Čas na serveru 10:10:34

Gustav Macoun - Mračna

Gustav Macoun
Mračna

Id: 264910

olej/lepenka, rozměr 52 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba v oblasti značení odloupnuta

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

Zdeněk Hajný - Strom z krajiny snů

Zdeněk Hajný
Strom z krajiny snů

Id: 265501

malba/plátno, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

  Autor neurčen - Jezdec na koni

Jezdec na koni

Id: 265810

olej/dřevo, rozměr oválu 17,5 x 24 cm, značeno azbukou vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Antonín Pelc - Portrét sestry

Antonín Pelc
Portrét sestry

Id: 263701

olej/lepenka, rozměr 87 x 69 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně staré štítky z výstav v Německu, původem z pozůstalosti autora, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Kohout - Z Paříže

Alois Kohout
Z Paříže

Id: 265003

olej/deska, rozměr viditelný 59 x 49 cm, značeno ve spodní části, oděrky na dekorativní adjustaci,po

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Gustav Macoun - Říčka v krajině

Gustav Macoun
Říčka v krajině

Id: 264901

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail

Zdena Braunerová - Na dvorku

Zdena Braunerová
Na dvorku

Id: 270305

olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Kamil Lhoták - Cestou z kina

Kamil Lhoták
Cestou z kina

Id: 264403

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr listu 19,5 x 10 cm, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti díla Ing. Libora Štefka, MBA

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Hlas

Hlas

Id: 268501

olovo/cín/zlato, celková výška včetně podstavce 82,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, stav viz foto, rok vzniku 1977, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

63 000

Detail

Josef Jíra - Křižovatka

Josef Jíra
Křižovatka

Id: 266303

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lokálně popraskaná, paspartováno,zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Antonín Jelínek - Dívka se zrcátkem

František Antonín Jelínek
Dívka se zrcátkem

Id: 267601

olej/překližka, rozměr 55 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

10 000

Detail

  Autor neurčen - Zpevněné břehy

Zpevněné břehy

Id: 267708

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno vpravo dole s datací, drobné poškození malby, oděrky na dekorativní adjustaci, 19. století, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

2 600

Detail

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 265101

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

 Keramika - Habánský džbán

Keramika
Habánský džbán

Id: 267710

glazovaná keramika, 17.-18. století, značně poškozeno viz foto, zpevněno drátem, oloupaná glazura ve spodní části natavené olovo, výška 21 cm

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Josef Liesler - Na sále

Josef Liesler
Na sále

Id: 265801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail