Čas na serveru 12:03:09

Václav Tikal - Hulán

Václav Tikal
Hulán

Id: 502901

tempera/papír, rozměr 45 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Milada Marešová - Don Quijote

Milada Marešová
Don Quijote

Id: 502902

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Ladislav Karoušek - Krajina

Ladislav Karoušek
Krajina

Id: 502505

olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan  Zrzavý - Karel IV.

Karel IV.

Id: 493703

tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Jiří Mocek - Ráno

Jiří Mocek
Ráno

Id: 503801

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Kouzelník s kartami II

František Tichý
Kouzelník s kartami II

Id: 500607

lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 30, str. 48

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oldřich Blažíček - Zima na vsi

Oldřich Blažíček
Zima na vsi

Id: 500502

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

22 000

Detail

František  Tichý - Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi

František Tichý
Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi

Id: 500609

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 108, str. 92

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Mocek - Ležící (v trávě)

Jiří Mocek
Ležící (v trávě)

Id: 503501

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jan Saudek - Walkman

Walkman

Id: 503401

digitální tisk/plátno, rozměr 37,5 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail