Čas na serveru 17:02:52

Georges Kars - Chlapci

Georges Kars
Chlapci

Id: 323004

pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jan  Zrzavý - Trosečníci

Trosečníci

Id: 325001

kresba tužkou/papír, rozměr listu 17,4 x 23,7 cm, značeno vpravo dole monogramem, věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
6 000

42 000

Detail

Příhozy: 52

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 322601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 61 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta, sklo i polep, majitel zakoupil přímo u autora

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Ringo Čech - Odvrácená tvář měsíce

František Ringo Čech
Odvrácená tvář měsíce

Id: 325302

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

František Kupka - Dívčí akt

František Kupka
Dívčí akt

Id: 322703

kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, doba vzniku do roku 1900, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Účastníci: 18

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 325604

barevná litografie/papír, rozměr listu 46 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Gustav  Porš - Zimní řeka

Gustav Porš
Zimní řeka

Id: 322802

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 58

Kristian Kodet - Andělé

Kristian Kodet
Andělé

Id: 325503

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Antonie Brandeisová - Gondola před portálem paláce

Antonie Brandeisová
Gondola před portálem paláce

Id: 322803

akvarel/papír/lepenka, rozměr 20,5 x 15,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Jiří Anderle - Perspektiva č. 5

Perspektiva č. 5

Id: 324901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 71,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail