Čas na serveru 05:29:34

Ota Janeček - Západ slunce

Západ slunce

Id: 364702

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Karel Bořecký - Předeslaný smutek

Karel Bořecký
Předeslaný smutek

Id: 365202

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek a popis

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kája Saudek - Superamlice

Kája Saudek
Superamlice

Id: 366803

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 44,5 x 28 cm značeno a pospáno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan  Zrzavý - Okrouhlice

Okrouhlice

Id: 366201

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 10,1 x 15,1 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Eros

Marie Čermínová - Toyen
Eros

Id: 366002

litografie/japonský papír, rozměr ve výřezu 24 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o vzácný kus, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 363902

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 49,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 362407

papírový reliéf, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jiří Anderle - Dvě tváře

Dvě tváře

Id: 364605

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 15 x 18,5 cm, neznačeno, věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Radek Baláž - James Dean a jeho Porsche 550 Spyder

Radek Baláž
James Dean a jeho Porsche 550 Spyder

Id: 365805

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Gustav  Porš - Zimní krajina

Gustav Porš
Zimní krajina

Id: 366601

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail