Jan Kaláb
Inner Violet Glow 0122
Id: 602608
akryl/plátno, průměr 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
Krištof Kintera
Nákup
Id: 602610
objekt, kombinovaná technika, polyuretan/plast, rozměr cca 68 x 61 x 25 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Kaláb
Skateboard deck
Id: 602609
deska skateboardu, laminované javorové dřevo vrstvené, akryl, rozměr 81 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, drobné oděrky na okrajích
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vojtěch Čapek
Flames of Uniqueness
Id: 609601
akryl/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Tři zrzky
Id: 610905
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Ivana Svobodová
Očekávání
Id: 612001
olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Spanking
Id: 609703
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 18 x 13,4 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno po obvodu, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
Boris Jirků
Hotel La Fabrica v La Joya
Id: 610601
kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 66 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč
Mothers and Daughters
Id: 606701
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 18 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
František Ringo Čech
Tváře
Id: 609711
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč