Čas na serveru 15:08:52

  Neznačeno - Mýtický výjev

Neznačeno
Mýtický výjev

Id: 288101

olej/karton, rozměr viditelný 18 x 14,5 cm, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Saudek - Marie

Marie

Id: 286603

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 51,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Robert Jiran - Akt s pohárem

Robert Jiran
Akt s pohárem

Id: 286102

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ivan Sedliský - Sedící akt

Ivan Sedliský
Sedící akt

Id: 287904

strukturální malba/deska, rozměr 102 x 71 cm, neznačeno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan B. Minařík - Na vyhlídce

Jan B. Minařík
Na vyhlídce

Id: 286302

olej/plátno, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Rapin - Magdaléna

Jan Rapin
Magdaléna

Id: 287803

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Pád No. 3

Oldřich Kulhánek
Pád No. 3

Id: 287201

litografie/papír, rozměr listu cca 74 x 56 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Komárek - Dvě vázy a talíř

Vladimír Komárek
Dvě vázy a talíř

Id: 287801

olej/plátno, rozměr 54 x 81 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail

Kristian Kodet - Vzpomínka

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 288503

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Chaba  - Z Kampy

Karel Chaba
Z Kampy

Id: 289210

malba/deska, rozměr 9,8 x 12 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Navrátil - Romantická krajina s jezerem

Josef Navrátil
Romantická krajina s jezerem

Id: 288102

olej/karton, rozměr viditelný 18 x 23 cm, neznačeno, doba vzniku 50. léta 19. století, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0