Čas na serveru 12:41:59

William Ablett - Odpočívající dívka

William Ablett
Odpočívající dívka

Id: 203808

barevný lept/papír, rozměr tisku 63 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Gross - Strojek

František Gross
Strojek

Id: 203002

barevná litografie/papír, rozměr tisku 39 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Na tržišti

Na tržišti

Id: 202502

olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Karel Langer - Podzim

Karel Langer
Podzim

Id: 200107

olej/lepenka, rozměr 17 x 22 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Josef Hlinomaz - P. F. 1977

Josef Hlinomaz
P. F. 1977

Id: 199003

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,3 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Gustav Macoun - Roubenky

Gustav Macoun
Roubenky

Id: 200105

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Milan Martinec - Z Podkrkonoší II.

Milan Martinec
Z Podkrkonoší II.

Id: 200024

olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Tavík Šimon - Nocturno v Tangeru

František Tavík Šimon
Nocturno v Tangeru

Id: 203805

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 31 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Bůh a čert

Jan Kutálek
Bůh a čert

Id: 191514

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 30 x 20 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jaroslav Panuška - Návrh k ilustraci

Jaroslav Panuška
Návrh k ilustraci

Id: 201304

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 14 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ludvík Csordák - Krajinka

Ludvík Csordák
Krajinka

Id: 194902

olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 33 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 950

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 200028

olej/plátno, rozměr 70 x 82 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:
3 200

3 700

Detail

Jaromír Skřivánek - Pohádkový motiv

Jaromír Skřivánek
Pohádkový motiv

Id: 200017

malba/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Smetana - Sedící dívka

Jan Smetana
Sedící dívka

Id: 202102

olej/sololit, rozměr 56 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Procházka - Zasněžená cesta

Josef Procházka
Zasněžená cesta

Id: 199401

olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
16 000

17 500

Detail