Čas na serveru 00:04:42

Oldřich Kulhánek - Antonín Dvořák

Oldřich Kulhánek
Antonín Dvořák

Id: 404403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Salvador Dalí - Božská komedie - Zpěv 28

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 28

Id: 408403

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12. dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Mlčoch - Vesnice

Zdeněk Mlčoch
Vesnice

Id: 409704

olej/sololit, rozměr 36 x 51,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu a v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Winter Neprakta - Pin ap lejdy

Jiří Winter Neprakta
Pin ap lejdy

Id: 408402

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně autorské razítko, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Vojtěch  Sedláček - Koňský povoz

Vojtěch Sedláček
Koňský povoz

Id: 402702

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 407002

lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jaroslav Šolc J.S. - Vzhůru na poslední cestu

Jaroslav Šolc J.S.
Vzhůru na poslední cestu

Id: 407202

kombinovaná technika, olej/inkoust/akryl/plátno, rozměr 57 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jiří Anderle - Divertimento

Divertimento

Id: 408703

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm (velký formát), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jindřich Fürst - Makové pole

Jindřich Fürst
Makové pole

Id: 402306

olej/karton, rozměr 22 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kolektiv autorů - AVU Praha 1990

Kolektiv autorů
AVU Praha 1990

Id: 397005

litografie/papír, soubor 16 děl, rozměr listu 100 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, věnováno jedním z autorů (K.Nepraš) ministru kultury PhDr. Jindřichovi Kabátovi. Společné dílo vytvořeno u příležitosti kompletní výměny přednášejících na pražské AVU v roce 1990. Zmiňovaných 16 autorů se stalo prvními představiteli porevoluční AVU.

Vyvolávací cena:

Detail