Čas na serveru 14:19:23

Aukční rekordy

Roman Franta - Němka

Roman Franta
Němka

Id: 27604

Detail

Vyvolávací cena:

31 000

František Líbal - Lesní interier

František Líbal
Lesní interier

Id: 72511

olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

31 000

Augustin Mervart - Samota

Augustin Mervart
Samota

Id: 399

olej/karton, rozměr malby 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

30 100

Jaroslav Hněvkovský - Bengálská dívka

Jaroslav Hněvkovský
Bengálská dívka

Id: 341

olej/karton, ovál 47 x 40 cm, nesignováno, na zadní straně špatně čitelný autorův popis včetně podpisu, na rámu otluky, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Josef  Istler - Dáma

Josef Istler
Dáma

Id: 1384

strukturální malba/sololit, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, signováno vpravo nahoře, 70. léta 20. století, původem z rodiny autora, obraz i rám ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Adolf Born - J. A. Komenský

J. A. Komenský

Id: 1847

Detail

Vyvolávací cena:

30 000

Jiří Trnka - Lesní víla

Jiří Trnka
Lesní víla

Id: 6014

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

29 500

Josef Jíra - I. návrh Křížové cesty

Josef Jíra
I. návrh Křížové cesty

Id: 892

suchá jehla, rozměr jednotlivého výřezu 12 x 8 cm, celý rozměr pasparty bez rámu 42 x 84 cm, nesignováno, popis a signace na zadní straně, paspartováno, zaskleno, původní stav, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

29 000

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 1030

kolorovaný linoryt, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vpravo dole V Špála, datováno 1934, lehce zvlněný papír, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
10 400

29 000

Karel Hodr - Pohled na Čertovku

Karel Hodr
Pohled na Čertovku

Id: 1817

olej/karton, rozměr 31,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 2146

bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Ota Bubeníček - Statek pod kopcem

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

Detail

Vyvolávací cena:

29 000

Justus Perthes - Europa 16tého století

Justus Perthes
Europa 16tého století

Id: 308823

Detail

Vyvolávací cena:

2 800