Hugo Charlemont
Zelné pole
Id: 516611
olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně výstavní štítek, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Marie Fischerová – Kvěchová
Předpověď počasí
Id: 513702
kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 37 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Josef Lada
Domorodci
Id: 515901
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 508 Kč
Jan Štursa
Raněný
Id: 505501
bronzová plastika, celková výška 49 cm, značeno na plintu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
11 000 Kč
Walter Lauf
Ateliér
Id: 515701
olej/plátno, rozměr 46 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně certifikát pravosti výtvarného díla vystavený synem autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Petr Modlitba
Gigantopithecus Blacki
Id: 519803
olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, bude publikováno jako ilustrace v připravované knize Atlas prehistorických živočichů, vyd. Albatros, po
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
12 000 Kč
Zdeněk Hajný
Daidalos XXI
Id: 505201
kombinovaná technika/karton, rozměr 82 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, povrch malby pokryt lepkavou vrstvou laku
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
23 000 Kč
Václav Boštík.
Ovál s body
Id: 507803
barevná litografie/papír, rozměr tiskové plochy 16,5 x 22 cm, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Karel Chaba
Náměstí
Id: 518802
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 21 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Zdeněk Burian
Sadař I. (Podzim)
Id: 515601
olej/plátno, rozměr 67 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Zdeněk Burian, naps. Vladimír Prokop, vyd. Gallery 2005, str. 27, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
39 000 Kč