Čas na serveru 02:24:08

Kamil Lhoták - Dýmka strýce Bonifáce

Kamil Lhoták
Dýmka strýce Bonifáce

Id: 335704

publikovaná kresba tuží/papír, rozměr listu 22,5 x 21 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, přiložena kniha Františka Pilaře

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Květoň - Pohled z okna

František Květoň
Pohled z okna

Id: 335301

olej/sololit, rozměr 70 x 66,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Jan B. Minařík - Lesní potok

Jan B. Minařík
Lesní potok

Id: 337203

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 26,5 x 42 cm, neznačeno, na zadní straně popis včetně čísla sbírky, zaskleno, lepenka zvlněná, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Robert Jiran - Zelená punčocha

Robert Jiran
Zelená punčocha

Id: 335601

olej/ plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ivan Sedliský - Žena  bílých šatech

Ivan Sedliský
Žena bílých šatech

Id: 337802

olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm značeno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Vlastimil Zábranský - Hleď, Evo - ruce

Vlastimil Zábranský
Hleď, Evo - ruce

Id: 331505

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Václav Haise - Stavení v noci

Václav Haise
Stavení v noci

Id: 334808

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, zvlněné plátno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší s hruškami

Vladimír Komárek
Zátiší s hruškami

Id: 338101

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ferdiš Duša - Hluboký les

Ferdiš Duša
Hluboký les

Id: 336201

olej/plátno, rozměr 76 x 71 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Pablo Picasso - Le Celestine

Pablo Picasso
Le Celestine

Id: 335906

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, ve spodní části list mírně zvlněn, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail