Čas na serveru 06:20:48

Vladimír Renčín - A potom se zhaslo

Vladimír Renčín
A potom se zhaslo

Id: 381407

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně volně přiložen autorský dodatek ke kresbě

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Cína - Jelínek - Jihočeský rybník

František Cína - Jelínek
Jihočeský rybník

Id: 383003

olej/plátno, rozměr 50,5 x 70,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rozeschlý dekorativní rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ota Bubeníček - Krajina od Mladé Božice

Ota Bubeníček
Krajina od Mladé Božice

Id: 382901

olej/karton, rozměr 34 x50 cm, značeno vpravo dole, na levé straně drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Ringo Čech - Týnský chrám a škola

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 377602

olej/plátno, rozměr 70 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Olbram Zoubek - O. orantka

O. orantka

Id: 381503

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 19,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vlastimil  Košvanec - Cérečky

Vlastimil Košvanec
Cérečky

Id: 383004

olej/plátno, rozměr 60 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 380001

olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, na zadní straně autorsky značeno a datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

39 100

Detail

Josef Velčovský - Aprílový golf

Josef Velčovský
Aprílový golf

Id: 381603

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

53 000

Detail

Příhozy: 49

Oldřich Kulhánek - Jan Marek Marci

Oldřich Kulhánek
Jan Marek Marci

Id: 378901

litografie/papír, rozměr listu 66 x 46 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Radek Baláž - Empire State Building

Radek Baláž
Empire State Building

Id: 380201

olej/plátno, rozměr 141 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail