Čas na serveru 13:53:03

Rudolf Konopa - Setkání u lesa

Rudolf Konopa
Setkání u lesa

Id: 300405

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, neodborně restaurováno, popsáno na blindrámu, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Rapin - Dívka s odhalenými ňadry

Jan Rapin
Dívka s odhalenými ňadry

Id: 301002

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

Constantin Font - Akt sedící ženy

Constantin Font
Akt sedící ženy

Id: 299701

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu , přiložen soudně-znalecký posudek Jindřicha Vydry, akademického malíře

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Teodor Rotrekl - Přátelské setkání

Teodor Rotrekl
Přátelské setkání

Id: 298301

kombinovaná technika/silnější papír, rozměr malby 48 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, pospáno včetně věnování ve spodní části, drobná poškození po okraji, autorská pasparta, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Václav Chochola - Salvador Dalí

Václav Chochola
Salvador Dalí

Id: 299802

fotografie, velikost listu 29,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, archiv Chochola, razítko archivu na zadní straně viz foto, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Leopold Musil - Zima

Leopold Musil
Zima

Id: 299901

olej/sololit, rozměr 51 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jaroslav Grus - Stavba silnice

Jaroslav Grus
Stavba silnice

Id: 300502

olej/karton, rozměr 60 x 98 cm, neznačeno, na zadní straně vývozní štítek s razítkem NG v Praze, původem z německé soukromé sbírky (Mnichov), rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Oldřich Kerhart - Říční zátočina

Oldřich Kerhart
Říční zátočina

Id: 300401

olej/deska, rozměr viditelný 29 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Robert Jiran - Cyklistka

Robert Jiran
Cyklistka

Id: 298001

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 64

Karel Hodr - Ze Středomoří

Karel Hodr
Ze Středomoří

Id: 298903

olej/plátno, rozměr 22 x 42 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

18 999

Detail

František Ringo Čech - Indiánské léto

František Ringo Čech
Indiánské léto

Id: 300803

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Zdeněk Mlčoch - Strahov

Zdeněk Mlčoch
Strahov

Id: 300407

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Detail

Příhozy: 49

Věnceslav Černý - Pouští a pralesem č. 18

Věnceslav Černý
Pouští a pralesem č. 18

Id: 299403

akvarel/kvaš/papír, rozměr kresby 29,5 x 19,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Vojtěch Preissig - Pražská ulička

Vojtěch Preissig
Pražská ulička

Id: 302401

barevná akvatinta/papír, rozměr tisku 22,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, kazetový rám

Vyvolávací cena:
3 800

4 900

Detail

Alois Kohout - Z Provence

Alois Kohout
Z Provence

Id: 299803

olej/plátno, rozměr 37 x 43 cm, značeno vlevo dole, oděrky v malbě, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

Detail