Čas na serveru 21:29:01

Josef Lada - Měšťák na venkově

Josef Lada
Měšťák na venkově

Id: 607602

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v časopise Kvítko z čertovy zahrádky, roč. 5, č. 15 (1930), přiloženo Potvrzení o pravosti díla vystavené rodinou autora

Vyvolávací cena:
15 000

42 000

Detail

Jiří Anderle - Rafael a Dürer

Rafael a Dürer

Id: 609706

lept/papír, rozměr listu 81 x 65 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Z cyklu Patero ročních období

Vlastimil Zábranský
Z cyklu Patero ročních období

Id: 609302

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 450

Detail

Adolf Born - Odlet do Hollywoodu

Odlet do Hollywoodu

Id: 607701

litografie/papír, rozměr 55 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, Autorský tisk, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Saudek - Anděl

Anděl

Id: 609704

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31,5 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Ivan Sedliský - Dívka v bílém klobouku

Ivan Sedliský
Dívka v bílém klobouku

Id: 610402

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl II

Anděl II

Id: 604814

lept/pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, značeno v tisku v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Patrik Saudek - Marborka

Patrik Saudek
Marborka

Id: 611101

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černém

František Kupka
Bílé rytmy na černém

Id: 609004

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu 38 x 57 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole pozůstalostním razítkem, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Jíra - Saida (Libanon)

Josef Jíra
Saida (Libanon)

Id: 608004

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 50 cm, značeno a pospáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail