Čas na serveru 02:40:13

  Autor neurčen - Nepříjemné překvapení

Nepříjemné překvapení

Id: 254401

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, nečitelně značeno vlevo dole, zničený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

František Tavík Šimon - Dívka se džbánem

František Tavík Šimon
Dívka se džbánem

Id: 254704

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Vladimír Hroch - Kytice

Vladimír Hroch
Kytice

Id: 257803

olej/plátno, rozměr 80 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, 30. léta

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

Jaromír Skřivánek - Dívka s kabelkou

Jaromír Skřivánek
Dívka s kabelkou

Id: 250709

olej/plátno, rozměr 62 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Jaroslav Zajíc - Karlův most

Jaroslav Zajíc
Karlův most

Id: 254710

malba/lepenka, rozměr 54 x 45 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Hrad Hohenwerfen

Neznačeno
Hrad Hohenwerfen

Id: 250928

olej/karton, rozměr 40 x 55,5 cm, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

2 800

Detail

  Autor neurčen - Žena

Žena

Id: 254001

bronzová plastika/podstavec, výška plastiky 44,5 cm, celková výška s podstavcem 49 cm, značeno na plintě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Gustav Zindel - U rybníka

Gustav Zindel
U rybníka

Id: 250929

olej/plátno, rozměr 44 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rapin - Norská píseň

Jan Rapin
Norská píseň

Id: 257701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

10 000

Detail

  Autor neurčen - Kraj na řekou

Kraj na řekou

Id: 250934

olej/plátno, rozměr 53 x 95 cm, značeno monogramem vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

8 000

Detail

Josef Lehoučka - Starý dům

Josef Lehoučka
Starý dům

Id: 250819

olej/sololit, rozměr 19 x 36 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, na zadní straně zbytky výstavního razítka,po

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

Blanka Voldřichová - Torzo II

Blanka Voldřichová
Torzo II

Id: 255001

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška cca 18 cm, vč. podstavce cca 24 cm, značeno ve spodní části, uvolněno na podstavci,po

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 251009

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69 x 34,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

14 100

Detail

František Emler - Pivoňky

František Emler
Pivoňky

Id: 254610

kombinovaná technika/tempera/olej/lepenka, rozměr 31 x 20 cm, značeno vlevo dole, lepenka značně prohnutá, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Jaroslavu Seifertovi

Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi

Id: 256101

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail