Čas na serveru 16:26:32

Bohuslav Dvořák - Pod stromy

Bohuslav Dvořák
Pod stromy

Id: 200901

olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Jan Saudek - This has a Nr.

This has a Nr.

Id: 198503

fotografie, rozměr 29,8 x 39,1 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Ringo Čech - Nepřišly ženy

František Ringo Čech
Nepřišly ženy

Id: 192701

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 86, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

  Autor neurčen - Notre - Dame

Notre - Dame

Id: 200902

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno vpravo dole Wolf, vlevo dole číslování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Prskavec

Jan Kutálek
Prskavec

Id: 197603

pálená hlína, glazováno, výška cca 23 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Šťastný - Pražské panorama

Karel Šťastný
Pražské panorama

Id: 185006

olej/karton, rozměr 45 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef  Istler - Kompozice s fáčem III.

Josef Istler
Kompozice s fáčem III.

Id: 198202

kombinovaná technika/papír, rozměr 7,5 x 7,5 cm, značeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alexander J. Pelíšek - Na Strahově

Alexander J. Pelíšek
Na Strahově

Id: 199601

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Joža Uprka - V kroji

Joža Uprka
V kroji

Id: 199604

litografie/papír, rozměr listu cca 64 x 41,5 cm, značeno v tisku s datací vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Soušek - Rozkvetlá mez

Václav Soušek
Rozkvetlá mez

Id: 200309

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 43 x 54 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, zvlněné plátno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oldřich Vlach - Děti na procházce

Oldřich Vlach
Děti na procházce

Id: 200312

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Max Švabinský - Portrét

Max Švabinský
Portrét

Id: 182808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 200310

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Oldřich Vlach - Bouře přichází

Oldřich Vlach
Bouře přichází

Id: 200313

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Jelínek - Letní den

Josef Jelínek
Letní den

Id: 200307

olej/lepenka, rozměr 49 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0