Čas na serveru 03:44:14

Milan Knížák - Hard Silver Flames

Milan Knížák
Hard Silver Flames

Id: 254718

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, popsáno a datováno v ploše, značeno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Carl Kauba - Popelník

Carl Kauba
Popelník

Id: 250724

kamenný popelník s bronzovými plastikami, jedna figura značena na spodní části monogramem, průměr cca 23 cm, výška celková 16 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Muž u kostela

František Tichý
Muž u kostela

Id: 253703

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

3 600

Detail

Otto Gutfreund - Vzhlížející

Otto Gutfreund
Vzhlížející

Id: 250941

patinovaná sádra na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 31 cm, výška včetně dřevěného podstavce 34 cm, neznačeno, drobné oděrky na povrchu, po

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jiří Máška - Loď duchů

Jiří Máška
Loď duchů

Id: 255901

malba/plátno, rozměr 94 x 119 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Karl Kaufmann - Vesnička

Karl Kaufmann
Vesnička

Id: 255404

olej/deska, rozměr 20,5 x 26 cm, značeno pseudonymem J. Rollin vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 250915

olej/karton, rozměr 28 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

9 500

Detail

Albín Brunovský - Bez názvu

Albín Brunovský
Bez názvu

Id: 254716

grafická technika/papír, rozměr tisku 25,5 x 17,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Smetana - Stromy

Jan Smetana
Stromy

Id: 254603

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, stylově rámováno,po

Vyvolávací cena:
9 000

45 000

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Panuška - Zřícenina

Jaroslav Panuška
Zřícenina

Id: 254708

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 34,5 cm, značeno, popsáno a datováno 1898, vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 256301

pálená hlína, glazováno, výška cca 16,5 cm, značeno na spodní části

Vyvolávací cena:

21 200

Detail

Josef Navrátil - Rybář pod mostem

Josef Navrátil
Rybář pod mostem

Id: 254405

olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

Kamil Lhoták - Dopad

Kamil Lhoták
Dopad

Id: 252003

kombinovná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel autorovým osobním přítelem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 252108

olovo/cín/zlato, rozměr reliéfu 15,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Zdeněk Mlčoch - Montmartre

Zdeněk Mlčoch
Montmartre

Id: 250921

malba/deska, rozměr 53 x 65 cm, značeno a datováno vpravod dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail