Čas na serveru 11:33:48

František Hofman - Portrét dívky

František Hofman
Portrét dívky

Id: 191001

malba/plátno/karton, rozměr 41,5 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kamil Lhoták - Stroj pouště v krajině

Kamil Lhoták
Stroj pouště v krajině

Id: 193629

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, strana 334, pol. G 413

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Josef Jiří Kamenický - Interiér chrámu

Josef Jiří Kamenický
Interiér chrámu

Id: 191003

olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s humrem

Zátiší s humrem

Id: 193807

olej/sololit, rozměr 50 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ernst Huber - Zima pod horami

Ernst Huber
Zima pod horami

Id: 190901

olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Kolář - Pohlednice (koláž)

Jiří Kolář
Pohlednice (koláž)

Id: 193804

koláž, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, velmi vzácně se vyskytující osobní korespondence viz zadní strana, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Načeradský - Běžec

Jiří Načeradský
Běžec

Id: 193622

kombinovaná technika/lepenka, rozměr listu 41,5 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 507

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Pomněnky

Josef Václav Směšný - Barnet
Pomněnky

Id: 191603

olej/dřevo, rozměr 33 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Jan Go Raitr - Tajemný les

Jan Go Raitr
Tajemný les

Id: 192406

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 2001, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Procházka - Ležící figura

Jiří Procházka
Ležící figura

Id: 191803

olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, oděrky na autorském rámu, oděrky v malbě, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Dvořák - Pohled na Trosky

Bohuslav Dvořák
Pohled na Trosky

Id: 191901

olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Olbram Zoubek - Hlava ženy, která povstává

Hlava ženy, která povstává

Id: 192001

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,3 x 34,3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1984, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, přiložena osobní korespondence majitelky s autorem díla

Vyvolávací cena:
6 000

36 000

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti I.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti I.

Id: 191202

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jiří Anderle - Pocta Medě Mládkové

Pocta Medě Mládkové

Id: 193910

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 100 x 70 cm, signováno a popsáno ve spodní části, sklo poškozeno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Zvonky (Znamení)

Josef Jíra
Zvonky (Znamení)

Id: 191804

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací 85, popsáno na zadní straně, poškozené původní rámování

Vyvolávací cena:

29 000

Detail