Čas na serveru 16:32:43

Karel Valter - U řeky

Karel Valter
U řeky

Id: 250718

malba/karton, rozměr 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 245709

reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 85 x 59 cm a 83 x 57 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Klimeš - Konvolut dvou kusů

František Klimeš
Konvolut dvou kusů

Id: 250910

olej/lepenka, viditelný rozměr každého 46 x 30,5 cm, značeno vždy ve spodní části, lokálně poškozená malba, poškozené rámování,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Jiří Trnka - Pohádkový motiv

Jiří Trnka
Pohádkový motiv

Id: 250716

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Stráň pod lesem

Stráň pod lesem

Id: 251701

olej/deska, rozměr cca 17,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

V. Příhoda - Káhira

V. Příhoda
Káhira

Id: 250909

olej/plátno, rozměr 63 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 248802

kvaš/papír, rozměr viditelný 51 x 40 cm, zaskleno, značně poškozený rám, 19. století

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Jaromír Skřivánek - Noční motiv

Jaromír Skřivánek
Noční motiv

Id: 250722

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Othon Coubine - Motiv z Simiane

Othon Coubine
Motiv z Simiane

Id: 250815

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 600

4 400

Detail

Zdeněk Sigmund - Ze Středomoří

Zdeněk Sigmund
Ze Středomoří

Id: 248803

olej/karton, rozměr 41 x 51 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Jiří John - Bez názvu

Jiří John
Bez názvu

Id: 250813

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Antonín Kybal - Kompozice

Antonín Kybal
Kompozice

Id: 250808

kresba/ruční papír, rozměr listu 42 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Neznačeno - Dívka s vějířem

Neznačeno
Dívka s vějířem

Id: 251006

olej/plátno, rozměr 42 x 30 cm, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaroslav Horejc - Noc

Jaroslav Horejc
Noc

Id: 249404

patinovaná sádra, celková výška plastiky 58 cm, značeno a datováno Horejc 1944 ve spodní části, drobné oděrky v povrchu,po

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 251404

bronzová plastika, výška plastiky cca 20 cm, celková výška s kamenným podstavcem 27 cm, značeno na plintě, plastika uvolněná

Vyvolávací cena:

6 000

Detail