Čas na serveru 02:31:36

Josef  Šíma - MO

Josef Šíma
MO

Id: 259701

olej/plátno, rozměr 10,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku 50. léta, původem ze sbírky abstraktního malíře Jeana Ponse, přiložen písemný posudek PhDr. Karla Srpa, Ph.D., rámováno,po

Vyvolávací cena:
14 000

29 000

Detail

Antonín Hudeček - Cesta ve stráni

Antonín Hudeček
Cesta ve stráni

Id: 254305

olej/lepenka, rozměr 48 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Jiří Duba - Možná král

Jiří Duba
Možná král

Id: 255302

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, štítek na zadní straně, kovový rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Andy Warhol - Mickey Mouse

Andy Warhol
Mickey Mouse

Id: 254003

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Augustin Satra - Konvolut dvou kusů

Augustin Satra
Konvolut dvou kusů

Id: 258101

olej/plátno/karton, rozměr každého cca 18 x 25 cm, oba kusy značeny ve spodní části, jeden málo čitelně, zaskleno, značně poškozené rámy

Vyvolávací cena:
1 900

11 500

Detail

Gustav Macoun - Zima

Gustav Macoun
Zima

Id: 254302

olej/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 055

Detail

Karel Vysušil - Zátiší

Karel Vysušil
Zátiší

Id: 257104

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 900

10 500

Detail

Bohumil Mareček - Odpočívající

Bohumil Mareček
Odpočívající

Id: 250935

olej/plátno, rozměr 91 x 127 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, stav viz foto, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Velčovský - Cestou k Buchlovu

Josef Velčovský
Cestou k Buchlovu

Id: 255301

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
3 600

6 000

Detail

Josef Mařatka - Milenci

Josef Mařatka
Milenci

Id: 250945

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, výška plastiky 21,5 cm, výška celková včetně podstavce 24 cm, značeno na soše, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Marie Fischerová – Kvěchová - Na louce

Marie Fischerová – Kvěchová
Na louce

Id: 254303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Václav Rabas - Kopaniny

Václav Rabas
Kopaniny

Id: 256804

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně původní štítky

Vyvolávací cena:
6 000

17 500

Detail

  Neznačeno - Kamenitá krajina

Neznačeno
Kamenitá krajina

Id: 257001

olej/plátno, rozměr 23 x 20 cm, neznačeno, J. Navrátil - okruh, rentoilováno, poškozená dekorativní adjustace s původním štítkem

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Václav Koutský - Odpočinek ve stínu

Václav Koutský
Odpočinek ve stínu

Id: 253409

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Othon Coubine - Portrét dívky

Othon Coubine
Portrét dívky

Id: 250818

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail