Čas na serveru 23:19:25

Otakar Nejedlý - Letní den

Otakar Nejedlý
Letní den

Id: 605701

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Ota Bubeníček - Zima u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Zima u Mladé Vožice

Id: 604301

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 100

Detail

 Josef Holub - Snopy pod Řípem

Josef Holub
Snopy pod Řípem

Id: 601303

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ota Bubeníček - Podvečer

Ota Bubeníček
Podvečer

Id: 603201

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Slabý - Vrby

František Slabý
Vrby

Id: 603301

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Břízky

Gustav Macoun
Břízky

Id: 606005

olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Roman Havelka - Podzim

Roman Havelka
Podzim

Id: 606003

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

František Cína - Jelínek - Za chalupou

František Cína - Jelínek
Za chalupou

Id: 606201

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jindřich Bubeníček - Pohled do údolí

Jindřich Bubeníček
Pohled do údolí

Id: 606104

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 43 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jindřich Bubeníček - V podhradí

Jindřich Bubeníček
V podhradí

Id: 606105

akvarel/papír, rozměr 54 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail