Josef Lada
Měšťák na venkově
Id: 607602
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v časopise Kvítko z čertovy zahrádky, roč. 5, č. 15 (1930), přiloženo Potvrzení o pravosti díla vystavené rodinou autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
42 000 Kč
Rafael a Dürer
Id: 609706
lept/papír, rozměr listu 81 x 65 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Z cyklu Patero ročních období
Id: 609302
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
20 450 Kč
Odlet do Hollywoodu
Id: 607701
litografie/papír, rozměr 55 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, Autorský tisk, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Anděl
Id: 609704
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31,5 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Ivan Sedliský
Dívka v bílém klobouku
Id: 610402
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Anděl II
Id: 604814
lept/pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, značeno v tisku v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
Patrik Saudek
Marborka
Id: 611101
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
František Kupka
Bílé rytmy na černém
Id: 609004
dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu 38 x 57 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole pozůstalostním razítkem, zaskleno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Josef Jíra
Saida (Libanon)
Id: 608004
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 50 cm, značeno a pospáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč