Čas na serveru 09:24:19

Jan  Zrzavý - Arkády

Arkády

Id: 489408

kombinovaná technika/tužka/pastelky/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vilém Kafka - Havlíčkova Borová

Vilém Kafka
Havlíčkova Borová

Id: 486402

olej/karton, rozměr 31,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 476806

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Šimůnek - Pražské panorama

Jaroslav Šimůnek
Pražské panorama

Id: 492101

olej/karton, rozměr 65 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Mukařovský - Manikúra

Josef Mukařovský
Manikúra

Id: 493710

tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Hůrka - U chalup

Otakar Hůrka
U chalup

Id: 497604

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 497508

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Cesta

Otakar Hůrka
Cesta

Id: 497605

Vyvolávací cena:

Detail

Iva Hüttnerová - Na procházce

Iva Hüttnerová
Na procházce

Id: 497507

litografie/papír, rozměr 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, autorský tisk

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Cína - Jelínek - Z ostrova Rábu

František Cína - Jelínek
Z ostrova Rábu

Id: 498002

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu. drobné oděrky v malbě (viz foto)

Vyvolávací cena:

Detail