Čas na serveru 04:31:04

František Cína - Jelínek - Vzpomínka na léto

František Cína - Jelínek
Vzpomínka na léto

Id: 383002

olej/karton, rozměr 28,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rozeschlý dekorativní rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Pradlena

Pradlena

Id: 383102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
9 500

53 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 385301

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, krakelována a místy vypadaná, lokálně neodborně zrestaurovaná místa, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

Detail

Andy Warhol - Beránek

Andy Warhol
Beránek

Id: 385501

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 32/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Antonín Mánes - U brány

Antonín Mánes
U brány

Id: 386001

olej/plátno, rozměr 27 x 31 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1820, malba lokálně poškozena, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Podzimní krajina

Josef Václav Směšný - Barnet
Podzimní krajina

Id: 385801

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně autorský popis

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 385104

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Vladislav Vaculka - Paridův soud

Vladislav Vaculka
Paridův soud

Id: 385804

olej/překližka, rozměr 68 x 55 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, drobné oděrky v malbě, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - Předjaří u vody

Gustav Porš
Předjaří u vody

Id: 386301

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, rám poškozený, publikováno v monografii Gustav Porš S paletou Vysočinou na str. 65, po obvodu zesílené plátno, napnuto na nový blind rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Hodr - U rybníka

Karel Hodr
U rybníka

Id: 385602

olej/karton, rozměr 33 x 64 cm, značeno vpravo dole, oděkry na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0