Čas na serveru 17:11:44

František Líbal - Rybník Starý kancléř

František Líbal
Rybník Starý kancléř

Id: 500801

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Konůpek - Otec a syn

Jan Konůpek
Otec a syn

Id: 502501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Meindert Hobbema - následovník - Venkovská krajina

Meindert Hobbema - následovník
Venkovská krajina

Id: 494602

olej/karton fixovaný na plátně, rozměr 74 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Konůpek - Jitřenka

Jan Konůpek
Jitřenka

Id: 502502

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, ilustrace ke knize Paul Valéry: Jitřenka, nakl. Josef Portman, vyd. 1930

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Stanislav Feikl - U řeky

Stanislav Feikl
U řeky

Id: 502007

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Konůpek - Maria

Jan Konůpek
Maria

Id: 502503

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Matka s dítětem

Neznačeno
Matka s dítětem

Id: 479803

olej/plátno, rozměr 46 x 35,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, krakelovaná malba, místy zašpiněno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Slavíček - Černošice

Jan Slavíček
Černošice

Id: 491319

lavírovaná tuš/papír, rozměr listu 31 x 47 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Julie Mezerová-Winterová - Luční kvítí - arnika a rdesno

Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí - arnika a rdesno

Id: 500511

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vojtěch  Sedláček - Na statku

Vojtěch Sedláček
Na statku

Id: 500510

tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0