Čas na serveru 13:48:25

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 231901

kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr tisku 19,2 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
12 000

15 500

Detail

Ota Bubeníček - Statek v jižních Čechách

Ota Bubeníček
Statek v jižních Čechách

Id: 227802

olej/karton, rozměr 26 x 32 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Antoš Frolka - Sedlák

Antoš Frolka
Sedlák

Id: 225520

olej/dřevo, rozměr 37 x 51 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jan Saudek - The Kiss

The Kiss

Id: 226802

fotografie, rozměr cca 21,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ota Janeček - Hnědá krajina

Hnědá krajina

Id: 229001

olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám i pasparta, popsáno a datováno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Josef Krejsa - Z jižních Čech

Josef Krejsa
Z jižních Čech

Id: 231101

olej/plátno, rozměr 86 x 105 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Antal Neogrady - Venkovský motiv

Antal Neogrady
Venkovský motiv

Id: 229401

olej/plátno, rozměr 56 x 67 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 227101

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Olbram Zoubek - Eva a had z ráje

Eva a had z ráje

Id: 226701

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2002, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Zdeněk Hajný - Mlhovina

Zdeněk Hajný
Mlhovina

Id: 227701

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 219

Detail

Příhozy: 68

František Ringo Čech - O největší krasavici

František Ringo Čech
O největší krasavici

Id: 230202

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Alfons Mucha - Dívka v plachetce

Alfons Mucha
Dívka v plachetce

Id: 222804

kombinovaná technika/kresba s bělobou/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

55 555

Detail

Gustav  Porš - Louka u lesa

Gustav Porš
Louka u lesa

Id: 228402

olej/lepenka, rozměr 24 x 30 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Andy Warhol - Tygr

Andy Warhol
Tygr

Id: 227602

litografie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 70/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

49 444

Detail

Vlastimil  Košvanec - Slunný den

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 229502

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
11 000

43 000

Detail