Čas na serveru 18:20:55

Antonín Pelc - Bar v New Yorku

Antonín Pelc
Bar v New Yorku

Id: 325101

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno, přiložen RTG z Národní Galerie

Vyvolávací cena:
12 000

43 000

Detail

Argondian Reon - Kněžka modré meditace

Argondian Reon
Kněžka modré meditace

Id: 327104

malba/deska, rozměr 44 x 28 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Kaván - Pošmourné ráno na jetelišti

František Kaván
Pošmourné ráno na jetelišti

Id: 324604

olej/karton, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno vpravo dole, na zadní straně razítko Rubešovy galerie, oděrky na rámu, obraz uveden v Kavánově soupise díla viz foto

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 18

Vlastimil Hofman - Čertíci

Vlastimil Hofman
Čertíci

Id: 325201

pastel/papír, rozměr 54 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 326006

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, autorský tisk, značeno ve spodní části, rok vzniku 1995, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Petra Oriešková - Tajemství třinácté komnaty II

Petra Oriešková
Tajemství třinácté komnaty II

Id: 323303

olej/koláž/plátno, rozměr 180 x 180 cm, značeno na blindrámu, datováno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti restaurováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:
22 000

29 000

Detail

Andy Warhol - Macintosh

Andy Warhol
Macintosh

Id: 325803

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 61/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Josef Ullmann - Zimní potok

Josef Ullmann
Zimní potok

Id: 324004

olej/karton, rozměr 23 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozen rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

13 500

Detail

Josef Jíra - Pod Černou Studnicí

Josef Jíra
Pod Černou Studnicí

Id: 325702

olej/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Ota Janeček - Mladý ptáček

Mladý ptáček

Id: 323908

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 32 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

27 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 49