Čas na serveru 19:36:59

Salvador Dalí - Božská komedie - Zpěv 15

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 15

Id: 599104

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, číslováno 4/30 a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, edice Les Heures Claires

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Alexej Vasiljevič Hanzen - U moře

Alexej Vasiljevič Hanzen
U moře

Id: 593116

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 12 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, datum a věnování na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Zrzavý - Tři hlavy

Tři hlavy

Id: 569716

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Arsenij Petrovič Sosnovskij - Mořské pobřeží

Arsenij Petrovič Sosnovskij
Mořské pobřeží

Id: 606001

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Boje a zápasy

Emil Filla
Boje a zápasy

Id: 598004

lept/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, volně loženo, zkušební tisk

Vyvolávací cena:

Detail

Alexander Mutafov - Mořské vlny

Alexander Mutafov
Mořské vlny

Id: 593904

olej/plátno, rozměr 21 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 600705

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem

Emil Filla
Zátiší s klarinetem, mandolínou a podnosem

Id: 603802

lept/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav  Kozák - Čertovka

Václav Kozák
Čertovka

Id: 601604

olej/karton, rozměr 66 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Pohledy milenců

Pohledy milenců

Id: 571410

ofset/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail