Čas na serveru 02:51:13

Václav Zapadlík - Vítěz závodu

Václav Zapadlík
Vítěz závodu

Id: 218402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámová

Vyvolávací cena:

5 094

Detail

Václav Špála - Akt I.

Akt I.

Id: 217907

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 31,2 x 24,4 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Pravoslav Kotík - Sedící žena

Pravoslav Kotík
Sedící žena

Id: 219205

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Liesler - Kompozice

Josef Liesler
Kompozice

Id: 220001

kombinovaná technika/malba/deska, rozměr cca 122 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 221501

konvolut dvou kusů reliéfů, olovo/cín/zlato, rozměry 64 x 18 cm a 63,7 x 18 cm, oba značeny za zadní straně, rok vzniku 1994, drobné oděrky na povrchu, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

80 000

Detail

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 219204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

15 500

Detail

Jiří Georg Dokoupil - Lilie

Jiří Georg Dokoupil
Lilie

Id: 221102

malba kouřem/deska, rozměr 41 x 81 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní rámování

Vyvolávací cena:
11 000

13 500

Detail

František Tavík Šimon - Z Orientu

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 223804

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 34 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, plátno lehce zprohýbáno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Písecký (Liška) - Z Lopudu

Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu

Id: 217901

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

František  Tichý - Eifelovka

František Tichý
Eifelovka

Id: 218702

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 19,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Předzahrádka

Předzahrádka

Id: 216707

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou

Id: 223801

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Velčovský - Vinice I.

Josef Velčovský
Vinice I.

Id: 216706

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, na zadní straně původní štítek Díla,po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Olbram Zoubek - Při-Sedící v šatu

Při-Sedící v šatu

Id: 214006

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

115 000

Detail

Gustav  Porš - Zasněžená vesnička

Gustav Porš
Zasněžená vesnička

Id: 219301

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně restaurován viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

16 000

Detail