Petr Modlitba
Megalosaurus
Id: 600501
olej/karton, rozměr ve výřezu 33 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
Zdeněk Burian
Zvěd z tvrze Oswego
Id: 581802
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno na pravé straně, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Zvěd z tvrze Oswego na str. 227, Nakladatelství Toužimský & Moravec - první vydání (r.1938)
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 500 Kč
Petr Modlitba
Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus
Id: 600502
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 300 Kč
Zdeněk Burian
Lebky
Id: 603901
kvaš/papír, rozměr listu 20 x 9 cm, značeno vpravo dole autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v knize Dějiny psané kamenem, naps. J. Kleibl, str. 33
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Petr Modlitba
Brontosaurus Parvus
Id: 609101
kvaš/papír, rozměr listu 24 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 500 Kč
Max Švabinský
Motýli
Id: 607905
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Josef Sudek
Peklo (z cyklu Poznámky)
Id: 609501
původní autorský kontaktní pozitiv, bromostříbrná fotografie/polomatný papír, rozměr ve výřezu 9 x 17 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobný ohyb v ploše fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Josef Sudek
Pohled z Petřína
Id: 569403
fotografie/papír, rozměr 27 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, na zadní straně věnování a autorské razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Tak se na tebe těším!
Id: 587918
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Ondřej Sekora
Brouk Pytlík a Ferda
Id: 604302
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 900 Kč