Čas na serveru 09:40:21

Boris Jirků - La Joya, V hotelu La Fabrica de Juan

Boris Jirků
La Joya, V hotelu La Fabrica de Juan

Id: 411901

kombinovaná technika/sololit, rozměr 54,5 x 50,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Snící dívka

Marie Čermínová - Toyen
Snící dívka

Id: 394904

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 11,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kotík - Krasojezdkyně

Jan Kotík
Krasojezdkyně

Id: 407204

kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr 37 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Václav Březina - Letní krajina s potůčkem

Václav Březina
Letní krajina s potůčkem

Id: 407901

olej/plátno, rozměr 75 x 101 cm, značeno vpravo dole, rámováno, odborně restaurováno v roce 2018, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

38 000

Detail

Oldřich Kulhánek - 1000 Pounds

Oldřich Kulhánek
1000 Pounds

Id: 404401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 58,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 200

Detail

Ota Janeček - Autoportrét

Autoportrét

Id: 408401

olej/sololit, rozměr 31 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 303

Vyvolávací cena:
7 500

20 000

Detail

Zdeněk Červinka - Pierot

Zdeněk Červinka
Pierot

Id: 405201

olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Salvador Dalí - Tři grácie

Salvador Dalí
Tři grácie

Id: 407605

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 16,5 x 22 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Lolek - Podzim

Stanislav Lolek
Podzim

Id: 413302

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Zrzavý - Básník a múza

Básník a múza

Id: 407003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail