Čas na serveru 04:12:57

Jaroslav Zajíc - Šachové figury

Jaroslav Zajíc
Šachové figury

Id: 254721

malba/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, poškozené olištování

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 253204

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 9,5 cm, šířka 7,2 cm, značeno na podstavci monogramem

Vyvolávací cena:

37 001

Detail

Příhozy: 61

Kája Saudek - Lufthansa

Kája Saudek
Lufthansa

Id: 254102

malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 256806

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 49 cm, výška celková 53 cm, značeno na podstavci, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Karel Chaba  - Ležící

Karel Chaba
Ležící

Id: 256501

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu cca 24 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 900

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 250717

olej/dřevo, rozměr 26 x 31 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Josef Ullmann - Vysoké nebe

Josef Ullmann
Vysoké nebe

Id: 254301

olej/lepenka, rozměr 52 x 68 cm, značeno s věnováním vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Andy Warhol - Dollar Sing

Andy Warhol
Dollar Sing

Id: 254002

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 21/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Kája Saudek - Vrum! Vrum!

Kája Saudek
Vrum! Vrum!

Id: 254103

kombinovaná technika/papír, rozměr 44,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka s květinami

Dívka s květinami

Id: 253408

olej/plátno, rozměr 79 x 69 cm, značeno a datováno 33 vlevo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Karel Souček (Bor) - Město

Karel Souček (Bor)
Město

Id: 250922

olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

22 400

Detail

Adolf Liebscher - Jízda

Adolf Liebscher
Jízda

Id: 256405

kombinovaná technika/plátno, průměr kruhu 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, otluky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail

Kristian Kodet - Spojené hlavy

Kristian Kodet
Spojené hlavy

Id: 257902

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 23,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

23 000

Detail

Vladimír Komárek - Anděl s dvěma poháry

Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry

Id: 250707

olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 18

Antonín Chittussi - Z Francie

Antonín Chittussi
Z Francie

Id: 256801

olej/plátno/dřevo, rozměr 17,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
15 000

19 500

Detail