Čas na serveru 10:13:33

Bohumil Čížek - Neděle

Bohumil Čížek
Neděle

Id: 276203

olej/překližka, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Kaván - Vesnička u lesa

František Kaván
Vesnička u lesa

Id: 270113

olej/lepenka, rozměr 40 x 51 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem,po

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Domy

Vlastimil Beneš
Domy

Id: 279403

olej/plátno, rozměr 26,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

37 000

Detail

Příhozy: 50

František Ringo Čech - Chrám sv. Mikuláše

František Ringo Čech
Chrám sv. Mikuláše

Id: 274305

olej/houslový lub, rozměr 41 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef  Šíma - Peysage

Josef Šíma
Peysage

Id: 276902

kresba tuží/papír, rozměr kresby 10,8 x 14,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Vladimír Komárek - Bilí ptáci

Vladimír Komárek
Bilí ptáci

Id: 276301

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 52

Jan  Zrzavý - Loďka v oceánské krajině

Loďka v oceánské krajině

Id: 275803

malba na plátně/podlepeno překližkou, rozměr ve výřezu 19,2 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby Dorothey Pechové, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
16 000

301 000

Detail

Příhozy: 48

Iva Hüttnerová - S balonkem

Iva Hüttnerová
S balonkem

Id: 274901

malba/plátno, rozměr 25,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Langer - Dívky u vody

Karel Langer
Dívky u vody

Id: 270214

olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Karel Skála - Studie k obrazu U krbu

Karel Skála
Studie k obrazu U krbu

Id: 273807

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan  Smetana - Akt se žlutým ručníkem

Jan Smetana
Akt se žlutým ručníkem

Id: 275806

olej/sololit, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

33 000

Detail

Olbram Zoubek - Hygie 3

Hygie 3

Id: 279101

bronzová plastika, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, původní intaktní stav, rok vzniku 2007, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

86 500

Detail

Příhozy: 57

Karel Schadt - Jinovatka v lese

Karel Schadt
Jinovatka v lese

Id: 277301

olej/karton, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

9 000

Detail

Otakar Číla - Tetřevi

Otakar Číla
Tetřevi

Id: 273801

olej/karton rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Viktor Barvitius - V přítmní

Viktor Barvitius
V přítmní

Id: 276907

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail