Čas na serveru 16:32:41

Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 497101

litografie/papír, rozměr listu 37 x 50,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, pamětní list státní tiskárny cenin

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František Zdeněk Eberl - U statku

František Zdeněk Eberl
U statku

Id: 506601

olej/plátno, rozměr 71 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu děl the Catalogue Raisonné of François Eberl (1887 – 1962) pod číslem G006

Vyvolávací cena:
12 500

13 000

Detail

Bohumír Matal - Postava

Bohumír Matal
Postava

Id: 509608

koláž, kombinovaná technika, tužka/běloba/papír, rozměr 30 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Gross - Pohled do krajiny

František Gross
Pohled do krajiny

Id: 486004

olej/sololit, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Bohumír Matal - Zátiší

Bohumír Matal
Zátiší

Id: 509606

pastel/papír, rozměr listu 16,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František  Hudeček - Hlava

František Hudeček
Hlava

Id: 506701

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Bohumír Matal - Věže

Bohumír Matal
Věže

Id: 509605

pastel/papír, rozměr 42 x 59 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Kupka - Amorpha

František Kupka
Amorpha

Id: 508601

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, značeno vlevo dole v tisku, vpravo dole autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Bohumír Matal - Hlava

Bohumír Matal
Hlava

Id: 509607

tužka/papír, viditelný rozměr 24 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jan Saudek - Namlouvání

Namlouvání

Id: 507502

fotografie/papír, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 500

Detail