Čas na serveru 10:42:52

Luděk Marold - Muž se špacírkou

Luděk Marold
Muž se špacírkou

Id: 235601

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv s textem

Jan Kristofori
Hudební motiv s textem

Id: 234902

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Ullmann - Vesnické stavení

Josef Ullmann
Vesnické stavení

Id: 1703

olej/lepenka, rozměr 38,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně potvrzení pravosti od PhDr. Michaela Zachaře,po

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Vojtěch Erdélyi - Interiér lesa po dešti

Vojtěch Erdélyi
Interiér lesa po dešti

Id: 233307

olej/překližka, rozměr 27 x 41,3 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 231003

barevná litografie/papír rozměr ve výřezu 57 x 39,8 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Soběslav  Pinkas - Na cestě

Soběslav Pinkas
Na cestě

Id: 235101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
50 000

50 000

Detail

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 235501

částečně zlacené olovo/cín, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

13 000

Detail

Ernest Neuschul - The Laws of Co-incidence

Ernest Neuschul
The Laws of Co-incidence

Id: 234002

malba/sololit, rozměr 91,5 x 60,5 cm, značeno monogramem s datací vlevo dole, nerámováno, na zadní straně olištováno, přidán původní štítek

Vyvolávací cena:
15 000

21 000

Detail

Igor Kitzberger - Válečník

Igor Kitzberger
Válečník

Id: 231803

patinovaný bronz na žulovém podstavci, celková výška 25,5 cm, značeno na zadní straně sochy

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Hugo Boettinger - Na rozkvetlém balkóně

Hugo Boettinger
Na rozkvetlém balkóně

Id: 233701

olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz znečištěn, lokálně protržen, rám poškozen

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Václav Kautský - Rybář

Jan Václav Kautský
Rybář

Id: 235703

olej/plátno, rozměr 40 x 55 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, na zadní straně štítek Karáskovi galerie

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 234901

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 59 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Teodor Rotrekl - Kosmický motiv I.

Teodor Rotrekl
Kosmický motiv I.

Id: 234603

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jan Jungling - Anestezioložka

Jan Jungling
Anestezioložka

Id: 233812

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Jakub Bauernfreund - Červená, černá a okrová

Jakub Bauernfreund
Červená, černá a okrová

Id: 236806

olej/sololit, rozměr 35,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

10 500

Detail