Čas na serveru 02:41:49

Emil Filla - Střelec

Emil Filla
Střelec

Id: 255501

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

8 666

Detail

Václav Špála - Dívka u vody

Dívka u vody

Id: 259201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování včetně razítka Ministerstva lidové osvěty viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
11 000

16 500

Detail

Oldřich Hlavsa - Ve vrbičkách

Oldřich Hlavsa
Ve vrbičkách

Id: 256701

olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba (dírka), oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Josef Kadula - Abstrakce v modrém

Josef Kadula
Abstrakce v modrém

Id: 258001

olej/plátno, rozměr 59 x 115 cm, značeno vpravo dole, datováno 64, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Ota Janeček - Z cest po Francii

Z cest po Francii

Id: 255101

kombinovaná technika/tempera/pastel/karton, rozměr listu 27 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

  Neznačeno - Učenec

Neznačeno
Učenec

Id: 254410

polychromovaná dřevěná plastika, celková výška 70 cm, na povrchu lokálně poškozeno, přelom 18./19. století, (Čína?)

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Nábřeží v Paříži

Jaromír Stretti - Zamponi
Nábřeží v Paříži

Id: 258608

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Pavla Mautnerová - Kompozice v červeném

Pavla Mautnerová
Kompozice v červeném

Id: 254607

strukturální malba/deska, rozměr 53,5 x 40,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 259703

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr listu 51 x 63,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, obraz bude publikován v katalogu k výstavě Tichý/Chochola v Museu Kampa v roce 2022,po

Vyvolávací cena:
12 000

17 500

Detail

Zdeněk Hajný - Krajina světla

Zdeněk Hajný
Krajina světla

Id: 256401

malba/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

16 600

Detail

  Autor neurčen - Představy

Představy

Id: 258604

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, 60. léta, olištováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Burian - Záchrana

Zdeněk Burian
Záchrana

Id: 254605

kresba/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Kaván - Mlha ve Frýdlantu

František Kaván
Mlha ve Frýdlantu

Id: 254502

olej/plátno, rozměr 31 x 50 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1935, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 258401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Josef Hlinomaz - Arcivévoda v baru

Josef Hlinomaz
Arcivévoda v baru

Id: 259601

olej/karton, rozměr 15 x 24,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail