Čas na serveru 10:49:01

Olbram Zoubek - Muž s holí

Muž s holí

Id: 214901

bronzová plastika, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 2010, jedná se o autorův autoportrét, přiložen originální certifikát autorství díla z února 2017, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
10 000

80 000

Detail

Příhozy: 83

Adolf Born - Žofka

Žofka

Id: 215203

kombinovaná technika/ultrafán/malba/koláž/filmová fáze, rozměr ve výřezu 16 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Při hře

Miroslava Vrbová - Štefková
Při hře

Id: 206010

olej/plátno, rozměr 85 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Holan - Sovovy mlýny v zimě

Karel Holan
Sovovy mlýny v zimě

Id: 214401

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz zprohýbán, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich  Feigl - Dům Jiřího Trnky na Kampě

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Detail

František Kaván - Rozkvetlá louka

František Kaván
Rozkvetlá louka

Id: 206002

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku kolem roku 1905

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Bauch - Zpívající Jan Hus

Jan Bauch
Zpívající Jan Hus

Id: 213602

tempera/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

21 000

Detail

Janos Bak - Ležící akt

Janos Bak
Ležící akt

Id: 213102

olej/plátno, rozměr 70 x 76 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jaroslav Panuška - Rozkvetlá mez

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez

Id: 213405

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 200

Detail

Jiří Procházka - Průhled k Vyšehradu

Jiří Procházka
Průhled k Vyšehradu

Id: 210002

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Gross - Strojová hora

František Gross
Strojová hora

Id: 212604

barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,7 x 38,7 cm, značeno a, datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 8/39, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Kaufmann - Mořský příboj

Adolf Kaufmann
Mořský příboj

Id: 213101

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Stanislav Lolek - Koroptvičky

Stanislav Lolek
Koroptvičky

Id: 212402

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 26,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Irena Dědičová - Surrealistická kompozice

Irena Dědičová
Surrealistická kompozice

Id: 209904

malba/plátno, rozměr 146 x 96 cm, značeno vpravo dole, olištováno, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail