Čas na serveru 22:09:30

Vladimír Komárek - Muži s koněm

Vladimír Komárek
Muži s koněm

Id: 192703

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 48

Bohuslav Dvořák - Pohled na Trosky

Bohuslav Dvořák
Pohled na Trosky

Id: 191901

olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Karel Demel - Konvolut pěti kusů

Karel Demel
Konvolut pěti kusů

Id: 194821

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu každého cca 19 x 17,5 cm, signováno, datováno a číslováno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Olbram Zoubek - Hlava ženy, která povstává

Hlava ženy, která povstává

Id: 192001

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,3 x 34,3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1984, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, přiložena osobní korespondence majitelky s autorem díla

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Detail

Edele Tronier - Na rybách

Edele Tronier
Na rybách

Id: 194503

olej/plátno, rozměr 84 x 103 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti I.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti I.

Id: 191202

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jiří Anderle - Pocta Medě Mládkové

Pocta Medě Mládkové

Id: 193910

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 100 x 70 cm, signováno a popsáno ve spodní části, sklo poškozeno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef Jíra - Zvonky (Znamení)

Josef Jíra
Zvonky (Znamení)

Id: 191804

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací 85, popsáno na zadní straně, poškozené původní rámování

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Jan Kutálek - Račikuš

Jan Kutálek
Račikuš

Id: 191502

pálená hlína, glazováno, výška cca 20 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jindřich Fürst - Za soumraku

Jindřich Fürst
Za soumraku

Id: 191704

olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Linhart - Planeta XXXIV.

Kamil Linhart
Planeta XXXIV.

Id: 190701

malba/papír/dřevěná deska, nesignováno, rozměr objektu včetně rámu 43,5 x 43,5 cm, autorsky rámováno, drobné oděrky na povrchu, majitel získal darem přímo od autora

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Karel Chaba  - Kaktus

Karel Chaba
Kaktus

Id: 197501

malba/plátno/karton, rozměr 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Koblasa - Bez názvu

Jan Koblasa
Bez názvu

Id: 193637

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 50,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Vincent Hložník - Z Mexika

Vincent Hložník
Z Mexika

Id: 194901

pastel/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail