Čas na serveru 16:14:25

Jan Saudek - That sweet little face from Brünn

That sweet little face from Brünn

Id: 286701

fotografie, rozměr 39,2 x 31 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

10 509

Detail

Antonín Hudeček - Lesní cestou

Antonín Hudeček
Lesní cestou

Id: 287104

syntonos/olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1900, dekorativně adjustováno, výborný stav viz foto, publikováno v "Světlo v obraze: český impresionismus - Inspirace blízké i vzdálené" (str. 385), přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
8 000

32 000

Detail

Vladimír Komárek - Bílá židle

Vladimír Komárek
Bílá židle

Id: 287902

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Chaba  - Letohrádek

Karel Chaba
Letohrádek

Id: 289209

malba/deska, rozměr malby 10,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Kyncl - Monostruktura

František Kyncl
Monostruktura

Id: 286203

akryl/ruční papír, rozměr 105 x 78 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

9 000

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 288501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 44 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Viktor Stretti - Manifestace na Václavském náměstí

Viktor Stretti
Manifestace na Václavském náměstí

Id: 287102

olej/karton, rozměr 58 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Max Jensen - Loď na horizontu

Max Jensen
Loď na horizontu

Id: 287107

olej/plátno, rozměr 50 x 92,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 200

Detail

Jiří Máška - Enlil spustil potopu světa

Jiří Máška
Enlil spustil potopu světa

Id: 289001

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vlevo dole, olištováno, na zadní straně popsáno a datováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Miloslav  Holý - Barevný podzim

Miloslav Holý
Barevný podzim

Id: 287103

olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno, stav viz foto, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Antonín Chittussi - Zimní krajina s Řípem

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 287105

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Romanem Prahlem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Antonín Jelínek - Zimní nálada

František Antonín Jelínek
Zimní nálada

Id: 287603

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 35 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vojtěch Pernica - Tulák

Vojtěch Pernica
Tulák

Id: 288402

olej/plátno, rozměr 85 x 52 cm, značeno v ploše včetně datace, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oldřich Kulhánek - Hudební listina

Oldřich Kulhánek
Hudební listina

Id: 288201

autorský tisk/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Pasta  Oner - We should get lost somewhere

Pasta Oner
We should get lost somewhere

Id: 287002

serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail