Čas na serveru 08:50:15

Josef Jambor - Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Josef Jambor
Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Id: 498701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ota Janeček - Orchidej

Orchidej

Id: 499402

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Tenisový kurt

Tomáš Bím
Tenisový kurt

Id: 497506

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 43 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jiří Mocek - Po koupeli

Jiří Mocek
Po koupeli

Id: 503802

olej/plátno, rozměr 19 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Jíra - Pražský motiv

Josef Jíra
Pražský motiv

Id: 501501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 44 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

9 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Hon

Vilém (Willi) Nowak
Hon

Id: 500802

olej/překližka, rozměr 25 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 497510

bronzová plastika, rozměr 17,8 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2020), kat. č. 9893

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Kristian Kodet - Ptáček

Kristian Kodet
Ptáček

Id: 497503

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Ota Bubeníček - U statku

Ota Bubeníček
U statku

Id: 498001

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Iva Hüttnerová - Večer na starém městě

Iva Hüttnerová
Večer na starém městě

Id: 502402

litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

11 001

Detail