Iva Hüttnerová
Poutník
Id: 505303
olej/sololit, rozměr 25,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
42 000 Kč
Karel Sládek
Česká krajina
Id: 492701
olej/plátno, rozměr 82 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Iva Hüttnerová
Jan Werich
Id: 504801
litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 499 Kč
Jiří Načeradský
Postavy
Id: 491317
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Lev Šimák
Na lehátku
Id: 502001
olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Orchidej
Id: 499401
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 32,3 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Josef Jambor
Pohled od Landrátského kopce na Milovy
Id: 498701
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Orchidej
Id: 499402
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Tomáš Bím
Tenisový kurt
Id: 497506
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 43 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
Jiří Mocek
Po koupeli
Id: 503802
olej/plátno, rozměr 19 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč