Čas na serveru 13:04:57

Vladimír Muzička - Archa

Vladimír Muzička
Archa

Id: 494305

olej/dřevovláknitá deska, rozměr 118 x 103 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
10 500

12 000

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské IV

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské IV

Id: 488901

litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Milan Laluha - Traja muži z Mičinej

Milan Laluha
Traja muži z Mičinej

Id: 489001

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen posudek vypracovaný PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
7 500

10 000

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské II

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské II

Id: 488902

litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zažloutlý, fleky od vody

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vladimír Komárek - Květiny na židli

Vladimír Komárek
Květiny na židli

Id: 497301

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Miloslav  Holý - Zátiší s ovocem

Miloslav Holý
Zátiší s ovocem

Id: 491306

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 31,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Serpan - GFF12

Jaroslav Serpan
GFF12

Id: 489002

tempera/papír, rozměr listu 25 x 64,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Saudek - The late late afternoon

The late late afternoon

Id: 483426

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef  Šíma - Krystal

Josef Šíma
Krystal

Id: 491323

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Alois Kohout - Kostelní Střímelice

Alois Kohout
Kostelní Střímelice

Id: 496904

olej/plátno, rozměr 71 x 91 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail