Čas na serveru 01:23:22

Karel Valter - Náves

Karel Valter
Náves

Id: 334601

tempera/lepenka, rozměr listu 30 x 41,5 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

František Líbal - Jihočeský rybník

František Líbal
Jihočeský rybník

Id: 337503

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 61 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Pasta  Oner - Alone beautiful

Pasta Oner
Alone beautiful

Id: 328902

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

František Blažíček - Útvar

František Blažíček
Útvar

Id: 336801

reliéf/hmota/malba/sololit, rozměr celkový 61 x 70 cm včetně rámu, značeno vpravo dole, rám součástí reliéfu

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Kristian Kodet - Na kříži

Kristian Kodet
Na kříži

Id: 337601

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Robert Jiran - Zlatá ulička

Robert Jiran
Zlatá ulička

Id: 334401

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně signatura a autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice 2

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice 2

Id: 329507

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,3 x 41,7 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Famíra - Rybářské čluny

Emanuel Famíra
Rybářské čluny

Id: 338301

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 127 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Olbram Zoubek - Astronomie

Astronomie

Id: 332603

papírový reliéf, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, rok vzniku 1997, zaskleno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch  Sedláček - Práce na poli

Vojtěch Sedláček
Práce na poli

Id: 336704

tempera/papír, rozměr ve výřezu 27 x 54,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, na zadní straně původní popis, zaskleno, paspartováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail