Čas na serveru 17:40:52

Karel Liebscher - Motiv ze Slovenska

Karel Liebscher
Motiv ze Slovenska

Id: 324501

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Jiroudek - Zátiší s houslemi

František Jiroudek
Zátiší s houslemi

Id: 324803

olej/plátno, rozměr 78 x 68 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, volné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Ptáčci ve stromě

Ptáčci ve stromě

Id: 323905

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 21

Josef Lorenzl - Tanečnice s míčem

Josef Lorenzl
Tanečnice s míčem

Id: 326401

patinovaná bronzová plastika/dekorativní kamenný podstavec s bronzovou aplikací, celková výška 26,5 cm, výška podstavce cca 9 cm, značeno na plintě

Vyvolávací cena:

Detail

Teodor Josef Mousson - Rodina

Teodor Josef Mousson
Rodina

Id: 323911

olej/deska, rozměr 35 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek z Diela v Bratislavě, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Procházka - Dívčí poprsí

Antonín Procházka
Dívčí poprsí

Id: 326603

akvarel/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:
15 000

50 000

Detail

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 325002

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 41 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Alois Schneiderka - Májové oslavy

Alois Schneiderka
Májové oslavy

Id: 327107

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 104 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

17 500

Detail

Jiří Procházka - Krajina

Jiří Procházka
Krajina

Id: 324902

olej/plátno, rozměr 68 x 116 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském olištování

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Jíra - Dvojí setkání u lesa

Josef Jíra
Dvojí setkání u lesa

Id: 324801

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail