Čas na serveru 04:17:52

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 513903

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (vznik 2009)

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Lolek - Rozkvetlá louka

Stanislav Lolek
Rozkvetlá louka

Id: 514802

olej/karton, rozměr 16 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex musicis - Claudio Monteverdi

Oldřich Kulhánek
Ex musicis - Claudio Monteverdi

Id: 473513

lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Riedl - Zátiší s hruškami

Jaroslav Riedl
Zátiší s hruškami

Id: 480602

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 500005

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, z dílu Rákosníček a hvězdy, Jak Rákosníček s Vodnářem zařídili, aby pršelo

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Karel Rossí - Rytíř

Karel Rossí
Rytíř

Id: 514301

olej/karton, rozměr 21 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky v malbě v horní části (viz foto)

Vyvolávací cena:

Detail

Iva Hüttnerová - Hra v dámu

Iva Hüttnerová
Hra v dámu

Id: 519001

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno (vznik 1976)

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Šafařík - Sv. Mikuláš

Jan Šafařík
Sv. Mikuláš

Id: 513707

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, ve vrchní části poškozeno vlhkostí

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Ferdinand Kotvald - Václavské náměstí

Ferdinand Kotvald
Václavské náměstí

Id: 518601

olej/karton, rozměr 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Autor neurčen - Na lovu

Na lovu

Id: 509106

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0