Čas na serveru 15:30:20

Jiří Anderle - Kronos

Kronos

Id: 240303

lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 48 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce znečištěno lepidlem

Vyvolávací cena:
2 600

Detail

  Neznačeno - Portrét muže

Neznačeno
Portrét muže

Id: 234613

olej/plátno, rozměr 92 x 76 cm, poškozený rám, obraz v ploše poškozen, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 800

Detail

Karel Chaba  - S květinou

Karel Chaba
S květinou

Id: 240407

tempera/papír, rozměr viditelný 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jiří Anderle - Konfrontace

Konfrontace

Id: 240308

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

9 700

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Kompozice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice

Id: 237010

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 58 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozené paspartování, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Robert Jiran - Náhrdelník

Robert Jiran
Náhrdelník

Id: 236004

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Laštovka - Berührungen

Karel Laštovka
Berührungen

Id: 226601

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Autor neurčen - Z pastvy

Z pastvy

Id: 241508

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Jiří Načeradský - Jaro

Jiří Načeradský
Jaro

Id: 236802

olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Hlinomaz - V přístavu

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 237501

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 54

Václav Zapadlík - Praga

Václav Zapadlík
Praga

Id: 234605

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 27 x 43 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Ota Bubeníček - Jarní den

Ota Bubeníček
Jarní den

Id: 237902

olej/karton, rozměr viditelný 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 240201

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, obličej a ruce poškozeny pádem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

35 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 241803

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Antonín Chittussi - Z Českomoravské Vysočiny

Antonín Chittussi
Z Českomoravské Vysočiny

Id: 244001

olej/plátno, rozměr 46 x 76 cm, neznačeno, jedná se o menší variantu obrazu vystaveného v Národní galerii, rok vzniku kolem roku 1882, velmi kvalitní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, PhDr. Romana Prahla, CSc., přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu, obraz byl vystaven v roce 2018 na výstavě "Světlo v obraze" (Český impresionismus), je publikován ve výstavním katalogu a dále je uveden v soupisu díla A. Chittussi od Romana Prahla

Vyvolávací cena:
50 000

490 000

Detail

Příhozy: 91