Čas na serveru 14:46:08

Jan Rapin - Trio

Jan Rapin
Trio

Id: 301003

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské

Id: 298501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Šimon Brejcha - Rozplétání myšlenek

Šimon Brejcha
Rozplétání myšlenek

Id: 300201

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na původním olištování, pravost potvrzena autorem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Rožánek - Hlava

Václav Rožánek
Hlava

Id: 299503

malba/plátno, rozměr 55 x 50 cm, značeno vlevo nahoře s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Dívka v sukni

Dívka v sukni

Id: 299405

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Olbram Zoubek - Anděl ze zvěstování

Anděl ze zvěstování

Id: 300304

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Bohumil Stanislav Urban - Noční koupel

Bohumil Stanislav Urban
Noční koupel

Id: 300402

olej/plátno, rozměr 33 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jaroslav Paur - Město

Jaroslav Paur
Město

Id: 298906

olej/plátno, rozměr 40 x 57 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, lehce zvlněné plátno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 299001

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 301301

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Antonín Procházka - Dvě ženy s dítětem

Antonín Procházka
Dvě ženy s dítětem

Id: 299702

olejová tempera/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Petry Hoftichové

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 301801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vojtěch Preissig - Korytná

Vojtěch Preissig
Korytná

Id: 298702

mezzotinta/papír, rozměr tisku 29 x 49 cm, značeno vlevo dole včetně datace a popisu, list vpravo nahoře poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jakub Špaňhel - Baletky (Degas)

Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)

Id: 300301

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list

Vyvolávací cena:
11 000

71 000

Detail

Zdeněk Burian - Audience

Zdeněk Burian
Audience

Id: 298601

kresba tuží/lavírovaná bělobou/papír, rozměr 19 x 33 cm, jedná se o dvě kresby ke knize Robinson Crusoe - Čertík a Audience, obě značené monogramem vlevo dole, popis s číslováním ve spodní části lehce poškozen pravý spodní roh, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

40 333

Detail

Účastníci: 22