Čas na serveru 05:40:49

Oldřich Kulhánek - Ruka

Oldřich Kulhánek
Ruka

Id: 360601

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Robert Jiran - U kavárny

Robert Jiran
U kavárny

Id: 366604

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a podpis

Vyvolávací cena:

2 977

Detail

Jaroslav Klápště - Květinové zátiší

Jaroslav Klápště
Květinové zátiší

Id: 363802

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Gustav Macoun - Usedlost v zimě

Gustav Macoun
Usedlost v zimě

Id: 366302

olej/plátno, rozměr 49,5 x 65 cm, značeno vlevo dole, lokálně prosvítající malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Rudolf Krivoš - Milovníci starožitností

Rudolf Krivoš
Milovníci starožitností

Id: 364101

kombinovaná technika/sololit, rozměr 80 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, popis na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Marko Čermák - U nástěnky

Marko Čermák
U nástěnky

Id: 363603

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 12,2 x 18,4 cm, značeno uprostřed dole, originalita potvrzena autorem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Karel Bořecký - Železné květy

Karel Bořecký
Železné květy

Id: 365203

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vojtěch  Sedláček - Léto

Vojtěch Sedláček
Léto

Id: 363801

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 58 x 86 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Boris Jirků - Jen jednou ...

Boris Jirků
Jen jednou ...

Id: 365301

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 40,3 x 54,3 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 222

Detail

Kája Saudek - Tank

Kája Saudek
Tank

Id: 366804

kombinovaná technika/tuš/tempera/lepenka, rozměr viditelný 31 x 46,5 cm značeno a datováno vpravo dole, lokálně poškozená malba viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail