Čas na serveru 10:44:35

Václav Hejna - Postavy

Václav Hejna
Postavy

Id: 204203

olej/dřevo, rozměr 30 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

2 900

Detail

Gustav  Porš - Břízy na návrší

Gustav Porš
Břízy na návrší

Id: 207901

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vlevo dole s datací 1909, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 204208

malba/papír/plátno, rozměr ve výřezu 42 x 39 cm, značeno vpravo dole, krakelováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Jan Trampota - Pohled na vesnici

Jan Trampota
Pohled na vesnici

Id: 203502

tempera/papír, rozměr 51 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen tečkami v pravém spodním rohu viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Sudek - Vajíčko na talíři

Josef Sudek
Vajíčko na talíři

Id: 205004

fotografie, rozměr 11,5 x 16,8 cm, na zadní straně text autora pro sochaře Jašků včetně sběratelského razítka, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Pravoslav Kotík - Setkání

Pravoslav Kotík
Setkání

Id: 205301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Jan Honsa - Před roubenkou

Jan Honsa
Před roubenkou

Id: 206203

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 14 x 12,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

1 200

Detail

Jan Konůpek - Mýtický motiv

Jan Konůpek
Mýtický motiv

Id: 204205

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 32,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

František Zdeněk Eberl - Z Francie

František Zdeněk Eberl
Z Francie

Id: 205002

olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Franz Gruss - Staré stromy

Franz Gruss
Staré stromy

Id: 204260

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 23 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Autor neurčen - Pes

Pes

Id: 208201

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška bronzového odlitku cca 27,5 cm, délka 59,5 cm, značeno na podstavci Alberto Giacometti, výška mramorového podstavce cca 1,5 cm, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oskar Kreibich - Hroší ptáci

Oskar Kreibich
Hroší ptáci

Id: 204246

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 44 x 65 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, obraz uveden v katalogu autora

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Kotas - Z Malé strany

Jaroslav Kotas
Z Malé strany

Id: 206403

olej/plátno, rozměr 55 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Arnošt Paderlík - Eva v ateliéru

Arnošt Paderlík
Eva v ateliéru

Id: 208903

olej/sololit, rozměr 83 x 123 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karl Heffner - Z Holandska

Karl Heffner
Z Holandska

Id: 204234

olej/plátno, rozměr 64 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail