Čas na serveru 13:20:25

Augustin Mervart - Roubenky pod sněhem

Augustin Mervart
Roubenky pod sněhem

Id: 264919

olej/lepenka, rozměr 14 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 300

Detail

Karel Gabriel - Zátiší

Karel Gabriel
Zátiší

Id: 265803

olej/plátno, rozměr 64 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Kamila Ženatá - Slunečný den

Kamila Ženatá
Slunečný den

Id: 270403

malba/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Milan Paštéka - Sedící dívka

Milan Paštéka
Sedící dívka

Id: 264920

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 23 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

František Hladík - Ve světnici

František Hladík
Ve světnici

Id: 266703

olej/plátno/karton, rozměr 41,5 x 51 cm, značeno ka datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Komárek - Tři stromy

Vladimír Komárek
Tři stromy

Id: 268001

olej/plátno rozměr 81 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobně poškozená malba, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František Kaván - Vrbičky

František Kaván
Vrbičky

Id: 266401

olej/papír/karton, rozměr 24 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, původní poškozené rámování, jedná se o ranou práci kolem roku 1900, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Otto Eduard Pippel - V lese

Otto Eduard Pippel
V lese

Id: 266702

olej/plátno, rozměr 28 x 44 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, lehce poškozená malba, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Dívka s hadem

Neznačeno
Dívka s hadem

Id: 264923

bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměry včetně podstavce 44 x 46 x 20,5 cm, původní odlitek, cca 1925, oděrky na patině, lehce poškozený podstavec, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Luděk Buriánek - Země III.

Luděk Buriánek
Země III.

Id: 264917

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno ve spodní části, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Hella Guth - Malý zámek

Hella Guth
Malý zámek

Id: 265009

malba/plátno, rozměr 66 x 35 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno, po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Preisler - Při koupeli

Jan Preisler
Při koupeli

Id: 268704

pastel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Robert Jiran - Dlouhé punčochy

Robert Jiran
Dlouhé punčochy

Id: 264903

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a sněhulák

Zdeněk Miler
Krtek a sněhulák

Id: 270501

kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schválený režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Alois Kalvoda - Krajina

Alois Kalvoda
Krajina

Id: 265602

malba/deska, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky v malbě i na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail