Čas na serveru 16:47:50

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 325504

bronzová plastika ptáčka, rozměr včetně podstavce 6,5 x 7cm, výška podstavce 3 cm, značeno na podstavci, katalogové číslo 9270, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jiří Načeradský - Milenci

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 323305

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Blick

Oldřich Kulhánek
Blick

Id: 326407

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Hrající si nymfy

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy

Id: 324001

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
25 000

155 000

Detail

Příhozy: 88

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 325301

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 49

Oldřich Smutný - Strom u rozvodněné řeky

Oldřich Smutný
Strom u rozvodněné řeky

Id: 324601

akryl/sololit, rozměr 77 x 60 cm, značeno vlevo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Richard Fremund - Vesnice

Richard Fremund
Vesnice

Id: 327101

olej/překližka, rozměr 28,5 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
3 800

14 500

Detail

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 324102

olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 52

František  Tichý - Paganini II.

František Tichý
Paganini II.

Id: 324301

suchá jehla/papír. rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole tužkou, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Příhozy: 49

Kamil Kubík - Na golfu

Kamil Kubík
Na golfu

Id: 325806

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail