Čas na serveru 03:08:44

Josef  Istler - Kompozice

Josef Istler
Kompozice

Id: 233901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 35,7 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Kiml - Zahrádka

Václav Kiml
Zahrádka

Id: 234004

enkaustika/dřevo, rozměr 24,5 x 19,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Saudek - The Bikers

The Bikers

Id: 219403

fotografie, rozměr cca 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Emler - Gdaňsk

František Emler
Gdaňsk

Id: 235602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámování, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:
3 800

19 000

Detail

Jan Čumpelík - Podzimní lány

Jan Čumpelík
Podzimní lány

Id: 235905

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Václav Zapadlík - Präsident

Václav Zapadlík
Präsident

Id: 234611

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 21,3 x 30 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

František Kaván - Snopy

František Kaván
Snopy

Id: 234301

olej/plátno, rozměr 40 x 51 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti rentoilován, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Zdeněk Burian - Soubor studií

Zdeněk Burian
Soubor studií

Id: 231006

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 25 x 20,5 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Luděk Marold - V kavárně

Luděk Marold
V kavárně

Id: 232711

tuž/papír, rozměr výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem ve spodní části, značně poškozený rám, paspartováno, zaskleno,po

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 231802

bronzová plastika, celková výška cca 10 x 8 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství od syna autora

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 49

Jan  Novopacký - Děti s psíkem

Jan Novopacký
Děti s psíkem

Id: 234006

olej/dřevo, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Na jezeře

Na jezeře

Id: 235102

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Olbram Zoubek - Začátek

Začátek

Id: 235401

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1990, jedná se o část z diptychu Začátek a konec, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Kaufmann - Fjord

Adolf Kaufmann
Fjord

Id: 235802

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Neznačeno - Portrét šlechtičny

Neznačeno
Portrét šlechtičny

Id: 234612

olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail