Čas na serveru 13:31:44

Ota Janeček - Ptáčci na větvích

Ptáčci na větvích

Id: 299002

Vyvolávací cena:

71 888

Detail

Karel Hodr - Podzim na strouze

Karel Hodr
Podzim na strouze

Id: 298703

olej/karton, rozměr 22 x 49 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně ověřovací list, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Orlík - Červánky v Japonsku

Emil Orlík
Červánky v Japonsku

Id: 300901

akvarel/papír, rozměr 24 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně evidenční číslo

Vyvolávací cena:
3 800

8 000

Detail

Vincenc Beneš - Na jezu

Vincenc Beneš
Na jezu

Id: 298701

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno monogramem a datací 18 vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

22 300

Detail

Alois Wierer - Dívka v bílých šatech

Alois Wierer
Dívka v bílých šatech

Id: 300603

olej/plátno, rozměr 80 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Jiří Máška - Claude Monet a jeho sny

Jiří Máška
Claude Monet a jeho sny

Id: 300001

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Oldřich Kulhánek - Víc, ještě víc

Oldřich Kulhánek
Víc, ještě víc

Id: 298801

litografie/papír, rozměr tisku 65,5 x 49 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Milan Knížák - Abstraktní barvy

Milan Knížák
Abstraktní barvy

Id: 298401

tempera/papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské 4

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 4

Id: 299601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Ringo Čech - Očkování J. A. Komenského

František Ringo Čech
Očkování J. A. Komenského

Id: 300802

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Dvořák Brunner - Dívka v bílých šatech

František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech

Id: 299101

olej/plátno, rozměr 46 x 27 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 299301

olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na olištování

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 49

František  Turek - V kavárně

František Turek
V kavárně

Id: 299902

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Čeněk Choděra - Ervěnická elektrárna

Čeněk Choděra
Ervěnická elektrárna

Id: 299908

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, pospáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Robert Jiran - Taneční kreace

Robert Jiran
Taneční kreace

Id: 296103

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno

Vyvolávací cena:

38 383

Detail

Příhozy: 65