Čas na serveru 03:44:54

Bohuslav Reynek - Veroničina rouška

Bohuslav Reynek
Veroničina rouška

Id: 380202

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Vladimír Komárek - Konvolut dvou kusů

Vladimír Komárek
Konvolut dvou kusů

Id: 381002

olej/sololit, rozměry cca 49,5 x 61,5 cm a 48,8 x 61,5 cm, jeden obraz značen a datován vpravo dole, druhý neznačen, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Gnosis VII.

Jaroslav Vlasák
Gnosis VII.

Id: 376902

akryl/olej/deska, rozměr 82 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Mocek - Ležící

Jiří Mocek
Ležící

Id: 381601

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jaroslav Klápště - Kostelík

Jaroslav Klápště
Kostelík

Id: 382401

olej/karton, rozměry 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Antoš Frolka - Muž v kožichu

Antoš Frolka
Muž v kožichu

Id: 383307

olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, otřená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Čeněk Pražák - Rytmus

Čeněk Pražák
Rytmus

Id: 379801

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše drobně poškozena, oděrky na autorském olištování

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vlastimil Zábranský
Z cyklu No, jsoucno, no...

Id: 379002

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 100

Detail

Příhozy: 54

Soběslav  Pinkas - Na procházce

Soběslav Pinkas
Na procházce

Id: 383702

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozená malba, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Endre  Nemes - Serenáda

Endre Nemes
Serenáda

Id: 383701

olejová tempera/deska. rozměr 43 x 26 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku díla 30./40. léta min. století, vystaveno 1947 viz foto, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

12 500

Detail