The Cigar Smoker
Id: 515803
kolorovaná fotografie, rozměr cca 36 x 31 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
František Jiroudek
Sedící dívka
Id: 510908
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 000 Kč
Josef Jíra
Píseň písní
Id: 516801
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Svetislav Vukovič
Z Chorvatska
Id: 516605
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Oh, Those Roaring Sixties
Id: 516501
litografie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč
František Antonín Jelínek
Pradlenky
Id: 516602
olej/plátno, rozměr 93 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
František Hodonský
Vodní rostliny
Id: 516702
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 28 x 15 x 7,5 cm, značeno na plintu, 1/2, resp. jeden z pouze dvou vyrobených kusů, získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
Julius Mařák
Lesní potok
Id: 517801
olej/překližka, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vyhotovený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
25 000 Kč
Habánská keramika
Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem
Id: 516108
keramická nádoba malovaná glazovaná, šestiboká Habánská fajáns (17. století ?), s cínovým uzávěrem, výška celková cca 17 cm, na povrchu poškozeno, praskliny, otluky, krakeláž
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Alois Kirnig
Horská bystřina
Id: 515502
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč