Čas na serveru 10:51:47

Otto Molitor - Krojovaní chlapci

Otto Molitor
Krojovaní chlapci

Id: 204902

olej/plátno, rozměr 85 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Josef Liesler - Symbolistický motiv

Josef Liesler
Symbolistický motiv

Id: 207509

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list na několika místech pomačkán, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

Bedřich  Havránek - Na svahu

Bedřich Havránek
Na svahu

Id: 206414

akvarel/papír, rozměr 34,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, list v minulosti přeložen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Klápště - Vesnička

Jaroslav Klápště
Vesnička

Id: 208908

olej/plátno/dřevo, rozměr 20,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Maxmilian Pirner - V odříkání

Maxmilian Pirner
V odříkání

Id: 205711

olej/plátno, rozměr 90 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v mablě, pozdější lehce poškozené rámování, v oblasti hlavy přemalby, nalezena studie k tomuto obrazu v publikaci M. Pirner od Jiřího Kotalíka, na zadní straně věnování, po

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 204201

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Šárka Radová - Konvení

Šárka Radová
Konvení

Id: 207014

porcelánová plastika, rozměr 50,5 x 45 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - GIRO DI ITALIA

František Ringo Čech
GIRO DI ITALIA

Id: 205101

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Jíra - Žižkovský Ikarus

Josef Jíra
Žižkovský Ikarus

Id: 209301

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla

Vyvolávací cena:
12 000

40 000

Detail

Ota Janeček - Kocourek

Kocourek

Id: 199502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 63,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole s popisem a věnováním, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

11 000

Detail

  Autor neurčen - Za úplňku

Za úplňku

Id: 206007

olej/plátno, rozměr 58 x 67 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Václav Trefil - Pod Troskami

Václav Trefil
Pod Troskami

Id: 205601

olej/plátno, rozměr 50 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole,lehce poškozený rám, na zadní straně autorův popis a výstavní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Jiří Anderle - Beatrice a Dante

Beatrice a Dante

Id: 207007

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 51 cm, značeno, popsáno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Portrét Vlasty Buriana

Emil Artur Pitterman - Longen
Portrét Vlasty Buriana

Id: 204241

olej/plátno, rozměr 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

Detail

Alois Kohout - Dolomity

Alois Kohout
Dolomity

Id: 209601

olej/lepenka, rozměr 33 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail