Čas na serveru 13:39:09

Jiří Trnka - Jarní větvičky

Jiří Trnka
Jarní větvičky

Id: 240403

olej/karton, rozměr 47 x 23 cm, značeno na zadní straně včetně přidané a značené litografie, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 001

Detail

Příhozy: 48

Constantinus Fidelio Coene (připsáno) - Ve světnici

Constantinus Fidelio Coene (připsáno)
Ve světnici

Id: 237314

olej/dřevo, rozměr 26 x 34 cm, značeno nečitelně vpravo dole, na zadní straně na rámu přípis, odbraz v minulosti neodborně restaurován, dřevo popraskáno,po

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Oldřich Kulhánek - Soulad

Oldřich Kulhánek
Soulad

Id: 240410

litografie/papír, rozměr listu 69 x 49 cm, značeno, číslováno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jaroslav Vožniak - Abstraktní kompozice

Jaroslav Vožniak
Abstraktní kompozice

Id: 236803

malba/deska, rozměr 114 x 146 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

  Neznačeno - Kubistická figura

Neznačeno
Kubistická figura

Id: 237403

olej/lepenka, rozměr cca 45 x 22 cm, na zadní straně přípis sochaře Jašky z jehož sbírky dílo pochází, lehce poškozený rám, poškozená malba viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Milan Klimeš - Společnost

Milan Klimeš
Společnost

Id: 237008

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, neznačeno, původem z autorovy pozůstalosti, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Josef Konečný - Děvčata v rozkvetlém sadu

Josef Konečný
Děvčata v rozkvetlém sadu

Id: 237309

olej/karton, rozměr 65 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 237405

kolorovaný linoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Laštovka - Hamlet

Karel Laštovka
Hamlet

Id: 226602

olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

15 000

Detail

Josef Sudek - Vltava

Josef Sudek
Vltava

Id: 240406

fotografie, rozměr 11,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, fotografie lokálně pomačkána, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 505

Detail

  Autor neurčen - Lekníny na hladině

Lekníny na hladině

Id: 240803

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole E. Henry, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - V dole

V dole

Id: 233809

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
1 800

3 300

Detail

Blanka Voldřichová - Dívka

Blanka Voldřichová
Dívka

Id: 239103

bronzová socha, výška bronzového odlitku 64 cm, výška podstavce 6 cm, neznačeno, autorův odlitek číslován 2/6, stav viz foto

Vyvolávací cena:
12 000

34 000

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 240306

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, pospáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

8 200

Detail

Josef Strnad - Pod chodským nebem

Josef Strnad
Pod chodským nebem

Id: 243603

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, štítky na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail