Čas na serveru 14:03:08

Jan Goth - Vlci proti mustangům

Jan Goth
Vlci proti mustangům

Id: 228802

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, list drobně poškozen hnědými skvrnkami, jedná se o návrh obálky knihy Vlci proti mustangům

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 227801

olej/karton, rozměr malby 50 x 60 cm, značeno vlevo dole s popisem Kameničky, zaskleno, obraz i rám v původním stavu, obraz byl vystaven na autorské výstavě v Hlinsku viz katalog

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Od Jadranu

Josef Písecký (Liška)
Od Jadranu

Id: 225504

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Jan Saudek - My Mother

My Mother

Id: 226801

fotografie, rozměr cca 22,8 x 18 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Jansa - Z jižních Čech

Václav Jansa
Z jižních Čech

Id: 225518

olej/dřevo, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, dřevěná deska prohnutá, zaskleno, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 230401

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na papíru lokálně drobné hnědé tečky, stav viz foto

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Karel Schadt - Dívka na louce

Karel Schadt
Dívka na louce

Id: 225511

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Karel Valter - Tábor

Karel Valter
Tábor

Id: 228601

tempera/lepenka, rozměr 48 x 61 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, pod sklem znečištěno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

11 500

Detail

František Pečínka - Letní den

František Pečínka
Letní den

Id: 228803

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Gross - Postava

František Gross
Postava

Id: 228208

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr malby 38,3 x 27 cm, značeno uprostřed dole včetně datace, list lokálně poškozen ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Salvador Dalí - Rytíř

Salvador Dalí
Rytíř

Id: 227603

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno v tisku vlevo nahoře, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D.

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Langer - Krása chudého kraje

Karel Langer
Krása chudého kraje

Id: 225513

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, karton zvlněný, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Ruce v pase

Ruce v pase

Id: 226704

reliéf cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Trampota - Červené střechy

Jan Trampota
Červené střechy

Id: 228101

olej/překližka, rozměr 28 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Jiří Anderle - Elisabeth dAutriche

Elisabeth dAutriche

Id: 229101

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno, popsáno s věnováním a datací ve spodní části listu, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail