Podzim
Id: 513903
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (vznik 2009)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Stanislav Lolek
Rozkvetlá louka
Id: 514802
olej/karton, rozměr 16 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Oldřich Kulhánek
Ex musicis - Claudio Monteverdi
Id: 473513
lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jaroslav Riedl
Zátiší s hruškami
Id: 480602
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zdeněk Smetana
Rákosníček
Id: 500005
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, z dílu Rákosníček a hvězdy, Jak Rákosníček s Vodnářem zařídili, aby pršelo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Karel Rossí
Rytíř
Id: 514301
olej/karton, rozměr 21 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky v malbě v horní části (viz foto)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Iva Hüttnerová
Hra v dámu
Id: 519001
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno (vznik 1976)
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
22 000 Kč
Jan Šafařík
Sv. Mikuláš
Id: 513707
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, ve vrchní části poškozeno vlhkostí
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Ferdinand Kotvald
Václavské náměstí
Id: 518601
olej/karton, rozměr 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Na lovu
Id: 509106
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0