Čas na serveru 02:39:58

František Kaván - Vřesoviště

František Kaván
Vřesoviště

Id: 378202

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno hůře čitelně vpravo dole, poškozené novodobé rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Olbram Zoubek - Zima

Zima

Id: 379901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně vlevo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

155 000

Detail

Účastníci: 21

Jan  Zrzavý - Lodě a studna

Lodě a studna

Id: 384201

pastel /papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

205 000

Detail

Příhozy: 84

Jan Saudek - 120 km/hod.

120 km/hod.

Id: 380207

litografie/papír, rozměr listu 50 x 60 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Pietro Annigoni - IL GERMOGLIO

Pietro Annigoni
IL GERMOGLIO

Id: 382801

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 23 x 17,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Joža Uprka - Krojované děťátko

Joža Uprka
Krojované děťátko

Id: 380402

olej/plátno, rozměr 32 x 24 cm, značeno vpravo nahoře monogramem, pod monogramem vpravo nahoře pozůstalostní razítko, poškozený původní rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
12 000

13 500

Detail

Slávka Krátká - Okrajová čtvrť

Slávka Krátká
Okrajová čtvrť

Id: 383205

aryl/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis a autorské razítko

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Slavíček - Zátiší s rybou

Jan Slavíček
Zátiší s rybou

Id: 380801

olej/karton, rozměr 36 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Číla - Motiv z Číny

Otakar Číla
Motiv z Číny

Id: 380204

kombinovaná technika kvaš/papír, rozměr ve výřezu 49 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Olbram Zoubek - Pocta S. Freudovi

Pocta S. Freudovi

Id: 385901

Muž - pozitiv a Muž - negativ, olovo/cín, konvolut dvou kusů, rozměr každého kusu cca 35 x 11,5 cm, značeno na zadní straně, jedná se o plastiku k výstavě Sigmunda Freuda (pozitivní a negativní pohled), rok vzniku 2006, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0