Čas na serveru 15:59:35

Jaroslav Grus - Strom

Jaroslav Grus
Strom

Id: 286902

olej/plátno, rozměr 97 x 78 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně výstavní razítko Mánesa, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Rublič  - Rybářský přístav

Rublič
Rybářský přístav

Id: 286601

olej/překližka, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 288505

olej/karton, rozměr 102 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Fiala - Pasáček

Josef Fiala
Pasáček

Id: 286602

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0