Čas na serveru 08:47:59

Jan Bohumil Pospíšil - V zátoce

Jan Bohumil Pospíšil
V zátoce

Id: 407701

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Frýdecky - Česání

Václav Frýdecky
Česání

Id: 407606

plastika - cín, celková výška 74 cm, vespodu opatřeno štítkem z Díla (viz foto)

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Adolf Born - Trapná situace

Trapná situace

Id: 406801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

František  Max - Čertovka

František Max
Čertovka

Id: 405910

olej/karton, rozměr 33 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Babaouo

Salvador Dalí
Babaouo

Id: 407302

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí 117-78-2

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ota Bubeníček - Na samotě

Ota Bubeníček
Na samotě

Id: 410101

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! I.

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! I.

Id: 409411

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jan Goth - Uhlíři

Jan Goth
Uhlíři

Id: 410201

olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba v ploše odřená

Vyvolávací cena:

Detail

Ivo Pondělíček (Dubrovka) - Vábení a zdráhání

Ivo Pondělíček (Dubrovka)
Vábení a zdráhání

Id: 412003

kombinovaná technika, tempera/akryl/tužka/plátno, rozměr 38 x 60 cm, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Bauch - Milenci

Jan Bauch
Milenci

Id: 399302

litografie/papír, rozměr listu 50 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0