Bohuslav Reynek
Kočka
Id: 519004
suchá jehla s monotypem/papír, rozměr ve výřezu 9 x 7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč
Václav Jansa
Lesní zákoutí
Id: 516606
olej/plátno, rozměr 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, přiloženo album fotografií z roku 1957, kde je dílo zaznamenáno jako součást interiéru, po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
František Hodonský
Stěna vodních rostlin
Id: 509703
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč
bratři Kepkové
Objekt
Id: 496601
skleněná plastika, rozměr 30 x 23 cm, značeno a datováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Coca Cola
Id: 516502
litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Pavel Vašíček
Krajina
Id: 514303
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 000 Kč
Zdena Höhmová
Imaginární krajina
Id: 514304
kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno ve spodní části, olištováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Veronique, still a Virgin
Id: 515804
kolorovaná fotografie, rozměr cca 18 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Josef Rataj
Woman Amor
Id: 519502
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po
Vyvolávací cena:
13 000 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 50
Bohumil Vrzal a Leona Vrzalová
Cestou plnou snů
Id: 517901
kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
12 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0