Čas na serveru 12:37:52

Rudolf Vojtěch Špillar - Čtenářka

Rudolf Vojtěch Špillar
Čtenářka

Id: 225506

olej/překližka, rozměr 22 x 69 cm, značeno vpravo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 700

Detail

Karel Laštovka - Tváře

Karel Laštovka
Tváře

Id: 226607

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

33 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 230001

olej/karton, rozměr 30 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Miloš Jiránek - Motiv z Terstu

Miloš Jiránek
Motiv z Terstu

Id: 225901

olej/karton, rozměr 45 x 34 cm, neznačeno, na zadní straně skica, malba lokálně drobně poškozena, oděrky na rámu, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží

Id: 230910

olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

15 500

Detail

Viktor  Rolín - Za soumraku

Viktor Rolín
Za soumraku

Id: 227505

olej/dřevo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, otluky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
1 800

3 900

Detail

Olbram Zoubek - Halas, Hořká (levá)

Halas, Hořká (levá)

Id: 226702

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Ota Bubeníček - Jihočeská chaloupka

Ota Bubeníček
Jihočeská chaloupka

Id: 230403

olej/karton, rozměr 24,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

  Autor neurčen - Před bouřkou

Před bouřkou

Id: 229402

olej/plátno, rozměr 38 x 76 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám v minulosti opravovaný

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Gustav Macoun - Rozkvetlý den

Gustav Macoun
Rozkvetlý den

Id: 229202

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 229503

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Vyvolávací cena:
90 000

145 000

Detail

Jan  Zrzavý - Ilustrace k Islandskému rybáři

Ilustrace k Islandskému rybáři

Id: 223216

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 16 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, přiložen osobní vzkaz autora, paspartováno, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Teodor Josef Mousson - Prodavačky zelí

Teodor Josef Mousson
Prodavačky zelí

Id: 232401

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 000

20 000

Detail

Stanislav Lolek - Vodní ptáci

Stanislav Lolek
Vodní ptáci

Id: 224015

olej/plátno, rozměr 59 x 88 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 661

Detail

Josef  Konečný Žar - Dívka s květinou

Josef Konečný Žar
Dívka s květinou

Id: 222702

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 300

3 700

Detail