Čas na serveru 11:31:22

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 265001

tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, uzavřeno v boxu, který je na zadní části prasklý, odřený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Pobřeží

František Tavík Šimon
Pobřeží

Id: 270205

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Postava muže

Neznačeno
Postava muže

Id: 262611

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

František Urban - Letní den

František Urban
Letní den

Id: 265808

olej/lepenka, rozměr 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

1 100

Detail

Adolf Pergl - Západ slunce

Adolf Pergl
Západ slunce

Id: 266902

olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, sta viz foto

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 265607

olej/plátno, rozměr 52 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Robert Jiran - Black and White

Robert Jiran
Black and White

Id: 264905

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Renčín - Objímání stromu

Vladimír Renčín
Objímání stromu

Id: 270506

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 29 cm, popsáno a značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Alfréd Justitz - Koupel

Alfréd Justitz
Koupel

Id: 263703

kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 18 x 15 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Rudolf Adámek - Vyjížďka lesem

Rudolf Adámek
Vyjížďka lesem

Id: 268801

olej/plátno, rozměr 99 x 109 cm, značeno a datováno vpravo dole, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Krajina s říčkou

Krajina s říčkou

Id: 264801

malba, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jaroslav Kotas - Katedrála

Jaroslav Kotas
Katedrála

Id: 267102

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Robert Jiran - Toaleta

Robert Jiran
Toaleta

Id: 266503

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Turek - Okno

František Turek
Okno

Id: 265008

olej/karton, rozměr 67 x 56 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Líbal - Na kraji rybníka

František Líbal
Na kraji rybníka

Id: 265605

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail