Čas na serveru 13:58:00

Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 311803

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

22 000

Detail

Robert Jiran - Kamrádky

Robert Jiran
Kamrádky

Id: 315403

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

38 159

Detail

Matthäus Seutter - Vévodství Slezské

Matthäus Seutter
Vévodství Slezské

Id: 308829

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr listu 52 x 60 cm, neznačeno, popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, list pod sklem mírně posunut

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Josef Loukota - Dívka v interiéru

Josef Loukota
Dívka v interiéru

Id: 314501

olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ranou práci pod vlivem Mnichova, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Theodor Pištěk - Z motolského okruhu

Theodor Pištěk
Z motolského okruhu

Id: 313302

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 14 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Neznačeno - Kubistické zátiší s kytarou

Neznačeno
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 312904

olej/juta, rozměr malby 29 x 48 cm, popis s konzultacemi na zadní straně viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Josef Lehoučka - Kompozice s jehlanem

Josef Lehoučka
Kompozice s jehlanem

Id: 313704

olej/plátno/deska, rozměr 49,5 x 55 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Golgota

Josef Jíra
Golgota

Id: 313707

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 501

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 312903

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr e výřezu 19,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Jan  Bauch - Don Quijote

Jan Bauch
Don Quijote

Id: 316902

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve vrchní části, znečištěná pasparta loupající se malbou, malba lehce poškozena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Špála - Čekající dívka

Čekající dívka

Id: 312604

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu II.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu II.

Id: 306302

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 8,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

  Neznačeno - Evropa a Malá Asie

Neznačeno
Evropa a Malá Asie

Id: 308830

mapa/tisk/papír, rozměr 19 x 34 cm, v ploše popsáno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Iva Hüttnerová - Dámský friseur

Iva Hüttnerová
Dámský friseur

Id: 316201

olej/dřevo, rozměr 27,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Detail

Karel Boháček - Krajina

Karel Boháček
Krajina

Id: 312504

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail