Čas na serveru 04:25:15

Hugo Charlemont - Zelné pole

Hugo Charlemont
Zelné pole

Id: 516611

olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně výstavní štítek, po

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Fischerová – Kvěchová - Předpověď počasí

Marie Fischerová – Kvěchová
Předpověď počasí

Id: 513702

kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 37 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Lada - Domorodci

Josef Lada
Domorodci

Id: 515901

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 508

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 505501

bronzová plastika, celková výška 49 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Walter Lauf - Ateliér

Walter Lauf
Ateliér

Id: 515701

olej/plátno, rozměr 46 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně certifikát pravosti výtvarného díla vystavený synem autora

Vyvolávací cena:

Detail

Petr Modlitba - Gigantopithecus Blacki

Petr Modlitba
Gigantopithecus Blacki

Id: 519803

olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, bude publikováno jako ilustrace v připravované knize Atlas prehistorických živočichů, vyd. Albatros, po

Vyvolávací cena:
7 500

12 000

Detail

Zdeněk Hajný - Daidalos XXI

Zdeněk Hajný
Daidalos XXI

Id: 505201

kombinovaná technika/karton, rozměr 82 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, povrch malby pokryt lepkavou vrstvou laku

Vyvolávací cena:
15 000

23 000

Detail

Václav Boštík. - Ovál s body

Václav Boštík.
Ovál s body

Id: 507803

barevná litografie/papír, rozměr tiskové plochy 16,5 x 22 cm, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Karel Chaba  - Náměstí

Karel Chaba
Náměstí

Id: 518802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 21 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Zdeněk Burian - Sadař I. (Podzim)

Zdeněk Burian
Sadař I. (Podzim)

Id: 515601

olej/plátno, rozměr 67 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Zdeněk Burian, naps. Vladimír Prokop, vyd. Gallery 2005, str. 27, kniha přiložena

Vyvolávací cena:
35 000

39 000

Detail