Čas na serveru 15:42:52

Otakar Hůrka - Krajina nad řekou

Otakar Hůrka
Krajina nad řekou

Id: 199304

olej/dřevo, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, v malbě podélné prasklinky

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Na návsi

Jaroslav Panuška
Na návsi

Id: 198204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Josef Jiří Bauer - Kytičky

Josef Jiří Bauer
Kytičky

Id: 184324

olej/lepenka, rozměr 50 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Hlinomaz - P. F. 1977

Josef Hlinomaz
P. F. 1977

Id: 199003

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,3 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jan Kutálek - Bůh a čert

Jan Kutálek
Bůh a čert

Id: 191514

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 30 x 20 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Ludvík Csordák - Krajinka

Ludvík Csordák
Krajinka

Id: 194902

olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 33 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 444

Detail

Josef Procházka - Zasněžená cesta

Josef Procházka
Zasněžená cesta

Id: 199401

olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
16 000

16 500

Detail

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 199302

olej/dřevo, rozměr 16,3 x 16 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

5 555

Detail

Jan Saudek - Aurelia

Aurelia

Id: 198501

fotografie, rozměr 30,5 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jan Kutálek - Malý vodník z Čertovky

Jan Kutálek
Malý vodník z Čertovky

Id: 191512

pálená hlína, glazováno, výška cca 15 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Panuška - Snopy

Jaroslav Panuška
Snopy

Id: 199301

kombinovaná technika/lepenka, rozměr cca 24 x 37 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku před rokem 1900, zaskleno, oděrky na novějším rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Arnošt Hofbauer - Tygr na lovu

Arnošt Hofbauer
Tygr na lovu

Id: 199201

olej/plátno, rozměr 71 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu lehce uvolněné plátno

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Kaván - Podzimní nálada

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 199303

olej/lepenka, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní lehce poškozené rámování, stav obrazu viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Postava muže

Kamil Lhoták
Postava muže

Id: 197904

kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 28,2 x 18,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Milan Chabera - V prostoru

Milan Chabera
V prostoru

Id: 199515

akryl/olej/plátno/papír, rozměr 115 x 140 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:
8 000

10 500

Detail