Čas na serveru 02:34:16

Olbram Zoubek - O. anděl - hlava

O. anděl - hlava

Id: 332604

papírový reliéf, rozměr listu 21,5 x 14,8 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, rok vzniku 1996, zaskleno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Fiala - Pasáček

Josef Fiala
Pasáček

Id: 338002

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

6 000

Detail

Robert Jiran - Dívka a zrcadlo

Robert Jiran
Dívka a zrcadlo

Id: 337102

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Monte Verdimu

Oldřich Kulhánek
Pocta Monte Verdimu

Id: 334104

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 35 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jiří Anderle - Kotě

Kotě

Id: 334701

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 32 x 23,8 cm, značeno, popsáno, číslováno 1/1 ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jules Zermati - Dostaveníčko

Jules Zermati
Dostaveníčko

Id: 337401

olej/plátno, rozměr 68 x 47 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jiří Anderle - Kamasútra II.

Kamasútra II.

Id: 335902

lept/papír, rozměr 66 x 50 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Rapin - Dědeček automobil

Jan Rapin
Dědeček automobil

Id: 338102

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Šimůnek - Na Uhelném trhu

Jaroslav Šimůnek
Na Uhelném trhu

Id: 336001

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, drobná oděrka v mlabě

Vyvolávací cena:
3 800

4 644

Detail

Josef Lada - Dobrodinec

Josef Lada
Dobrodinec

Id: 328308

kresba tuší/papír, rozměr listu 16,3 x 12,4 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail