Václav Tikal
Hulán
Id: 502901
tempera/papír, rozměr 45 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 500 Kč
Milada Marešová
Don Quijote
Id: 502902
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
Ladislav Karoušek
Krajina
Id: 502505
olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
Karel IV.
Id: 493703
tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Jiří Mocek
Ráno
Id: 503801
olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
František Tichý
Kouzelník s kartami II
Id: 500607
lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 30, str. 48
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Oldřich Blažíček
Zima na vsi
Id: 500502
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
23 000 Kč
František Tichý
Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi
Id: 500609
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 108, str. 92
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jiří Mocek
Ležící (v trávě)
Id: 503501
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 200 Kč
Walkman
Id: 503401
digitální tisk/plátno, rozměr 37,5 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč