Čas na serveru 14:24:52

Vilém  Kreibich - Lokomotivy

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 490101

olej/karton, rozměr 46 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Jan Saudek - Jast another card... Denisa

Jast another card... Denisa

Id: 490201

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Číla - Zaklínač hadů

Otakar Číla
Zaklínač hadů

Id: 490102

olej/karton, rozměr 40 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Tvář

Marie Čermínová - Toyen
Tvář

Id: 486010

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Josef Ullmann - Cestou k chalupám

Josef Ullmann
Cestou k chalupám

Id: 489303

olej/karton, rozměr 14,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Salvador Dalí - Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Id: 482905

ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J str.101, 1996

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Grus - Ve stínu šumavských hvozdů

Jiří Grus
Ve stínu šumavských hvozdů

Id: 483407

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr listu 42 x 57 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, součástí přípravná kresba k akvarelu, publikováno v grafické novele Ve stínu šumavských hvozdů, naps. Džian Baban, Vojtěch Mašek, Jiří Grus, vyd. Lipnik, 2018

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Hůrka - Paříž

Otakar Hůrka
Paříž

Id: 478305

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 27 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Jiří Grus - Volemanovy příhody

Jiří Grus
Volemanovy příhody

Id: 483408

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 50 x 29 cm, značeno vpravo nahoře, volně loženo, publikováno v novinách Deník 14.6.2008, Volemanovy příhody, část čtvrtá - Šéf

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Francouzská krajina

Otakar Hůrka
Francouzská krajina

Id: 478304

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail