Čas na serveru 02:49:42

Vratislav Nechleba - Dramatická scéna

Vratislav Nechleba
Dramatická scéna

Id: 219203

olej/dřevo, průměr výřezu cca 31 cm, značeno a datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

12 000

Detail

Cyril Bouda - Pohádkový motiv

Cyril Bouda
Pohádkový motiv

Id: 218404

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Antonín Waldhauser  - Měsíční svit

Antonín Waldhauser
Měsíční svit

Id: 217902

olej/lepenka, rozměr 11,5 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 218006

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Kamil Lhoták - Konvolut tří kusů

Kamil Lhoták
Konvolut tří kusů

Id: 218703

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu každého 8,8 x 5,2 cm, vše signováno, datováno, číslováno viz foto,slepotiskové razítko LYRA PRAGENSIS, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Josef Liesler - Akt I.

Josef Liesler
Akt I.

Id: 220003

kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

Václav Rožánek - Figurální kompoozice

Václav Rožánek
Figurální kompoozice

Id: 221403

malba/plátno/podloženo lepenkou, rozměr malby 38 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karel Holan - Z periferie

Karel Holan
Z periferie

Id: 218104

olej/dřevo, rozměr cca 33 x 41 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

  Neznačeno - Hrad na pobřeží

Neznačeno
Hrad na pobřeží

Id: 222202

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, poškozený rám, v obrazu drobné nedostatečnosti,po

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Zuzana a  civící starci

Zuzana a civící starci

Id: 218701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 30/50, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 218105

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

J. Rombald - Konvolut dvou kusů

J. Rombald
Konvolut dvou kusů

Id: 217202

olej/plátno, rozměr každého 37,5 x 24 cm, značeno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 221801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší

Jaroslav Kafka
Zátiší

Id: 219209

malba(tempera?)/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:
1 600

1 900

Detail

Slavoj Štok - Loďka na břehu

Slavoj Štok
Loďka na břehu

Id: 217201

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
700

700

Detail