Čas na serveru 02:48:27

Antonín Mánes - Pasáček

Antonín Mánes
Pasáček

Id: 317802

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 38 x 48 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, na zadní straně galerijní razítko, list poškozen přeložením, hnědými skvrnami, lokálně chybějící barvou, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Martin Benka - Podhůří

Martin Benka
Podhůří

Id: 319806

olej/karton, rozměr 18 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, nečitelně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Špála - Květinové zátiší

Květinové zátiší

Id: 318602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

28 000

Detail

František Ringo Čech - Vrbětice

František Ringo Čech
Vrbětice

Id: 318302

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Vladimír Boudník - Bez názvu

Vladimír Boudník
Bez názvu

Id: 318902

strukturální grafika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 40 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jan  Zrzavý - Lodě u mola

Lodě u mola

Id: 321603

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Vyvolávací cena:
6 000

39 000

Detail

Účastníci: 23

Jan Benda - Kubistické zátiší

Jan Benda
Kubistické zátiší

Id: 319311

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Míla Doleželová - Kočovnická rodina

Míla Doleželová
Kočovnická rodina

Id: 317701

olej/plátno, velkoformátový rozměr 175 x 217 cm, neznačeno, na zadní straně číslováno, nerámováno, vzácně se vyskytující formát

Vyvolávací cena:
40 000

88 001

Detail

Alois Kalvoda - Podzimní krajina

Alois Kalvoda
Podzimní krajina

Id: 319705

olej/dřevo, rozměr 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko, malba drobně poškozena, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Vladimír Komárek - Bílá holubice a tři hrušky

Vladimír Komárek
Bílá holubice a tři hrušky

Id: 318401

olej/plátno , rozměr 62,5 x 48,5 cm , značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 318604

kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 320101

olej/karton, rozměr 27 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 200

12 700

Detail

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 318603

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 38 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

98 000

Detail

Příhozy: 55

Karel Langer - Mochomůrky

Karel Langer
Mochomůrky

Id: 319708

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Adolf Liebscher - Bájný motiv

Adolf Liebscher
Bájný motiv

Id: 319701

olej/plátno, rozměr 52,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

Detail