Čas na serveru 10:14:08

  Neznačeno - Na pláži

Neznačeno
Na pláži

Id: 204240

malba/sololit, rozměr 12 x 31,5 cm, poškozený rám, jedná se pravděpodobně o malbu Františka Grosse

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Neznačeno - Motocyklista

Neznačeno
Motocyklista

Id: 205714

patinovaná sádra, rozměr cca 23 x 31 cm, původní stav drobné oděrky, po

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Nándor Katona - Horská cesta

Nándor Katona
Horská cesta

Id: 206705

olej/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Kadeřábek - Pohled na městečko

Josef Kadeřábek
Pohled na městečko

Id: 204265

malba/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Neznačeno - Vesnička

Neznačeno
Vesnička

Id: 204211

olej/lepenka, rozměr 23 x 37 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Havlata - Úvozová cesta

Karel Havlata
Úvozová cesta

Id: 205801

olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

František Jiroudek - Pražský hrad

František Jiroudek
Pražský hrad

Id: 204202

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 22,58 cm, značeno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alexandr Frank - Podvečer

Alexandr Frank
Podvečer

Id: 204216

olej/lepenka, rozměr 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozená lepenka viz foto, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Emil Orlík - Studie portrétu

Emil Orlík
Studie portrétu

Id: 204245

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, značeno v tisku a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jan Obšil - Zátiší

Jan Obšil
Zátiší

Id: 206005

olej/lepenka, rozměr 80 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Štembera - Podzim u Berounky

Otakar Štembera
Podzim u Berounky

Id: 201708

olej/plátno, rozměr 25 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Karel Černý - Chata

Karel Černý
Chata

Id: 208105

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Pavla Fořtová-Šámalová - Z Nového světa

Pavla Fořtová-Šámalová
Z Nového světa

Id: 208710

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 61 cm, značeno vlevo dole, list lokálně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

August Hermann Knoop - V hostinci

August Hermann Knoop
V hostinci

Id: 204243

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Karel Souček (Bor) - Na zastávce

Karel Souček (Bor)
Na zastávce

Id: 208803

kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací slabě čitelné, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail