Čas na serveru 16:36:54

Jan Rapin - Duo - dva muzikanti

Jan Rapin
Duo - dva muzikanti

Id: 200801

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

Detail

František Jiroudek - Sedící akt

František Jiroudek
Sedící akt

Id: 190408

olej/plátno, rozměr 68,5 x 50 cm, sigováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Pašek - Radost družstevníků nad splněným plánem

Jan Pašek
Radost družstevníků nad splněným plánem

Id: 200001

olej/plátno, rozměr 150 x 251 cm, rozměr celkový vč. rámu 266 x 169 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Sudek - Zahrada

Josef Sudek
Zahrada

Id: 197504

fotografie, rozměr fotografie 23,8 x 30 cm, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vít Skála - U domu

Vít Skála
U domu

Id: 198004

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Soukup - Tovární komíny

František Soukup
Tovární komíny

Id: 200905

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Ringo Čech - Maratonci obtěžují v Praze

František Ringo Čech
Maratonci obtěžují v Praze

Id: 194001

olej/plátno, rozměr 55 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 2019, rámováno, po

Vyvolávací cena:
6 000

10 000

Detail

Kamil Lhoták - PF 81

Kamil Lhoták
PF 81

Id: 197511

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 8,8 x 13 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Kuliďásek

Jan Kutálek
Kuliďásek

Id: 191513

pálená hlína, glazováno, výška cca 9 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 198901

malba/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František Kaván - Z Vítanova jaro

František Kaván
Z Vítanova jaro

Id: 198003

olej/lepenka, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jaroslav Tykal - Podzimní nálada

Jaroslav Tykal
Podzimní nálada

Id: 200601

olej/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alois Bílek - Dvě dívky

Alois Bílek
Dvě dívky

Id: 182805

kresba/papír, rozměr listu cca 63 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Nemastil - Konvolut dvou kusů

Zdeněk Nemastil
Konvolut dvou kusů

Id: 198102

Z jižních Čech, malba/lepenka, 1) rozměr 27 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole; 2) rozměr 22,5 x 24 cm, neznačeno, oba kusy zasklené, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Stříbrný - Odpočívající vodník

Vladimír Stříbrný
Odpočívající vodník

Id: 198001

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0