Čas na serveru 10:18:15

Robert Jiran - V cukrárně

Robert Jiran
V cukrárně

Id: 211903

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Diblík - Horký den

František X. Diblík
Horký den

Id: 215404

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Roman Havelka - Zima

Roman Havelka
Zima

Id: 210305

olej/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Gross - Město (Střechy)

František Gross
Město (Střechy)

Id: 212602

barevná litografie/papír, rozměr tisku 41,3 x 57,7 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/31, zaskleno, rámováno, uvedenou v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Alois Tužinský (Tužina) - Po sklizni

Alois Tužinský (Tužina)
Po sklizni

Id: 214601

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Ernö  Nagy - Na pastvě

Ernö Nagy
Na pastvě

Id: 210301

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, po

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Otakar Štembera - Jabloně

Otakar Štembera
Jabloně

Id: 201703

olej/lepenka, rozměr 43 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Štolovský - Stará chalupa

Josef Štolovský
Stará chalupa

Id: 213404

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Pavla Fořtová-Šámalová - U Rtyně v Podkrkonoší

Pavla Fořtová-Šámalová
U Rtyně v Podkrkonoší

Id: 212401

tempera/papír, rozměr ve výřezu 23 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, ve spodní části popsáno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Písecký (Liška) - Z Pražského hradu

Josef Písecký (Liška)
Z Pražského hradu

Id: 212701

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, volné plátno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Irena Dědičová - Bouře

Irena Dědičová
Bouře

Id: 209905

malba/plátno, rozměr 146 x 97 cm, značeno na rámu na zadní straně, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Ženíšek - Dívka v červených šatech

Josef Ženíšek
Dívka v červených šatech

Id: 214301

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

10 400

Detail

František Gross - Obraz ze zdi

František Gross
Obraz ze zdi

Id: 212601

barevná litografie/papír, rozměr tisku 42 x 57,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/27, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Chaba  - Krásná vyhlídka

Karel Chaba
Krásná vyhlídka

Id: 207001

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
11 000

13 500

Detail

Andrej Bělocvětov - Chlapec s papírem

Andrej Bělocvětov
Chlapec s papírem

Id: 214501

olej/plátno, rozměr 61,5 x 79 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rentoilováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy, oděrky na rámu, publikováno ve Výstavním katalogu Umělecké besedy, Malíři a sochaři UB 1948, Slovanský ostrov, č. katalogu 9

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0