Čas na serveru 17:27:17

Zdeněk Sklenář - Hrazany

Zdeněk Sklenář
Hrazany

Id: 278304

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Karel Hodr - Pohled na Sovovy mlýny

Karel Hodr
Pohled na Sovovy mlýny

Id: 272501

olej/lepenka, rozměr 33 x 64 cm, značeno vpravo dole, lepenka prohnutá, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní kompozice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 1236

olej/karton, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - Říčka v zimě

Gustav Porš
Říčka v zimě

Id: 277104

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Preisler - Maminka

Jan Preisler
Maminka

Id: 276905

olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko Jana Preislera, uvedeno ve výstavní publikaci "Portrét v Čechách" na straně 172 viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Maxim Kopf - Kytice

Maxim Kopf
Kytice

Id: 278501

olej/plátno, rozměr 76 x 61 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

F. Krantz - Nad rozlitou miskou

F. Krantz
Nad rozlitou miskou

Id: 276605

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Fernand Vácha - V harému

Fernand Vácha
V harému

Id: 276801

olej/plátno, rozměr 166 x 96 cm, rozměr včetně rámu 188 x 119 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
12 000

120 000

Detail

Milan Knížák - Fuck The Cross

Milan Knížák
Fuck The Cross

Id: 279003

koláž/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, popsáno v ploše, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Gustav Macoun - Blaník

Gustav Macoun
Blaník

Id: 279603

olej/karton, rozměr 48 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Roman Havelka - Krajina s řekou

Roman Havelka
Krajina s řekou

Id: 276002

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně odřená malba, lehce poškozený rám, původní nerestaurovaný stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - V kavárně

Neznačeno
V kavárně

Id: 278602

olej/plátno, rozměr 121 x 162 cm, obraz je složen ze dvou stejně velkých částí, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Miloslav  Holý - Zátiší

Miloslav Holý
Zátiší

Id: 273902

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Cyril Bouda - Pohádkový motiv

Cyril Bouda
Pohádkový motiv

Id: 278203

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Dívka s amforou

Robert Jiran
Dívka s amforou

Id: 276104

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 52