Čas na serveru 10:47:31

Jindřich Fürst - Za soumraku

Jindřich Fürst
Za soumraku

Id: 191704

olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Kamil Linhart - Planeta XXXIV.

Kamil Linhart
Planeta XXXIV.

Id: 190701

malba/papír/dřevěná deska, nesignováno, rozměr objektu včetně rámu 43,5 x 43,5 cm, autorsky rámováno, drobné oděrky na povrchu, majitel získal darem přímo od autora

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Koblasa - Bez názvu

Jan Koblasa
Bez názvu

Id: 193637

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 50,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Mikoláš Aleš - Husitský bojovník

Mikoláš Aleš
Husitský bojovník

Id: 188204

kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Otto Gutfreund - Sedící žena II

Otto Gutfreund
Sedící žena II

Id: 192301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 24,5 cm, výška podstavce 3 cm, značeno G, jedná se pravděpodobně o odlitek z přelomu 60./70. let

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Maurice Utrillo - Kostel v Limours

Maurice Utrillo
Kostel v Limours

Id: 187608

lept s barevnou akvatintou/papír, rozměr tisku 49 x 28 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ryl Jacques Villon

Vyvolávací cena:

Detail

Maxmilian Pirner - Z říše Dionýsovi

Maxmilian Pirner
Z říše Dionýsovi

Id: 191101

olej/plátno, rozměr oválu 122 x 77 cm, signováno vpravo dole, oděrky na původním zlaceném rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Vyvolávací cena:
15 000

76 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Velká žranice

Oldřich Kulhánek
Velká žranice

Id: 187607

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 50 cm, signováno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Kaván - Letní nálada na Vysočině

František Kaván
Letní nálada na Vysočině

Id: 191301

olej/lepenka, rozměr 34 x 44,5 cm , signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1920, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, uveden v soupisu díla Fr. Kavána vydaného v roce 2018, strana 511, č. 13/68,

Vyvolávací cena:
6 000

17 499

Detail

František Ringo Čech - Pražské slečny a Miss Brno

František Ringo Čech
Pražské slečny a Miss Brno

Id: 186002

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Rudolf Kundera - Kytice

Rudolf Kundera
Kytice

Id: 192401

olej/sololit, rozměr 112 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně francouzský popis, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

  Autor neurčen - Kostel na břehu

Kostel na břehu

Id: 190207

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Ivana Barazi - Dáma v klobouku

Ivana Barazi
Dáma v klobouku

Id: 190801

malba/deska, rozměr 60 x 42,5 cm, signováno uprostřed dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jiří Kolář - Novoročenka z Paříže

Jiří Kolář
Novoročenka z Paříže

Id: 193805

koláž s výměnnými listy, rozměr 32,5 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, P.F. ´91, popis, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Malinský - V zahradní restauraci

Jaroslav Malinský
V zahradní restauraci

Id: 193501

olej/plátno, rozměr 74 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail