Marie č. 1
Id: 612601
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
16 500 Kč
Jan Kaláb
Mini Yellow Ameba
Id: 611002
akryl/dvě plátna, rozměr 35 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno na zadní straně, přiložen Certifikát autenticity vystavený autorem (2021)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Kaláb
Mini Blue Ameba
Id: 611001
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Kája Saudek
Gorila
Id: 611801
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Vladimír Vašíček
Neznámé prostory
Id: 597704
olej/plátno, rozměr 60 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Miroslav Rada
Kompozice
Id: 611305
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vladimír Komárek
Dívka
Id: 613101
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
11 000 Kč
Ivan Sedliský
Mládí II
Id: 577805
olej/písek/sololit, rozměr 120 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, nerámováno, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
František Ringo Čech
Smrt obra Koloděje
Id: 610906
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč