Čas na serveru 14:54:37

Josef Multrus - U maminky

Josef Multrus
U maminky

Id: 200013

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo dole, malba krakelovaná, zaskleno, oděrky na dobové adjustaci, obraz je publikován ve Zlaté Praze

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Kaván - Podzimní nálada

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 199303

olej/lepenka, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní lehce poškozené rámování, stav obrazu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Od moře

Riko(Emerich) Mikeska
Od moře

Id: 202205

olej/deska, rozměr 51 x 76,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Postava muže

Kamil Lhoták
Postava muže

Id: 197904

kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 28,2 x 18,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otto Gutfreund - Hamlet

Otto Gutfreund
Hamlet

Id: 202513

bronzová plastika, výška plastiky 66,5 cm, celková s žulovým podstavcem 69 cm, značeno na podstavci, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:
7 500

Detail

Milan Chabera - V prostoru

Milan Chabera
V prostoru

Id: 199515

akryl/olej/plátno/papír, rozměr 115 x 140 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:
8 000

54 000

Detail

Příhozy: 62

Bohuslav Dvořák - Pod stromy

Bohuslav Dvořák
Pod stromy

Id: 200901

olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

20 000

Detail

Václav F. Ulšmíd - Pražský hrad v zimě

Václav F. Ulšmíd
Pražský hrad v zimě

Id: 200303

olej/plátno, rozměr 40 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jan Saudek - This has a Nr.

This has a Nr.

Id: 198503

fotografie, rozměr 29,8 x 39,1 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

11 510

Detail

  Autor neurčen - Křížení I.

Křížení I.

Id: 200022

textilní objekt, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Ringo Čech - Nepřišly ženy

František Ringo Čech
Nepřišly ženy

Id: 192701

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 86, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

  Autor neurčen - Notre - Dame

Notre - Dame

Id: 200902

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno vpravo dole Wolf, vlevo dole číslování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

3 300

Detail

Vladimír Komárek - Okno a sklenice

Vladimír Komárek
Okno a sklenice

Id: 203005

olej/karton, rozměr 44,5 x 53 cm, značeno a datováno uprostřed dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Jan Kutálek - Prskavec

Jan Kutálek
Prskavec

Id: 197603

pálená hlína, glazováno, výška cca 23 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Šťastný - Pražské panorama

Karel Šťastný
Pražské panorama

Id: 185006

olej/karton, rozměr 45 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0