Čas na serveru 13:00:41

Bert Stern - Marilyne Monroe - Last sitting - Playfull

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting - Playfull

Id: 314301

fotografie, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Jíra - Podzimní ke Krkonošům

Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům

Id: 311302

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

44 444

Detail

Účastníci: 24

Vladimír Komárek - Židle

Vladimír Komárek
Židle

Id: 315001

olej/plátno, rozměr 92 x 63 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce zvlněné plátno, nově olištováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Karel Langer - Mořská úžina

Karel Langer
Mořská úžina

Id: 313605

olej/dřevo, rozměr 45,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 311701

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Příhozy: 66

Jan Baptista Homann - Mapa světa

Jan Baptista Homann
Mapa světa

Id: 308825

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 51 x 59 cm, neznačeno, popsáno v ploše, list místy poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

  Autor neurčen - Mnich

Mnich

Id: 308832

akvarel/papír, rozměr viditelný 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

Alois Kalvoda - Potok u Klatov

Alois Kalvoda
Potok u Klatov

Id: 315203

olej/dřevo, rozměr 42 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lokálně oloupaná barva, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Valter - Sníh na asfaltu

Karel Valter
Sníh na asfaltu

Id: 314601

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Genesis

Albín Brunovský
Genesis

Id: 316603

lept/papír, rozměr listu 62 x 76 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Z cyklu Kámasútra

Z cyklu Kámasútra

Id: 315304

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 75 x 63,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Bohuslav Dvořák - Na kraji lesa

Bohuslav Dvořák
Na kraji lesa

Id: 316802

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 47 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František Líbal - Rozkvetlý den

František Líbal
Rozkvetlý den

Id: 315307

olej/plátno, rozměr 62 x 75,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Marvánek - Na řece

Otakar Marvánek
Na řece

Id: 316803

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oldřich Kulhánek - Vzpomínka

Oldřich Kulhánek
Vzpomínka

Id: 306402

litografie/papír, rozměr listu 49 x 35 cm, značeno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail