Čas na serveru 10:49:49

Jaromír Kunc - Kytice

Jaromír Kunc
Kytice

Id: 193619

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín  Augusta - Březový háj na podzim

Antonín Augusta
Březový háj na podzim

Id: 193801

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

S. G.  Maran - Rackové na pobřeží

S. G. Maran
Rackové na pobřeží

Id: 192203

olej/plátno, rozměr 36 x 47 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Antonín Kroča - Portrét

Antonín Kroča
Portrét

Id: 192404

olej/sololit, rozměr cca 90 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Tomáš Blažek - Ležící akt

Josef Tomáš Blažek
Ležící akt

Id: 192204

pastel/papír, rozměr 57 x 83 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

  Autor neurčen - Na výšině Felbabka

Na výšině Felbabka

Id: 193803

olej/plátno/karton, rozměr 39,5 50 cm, signováno Vlast. Jetel vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Nesignováno - Roubenky

Nesignováno
Roubenky

Id: 190206

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 41 cm, poškozený rám i malba, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Kamil Linhart - Dívka u okna

Kamil Linhart
Dívka u okna

Id: 190702

akvarel/lepenka, rozměr 17 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně věnování a popis

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Bohumil Hradečný - Březový háj

Bohumil Hradečný
Březový háj

Id: 193402

olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Václav Směšný - Barnet - Růžová růže

Josef Václav Směšný - Barnet
Růžová růže

Id: 191602

olej/dřevo, rozměr 33 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 190902

olej/plátno, rozměr 68 x 92 cm, signováno vpravo dole Melka ?, obraz v minulosti restaurován, značně poškozen, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Smetana - Akt dívky

Jan Smetana
Akt dívky

Id: 193638

tuž/papír, rozměr ve výřezu 67 x 47 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oskar Pafka - Vítězství lékařství

Oskar Pafka
Vítězství lékařství

Id: 193401

lept/papír, rozměr tisku 47 x 61 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Josef Jíra - Svěcení květin

Josef Jíra
Svěcení květin

Id: 193630

litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Daněk - Sedláček - Na poli

František Daněk - Sedláček
Na poli

Id: 191002

malba/lepenka, rozměr viditelný 14 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail