Čas na serveru 11:07:11

Ivan Ouhel - Kompozice

Ivan Ouhel
Kompozice

Id: 303004

olej/karton, rozměr 100 x 74 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno v kazetovém rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 301705

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

15 500

Detail

Robert Jiran - Dívka v kruhu

Robert Jiran
Dívka v kruhu

Id: 303805

olej/plátno, rozměr 70 X 50 cm, značeno vlevo dole, dále na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

64 444

Detail

Příhozy: 88

Alfons Mucha - Léto

Alfons Mucha
Léto

Id: 304503

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 14 cm, značeno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jiří Načeradský - Postavy

Jiří Načeradský
Postavy

Id: 302803

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 69 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - Rozezlené ženy

Pravoslav Kotík
Rozezlené ženy

Id: 304101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, původní štítek na zadní straně s datací 1941, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

10 000

Detail

Zdeněk Burian - Ovocné zátiší

Zdeněk Burian
Ovocné zátiší

Id: 305002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Adolf Born - Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Id: 304210

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 39 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 51/90, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Hella Guth - Abstraktní koláž

Hella Guth
Abstraktní koláž

Id: 302502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

10 500

Detail

Stanislav Lolek - Tetřevi

Stanislav Lolek
Tetřevi

Id: 302701

olej/karton, rozměr viditelný 48 x 63 cm, neznačeno, popis původu obrazu na zadní straně, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Emil Filla - Zátiší s vázou a květinami

Emil Filla
Zátiší s vázou a květinami

Id: 303503

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Guillaume Coustou - Cvičitel

Guillaume Coustou
Cvičitel

Id: 303803

bronzová plastika, rozměr celkový včetně kamenného podstavce 64 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Saudek - Jam Session

Jam Session

Id: 300204

konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Konštantín Bauer - Krajina

Konštantín Bauer
Krajina

Id: 301702

olej/karton, rozměr 21 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Gimbel Tobias - Společnost v parku

Gimbel Tobias
Společnost v parku

Id: 304302

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 8,2 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0