Čas na serveru 04:38:12

Bohuslav Reynek - Autoportrét

Bohuslav Reynek
Autoportrét

Id: 255502

suchá jehla, rozměr ve výřezu 17,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, list restaurátorsky čištěn, rámováno

Vyvolávací cena:

9 055

Detail

Jaroslav Moravec - Abstraktní postava

Jaroslav Moravec
Abstraktní postava

Id: 257802

enkaustika/deska, rozměr 90 x 59 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Kaván - Na Chrudimce u Starých Hamrů

František Kaván
Na Chrudimce u Starých Hamrů

Id: 254304

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 51

Bohumír Dvorský - Krajina

Bohumír Dvorský
Krajina

Id: 257103

olej/plátno, rozměr 24 x 55,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Go Raitr - Tajemný les

Jan Go Raitr
Tajemný les

Id: 253407

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 250719

olej/plátno, rozměr 50,5 x 70,5 m, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 49

  Neznačeno - Merkur (bůh obchodu)

Neznačeno
Merkur (bůh obchodu)

Id: 254732

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 40 cm, výška celková 52 cm, hůl mírně ohnutá, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Ladislav Karoušek - Romantický

Ladislav Karoušek
Romantický

Id: 255304

olej/plátno, rozměr 38 x 71,5 cm, značeno s datací vlevo dole, na zadní straně blindrámu popis výstav daného obrazu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Johan Josef Rainer - Květinové zátiší

Johan Josef Rainer
Květinové zátiší

Id: 259401

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Adolf Kosárek - Horská bystřina

Adolf Kosárek
Horská bystřina

Id: 248602

olej/plátno, rozměr 68 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní poškozený rám, značně krakelováno, stav viz foto, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Vyvolávací cena:
7 500

46 000

Detail

František  Tichý - Studie klauna

František Tichý
Studie klauna

Id: 254725

akvarelová kresba/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 259301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 39,5 cm, včetně podstavce cca 41 cm, značeno v odlitku E. Filla, na lokálních místech otřená patina, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
8 000

15 500

Detail

Josef Procházka - Pozdní podzim

Josef Procházka
Pozdní podzim

Id: 255402

olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Václav Rabas - Polní cesta

Václav Rabas
Polní cesta

Id: 256805

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu, na zadní straně původní štítky

Vyvolávací cena:
1 800

7 000

Detail

Josef Lada - Švejk

Josef Lada
Švejk

Id: 255201

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 13 x 14,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena kniha "Osudy dobrého vojáky Švejka" s reprodukovanou kresbou

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Účastníci: 18