Čas na serveru 23:18:48

  Neznačeno - Alpské jezero

Neznačeno
Alpské jezero

Id: 401813

olej/karton, rozměr cca 14,5 x 21 cm, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Pod Troskami

Gustav Macoun
Pod Troskami

Id: 400202

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 392303

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, poškozené krycí plexi

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Mozart

Mozart

Id: 401610

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Robert Jiran - Akt

Robert Jiran
Akt

Id: 407203

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Vladimír Komárek - Dvě vázy

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 409001

tužka/papír, rozměr ve výřezu 51 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jan Jüngling - Taxis

Jan Jüngling
Taxis

Id: 408801

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Bohumil Pospíšil - V marině

Jan Bohumil Pospíšil
V marině

Id: 398101

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Kamil Lhoták - Vjezd do podzemní dráhy v Paříži

Kamil Lhoták
Vjezd do podzemní dráhy v Paříži

Id: 408501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Ota Bubeníček - Na kraji lesa (Blaník)

Ota Bubeníček
Na kraji lesa (Blaník)

Id: 408601

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail