Čas na serveru 06:20:22

Jan Saudek - The Dolls

The Dolls

Id: 497901

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zakoupeno na výstavě Poslední výstava Jana Saudka v roce 1998 v Obecním domě

Vyvolávací cena:
25 000

210 000

Detail

Příhozy: 99

Karel Souček (Bor) - U okna

Karel Souček (Bor)
U okna

Id: 500804

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jan  Bauch - Kostel sv. Mikuláše

Jan Bauch
Kostel sv. Mikuláše

Id: 502403

olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

25 000

Detail

Bohuslav Reynek - Dulcinea

Bohuslav Reynek
Dulcinea

Id: 503902

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

František Kaván - Vrby

František Kaván
Vrby

Id: 504401

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Olbram Zoubek - Ruka s ratolestí

Ruka s ratolestí

Id: 508303

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Honsa - Zátiší s lahvemi a samovarem

Jan Honsa
Zátiší s lahvemi a samovarem

Id: 502005

olej/papír fixovaný na plátně, rozměr 66 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

16 000

Detail

Jindra Kocourek - Harley Davidson

Jindra Kocourek
Harley Davidson

Id: 489601

olej/sololit, rozměr 31 x 51,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vilém  Kreibich - Lokomotivy

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 502101

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
15 000

51 000

Detail

Vladimír Gažovič - Pocta Luigimu Bergomimu

Vladimír Gažovič
Pocta Luigimu Bergomimu

Id: 491340

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0