Čas na serveru 06:39:35

Stanislav Lolek - Rozkvetlá zahrada

Stanislav Lolek
Rozkvetlá zahrada

Id: 516101

olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Honsa - Březiny v údolí Švarcavy

Jan Honsa
Březiny v údolí Švarcavy

Id: 511205

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Antonín Hudeček - Rybník Landa u Vráže

Antonín Hudeček
Rybník Landa u Vráže

Id: 512403

olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Ota Bubeníček - U rybníčka

Ota Bubeníček
U rybníčka

Id: 512404

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Loukota - Akt

Josef Loukota
Akt

Id: 516105

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

10 500

Detail

Adolf Born - Čarodějka a trpaslík

Čarodějka a trpaslík

Id: 514401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Miroslava Kocmanová - Tichá krajina

Miroslava Kocmanová
Tichá krajina

Id: 483611

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Reynek - Ukřižování s lotry

Bohuslav Reynek
Ukřižování s lotry

Id: 519002

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Král - Na jezu

Jaroslav Král
Na jezu

Id: 516607

olej/karton, rozměr 38 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Langer - Z Tater

Karel Langer
Z Tater

Id: 516608

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, fragmenty podpisu vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0