Čas na serveru 12:39:56

Pasta  Oner - Choose to be Happy

Pasta Oner
Choose to be Happy

Id: 310602

serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Nejedlý - Vesnický potok

Karel Nejedlý
Vesnický potok

Id: 313101

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Karel Skála - Vášnivá čtenářka

Karel Skála
Vášnivá čtenářka

Id: 317003

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Vašíček - Kytice

Vladimír Vašíček
Kytice

Id: 312506

olej/karton, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

V. Slavík - Podzimní sběr

V. Slavík
Podzimní sběr

Id: 316502

olej/plátno, rozměr 56,5 x 47 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přemysl Pospíšil - Z cyklu Úplně nedobytná pevnost

Přemysl Pospíšil
Z cyklu Úplně nedobytná pevnost

Id: 316202

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 61 x 48 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Vesnice v horách

Vesnice v horách

Id: 308837

olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole částečně pod rámem, rentoilováno, restaurováno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 313001

lept/papír, rozměr tisku 16 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Karoušek - Podzimní

Ladislav Karoušek
Podzimní

Id: 314001

olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 96 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba poškozena viz foto, poškozeno v rozích, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jerie - Cebulonimbus

Karel Jerie
Cebulonimbus

Id: 312608

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, autorsky značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

9 000

Detail

Zbyněk Slavíček - Akty

Zbyněk Slavíček
Akty

Id: 315002

olej/plátno, rozměr 85 x 90 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Oldřich Kulhánek - Erotické motivy

Oldřich Kulhánek
Erotické motivy

Id: 313708

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karel Langer - Rozkvetlý den

Karel Langer
Rozkvetlý den

Id: 311805

olej/karton, rozměr 63 x 72 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Xaver Naske - Kytice

František Xaver Naske
Kytice

Id: 313105

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Kozák - Praha

Václav Kozák
Praha

Id: 316405

olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz věnován Vilému Mandlíkovi viz štítek na rámu, lehce poškozený rám, volné plátno

Vyvolávací cena:

Detail