Čas na serveru 03:19:42

Aukční rekordy

Václav Špála - Pradlena

Pradlena

Id: 383102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 388003

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 392107

patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, velká varianta

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

100 000

Jindřich Štyrský - Andělé

Jindřich Štyrský
Andělé

Id: 394403

tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Jan Saudek - Portrét Sáry

Portrét Sáry

Id: 438302

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

Detail

Vyvolávací cena:
11 500

100 000

Jiří Židlický - V lese

Jiří Židlický
V lese

Id: 443502

olej/překližka, rozměr 120 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
14 500

100 000

Otakar Číla - Bažanti

Otakar Číla
Bažanti

Id: 451304

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

František Ringo Čech - Spravedlnost

František Ringo Čech
Spravedlnost

Id: 462503

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Bohumil Vrzal - Předměstí

Bohumil Vrzal
Předměstí

Id: 471102

kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

František Hodonský - Vakuum

František Hodonský
Vakuum

Id: 477803

olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

100 000

Vladimír Komárek - Tři talíře a hrozny

Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny

Id: 501202

olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

Josef  Vohrabal - Přebrané jahody

Josef Vohrabal
Přebrané jahody

Id: 324903

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

99 999

Ota Janeček - Dva ptáčci

Dva ptáčci

Id: 293502

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

99 001

Břetislav Benda - Motocyklista

Břetislav Benda
Motocyklista

Id: 239102

bronzová plastika, výška odlitku 26 cm, délka 39 cm, celková výška s dřevěným podstavcem 33 cm, značeno na podstavci, číslováno 3/5, stav viz foto, jedná se o oficiální odlitek, pocházející z umělcovy pozůstalosti viz přiložené osvědčení o původu vystavené vnuky autora

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

99 000

Václav Špála - Tisk k 50. narozeninám

Tisk k 50. narozeninám

Id: 259203

soubor 10 (+ úvodní strana) ručně kolorovaných linorytů/papír, vydaných vlastním nákladem k 50. narozeninám v počtu 20 kusů, rok vzniku 1935, jedná se o pracovní koncept, který byl následně vydán v počtu 20ti kusů, k tomuto souboru jsou přiloženy tři pracovní studie akvarelem či tužkou a vlastnoruční seznam jednotlivých listů, na zadní straně potvrzení pravosti z roku 1997 od Dr. Fr. Dvořáka

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

99 000

František Drtikol - Políčka

František Drtikol
Políčka

Id: 267502

olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Emil Filla - Kůň přepadený tygrem

Emil Filla
Kůň přepadený tygrem

Id: 342005

lept/akvatinta/papír, rozměr listu 60,5 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v soupisu Grafického díla E. Filly od Čestmíra Berky viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Josef Mánes - Posezení

Josef Mánes
Posezení

Id: 356202

kombinovaná technika/papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Josef Jíra - Pstruzi na Jizeře

Josef Jíra
Pstruzi na Jizeře

Id: 376101

olej/plátno, rozměr 33 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straní straně, drobné otřeniny na původním rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

99 000

Vladimír Komárek - Kaktus

Vladimír Komárek
Kaktus

Id: 391703

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno dole uprostřed, autorsky olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

99 000

Vladimír Kompánek - Fašiangy

Vladimír Kompánek
Fašiangy

Id: 473801

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a monogramem ve spodní části, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

99 000

Josef Liesler - Když Hieronymus medituje

Josef Liesler
Když Hieronymus medituje

Id: 114601

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

98 040

Vladimír Komárek - Židle a ptáci

Vladimír Komárek
Židle a ptáci

Id: 86201

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

98 000

Josef Rataj - Homer

Josef Rataj
Homer

Id: 489101

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

98 000

Zdeněk Burian - Setkání bojovníků

Zdeněk Burian
Setkání bojovníků

Id: 12105

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

97 000

František Kaván - Před alejí

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

97 000

Olbram Zoubek - Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka)

Archanděl Michael (pro vnuka Bohuslava Reynka)

Id: 224202

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 35 cm, značeno, rok vzniku 1973, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu autorova díla uvedeno pod č. 322

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

97 000

Antonie Brandeisová - Náměstí v Benátkách

Antonie Brandeisová
Náměstí v Benátkách

Id: 259501

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 13,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, dřevěná deska podélně prasklá, oděrky na rámu,

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

97 000

František Kupka - Akt studie z Fete de Neuilly

František Kupka
Akt studie z Fete de Neuilly

Id: 303501

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:

97 000

Boris Jirků - CANCT

Boris Jirků
CANCT

Id: 367703

malba/sololit, rozměr vč. autorského rámování 156,5 x 143,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, autorsky rámováno, ojediněle se vyskytující velký formát

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

97 000

Čeněk Pražák - Rytmus

Čeněk Pražák
Rytmus

Id: 379801

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše drobně poškozena, oděrky na autorském olištování

Detail

Vyvolávací cena:

97 000

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 437402

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 40 x 11 cm, značeno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

97 000

Olbram Zoubek - Múzička Thália

Múzička Thália

Id: 468801

olověný reliéf/zlato, rozměr 18,8 x 19 cm, značeno na zadní straně, přiloženo Potvrzení pravosti uměleckého díla vystavené Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1978

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

97 000

Josef Rataj - Bart

Josef Rataj
Bart

Id: 478101

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

97 000

Iva Hüttnerová - Osamělý ostrov

Iva Hüttnerová
Osamělý ostrov

Id: 391404

olej/plátno, rozměr 24 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části

Detail

Vyvolávací cena:

96 999

Zdeněk Burian - Malý rybář

Zdeněk Burian
Malý rybář

Id: 6702

olej/překližka, rozměr 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

96 000

Jaroslav Šetelík - Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pražský hrad

Id: 41801

olej/plátno, rozmněr 65 x 75, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

96 000

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 216608

patinovaný bronz, celková výška odlitku cca 44 cm, značeno a datováno ve spodní části 34, výška mramorového podstavce cca 2 cm, na povrchu lokální otřeniny vzniklé časem, jedná se pravděpodobě o starší odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

96 000

Otakar Nejedlý - Sběrači v pralese

Otakar Nejedlý
Sběrači v pralese

Id: 260207

olej/dřevo, rozměr 23 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

96 000

Josef Navrátil - Plachetnice na alpském jezeře

Josef Navrátil
Plachetnice na alpském jezeře

Id: 278604

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem malba lehce znečištěna, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

96 000