Vilém Kreibich
Lokomotivy
Id: 490101
olej/karton, rozměr 46 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč
Jast another card... Denisa
Id: 490201
kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Otakar Číla
Zaklínač hadů
Id: 490102
olej/karton, rozměr 40 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Tvář
Id: 486010
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Josef Ullmann
Cestou k chalupám
Id: 489303
olej/karton, rozměr 14,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 100 Kč
Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře
Id: 482905
ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J str.101, 1996
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
Jiří Grus
Ve stínu šumavských hvozdů
Id: 483407
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr listu 42 x 57 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, součástí přípravná kresba k akvarelu, publikováno v grafické novele Ve stínu šumavských hvozdů, naps. Džian Baban, Vojtěch Mašek, Jiří Grus, vyd. Lipnik, 2018
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Otakar Hůrka
Paříž
Id: 478305
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 27 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč
Jiří Grus
Volemanovy příhody
Id: 483408
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 50 x 29 cm, značeno vpravo nahoře, volně loženo, publikováno v novinách Deník 14.6.2008, Volemanovy příhody, část čtvrtá - Šéf
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Otakar Hůrka
Francouzská krajina
Id: 478304
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč