Čas na serveru 00:27:48

Pavel Pardy - Šachovnice

Pavel Pardy
Šachovnice

Id: 482003

olej/sololit, rozměr 24 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Saudek - 120 km/h

120 km/h

Id: 482103

litografie/papír, rozměr listu 47,5 x 58 cm, značeno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, autorský tisk, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Pavel Pardy - Mateřství

Pavel Pardy
Mateřství

Id: 482004

olej/sololit, rozměr 35 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jan Saudek - Dolls

Dolls

Id: 479302

digitální tisk/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Patrik Saudek - Muriel

Patrik Saudek
Muriel

Id: 483411

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Ženíšek - Dívka se srpem

Josef Ženíšek
Dívka se srpem

Id: 479605

olej/plátno, rozměr 52 x 36 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Střípky snů

Marie Čermínová - Toyen
Střípky snů

Id: 480802

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm (ovál), značeno a datováno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 045

Detail

Maxmilian Pirner - Portrét dívky

Maxmilian Pirner
Portrét dívky

Id: 480805

pastel/papír, průměr 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Hudeček - V parku

Antonín Hudeček
V parku

Id: 487601

olej/plátno, rozměr 100 x 115 cm (VELKÝ FORMÁT) značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
15 000

15 500

Detail

Viktor Oliva - Na procházce

Viktor Oliva
Na procházce

Id: 487801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail