Čas na serveru 14:22:29

Eduard Boehm - Romantický motiv

Eduard Boehm
Romantický motiv

Id: 237311

olej/plátno, rozměr 72 x 100 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Oldřich Koníček - Dívka na pohovce

Oldřich Koníček
Dívka na pohovce

Id: 237009

olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně razítko "prodejna Mánesa"

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Josef Lada - Zimní náves se slepicemi

Josef Lada
Zimní náves se slepicemi

Id: 231903

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Vyvolávací cena:
18 000

266 003

Detail

Příhozy: 119

Josef Procházka - Podzimní zastavení

Josef Procházka
Podzimní zastavení

Id: 237312

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Jaroslav Grus - Rovná silnice

Jaroslav Grus
Rovná silnice

Id: 243501

olej /plátno, rozměr 59 x 83 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, poškozené sklo viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vladimír Komárek - Strom v zimě

Vladimír Komárek
Strom v zimě

Id: 236201

olej/plátno, rozměr 64 x 49 cm, značeno s datací vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Emil Filla - Čtenářka

Emil Filla
Čtenářka

Id: 237402

patinovaný bronz, výška plastiky 30,5 cm, značeno na podstavci s datací, na zadní straně značka litce, celková výška s dřevěným podstavcem cca 33,5 cm

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 62

Zdeněk Burian - Studie k pravěkých zvířat

Zdeněk Burian
Studie k pravěkých zvířat

Id: 235609

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 30 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Procházka v parku

Vilém (Willi) Nowak
Procházka v parku

Id: 240601

olej/deska, rozměr 115 x 93 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře a prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc.

Vyvolávací cena:
12 000

57 000

Detail

Olbram Zoubek - O. duše - hlava

O. duše - hlava

Id: 243106

papírový reliéf/zlato, rozměr 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jan Saudek - Grapes of Wrath

Grapes of Wrath

Id: 236702

fotografie, rozměr cca 30,5 x 35 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Ještě Ifigenie

Ještě Ifigenie

Id: 238901

reliéf/částečně zlacený cement/ rozměr 50,3 x 50,6 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2004, autorský výdusek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou autora

Vyvolávací cena:
7 000

140 000

Detail

Ladislav Šaloun - Vlčí máky

Ladislav Šaloun
Vlčí máky

Id: 237007

patinovaná sádra, celková výška cca 60 cm, neznačeno, drobné oděrky

Vyvolávací cena:
2 200

5 600

Detail

Teodor Josef Mousson - Na trhu

Teodor Josef Mousson
Na trhu

Id: 239801

olej/karton, rozměr 40,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Vyvolávací cena:
18 000

27 000

Detail

Jan  Zrzavý - Tři loďky u mola

Tři loďky u mola

Id: 243902

barevné křídy/pastel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

149 000

Detail