Čas na serveru 09:30:37

Josef Ullmann - Horská cesta

Josef Ullmann
Horská cesta

Id: 276404

olej/karton, rozměr viditelný 53 x 39 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1895, mnichovské období, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

22 000

Detail

Tomáš Bím - Při měsíčku

Tomáš Bím
Při měsíčku

Id: 276908

koláž/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Preisler - Ležící akt

Jan Preisler
Ležící akt

Id: 276904

barevná kresba/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole, pozůstalostní razítko, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Kupka - Zvuky hodin

František Kupka
Zvuky hodin

Id: 277502

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 24 cm, značeno v tisku a autorovým razítkem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 001

Detail

Příhozy: 69

Ota Bubeníček - Červánky

Ota Bubeníček
Červánky

Id: 276803

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu,po

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Kristian Kodet - Kompozice

Kristian Kodet
Kompozice

Id: 279501

olej/plátno/deska, rozměr 48,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně pospáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Karel Laštovka - Lačná ústa

Karel Laštovka
Lačná ústa

Id: 278102

olej/plátno, rozměr 64 x 44 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

F. Krantz - Koťata při hře

F. Krantz
Koťata při hře

Id: 276606

olej/dřevo, rozměr 21 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pěvecký sbor

Pěvecký sbor

Id: 264921

dřevořezba, rozměr 74 x 39 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Koníček - Pohled na Prahu

Oldřich Koníček
Pohled na Prahu

Id: 279701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, drobné poškození malby viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef  Vohrabal - Rytmus

Josef Vohrabal
Rytmus

Id: 275203

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, neznačeno, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 277901

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, číslováno 4/450, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Jíra - Bejrút I.

Josef Jíra
Bejrút I.

Id: 277702

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Antonín Procházka - Květinový trh v Marakeši

Antonín Procházka
Květinový trh v Marakeši

Id: 279206

olej/plátno, rozměr 67 x 103 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi lety 1930-40, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

26 000

Detail

Oldřich Smutný - Zelená louka

Oldřich Smutný
Zelená louka

Id: 276704

olej/plátno, rozměr 84 x 58 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 61