Čas na serveru 09:51:06

Bert Stern - Marilyn Monroe - Last sitting

Bert Stern
Marilyn Monroe - Last sitting

Id: 406301

fotografie, rozměr ve výřezu 52 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František  Hudeček - Pasáček

František Hudeček
Pasáček

Id: 403701

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu

Oldřich Kulhánek
Bez názvu

Id: 391304

litografie/papír, viditelný rozměr 47 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 100

Detail

Josef Ullmann - Podzim

Josef Ullmann
Podzim

Id: 412004

olej/karton, rozměr 54 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Štěstěna

Štěstěna

Id: 401612

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Kristian Kodet - Nakloněné torzo

Kristian Kodet
Nakloněné torzo

Id: 409902

olej/karton, rozměr listu 28 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Bedřich  Feigl - Basilika sv. Jiří - Hradčany

Bedřich Feigl
Basilika sv. Jiří - Hradčany

Id: 410302

olej/překližka, rozměr 64,5 x 55 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Luděk Marold - Fiakrista

Luděk Marold
Fiakrista

Id: 404504

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jiří Mocek - Modelka II.

Jiří Mocek
Modelka II.

Id: 406701

olej/plátno, rozměr 35 x 23 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní části

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Id: 407001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail