Čas na serveru 22:56:27

Jan Kaláb - Inner Violet Glow 0122

Jan Kaláb
Inner Violet Glow 0122

Id: 602608

akryl/plátno, průměr 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Krištof Kintera - Nákup

Krištof Kintera
Nákup

Id: 602610

objekt, kombinovaná technika, polyuretan/plast, rozměr cca 68 x 61 x 25 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kaláb - Skateboard deck

Jan Kaláb
Skateboard deck

Id: 602609

deska skateboardu, laminované javorové dřevo vrstvené, akryl, rozměr 81 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, drobné oděrky na okrajích

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vojtěch Čapek - Flames of Uniqueness

Vojtěch Čapek
Flames of Uniqueness

Id: 609601

akryl/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Saudek - Tři zrzky

Tři zrzky

Id: 610905

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ivana Svobodová - Očekávání

Ivana Svobodová
Očekávání

Id: 612001

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - Spanking

Spanking

Id: 609703

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 18 x 13,4 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno po obvodu, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Boris Jirků - Hotel La Fabrica v La Joya

Boris Jirků
Hotel La Fabrica v La Joya

Id: 610601

kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 66 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

Detail

Jan Saudek - Mothers and Daughters

Mothers and Daughters

Id: 606701

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 18 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Ringo Čech - Tváře

František Ringo Čech
Tváře

Id: 609711

Vyvolávací cena:

Detail