Čas na serveru 00:33:24

Iva Hüttnerová - Poutník

Iva Hüttnerová
Poutník

Id: 505303

olej/sololit, rozměr 25,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Karel Sládek - Česká krajina

Karel Sládek
Česká krajina

Id: 492701

olej/plátno, rozměr 82 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Iva Hüttnerová - Jan Werich

Iva Hüttnerová
Jan Werich

Id: 504801

litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 499

Detail

Jiří Načeradský - Postavy

Jiří Načeradský
Postavy

Id: 491317

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Lev Šimák - Na lehátku

Lev Šimák
Na lehátku

Id: 502001

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Orchidej

Orchidej

Id: 499401

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 32,3 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Jambor - Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Josef Jambor
Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Id: 498701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ota Janeček - Orchidej

Orchidej

Id: 499402

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Tenisový kurt

Tomáš Bím
Tenisový kurt

Id: 497506

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 43 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jiří Mocek - Po koupeli

Jiří Mocek
Po koupeli

Id: 503802

olej/plátno, rozměr 19 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail