Čas na serveru 11:36:21

Mikuláš Galanda - Žena s dítětem a květinou

Mikuláš Galanda
Žena s dítětem a květinou

Id: 233301

akvarel/tužka/papír, rozměr výřezu 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole G, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Katariny Bajcurové, CSc.

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Těšínský - Kompozice

Karel Těšínský
Kompozice

Id: 237101

malba/plátno, rozměr 38 x 48 cm, neznačeno, v soupisu díla uvedeno pod číslem O96, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Anderle - Dohoda o zavržení

Dohoda o zavržení

Id: 233906

lept/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 233902

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno monogramem vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Oldřich Blažíček - Z venkova

Oldřich Blažíček
Z venkova

Id: 236102

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 46,5 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Bedřich  Havránek - Partie pod sklaními útesy

Bedřich Havránek
Partie pod sklaními útesy

Id: 234003

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, neznačeno, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
10 000

51 000

Detail

Olbram Zoubek - Sochař a múza

Sochař a múza

Id: 232301

reliéf, olovo/cín, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Ota Janeček - Kubistická žena

Kubistická žena

Id: 231801

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce cca 33,5 cm, značeno v zadní části figury, velmi dobrý stav viz foto, přiložen certifikát autorství od syna autora

Vyvolávací cena:
10 000

43 000

Detail

Imro Weiner - Kráľ - Pohled na Štrbské pleso

Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso

Id: 233302

olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.

Vyvolávací cena:
25 000

29 000

Detail

Václav Zapadlík - Závody

Václav Zapadlík
Závody

Id: 234606

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 26 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Multrus - V přírodě

Josef Multrus
V přírodě

Id: 231102

olej/plátno, rozměr 63 x 89 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Robert Jiran - Dívka a zrcadlo

Robert Jiran
Dívka a zrcadlo

Id: 230902

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Adolf Born - František I.

František I.

Id: 236901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámová

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Josef Konečný - Kytice

Josef Konečný
Kytice

Id: 234703

olej/plátno, rozměr 64 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,na zadní straně autorův štítek a záruční list,po

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Vincent Hložník - V kavárně

Vincent Hložník
V kavárně

Id: 236801

akvarel/papír, rozměr viditelný 59 x 86 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail