Čas na serveru 03:52:02

Olbram Zoubek - Zvídavost - Múza

Zvídavost - Múza

Id: 214007

olovo/cín/zlato, celková výška 70 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, v minulosti opravována nalomená ruka viz foto

Vyvolávací cena:
15 000

26 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Id: 218201

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 62

Oldřich Blažíček - Studie žní

Oldřich Blažíček
Studie žní

Id: 216203

malba/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek, obraz uveden v nové autobiografii autora viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Hugo Boettinger - Bacchanale

Hugo Boettinger
Bacchanale

Id: 219216

olej/dřevěná deska, rozměr 60,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jan Saudek - Portrét

Portrét

Id: 219402

fotografie, rozměr cca 30,5 x 33 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Vladimír Stříbrný - Zamyšlená

Vladimír Stříbrný
Zamyšlená

Id: 219215

olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jan Konůpek - Anděl na skále

Jan Konůpek
Anděl na skále

Id: 220302

kombinovaná technika/papír, rozměr 41 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Ota Janeček - Mořské dno

Mořské dno

Id: 219214

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
10 000

62 000

Detail

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 222402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 35,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena:
12 000

14 500

Detail

Oldřich Hlavsa - Na poli

Oldřich Hlavsa
Na poli

Id: 217602

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Pokušení

Pokušení

Id: 217505

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 38 x 37,5 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2002, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 063

Detail

František X. Diblík - Slunce v lese

František X. Diblík
Slunce v lese

Id: 216906

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Zimní procházka

Emil Artur Pitterman - Longen
Zimní procházka

Id: 219102

olej/plátno, rozměr 64 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Ullmann - Rozkvetlý sad

Josef Ullmann
Rozkvetlý sad

Id: 223805

olej/lepenka, rozměr 50 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Líbal - Lučnice u Staré Hlíny

František Líbal
Lučnice u Staré Hlíny

Id: 219210

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 900

Detail