Čas na serveru 15:41:31

Gustav Macoun - Na cestě

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 200501

olej/lepenka, rozměr 39 x 51 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Roman Havelka - Kopcovitá krajina

Roman Havelka
Kopcovitá krajina

Id: 199607

olej/lepenka, rozměr viditelný 30 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Líbezník

Jan Kutálek
Líbezník

Id: 191507

pálená hlína, glazováno, výška cca 19 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Miler - Krtek a zvířátka

Zdeněk Miler
Krtek a zvířátka

Id: 197507

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 35 x 45 cm, vpravo dole značeno v kameni i vlastnoručně autorem s datací, vlevo dole číslováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát uměleckého díla

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Procházka - U potůčku

Josef Procházka
U potůčku

Id: 200306

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Chaba  - Jižně od Jižního Města

Karel Chaba
Jižně od Jižního Města

Id: 197508

malba/deska (dřevěná), rozměr cca 80 x 49 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně popis, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
7 500

8 000

Detail

František Slabý - Říp

František Slabý
Říp

Id: 199602

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Ztráta

Ztráta

Id: 200503

malba/deska, rozměr 55 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Jan Rapin - Zátiší s dýmkami

Jan Rapin
Zátiší s dýmkami

Id: 200802

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Písecký (Liška) - Pražské panaroma

Josef Písecký (Liška)
Pražské panaroma

Id: 200904

olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jaroslav Grus - Letní den

Jaroslav Grus
Letní den

Id: 200101

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Ladislav Karoušek - Máj 63

Ladislav Karoušek
Máj 63

Id: 201103

malba/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Mašek - Na kraji vesnice

Václav Mašek
Na kraji vesnice

Id: 200906

olej/lepenka, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaques Dupont - Propast

Jaques Dupont
Propast

Id: 199605

malba/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alois Bílek - Dáma v klobouku

Alois Bílek
Dáma v klobouku

Id: 185050

malba/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0