Čas na serveru 07:49:30

Jan Saudek - Marie č. 1

Marie č. 1

Id: 612601

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

16 500

Detail

Jan Kaláb - Mini Yellow Ameba

Jan Kaláb
Mini Yellow Ameba

Id: 611002

akryl/dvě plátna, rozměr 35 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno na zadní straně, přiložen Certifikát autenticity vystavený autorem (2021)

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kaláb - Mini Blue Ameba

Jan Kaláb
Mini Blue Ameba

Id: 611001

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kája Saudek - Gorila

Kája Saudek
Gorila

Id: 611801

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Vašíček - Neznámé prostory

Vladimír Vašíček
Neznámé prostory

Id: 597704

olej/plátno, rozměr 60 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Miroslav Rada - Kompozice

Miroslav Rada
Kompozice

Id: 611305

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Komárek - Dívka

Vladimír Komárek
Dívka

Id: 613101

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 500

11 000

Detail

Ivan Sedliský - Mládí II

Ivan Sedliský
Mládí II

Id: 577805

olej/písek/sololit, rozměr 120 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, nerámováno, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Ringo Čech - Smrt obra Koloděje

František Ringo Čech
Smrt obra Koloděje

Id: 610906

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail