Čas na serveru 02:59:14

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 318202

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 21 cm, výška plastiky 17 cm, značeno na plastice

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Andre de Dienes - Marilyn Monroe 1946

Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1946

Id: 319501

fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 133/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v létě 1946, přiložen certifikát autenticity, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Alois Kučera - Kartářka

Alois Kučera
Kartářka

Id: 319315

olej/lepenka, rozměr 30 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Ota Janeček - Ilustrace ke knize Alexandra Kuprina

Ilustrace ke knize Alexandra Kuprina

Id: 317002

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, na zadní straně foto obrazu bez pasparty, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Václav Křížek - Kubistické zátiší

Václav Křížek
Kubistické zátiší

Id: 319317

olej/lepenka, rozměr 27,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Václav Špála - Koupající se dívka

Koupající se dívka

Id: 319804

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail

Jitka Kolínská - Večerní nálada

Jitka Kolínská
Večerní nálada

Id: 319206

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Honsa - Pod rozkvetlými stromy

Jan Honsa
Pod rozkvetlými stromy

Id: 319704

olej/karton, rozměr malby 22 x 28 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, obraz nepasuje do rámu

Vyvolávací cena:
3 800

6 000

Detail

Rudolf Lexa - Praha

Rudolf Lexa
Praha

Id: 319404

olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Stanislav Lolek - Před bouří

Stanislav Lolek
Před bouří

Id: 319707

olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Lehoučka - Brána noci

Josef Lehoučka
Brána noci

Id: 319403

olej/sololit, rozměr 33 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Benda - Zátiší

Jan Benda
Zátiší

Id: 319301

malba(olej)/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 32 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Pavel Pardy - Zátiší

Pavel Pardy
Zátiší

Id: 317601

olej/karton, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

  Autor neurčen - Zahradní restaurace

Zahradní restaurace

Id: 319905

olej/pláto, rozměr 34,5 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, dle vyjádření Jiřího Kotalíka se jedná o okruh Julia Mařáka viz písemný dokument na zadní straně, oděrky na rámu, obraz krakelovaný

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 318901

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail