Marie č. 1
Id: 612601
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
135 000 Kč
Jan Kaláb
Mini Yellow Ameba
Id: 611002
akryl/dvě plátna, rozměr 35 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno na zadní straně, přiložen Certifikát autenticity vystavený autorem (2021)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
35 000 Kč
Jan Kaláb
Mini Blue Ameba
Id: 611001
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
38 000 Kč
Job
Id: 613001
kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 000 Kč
Vladimír Vašíček
Neznámé prostory
Id: 597704
olej/plátno, rozměr 60 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Miroslav Rada
Kompozice
Id: 611305
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vladimír Komárek
Dívka
Id: 613101
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
13 500 Kč
Ivan Sedliský
Mládí I
Id: 577804
olej/písek/sololit, rozměr 120 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, nerámováno, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 000 Kč
Ivan Sedliský
Mládí II
Id: 577805
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
44 000 Kč
František Ringo Čech
Smrt obra Koloděje
Id: 610906
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 500 Kč