lesní motiv

Julius Mařák
Lesní motiv

Id: 102511

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 15,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Julia Mařáka, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

106 000

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 393001

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 63,5 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti, na několika místech drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

106 000

Karel Laštovka - Proměny I.

Karel Laštovka
Proměny I.

Id: 226610

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

105 500

Jan  Zrzavý - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

Id: 258303

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:

105 002

Ota Janeček - Bronzový ptáček

Bronzový ptáček

Id: 297202

bronzová plastika ptáčka, rozměr cca 7 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Detail

Vyvolávací cena:

105 001

Jan  Zrzavý - Island

Island

Id: 351102

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 24 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

105 001

Alois Kalvoda - Břízový háj

Alois Kalvoda
Břízový háj

Id: 1327

olej/karton, rozměr 90 x 68 cm, signováno vlevo dole, zcela původní stav, zaskleno, lehce zaprášeno pod sklem, lehce oťukaný původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

105 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Josef Jíra - Věštění

Josef Jíra
Věštění

Id: 214004

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

105 000

Emil Filla - Kubistický akt

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 221406

bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 72 cm, výška kamenného podstavce 3 cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, značka litce na podstavci F. Barták Praha XI., kamenné podstavec lehce poškozen, na povrchu sochy oděrky a otřetiny

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

105 000

Oldřich Koníček - Z Itálie

Oldřich Koníček
Z Itálie

Id: 235202

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Andy Warhol - Mickey

Andy Warhol
Mickey

Id: 238001

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 22/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Jan  Bauch - Kytice

Jan Bauch
Kytice

Id: 240801

olej/plátno, rozměr 86 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Jaroslav Paur - Varšava

Jaroslav Paur
Varšava

Id: 244622

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s popisem a datací, oděrky na původním rámování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Josef Hlinomaz - Dívka na moři

Josef Hlinomaz
Dívka na moři

Id: 248201

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

105 000

Richard Fremund - Písek

Richard Fremund
Písek

Id: 254201

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lokálně poškozená malba, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Adolf Chwala - Lucernské jezero

Adolf Chwala
Lucernské jezero

Id: 271601

olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 26 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, majitelem konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Olbram Zoubek - Malý Kentaur

Malý Kentaur

Id: 272201

bronzová plastika, výška 45,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1970, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2015, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Zdeněk Burian - Kletba zlata

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 273913

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní tvary

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary

Id: 287101

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

105 000

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 288505

olej/karton, rozměr 102 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 301601

mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Josef Jíra - Podzimní ke Krkonošům

Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům

Id: 311302

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Marie Čermínová - Toyen - Dívka v oblacích

Marie Čermínová - Toyen
Dívka v oblacích

Id: 326301

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Robert Jiran - Dívka v kruhu

Robert Jiran
Dívka v kruhu

Id: 327601

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, dále na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Zdeněk Burian - Setkání

Zdeněk Burian
Setkání

Id: 340502

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26,3 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci ke knize R.du Baty - 15 000 mil opuštěnými moři, která je přiložena

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Pablo Picasso - Hlava dívky

Pablo Picasso
Hlava dívky

Id: 352703

litografie/papír, rozměr ve výřezu 82 x 67,5 cm, značeno v tisku a číslováno tužkou ve spodní části, datováno vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Kristian Kodet - Oči

Kristian Kodet
Oči

Id: 375901

olej/plátno, rozměr 102 x 76 cm, značeno a datováno uprostřed dole, nerámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 377002

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Kája Saudek - Cadillac

Kája Saudek
Cadillac

Id: 380102

kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr viditelný 26,5 x 34,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Artuš Scheiner - Orientální pohádkový motiv

Artuš Scheiner
Orientální pohádkový motiv

Id: 390008

akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Iva Hüttnerová - Zimní podvečer

Iva Hüttnerová
Zimní podvečer

Id: 405601

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Iva Hüttnerová - Kořenářka

Iva Hüttnerová
Kořenářka

Id: 439701

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

František Hodonský - Povodeň

František Hodonský
Povodeň

Id: 449701

olej/plátno, rozměr 105 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v autorově monografii Hodonský, vyd. Galerie Dolmen v roce 2010 na str. 146 - 147

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Libor Wagner - Akt

Libor Wagner
Akt

Id: 455501

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Marko Čermák - Rychlé Šípy - kresba

Marko Čermák
Rychlé Šípy - kresba

Id: 468501

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně značeno autorským razítkem a podpisem, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem a fotografie autora s dílem

Detail

Vyvolávací cena:

105 000

Kristian Kodet - Anděl

Kristian Kodet
Anděl

Id: 471702

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

František Hodonský - Vodní hrady

František Hodonský
Vodní hrady

Id: 477804

olej/plátno, rozměr 125 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 151, získáno z ateliéru autora

Detail

Vyvolávací cena:
16 500

105 000

Jaroslav Panuška - Na Floriánku v Lipnici

Jaroslav Panuška
Na Floriánku v Lipnici

Id: 490701

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko Choděrovy galerie. Zobrazen dům, kde Jaroslav Hašek napsal podstatnou část románu Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Panuška Haška do Lipnice přivedl), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

105 000