Čas na serveru 12:29:26

Karel Hodr - Lodě

Karel Hodr
Lodě

Id: 265012

olej/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jan Kotík - Téměř figura

Jan Kotík
Téměř figura

Id: 263704

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno tužkou uprostřed, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Lange - Říční tůň

František Lange
Říční tůň

Id: 266903

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 15,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Rudolf Linhart - Podvečer na Vysočině

Rudolf Linhart
Podvečer na Vysočině

Id: 269001

olej/lepenka, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 265301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 49 cm, značeno a číslováno 46/48 uprostřed dole, paspartováno, ochranný plast, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Svolinský - Akt

Karel Svolinský
Akt

Id: 263902

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

  Autor neurčen - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 264924

patinovaná bronzová plastika, celková výška s podstavcem 33 cm, značeno na plintě, původní starý odlitek, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Panuška - Předjaří

Jaroslav Panuška
Předjaří

Id: 267101

olej/papír, rozměr 30 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, potvrzení pravosti na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 200

3 400

Detail

Luděk Buriánek - Země II.

Luděk Buriánek
Země II.

Id: 264918

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno ve spodní části, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Valter - Kruhy

Karel Valter
Kruhy

Id: 268703

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno vpravo dole, jedná se o vzácnou práci ze 30. let, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení autenticity PhDr. Jiřím Valochem

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 265017

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno, číslováno a popsáno jako autorský tisk ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Lehoučka - Sova

Josef Lehoučka
Sova

Id: 265002

olej/plátno, rozměr 90 x 115 cm, neznačeno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě,po

Vyvolávací cena:
3 800

30 000

Detail

Roman Havelka - Slunce v lese

Roman Havelka
Slunce v lese

Id: 265603

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, na zadní straně přípis pravosti, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Salvador Dalí - Don Quixote

Salvador Dalí
Don Quixote

Id: 268204

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno v tisku vpravo dole, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D.

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Olbram Zoubek - Prsa Achillova

Prsa Achillova

Id: 268401

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1985, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail