Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 15
Id: 599104
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, číslováno 4/30 a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, edice Les Heures Claires
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
U moře
Id: 593116
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 12 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, datum a věnování na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Tři hlavy
Id: 569716
litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
Arsenij Petrovič Sosnovskij
Mořské pobřeží
Id: 606001
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Emil Filla
Boje a zápasy
Id: 598004
lept/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, volně loženo, zkušební tisk
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Alexander Mutafov
Mořské vlny
Id: 593904
olej/plátno, rozměr 21 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Karel Černý
Milenci
Id: 600705
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Emil Filla
Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem
Id: 603802
lept/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 400 Kč
Václav Kozák
Čertovka
Id: 601604
olej/karton, rozměr 66 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč
Pohledy milenců
Id: 571410
ofset/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč