Čas na serveru 02:52:56

František Kaván - Stanice Libuň

František Kaván
Stanice Libuň

Id: 378205

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený původní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Emil Filla - Kubistická hudebnice

Emil Filla
Kubistická hudebnice

Id: 375010

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Žena a stín

Žena a stín

Id: 380501

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 34 x 34,5 cm, značeno na zadní straně vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 49

Václav Brožík - Dětská podobizna

Václav Brožík
Dětská podobizna

Id: 380701

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
15 500

37 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Poslední večeře

Oldřich Kulhánek
Poslední večeře

Id: 382202

litografie, rozměr ve výřezu 53 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Věnce

Marie Čermínová - Toyen
Věnce

Id: 375011

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 35 cm, značeno v tisku s datací i tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Zdena Braunerová - Vesnička

Zdena Braunerová
Vesnička

Id: 382101

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, popsáno na zadní straně a značeno pozůstalostním razítkem, v minulosti restaurováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kája Saudek - Kájasútra

Kája Saudek
Kájasútra

Id: 378816

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr lokálně poškozeného listu 36 x 30 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

12 000

Detail

  Autor neurčen - Terč (netopýr)

Terč (netopýr)

Id: 376701

malba/dřevo, rozměr 74 x 67 cm, v ploše otvory po štřelách, ve spodní části datace, terč se skládá ze dvou kusů dřeva, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Čermák - Černohorka s děckem

Jaroslav Čermák
Černohorka s děckem

Id: 381404

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové

Vyvolávací cena:

10 000

Detail