Čas na serveru 07:37:49

Albín Brunovský - Horúce leto III

Albín Brunovský
Horúce leto III

Id: 377803

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Schoulený

Oldřich Kulhánek
Schoulený

Id: 381802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 28 cm, značeno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Saudek - Rty

Rty

Id: 379701

fotografie, rozměr viditelný 33,5 x 51,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložena pohlednice a výstavní katalog, mírné poškození v ploše

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 384107

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Gustav Macoun - Březový háj

Gustav Macoun
Březový háj

Id: 379501

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně otřená, volné plátno, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Josef  Svoboda - Stromovka

Josef Svoboda
Stromovka

Id: 383005

olej/plátno, rozměr cca 90 x 90 cm, značeno vlevo dole, neodborně přetřený dekorativní rám, vytáhlé plátno, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 379001

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 43 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Účastníci: 19

Vincze Bansagi - Koupání

Vincze Bansagi
Koupání

Id: 380206

olej/plátno, rozměr 42 x 33 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Vyleťal - Hvězdy a temná hmota

Jan Vyleťal
Hvězdy a temná hmota

Id: 380602

malba/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Písecký (Liška) - Mořské pobřeží

Josef Písecký (Liška)
Mořské pobřeží

Id: 383301

olej/plátno, rozměr 27 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, lehké poškození v ploše, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail