Čas na serveru 01:20:52

  Neznačeno - Kompozice I.

Neznačeno
Kompozice I.

Id: 250926

malba/sololit, rozměr 74 x 79 cm, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Alois Kalvoda - Na břehu

Alois Kalvoda
Na břehu

Id: 254403

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

10 000

Detail

Kamil Lhoták - Kameny

Kamil Lhoták
Kameny

Id: 253505

litografie/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

  Autor neurčen - Kompozice II.

Kompozice II.

Id: 250927

malba/sololit, rozměr 83 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Otto Stritzko - Pohled na Krnov

Otto Stritzko
Pohled na Krnov

Id: 250919

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - Porucha navigace

František Ringo Čech
Porucha navigace

Id: 257602

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Aleš Lamr - Abstraktní kompozice

Aleš Lamr
Abstraktní kompozice

Id: 253202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 30 cm, značeno monogramem a datací uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 256807

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 35 cm, celková výška 37,5 cm, značeno a datováno na podstavci, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 259202

patinovaná sádra, výška 53 cm, neznačeno, původní stav s lokálními otřeninami

Vyvolávací cena:
8 000

Detail

František Emler - Akt

František Emler
Akt

Id: 254609

kombinovaná technika/deska, rozměr 36 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

8 800

Detail

Jaroslav Horejc - Luna

Jaroslav Horejc
Luna

Id: 250938

patinovaná sádra na kamenném podstavci, výška plastiky 52 cm, výška celková s podstavcem 54,5 cm, značeno na podstavci, lokální oděrky,po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Lehoučka - Začátek a konec

Josef Lehoučka
Začátek a konec

Id: 254608

malba/sololit, rozměr 42 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Marko Čermák - Tajemství

Marko Čermák
Tajemství

Id: 257901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Procházka - Předjaří

Josef Procházka
Předjaří

Id: 253302

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

Detail

  Autor neurčen - Pýcha

Pýcha

Id: 250920

malba/plátno, rozměr 55,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:
800

Detail