Čas na serveru 09:58:28

František Jiroudek - Orava

František Jiroudek
Orava

Id: 233501

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole s datací, novodobě rámováno, majitel získal z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Lolek - Snopy

Stanislav Lolek
Snopy

Id: 1705

olej/karton, rozměr 50 x 34 cm, nesignováno, velmi raná práce kolem roku 1900, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti od PhDr. Michaela Zachaře,po

Vyvolávací cena:
2 800

3 200

Detail

Václav Zapadlík - Dvoumístný automobil

Václav Zapadlík
Dvoumístný automobil

Id: 234607

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na obraze drobné hnědé tečky, stav viz foto, lehce poškozená pasparta

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 233201

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jules Dupré - V lese

Jules Dupré
V lese

Id: 232707

olej/dřevo, rozměr 26,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
3 300

3 400

Detail

Vladimír Hroch - Kytice

Vladimír Hroch
Kytice

Id: 234005

olej/plátno, rozměr 101 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jakub Obrovský - Dívka

Jakub Obrovský
Dívka

Id: 235903

olej/karton, rozměr 58 x 49 cm, značeno vpravo dole, varianta k obrazu uvedenému na zadní straně, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
4 800

6 000

Detail

Teodor Josef Mousson - Přítelkyně

Teodor Josef Mousson
Přítelkyně

Id: 233306

suchý pastel/papír, rozměr ve výřezu 48,7 x 69 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Laštovka - Dvě tváře

Karel Laštovka
Dvě tváře

Id: 226606

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

26 000

Detail

Josef Lada - Vodník na vrbě

Josef Lada
Vodník na vrbě

Id: 232601

litografie/papír, rozměr tisku 32 x 42 cm, značeno vlastnoručně s datací vpravo dole, po okrajích listu drobné poškození od tekutiny, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Ludvík Vacátko - U koní

Ludvík Vacátko
U koní

Id: 233105

olej/dřevěná deska, rozměr viditelný 57,5 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, podélné vlásenkové praskliny v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

7 000

Detail

Grigorij Musatov - Matka s dětmi

Grigorij Musatov
Matka s dětmi

Id: 234101

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 17 x 30 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítka, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - Daria Klimentová

František Ringo Čech
Daria Klimentová

Id: 236501

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

August Bedřich Piepenhagen - Studie podhůří

August Bedřich Piepenhagen
Studie podhůří

Id: 234702

olejomalba, rozměr cca 19 x 29 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz konzultován a pravost ústně potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Alfréd Dorn - Siesta

Alfréd Dorn
Siesta

Id: 234001

olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail