Čas na serveru 07:25:32

Josef  Šíma - Kruhová kompozice

Josef Šíma
Kruhová kompozice

Id: 382805

lept/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Ex Libris Karel Tutsch

Albín Brunovský
Ex Libris Karel Tutsch

Id: 377801

lept/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Salvador Dalí - Tři Grácie

Salvador Dalí
Tři Grácie

Id: 382802

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vladimír Komárek - Bílí ptáci

Vladimír Komárek
Bílí ptáci

Id: 377407

olej/plátno, rozměr 60 x 71 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

14 833

Detail

Igor Kitzberger - Herecká společnost

Igor Kitzberger
Herecká společnost

Id: 379201

konvolut dvou kusů: bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměr včetně podstavce cca 29,5 cm, značeno na plastice a litografie stejného motivu, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Hodr - Mořské pobřeží

Karel Hodr
Mořské pobřeží

Id: 383803

olej/plátno, rozměr 105 x 147 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka spící pod hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 378702

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jan Vyleťal - Pocta Stephenu Hawkingovi

Jan Vyleťal
Pocta Stephenu Hawkingovi

Id: 380601

malba/plátno, rozměr 120 x 80 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Exner - Bez názvu

Ivan Exner
Bez názvu

Id: 381101

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Vzrušující lov

Vzrušující lov

Id: 380502

litografie/papír, rozměr listu 65,5 x 51 cm, značeno a popsáno ve spodní části, chráněno plexi, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail