Čas na serveru 19:58:07

Karel Souček (Bor) - Jízda králů

Karel Souček (Bor)
Jízda králů

Id: 240411

olej/plátno, rozměr 73 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Alexej Vasiljevič Hanzen - Západ slunce

Alexej Vasiljevič Hanzen
Západ slunce

Id: 241301

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
25 000

130 000

Detail

Ota Bubeníček - Jihočeská krajina

Ota Bubeníček
Jihočeská krajina

Id: 240304

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

Jaromír Skřivánek - Chrám Buddhova zubu v Kandy

Jaromír Skřivánek
Chrám Buddhova zubu v Kandy

Id: 240313

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorské štítky

Vyvolávací cena:
3 200

9 000

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 243601

lept/papír, rozměr tisku 90 x 66 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Marcel Krasický - Lovecké zátiší

Marcel Krasický
Lovecké zátiší

Id: 240413

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

14 500

Detail

Ludmila Jiřincová - V náručí

Ludmila Jiřincová
V náručí

Id: 242707

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Genadij Zubkov - Bez názvu

Genadij Zubkov
Bez názvu

Id: 236807

malba/plátno, rozměr 59 x 71 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 240414

kombinovaná technika/akvarel/kresba/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 41 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Milan Martinec - Vzpomínka na Paříž

Milan Martinec
Vzpomínka na Paříž

Id: 240501

olej/plátno, rozměr 62 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

7 600

Detail

Karel Špillar - Dívka v bílých šatech

Karel Špillar
Dívka v bílých šatech

Id: 241804

olej/plátno, rozměr 67 x 49 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, majitelem dílo konzultováno s prof. PhDr. Petrem Wittlichem, CSc., PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Vyvolávací cena:
3 800

29 000

Detail

Josef Velčovský - Brány do pouště

Josef Velčovský
Brány do pouště

Id: 240003

malba/plátno/překližka, rozměr 22,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nečistoty na obraze

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - Holandsko v zimě

Holandsko v zimě

Id: 238707

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

František Tavík Šimon - Nábřeží Voltaire

František Tavík Šimon
Nábřeží Voltaire

Id: 242703

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Neznačeno - Pod starým dubem

Neznačeno
Pod starým dubem

Id: 237303

olej/dřevo, rozměr 35,5 x 45 cm, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, 19. století,po

Vyvolávací cena:

4 544

Detail