Čas na serveru 09:55:20

František Drtikol - Políčka

František Drtikol
Políčka

Id: 267502

olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan  Zrzavý - Pumpa

Pumpa

Id: 264802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
14 000

200 000

Detail

Josef Procházka - Podzim

Josef Procházka
Podzim

Id: 263903

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Rapin - Dvě sestry

Jan Rapin
Dvě sestry

Id: 267801

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Václav Špála - Píseň venkova

Píseň venkova

Id: 269402

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, ve spodní části osobní vzkaz autora, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

4 600

Detail

Jiří Procházka - Krajina

Jiří Procházka
Krajina

Id: 267401

olej/plátno, rozměr 82 x 56 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním rámování, na zadní straně původní štítek, popis, stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Ota Bubeníček - Hrad na skále

Ota Bubeníček
Hrad na skále

Id: 267402

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 268403

barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Jan Jakub Hartmann - Krajina s hradem a pocestnými

Jan Jakub Hartmann
Krajina s hradem a pocestnými

Id: 268701

olej/plech, rozměr 23 x 32 cm, neznačeno, drobné oděrky na rámu, stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení autenticity PhDr. Hany Seifertové

Vyvolávací cena:
25 000

40 000

Detail

Jaroslav Paur - Bílé město

Jaroslav Paur
Bílé město

Id: 264101

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno a datováno 64 vpravo dole, lehce poškozené autorské rámování, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Alfons Mucha - Jaro

Alfons Mucha
Jaro

Id: 267706

patinovaná sádra na dřevěném zdobeném podstavci, celková výška s podstavcem cca 62 cm, značeno ve spodní části sochy

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

R. Tomič - Na Jadranu

R. Tomič
Na Jadranu

Id: 263904

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail

František  Tichý - Loďky na vodě

František Tichý
Loďky na vodě

Id: 265013

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 20 x 32 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Františkem Dvořákem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
4 800

13 500

Detail

Karel Langer - Rozkvetlé břehy

Karel Langer
Rozkvetlé břehy

Id: 268604

olej/karton, rozměr 36 x 56 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky na dekorativní adjustaci, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Kamil Lhoták - Míč a červený objekt

Kamil Lhoták
Míč a červený objekt

Id: 264404

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti díla Ing. Liborem Štefkem, MBA

Vyvolávací cena:

25 000

Detail