Čas na serveru 04:11:19

Bohuslav Reynek - Kočka

Bohuslav Reynek
Kočka

Id: 519004

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr ve výřezu 9 x 7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Václav Jansa - Lesní zákoutí

Václav Jansa
Lesní zákoutí

Id: 516606

olej/plátno, rozměr 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, přiloženo album fotografií z roku 1957, kde je dílo zaznamenáno jako součást interiéru, po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Hodonský - Stěna vodních rostlin

František Hodonský
Stěna vodních rostlin

Id: 509703

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

Detail

bratři Kepkové - Objekt

bratři Kepkové
Objekt

Id: 496601

skleněná plastika, rozměr 30 x 23 cm, značeno a datováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Saudek - Coca Cola

Coca Cola

Id: 516502

litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Pavel Vašíček - Krajina

Pavel Vašíček
Krajina

Id: 514303

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Zdena Höhmová - Imaginární krajina

Zdena Höhmová
Imaginární krajina

Id: 514304

kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno ve spodní části, olištováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Saudek - Veronique, still a Virgin

Veronique, still a Virgin

Id: 515804

kolorovaná fotografie, rozměr cca 18 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Josef Rataj - Woman Amor

Josef Rataj
Woman Amor

Id: 519502

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

Vyvolávací cena:
13 000

54 000

Detail

Příhozy: 50

Bohumil Vrzal a Leona Vrzalová - Cestou plnou snů

Bohumil Vrzal a Leona Vrzalová
Cestou plnou snů

Id: 517901

kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0