Čas na serveru 03:17:43

Jan Rapin - Harley - Davidson Cycles

Jan Rapin
Harley - Davidson Cycles

Id: 295201

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Lada - Velikonoce

Josef Lada
Velikonoce

Id: 294901

tisková technika/papír, rozměr listu 92,5 x 64 cm, značeno v tisku s datací, drobná povrchová poškození zaskleno, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Robert Jiran - Casino

Robert Jiran
Casino

Id: 294701

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, drobná oprava v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 49

Jiří Trnka - Kormidelník Vlnovský 2

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 2

Id: 294802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,2 x 15,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Hlava Grácie (pravá)

Hlava Grácie (pravá)

Id: 294004

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Václav Špála - Dívčí půlakt

Dívčí půlakt

Id: 293803

akvarel/papír rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Antonio Vivaldi

Oldřich Kulhánek
Antonio Vivaldi

Id: 295001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Vít Skála - Léto

Vít Skála
Léto

Id: 296002

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 25 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

3 200

Detail

Jan  Bauch - Klaun

Jan Bauch
Klaun

Id: 294408

barevná kresba/kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s pampeliškou

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou

Id: 296502

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Serpan - GFF 14

Jaroslav Serpan
GFF 14

Id: 294401

tempera/papír, viditelný rozměr: 57,8 x 24,3 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, datováno, zaskleno, poškozený rým

Vyvolávací cena:

7 500

Detail