Vladimír Muzička
Archa
Id: 494305
olej/dřevovláknitá deska, rozměr 118 x 103 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
12 000 Kč
Jiří Trnka
Sen noci svatojánské IV
Id: 488901
litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč
Milan Laluha
Traja muži z Mičinej
Id: 489001
olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen posudek vypracovaný PhDr. Mariánem Kvasničkou
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
10 000 Kč
Jiří Trnka
Sen noci svatojánské II
Id: 488902
litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zažloutlý, fleky od vody
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Vladimír Komárek
Květiny na židli
Id: 497301
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč
Miloslav Holý
Zátiší s ovocem
Id: 491306
pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 31,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Jaroslav Serpan
GFF12
Id: 489002
tempera/papír, rozměr listu 25 x 64,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
The late late afternoon
Id: 483426
kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
Josef Šíma
Krystal
Id: 491323
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Alois Kohout
Kostelní Střímelice
Id: 496904
olej/plátno, rozměr 71 x 91 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč