Čas na serveru 21:49:24

Kamil Lhoták - Stroj pouště v krajině

Kamil Lhoták
Stroj pouště v krajině

Id: 193629

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, strana 334, pol. G 413

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Tavík Šimon - Notre Dame

František Tavík Šimon
Notre Dame

Id: 194707

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47,5 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Jiří Kamenický - Interiér chrámu

Josef Jiří Kamenický
Interiér chrámu

Id: 191003

olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jiří Mocek - Koleje a já IV.

Jiří Mocek
Koleje a já IV.

Id: 194808

olej/plátno, rozměr 116 x 100 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s humrem

Zátiší s humrem

Id: 193807

olej/sololit, rozměr 50 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Josef Písecký (Liška) - U Dubrovníka

Josef Písecký (Liška)
U Dubrovníka

Id: 196101

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ernst Huber - Zima pod horami

Ernst Huber
Zima pod horami

Id: 190901

olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jiří Kolář - Pohlednice (koláž)

Jiří Kolář
Pohlednice (koláž)

Id: 193804

koláž, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, velmi vzácně se vyskytující osobní korespondence viz zadní strana, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Věnceslav Černý - Konvolut dvou kusů

Věnceslav Černý
Konvolut dvou kusů

Id: 196901

návrh ilustrací pro knihu K. Máje, kvaš/papír, rozměr každé 30 x 20 cm, nesignováno, na zadní straně výstřižky z publikace, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jiří Načeradský - Běžec

Jiří Načeradský
Běžec

Id: 193622

kombinovaná technika/lepenka, rozměr listu 41,5 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 499

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Pomněnky

Josef Václav Směšný - Barnet
Pomněnky

Id: 191603

olej/dřevo, rozměr 33 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Karel Jan Sigmund - Zimní motiv

Karel Jan Sigmund
Zimní motiv

Id: 195201

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jan Go Raitr - Tajemný les

Jan Go Raitr
Tajemný les

Id: 192406

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 2001, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Kamil Lhoták - Dr. František Dvořák má 60 let!

Kamil Lhoták
Dr. František Dvořák má 60 let!

Id: 197113

serigrafie/papír, rozměr tisku cca 10,2 x 15 cm, celková velikost otevřeného listu 16,5 x 45 cm, signováno vlastnoručně vlevo dole s datací, vpravo osobní přípis Františka Dvořáka, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Procházka - Ležící figura

Jiří Procházka
Ležící figura

Id: 191803

olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, oděrky na autorském rámu, oděrky v malbě, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail