Arkády
Id: 489408
kombinovaná technika/tužka/pastelky/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
Vilém Kafka
Havlíčkova Borová
Id: 486402
olej/karton, rozměr 31,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 476806
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Šimůnek
Pražské panorama
Id: 492101
olej/karton, rozměr 65 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Josef Mukařovský
Manikúra
Id: 493710
tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Otakar Hůrka
U chalup
Id: 497604
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Ptáček
Id: 497508
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Otakar Hůrka
Cesta
Id: 497605
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Iva Hüttnerová
Na procházce
Id: 497507
litografie/papír, rozměr 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, autorský tisk
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
František Cína - Jelínek
Z ostrova Rábu
Id: 498002
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu. drobné oděrky v malbě (viz foto)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč