Čas na serveru 08:41:32

Vojtěch  Sedláček - S koněm

Vojtěch Sedláček
S koněm

Id: 265805

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 40,5 x 58,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Alena Kučerová - Moře II. - plavkyně

Alena Kučerová
Moře II. - plavkyně

Id: 267504

tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr ve výřezu 55 x 78,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Josef Lehoučka - Slavnost léta

Josef Lehoučka
Slavnost léta

Id: 265004

olej/sololit, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, výstavní razítko, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
4 800

33 000

Detail

Vojtěch Tittelbach - Postavy

Vojtěch Tittelbach
Postavy

Id: 266701

malba/karton, oboustranný obraz, rozměr 70 x 56 cm, značeno uprostřed dole, v ploše drobné oděrky a nedostatečnosti, nabízeno bez ověření

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 270107

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 65

Dalibor Chatrný - Abstraktní koláž

Dalibor Chatrný
Abstraktní koláž

Id: 268702

koláž/papír, rozměr viditelný 44 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, konzultováno původním majitelem s PhDr. Mahulenou Nešlehovou

Vyvolávací cena:
3 800

6 300

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Piják

Emil Artur Pitterman - Longen
Piják

Id: 265105

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 38 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 269403

patinovaný bronz na kombinovaném podstavci z kamene a dřeva, výška plastiky cca 46 cm, výška podstavce cca 8 cm, na zadní straně značeno, jedná se o novodobý odlitek, na povrchu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

 Josef Holub - Rozkvetlé pole

Josef Holub
Rozkvetlé pole

Id: 264902

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno 1918 vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Ringo Čech - Zlatá ulička

František Ringo Čech
Zlatá ulička

Id: 269101

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

32 001

Detail

Bohumír Dvorský - Kytice

Bohumír Dvorský
Kytice

Id: 265402

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Vladimír Komárek - Bílé stromy

Vladimír Komárek
Bílé stromy

Id: 267901

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Míla Doleželová - V zahradě

Míla Doleželová
V zahradě

Id: 270103

malba/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Olbram Zoubek - Múza 1

Múza 1

Id: 264001

plastika olovo/cín/zlato, celková výška 64 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1977, stav viz foto, přiložen Certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Detail

Příhozy: 67

Gustav Macoun - Z Kameniček

Gustav Macoun
Z Kameniček

Id: 265802

olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail