Čas na serveru 13:31:24

Petr Modlitba - Megalosaurus

Petr Modlitba
Megalosaurus

Id: 600501

olej/karton, rozměr ve výřezu 33 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Zdeněk Burian - Zvěd z tvrze Oswego

Zdeněk Burian
Zvěd z tvrze Oswego

Id: 581802

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno na pravé straně, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Zvěd z tvrze Oswego na str. 227, Nakladatelství Toužimský & Moravec - první vydání (r.1938)

Vyvolávací cena:
9 500

10 500

Detail

Petr Modlitba - Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus

Petr Modlitba
Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus

Id: 600502

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

26 300

Detail

Zdeněk Burian - Lebky

Zdeněk Burian
Lebky

Id: 603901

kvaš/papír, rozměr listu 20 x 9 cm, značeno vpravo dole autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Dějiny psané kamenem, naps. J. Kleibl, str. 33

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Petr Modlitba - Brontosaurus Parvus

Petr Modlitba
Brontosaurus Parvus

Id: 609101

kvaš/papír, rozměr listu 24 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Max Švabinský - Motýli

Max Švabinský
Motýli

Id: 607905

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Sudek - Peklo (z cyklu Poznámky)

Josef Sudek
Peklo (z cyklu Poznámky)

Id: 609501

původní autorský kontaktní pozitiv, bromostříbrná fotografie/polomatný papír, rozměr ve výřezu 9 x 17 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobný ohyb v ploše fotografie

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Sudek - Pohled z Petřína

Josef Sudek
Pohled z Petřína

Id: 569403

fotografie/papír, rozměr 27 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, na zadní straně věnování a autorské razítko

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Adolf Born - Tak se na tebe těším!

Tak se na tebe těším!

Id: 587918

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Ondřej  Sekora - Brouk Pytlík a Ferda

Ondřej Sekora
Brouk Pytlík a Ferda

Id: 604302

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 900

Detail