Čas na serveru 22:18:46

Andy Warhol - Karen Kain

Andy Warhol
Karen Kain

Id: 409501

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Saudek - Tanečník

Tanečník

Id: 409201

fotografie na kapadesce, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Ringo Čech - Laureáti 2015

František Ringo Čech
Laureáti 2015

Id: 405101

olej/plátno, rozměr 80 x 100, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Někde

Jaroslav Vlasák
Někde

Id: 404102

strukturální malba, olej/akryl, malířská deska, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Rapin - Eva

Jan Rapin
Eva

Id: 407501

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Fiala - Před chalupou

Josef Fiala
Před chalupou

Id: 403502

olej/plátno, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Olbram Zoubek - Hlava ženy, která povstává

Hlava ženy, která povstává

Id: 387002

papírový reliéf, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Stanislav Lolek - Krajina s hradem

Stanislav Lolek
Krajina s hradem

Id: 390010

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Kytice

František Daněk - Sedláček
Kytice

Id: 409406

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 46 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Ferdinand Kotvald - Teplice - kamenné lázně

Ferdinand Kotvald
Teplice - kamenné lázně

Id: 406601

kombinovaná technika, tempera/olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail