Čas na serveru 03:41:01

Ota Janeček - Portrét

Portrét

Id: 218405

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu, 49 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 216605

olej/karton, rozměr 27 x 36 cm, značeno vpravo dole, značeno a popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 216608

patinovaný bronz, celková výška odlitku cca 44 cm, značeno a datováno ve spodní části 34, výška mramorového podstavce cca 2 cm, na povrchu lokální otřeniny vzniklé časem, jedná se pravděpodobě o starší odlitek

Vyvolávací cena:
8 000

61 000

Detail

František Jiroudek - Výlov rybníka

František Jiroudek
Výlov rybníka

Id: 216903

olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Oldřich Hlavsa - Léto na potůčku

Oldřich Hlavsa
Léto na potůčku

Id: 217601

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Ivan Sedliský - Portrét Ing. K.

Ivan Sedliský
Portrét Ing. K.

Id: 216902

olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno vlevo dole, z cyklu Součastníci, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail

Eduard Veith - Idylle

Eduard Veith
Idylle

Id: 219901

olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, obraz v původním stavu viz foto, na zadní straně datace na štítku

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef  Svoboda - Sklizeň

Josef Svoboda
Sklizeň

Id: 218101

olej/plátno, rozměr 89 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jan Saudek - Pieta

Pieta

Id: 219401

fotografie, rozměr cca 30,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, lokálně pomačkaný papír, nerámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Karl Hayd - U pobřeží

Karl Hayd
U pobřeží

Id: 218501

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz původně malován na dvou kusech plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Antonín Pelc - Zátiší s hrozny a láhví vína

Antonín Pelc
Zátiší s hrozny a láhví vína

Id: 222404

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Václav Brožík - Portrét dívky

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
28 000

70 000

Detail

Adolf Born - Terče

Terče

Id: 220601

společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Ringo Čech - Osvobození Prahy

František Ringo Čech
Osvobození Prahy

Id: 217101

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Bohuslav Schnirch - Jiří z Poděbrad

Bohuslav Schnirch
Jiří z Poděbrad

Id: 213306

bronzová plastika na podstavci, výška bronzové plastiky 41 cm, celková výška 57 cm, popsáno na bronzové plintě, socha je sestavena ze dvou dílů, socha poškozena

Vyvolávací cena:

Detail