Čas na serveru 23:02:13

Aukční rekordy

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci VII.

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.

Id: 223301

malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:

85 700

Zdeněk Hajný - Krajina vhledu

Zdeněk Hajný
Krajina vhledu

Id: 1812

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

85 000

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

Kája Saudek - Hamiro

Kája Saudek
Hamiro

Id: 14510

kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Karel Chaba  - Znamení lásky

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Antonín Raimund Wolf - Starý mlýn

Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn

Id: 58701

olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

85 000

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

František Jiroudek - Výlov rybníka

František Jiroudek
Výlov rybníka

Id: 216903

olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Xaver  Böhm - Periferie z cyklu Lásky z ulice

František Xaver Böhm
Periferie z cyklu Lásky z ulice

Id: 244625

olej/plátno, rozměr 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, značně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, uvedeno ve výstavním katalogu v "Revue du Vrai et du Beau", autorova zcela mimořádná práce

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

85 000

Vladimír Komárek - Anděl s dvěma poháry

Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry

Id: 250707

olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Emler - Plzeň

František Emler
Plzeň

Id: 259705

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto, po

Detail

Vyvolávací cena:
3 200

85 000

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 282003

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Ota Janeček - Velká láska

Velká láska

Id: 282804

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Kristian Kodet - Vzpomínka

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 288503

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 293501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Gustav  Porš - Podzimní řeka

Gustav Porš
Podzimní řeka

Id: 310002

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Karel Langer - Rozkvetlý den

Karel Langer
Rozkvetlý den

Id: 311805

olej/karton, rozměr 63 x 72 cm, značeno vlevo dole, malba drobně poškozena, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 322102

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 345902

olej/plátno, rozměr 70,5 x 50,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rám

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 346802

bronzová plastika, rozměr včetně bronzového podstavce cca 5 x 6 cm , značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 95/16

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

František Kaván - Rozkvetlé louky pod Troskami

František Kaván
Rozkvetlé louky pod Troskami

Id: 352002

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno v obou spodních rozích, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

85 000

Vladimír Komárek - Bílí ptáci

Vladimír Komárek
Bílí ptáci

Id: 388808

olej/plátno, rozměr 60 x 71 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

85 000

Zdeněk Hajný - Úsvit I.

Zdeněk Hajný
Úsvit I.

Id: 227002

olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137

Detail

Vyvolávací cena:

84 234

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 100

Olbram Zoubek - Thamar

Thamar

Id: 403901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,7 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, přiložen certifikát pravosti vydaný Nadačním fondem Kmentová Zoubek, č. 238/2022

Detail

Vyvolávací cena:

84 009

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 241803

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Otto Eduard Pippel - Ve varieté

Otto Eduard Pippel
Ve varieté

Id: 248704

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:
1 800

84 000

Čeněk Pražák - Vertikála hlubiny

Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny

Id: 253604

strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Karel Langer - Dívky u vody

Karel Langer
Dívky u vody

Id: 270214

olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Jindra Husáriková - V cirku

Jindra Husáriková
V cirku

Id: 372901

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Jaroslav Čermák - Černohorka s děckem

Jaroslav Čermák
Černohorka s děckem

Id: 381404

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové

Detail

Vyvolávací cena:

84 000

Vladimír Komárek - Šedé hrozno

Vladimír Komárek
Šedé hrozno

Id: 215801

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Detail

Vyvolávací cena:
3 800

83 500

Alfons Mucha - O králích a vílách

Alfons Mucha
O králích a vílách

Id: 209101

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

83 007

Olbram Zoubek - Klóthó

Klóthó

Id: 210503

patinovaný bronz, celková výška 51 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží

Id: 230910

olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

83 000

Jiří Načeradský - Jaro

Jiří Načeradský
Jaro

Id: 236802

olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

83 000

Gustav  Porš - Rozkvetlý vrch

Gustav Porš
Rozkvetlý vrch

Id: 252102

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015

Detail

Vyvolávací cena:
4 800

83 000

Ferdiš Duša - Horská krajina s viaduktem

Ferdiš Duša
Horská krajina s viaduktem

Id: 296201

olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Ota Janeček - Mladý ptáček

Mladý ptáček

Id: 323908

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 32 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
2 800

83 000