Čas na serveru 09:22:07

Alois Kohout - Na pobřeží

Alois Kohout
Na pobřeží

Id: 194709

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

Detail

Maxmilian Pirner - Z říše Dionýsovi

Maxmilian Pirner
Z říše Dionýsovi

Id: 191101

olej/plátno, rozměr oválu 122 x 77 cm, signováno vpravo dole, oděrky na původním zlaceném rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Vyvolávací cena:
15 000

80 000

Detail

Andy Warhol - Čarodějka

Andy Warhol
Čarodějka

Id: 196202

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 91/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Velká žranice

Oldřich Kulhánek
Velká žranice

Id: 187607

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 50 cm, signováno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Kaván - Letní nálada na Vysočině

František Kaván
Letní nálada na Vysočině

Id: 191301

olej/lepenka, rozměr 34 x 44,5 cm , signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1920, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, uveden v soupisu díla Fr. Kavána vydaného v roce 2018, strana 511, č. 13/68,

Vyvolávací cena:
6 000

30 000

Detail

Účastníci: 18

František Ringo Čech - Pražské slečny a Miss Brno

František Ringo Čech
Pražské slečny a Miss Brno

Id: 186002

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Rudolf Kundera - Kytice

Rudolf Kundera
Kytice

Id: 192401

olej/sololit, rozměr 112 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně francouzský popis, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

Detail

Jan  Zrzavý - Lodi na moři

Lodi na moři

Id: 193109

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27 cm, signováno a popsáno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena:
15 000

100 999

Detail

Příhozy: 61

  Autor neurčen - Kostel na břehu

Kostel na břehu

Id: 190207

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Ivana Barazi - Dáma v klobouku

Ivana Barazi
Dáma v klobouku

Id: 190801

malba/deska, rozměr 60 x 42,5 cm, signováno uprostřed dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jiří Kolář - Novoročenka z Paříže

Jiří Kolář
Novoročenka z Paříže

Id: 193805

koláž s výměnnými listy, rozměr 32,5 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, P.F. ´91, popis, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jaroslav Malinský - V zahradní restauraci

Jaroslav Malinský
V zahradní restauraci

Id: 193501

olej/plátno, rozměr 74 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 700

Detail

Arnošt Paderlík - Zátiší

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 192601

litografie/papír, rozměr viditelný 42 x 55 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, číslováno uprostřed dole viz foto, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 195305

olej/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 195104

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr cca 60 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail