Čas na serveru 08:42:52

Tomáš Bím - Pocta Lhotákovi

Tomáš Bím
Pocta Lhotákovi

Id: 279007

barevná kresba/papír, rozměr kresby 14 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Valérie  Hachla-Myslivečková - Cesta ke mlýnu

Valérie Hachla-Myslivečková
Cesta ke mlýnu

Id: 278202

olej/plátno/překližka, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Schadt - Zimní motiv

Karel Schadt
Zimní motiv

Id: 273808

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Vladimír Kopecký - Jižní Čechy

Vladimír Kopecký
Jižní Čechy

Id: 273917

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 9,5 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Josef Hubáček - Starý lom

Josef Hubáček
Starý lom

Id: 276402

olej/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Setkání u lávky

Setkání u lávky

Id: 276802

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

7 001

Detail

Robert Jiran - U kávy

Robert Jiran
U kávy

Id: 276105

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Olbram Zoubek - Nohy a ruce

Nohy a ruce

Id: 279009

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Zikmund - Zátiší s rybami

František Zikmund
Zátiší s rybami

Id: 276403

olej/karton, rozměr 21 x 41 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Vojtěch  Sedláček - Podzimní krajina

Vojtěch Sedláček
Podzimní krajina

Id: 278207

olej/deska, rozměr 19 x 28 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jaroslav Panuška - Ilustrace k pohádkám

Jaroslav Panuška
Ilustrace k pohádkám

Id: 278802

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 800

Detail

  Neznačeno - V lese

Neznačeno
V lese

Id: 273810

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Adolf Born - Odpočinek

Odpočinek

Id: 273914

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Rapin - Krásná pošetilost

Jan Rapin
Krásná pošetilost

Id: 276303

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Karel Hodr - Söcking v Bavorsku

Karel Hodr
Söcking v Bavorsku

Id: 273102

olej/plátno, rozměr 32 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

4 800

Detail