Čas na serveru 04:28:10

Antonín Hudeček - Lesní krajina s domy u potoka

Antonín Hudeček
Lesní krajina s domy u potoka

Id: 364402

olej/plátno, rozměr 59,5 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na francouzském rámu, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Georges Kars - Koloseum za slunného dne

Georges Kars
Koloseum za slunného dne

Id: 364801

tempera/olej/dřevěná deska, rozměr 47 x 73,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, drobné oděrky na restaurovaném rámu, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Lutobor Hlavsa - Sochy

Lutobor Hlavsa
Sochy

Id: 360501

uhel/papír, rozměr cca 152 x 54 cm, značeno v ploše, chráněno plexi, rámováno, sestaveno ze dvou kusů, získáno přímo z rodiny autora

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Dvořák Brunner - Šeříky

František Dvořák Brunner
Šeříky

Id: 364601

olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jindra Kocourek - Z Paříže

Jindra Kocourek
Z Paříže

Id: 364002

olej/karton, rozměr viditelný 25 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Konvalinky ve váze

Konvalinky ve váze

Id: 365002

olej/karton, rozměr 20 x 15,4 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Emler - Čechova ulice

František Emler
Čechova ulice

Id: 363803

olejová tempera/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Vlasák - Období smyslnosti

Jaroslav Vlasák
Období smyslnosti

Id: 364302

malba/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

3 700

Detail

Olbram Zoubek - Anstronomie

Anstronomie

Id: 365701

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 63

Josef Jíra - Bar Latartine

Josef Jíra
Bar Latartine

Id: 366501

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování

Vyvolávací cena:

81 000

Detail