Čas na serveru 11:46:36

Tomáš Bím - Na golfu - Konvolut tří kusů

Tomáš Bím
Na golfu - Konvolut tří kusů

Id: 511301

3 x barevná litografie/papír, rozměr listu 18 x 11 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří - konvolut dvou kusů

Viktor Rolín
Před bouří - konvolut dvou kusů

Id: 514601

Před bouří I: olej/překližka, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, Před bouří II: olej/překližka, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
6 000

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Léto

Léto

Id: 513902

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Cína - Jelínek - U rybníka

František Cína - Jelínek
U rybníka

Id: 518810

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Ota Janeček - Zelenoočka

Zelenoočka

Id: 484807

kolorovaná serigrafie/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

S. G.  Maran - Ve stínu

S. G. Maran
Ve stínu

Id: 513704

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oldřich Kulhánek - Ex libris  - Tři orli

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Tři orli

Id: 473508

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Kocourek - Harley Davidson

Jindra Kocourek
Harley Davidson

Id: 489603

olej/sololit, rozměr 24 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jiří Winter Neprakta - První pražští cukráři

Jiří Winter Neprakta
První pražští cukráři

Id: 483415

tuš/papír, rozměr listu 17 x 17 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Autor neurčen - Benátky

Benátky

Id: 509111

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0