Čas na serveru 01:31:50

František Fromek - Studie z parku

František Fromek
Studie z parku

Id: 319907

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 26 x 31 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Saudek - The Reader of Dostoievski

The Reader of Dostoievski

Id: 317604

fotografie, rozměr 31 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

16 501

Detail

Teodor Rotrekl - Mechanická žena

Teodor Rotrekl
Mechanická žena

Id: 319207

asambláž/epoxid, celkový rozměr objektu 31 x 42,5 cm, neznačeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 501

Detail

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 315305

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František X. Procházka - Za úplňku

František X. Procházka
Za úplňku

Id: 319802

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 23,5 cm, neznačeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jan  Zrzavý - Dvě loďky a čtyři balvany

Dvě loďky a čtyři balvany

Id: 318001

kombinovaná technika/křída/pastel/běloba/papír, rozměr kresby 17,8 x 24,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Účastníci: 24

Ota Janeček - Ptáček velký

Ptáček velký

Id: 317101

bronzová plastika, celková výška plastiky 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát pravosti díla, opus 9607

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jiří Anderle - Z cyklu Perspektivy

Z cyklu Perspektivy

Id: 319203

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

4 700

Detail

Rudolf Kremlička - Děti ve světnici

Rudolf Kremlička
Děti ve světnici

Id: 317201

barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 318102

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 57,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Max Švabinský - Studie žen

Max Švabinský
Studie žen

Id: 319908

pastel/papír, rozměr listu 13,5 x 11,5 cm, oboustranná kresba značeno na obou stranách viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Jiroudek - Dívka s mašlí

František Jiroudek
Dívka s mašlí

Id: 317903

olej/plátno, rozměr 77 x 48,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Kaván - Zimní motiv

František Kaván
Zimní motiv

Id: 320001

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef  Vohrabal - Čelista

Josef Vohrabal
Čelista

Id: 318601

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 444

Detail

Ota Janeček - Žena v šátku

Žena v šátku

Id: 319201

olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail