Čas na serveru 11:44:17

Alexander von Bensa - Po sklizni melounů

Alexander von Bensa
Po sklizni melounů

Id: 192202

olej/dřevo, rozměr 12,5 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, původní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

2 442

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Dubrovník

Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník

Id: 191104

olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Klečící akt

Josef Václav Směšný - Barnet
Klečící akt

Id: 191601

olej/plátno, rozměr 61,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Bedřich  Feigl - Na procházce

Bedřich Feigl
Na procházce

Id: 192402

malba/deska, rozměr 61 x 86 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

9 000

Detail

František Ringo Čech - Týnský chrám

František Ringo Čech
Týnský chrám

Id: 186001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jaroslav Panuška - Pohled z hor

Jaroslav Panuška
Pohled z hor

Id: 191105

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 666

Detail

Pavel Sukdolák - Červená lastura

Pavel Sukdolák
Červená lastura

Id: 193909

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 49 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, vytištěno autorem, paspartováno, zaskleno, původní lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Hajný - Květiny

Zdeněk Hajný
Květiny

Id: 192104

malba/plátno, rozměr 23,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

6 830

Detail

Stanislav Feikl - Pohled na pražské střechy

Stanislav Feikl
Pohled na pražské střechy

Id: 193645

olej/lepenka, rozměr 45 x 66 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Svatopluk Sulek - Prodej ryb

Svatopluk Sulek
Prodej ryb

Id: 192403

tempera/papír, rozměr 55 x 107 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Liebscher - Kosmonosy

Karel Liebscher
Kosmonosy

Id: 192602

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 25,5 cm, nesignováno, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Ecce Homo No. 1

Oldřich Kulhánek
Ecce Homo No. 1

Id: 193623

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 51 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Jiří Kamenický - Na hrnčířském trhu

Josef Jiří Kamenický
Na hrnčířském trhu

Id: 191701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

  Autor neurčen - Před bouří

Před bouří

Id: 192904

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Otto Peters - V kavárně

Otto Peters
V kavárně

Id: 192906

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0