Čas na serveru 19:11:21

Jaroslav Čermák - Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
45 000

64 000

Detail

Kristian Kodet - Krist

Kristian Kodet
Krist

Id: 214904

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorův štítek na zadní straně, dekorativně adjustováno, přiložen originální Certifikát k dílu z 18. 4. 2012

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Děkuji

Děkuji

Id: 214002

olovo/cín/zlato, rozměr 30,5 x 21,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Před stavením

Vojtěch Sedláček
Před stavením

Id: 215104

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Adolf Born - Zděšení

Zděšení

Id: 215202

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v roce 2004 na výstavě Adolf Born: Dospělým a dětem

Vyvolávací cena:
9 000

13 000

Detail

  Autor neurčen - U stolu

U stolu

Id: 211521

olej/plátno, rozměr 28 x 34 cm, značeno vpravo dole, zvlněné plátno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Otakar Štembera - U řeky

Otakar Štembera
U řeky

Id: 201704

olej/lepenka, rozměr 47 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeňka Marschalová - Juliana

Zdeňka Marschalová
Juliana

Id: 209902

olej/plátno, rozměr 114 x 90 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 211511

olej/plátno, rozměr cca 46 x 64 cm, oba značeny, novodobě rámováno, lokálně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Neznačeno - Dudák

Neznačeno
Dudák

Id: 211505

olej/karton, rozměr 70 x 44 cm, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

Detail

Karel Jan Sigmund - Zimní krajina ze Železných hor

Karel Jan Sigmund
Zimní krajina ze Železných hor

Id: 211611

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Robert Jiran - Dostaveníčko

Robert Jiran
Dostaveníčko

Id: 211902

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Luční potok

Luční potok

Id: 211513

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček 2

Andělíček 2

Id: 214907

papírový reliéf, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Antonín Hudeček - Lesní mýtina

Antonín Hudeček
Lesní mýtina

Id: 211507

olej/lepenka, rozměr 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

Detail