Čas na serveru 23:57:12

František Tavík Šimon - Večer v Quimper

František Tavík Šimon
Večer v Quimper

Id: 236701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Tomáš Bím - Perioda a Ch.

Tomáš Bím
Perioda a Ch.

Id: 240408

malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Saudek - Stydlivá ženská

Stydlivá ženská

Id: 229002

fotografie, rozměr 39 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

12 500

Detail

Richard Sasse - Bouře přichází

Richard Sasse
Bouře přichází

Id: 240802

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

11 500

Detail

Vlastimil Rada - Zimní hry

Vlastimil Rada
Zimní hry

Id: 243703

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 50 cm, značeno vlastnostnoručně s datací vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

2 100

Detail

Jiří Anderle - Elise Höfer

Elise Höfer

Id: 240311

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 69 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

8 000

Detail

František Horký - U ohníčku

František Horký
U ohníčku

Id: 243702

olej/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, volně loženo, drobné oděrky v malbě, stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaromír Skřivánek - Interiér chrámu

Jaromír Skřivánek
Interiér chrámu

Id: 241705

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 700

Detail

František Tavík Šimon - Národní divadlo

František Tavík Šimon
Národní divadlo

Id: 237603

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vpravo dole, papír lokálně poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

  Autor neurčen - Stromy

Stromy

Id: 233803

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ján Hála - Opočinek

Ján Hála
Opočinek

Id: 237401

olej/karton, rozměr 6,5 x 15 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz se nabízí bez odborného posouzení

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Jezdec

Jezdec

Id: 237304

olej/plátno, rozměr cca 43 x 65 cm, značeno V. Kopecký vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Viktor  Rolín - Večerní krajina

Viktor Rolín
Večerní krajina

Id: 241501

olej/překližka, rozměr 30,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

  Neznačeno - Sedící dívka

Neznačeno
Sedící dívka

Id: 233801

malba/karton, rozměr rozměr viditelný 47 x 30 cm, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

  Autor neurčen - Odpočívající klaun

Odpočívající klaun

Id: 240503

olej/plátno, rozměr 55 x 48 cm, značeno vpravo dole J. Krátký, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
900

900

Detail