Čas na serveru 12:01:06

Jitka Válová - Postavy

Jitka Válová
Postavy

Id: 257401

litografie/papír, rozměr listu 33,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Narcisse Virgile Diaz de la Peña - V hlubokém lese

Narcisse Virgile Diaz de la Peña
V hlubokém lese

Id: 262204

olej/dřevo, rozměr 11,3 x 18 cm, špatně čitelné značení vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Rašek - Pohádka

Karel Rašek
Pohádka

Id: 257201

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 44 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Josef Král - Kompozice

Josef Král
Kompozice

Id: 257405

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Josef Fiala - Děti

Josef Fiala
Děti

Id: 257502

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

16 500

Detail

Jiří Anderle - Elise Höfer

Elise Höfer

Id: 257407

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 69 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Jaroslav Paur - Bolest

Jaroslav Paur
Bolest

Id: 262410

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno 45 vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Krejsa - Ze Šumavy

Josef Krejsa
Ze Šumavy

Id: 259101

olej/překližka, rozměr 19,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Milan Knížák - První kocert

Milan Knížák
První kocert

Id: 258505

kombinovaná technika/foto/koláž, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Iva Hűttnerová - Rodinka

Iva Hűttnerová
Rodinka

Id: 259002

malba na houslovém lubu, rozměr 37 x 20,5 cm, značeno a datováno v horní části

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Antonín Raimund Wolf - Mužský akt

Antonín Raimund Wolf
Mužský akt

Id: 259901

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Olbram Zoubek - Milenci

Milenci

Id: 260602

reliéf, olovo/cín , rozměr cca 21 x 13,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1962, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Paul Astier - Na konci lesa

Paul Astier
Na konci lesa

Id: 262203

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně poškozena, Barbizonská škola, drobné oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Schadt - U rybníka

Karel Schadt
U rybníka

Id: 257203

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozená rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 800

Detail

  Neznačeno - Cirkusové šapito s červeným balónem

Neznačeno
Cirkusové šapito s červeným balónem

Id: 261707

malba/plátno/karton, rozměr 33 x 24,5 cm, oděrky na rám

Vyvolávací cena:

1 200

Detail