Čas na serveru 19:54:44

Jaroslav Šetelík - Praha v zimě

Jaroslav Šetelík
Praha v zimě

Id: 294407

olej/plátno, rozměr 64 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Ota Janeček - Dva ptáčci

Dva ptáčci

Id: 293502

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef  Šíma - Bez názvu

Josef Šíma
Bez názvu

Id: 294405

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole slepotiskové razítko, paspartováno, zaskleno rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Z Benátek

Josef Jíra
Z Benátek

Id: 294902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Koperník

Oldřich Kulhánek
Koperník

Id: 294904

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František Ringo Čech - Staroměstská mostecká věž

František Ringo Čech
Staroměstská mostecká věž

Id: 295303

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Václav Boštík - Kruh s body

Václav Boštík
Kruh s body

Id: 292102

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

9 400

Detail

František Kaván - Letní ráno

František Kaván
Letní ráno

Id: 295601

olej/lepenka, rozměr 25 x 36 cm, značeno a popsáno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz volně vložen v rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Endre  Nemes - Masopust

Endre Nemes
Masopust

Id: 296204

smalt na kovové desce, rozměr 49 x 64 cm, značeno vlevo dole, 1. polovina 50.let minulého století, otluky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Alois Kohout - Neapol

Alois Kohout
Neapol

Id: 295701

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu,po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Olbram Zoubek - Evo!Evo!Evo!

Evo!Evo!Evo!

Id: 294502

reliéf olovo/cín, rozměr 30,5 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Bohumil Mareček - Za úplňku

Bohumil Mareček
Za úplňku

Id: 296302

olej/plátno, rozměr 92 x 71 cm, značeno a datováno 1907 vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

6 000

Detail

Jiří Načeradský - Souhra

Jiří Načeradský
Souhra

Id: 296203

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, dílo vystavováno a publikováno

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Detail

Václav Brožík - Portrét mladé ženy v černých šatech

Václav Brožík
Portrét mladé ženy v černých šatech

Id: 295702

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s dedikací, dobově rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
12 000

61 000

Detail

Zdeněk Mlčoch - Periferie

Zdeněk Mlčoch
Periferie

Id: 295802

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno 69 vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail