František Líbal
Rybník Starý kancléř
Id: 500801
olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Jan Konůpek
Otec a syn
Id: 502501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Meindert Hobbema - následovník
Venkovská krajina
Id: 494602
olej/karton fixovaný na plátně, rozměr 74 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Konůpek
Jitřenka
Id: 502502
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, ilustrace ke knize Paul Valéry: Jitřenka, nakl. Josef Portman, vyd. 1930
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Stanislav Feikl
U řeky
Id: 502007
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Konůpek
Maria
Id: 502503
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Matka s dítětem
Id: 479803
olej/plátno, rozměr 46 x 35,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, krakelovaná malba, místy zašpiněno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Slavíček
Černošice
Id: 491319
lavírovaná tuš/papír, rozměr listu 31 x 47 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí - arnika a rdesno
Id: 500511
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vojtěch Sedláček
Na statku
Id: 500510
tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0