Čas na serveru 13:09:24

Václav Špála - Erotikon

Erotikon

Id: 199001

soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"

Vyvolávací cena:
20 000

20 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 199302

olej/dřevo, rozměr 16,3 x 16 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 555

Detail

Jan Saudek - Aurelia

Aurelia

Id: 198501

fotografie, rozměr 30,5 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 203209

bronzová plastika na žulovém soklu, výška cca 31 cm, celková výška cca 35 cm, značeno ve spodní části sochy

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Karel Hodr - Rybářské lodě u mola

Karel Hodr
Rybářské lodě u mola

Id: 201501

olej/karton, rozměr 32 x 63 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Vojtěch Bartoněk - Dívka

Vojtěch Bartoněk
Dívka

Id: 203802

olej/plátno, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Malý vodník z Čertovky

Jan Kutálek
Malý vodník z Čertovky

Id: 191512

pálená hlína, glazováno, výška cca 15 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - Krajina

Pravoslav Kotík
Krajina

Id: 203801

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 30 x 44 cm, značeno s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

James Sant - Zamyšlená

James Sant
Zamyšlená

Id: 201401

olej/plátno, rozměr 83 x 70 cm, značeno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav, po

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Snopy

Jaroslav Panuška
Snopy

Id: 199301

kombinovaná technika/lepenka, rozměr cca 24 x 37 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku před rokem 1900, zaskleno, oděrky na novějším rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Stanislav Feikl - U Křižovníků

Stanislav Feikl
U Křižovníků

Id: 202501

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Wachsmann - Figury

Alois Wachsmann
Figury

Id: 203806

kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 30 cm, značeno včetně pozůstalostního razítka autora vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Arnošt Hofbauer - Tygr na lovu

Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu

Id: 199201

olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

  Neznačeno - Na plantáži

Neznačeno
Na plantáži

Id: 202007

olej/lepenka, rozměr 26 x 35 cm, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Multrus - U maminky

Josef Multrus
U maminky

Id: 200013

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo dole, malba krakelovaná, zaskleno, oděrky na dobové adjustaci, obraz je publikován ve Zlaté Praze

Vyvolávací cena:

3 600

Detail