The Dolls
Id: 497901
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zakoupeno na výstavě Poslední výstava Jana Saudka v roce 1998 v Obecním domě
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 99
Karel Souček (Bor)
U okna
Id: 500804
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Jan Bauch
Kostel sv. Mikuláše
Id: 502403
olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
25 000 Kč
Bohuslav Reynek
Dulcinea
Id: 503902
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 900 Kč
František Kaván
Vrby
Id: 504401
olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč
Ruka s ratolestí
Id: 508303
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 500 Kč
Jan Honsa
Zátiší s lahvemi a samovarem
Id: 502005
olej/papír fixovaný na plátně, rozměr 66 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
16 000 Kč
Jindra Kocourek
Harley Davidson
Id: 489601
olej/sololit, rozměr 31 x 51,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vilém Kreibich
Lokomotivy
Id: 502101
olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
51 000 Kč
Vladimír Gažovič
Pocta Luigimu Bergomimu
Id: 491340
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0