Čas na serveru 22:31:50

Josef Jíra - Střešovice 8

Josef Jíra
Střešovice 8

Id: 409703

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 55,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Naděje

Kristian Kodet
Naděje

Id: 399004

olej/karton, rozměr ve výřezu 25,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček 2

Andělíček 2

Id: 396101

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2008)

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Šaloun - Stojící půlakt

Ladislav Šaloun
Stojící půlakt

Id: 407602

pálená hlína, celková výška 42,5 cm, značeno na podstavci, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Salvador Dalí - Šťastný jednorožec

Salvador Dalí
Šťastný jednorožec

Id: 403001

litografie/papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52 x 62 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 6/300, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Krivoš - Matka

Rudolf Krivoš
Matka

Id: 411503

kombinovaná technika/sololit, rozměr 50 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Vyčítal - Stojka

Jan Vyčítal
Stojka

Id: 398512

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29,5, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Ringo Čech - Palác Ježíšek

František Ringo Čech
Palác Ježíšek

Id: 405103

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Účastníci: 20

František  Tichý - Vysoká škola II

František Tichý
Vysoká škola II

Id: 406902

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 46 x 36,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František  Max - Ulička

František Max
Ulička

Id: 405902

olej/karton, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 700

Detail