Čas na serveru 11:48:38

Jaroslav Panuška - Jihočeský rybník Pravěk

Jaroslav Panuška
Jihočeský rybník Pravěk

Id: 267302

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Ota Janeček - Ptačí pár

Ptačí pár

Id: 266402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně katalogové číslo, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František  Foltýn - Čertovka

František Foltýn
Čertovka

Id: 263603

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozená malba, nerámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Gustav Porš
Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Id: 266501

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

  Autor neurčen - Stará vrátka

Stará vrátka

Id: 267105

olej/karton, rozměr 21 x 20 cm, značeno vpravo dole JOHN, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Oeconomia (levice)

Oeconomia (levice)

Id: 268901

bronzová plastika, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

140 000

Detail

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 264803

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, kresba v paspartě posunuta, zaskleno, paspartováno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
7 500

42 000

Detail

Emil Schovánek - Dívka u moře

Emil Schovánek
Dívka u moře

Id: 269404

olej/plátno, rozměr 65,5 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Kaván - Letní krajina od Jičína

František Kaván
Letní krajina od Jičína

Id: 267405

olej/lepenka, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, doba vzniku kolem 1900, odborně čištěno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdeněk Hajný - V letu

Zdeněk Hajný
V letu

Id: 269201

malba/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Jaroslav Šolc - Pyromanovo pokušení

Jaroslav Šolc
Pyromanovo pokušení

Id: 264908

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

30 000

Detail

Příhozy: 53

František Kupka - Studie Ticha

František Kupka
Studie Ticha

Id: 267303

tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, pod paspartou francouzské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Reklamní sloup s bicyklem

Kamil Lhoták
Reklamní sloup s bicyklem

Id: 268405

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17,5 cm, značeno vlastní rukou vpravo dole s datací, značeno také v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

František  Foltýn - Na řece

František Foltýn
Na řece

Id: 264701

olej/plátno, rozměr 55 x 74 cm, autorsky značeno popsáno a datováno na zadní straně, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Madona della Seggiola

Neznačeno
Madona della Seggiola

Id: 267704

olej/dřevěná deska, průměr malby cca 57 cm, 19. století, replika obrazu podle Raffaela Santiho, poškozený dobový rám, malba lokálně poškozena, prasklina v desce, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail