Čas na serveru 10:15:08

Karel Hodr - Na pobřeží

Karel Hodr
Na pobřeží

Id: 205603

olej/lepenka, rozměr 32 x 64 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Adolf Born - Královna ze Sáby

Královna ze Sáby

Id: 205901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 21 cm, značeno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři při západu slunce

Josef Svoboda
Rybáři při západu slunce

Id: 204901

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, plátno zvlněno, malba opadaná, stav viz foto, dekorativně adjustováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Tavík Šimon - Na pláži

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 205001

olej/silný papír, rozměr viditelný 28 x 43 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Karel Chaba  - Milenci

Karel Chaba
Milenci

Id: 207004

olej/plátno/deska, POZOR: rozměr 245 x 125 cm !!!, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno

Vyvolávací cena:
25 000

26 000

Detail

Zdena Braunerová - Sokolík

Zdena Braunerová
Sokolík

Id: 204261

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

3 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Ruzyň - Cela 321

Oldřich Kulhánek
Ruzyň - Cela 321

Id: 199511

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 53,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 209002

olej/karton, rozměr 34,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Jaroslav Kafka - Hlava

Jaroslav Kafka
Hlava

Id: 204701

olej/lepenka, rozměr 57 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, odřený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Bezová duše skloněná

Bezová duše skloněná

Id: 206102

olovo/cín/zlato, rozměr 20,5 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Život na řece

Neznačeno
Život na řece

Id: 207101

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Komárek - Dvě vázy

Vladimír Komárek
Dvě vázy

Id: 204801

olej/sololit, rozměr 57,5 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Gustav Macoun - Rozkvetlá louka

Gustav Macoun
Rozkvetlá louka

Id: 209201

olej/lepenka, rozměr 42 x 55 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Veris (Zamazal) - Ležící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící akt

Id: 204247

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Marko Čermák - Konvolut tří kusů

Marko Čermák
Konvolut tří kusů

Id: 206902

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezech 9,5 - 11,5 x 11,6 - 12,2 cm, každý kus značen a popsán, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 500

Detail