Čas na serveru 06:40:28

Jan Saudek - The Cigar Smoker

The Cigar Smoker

Id: 515803

kolorovaná fotografie, rozměr cca 36 x 31 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Jiroudek - Sedící dívka

František Jiroudek
Sedící dívka

Id: 510908

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 516801

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Svetislav Vukovič - Z Chorvatska

Svetislav Vukovič
Z Chorvatska

Id: 516605

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Saudek - Oh, Those Roaring Sixties

Oh, Those Roaring Sixties

Id: 516501

litografie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

František Antonín Jelínek - Pradlenky

František Antonín Jelínek
Pradlenky

Id: 516602

olej/plátno, rozměr 93 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Hodonský - Vodní rostliny

František Hodonský
Vodní rostliny

Id: 516702

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 28 x 15 x 7,5 cm, značeno na plintu, 1/2, resp. jeden z pouze dvou vyrobených kusů, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Julius Mařák - Lesní potok

Julius Mařák
Lesní potok

Id: 517801

olej/překližka, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vyhotovený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Habánská keramika  - Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem

Habánská keramika
Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem

Id: 516108

keramická nádoba malovaná glazovaná, šestiboká Habánská fajáns (17. století ?), s cínovým uzávěrem, výška celková cca 17 cm, na povrchu poškozeno, praskliny, otluky, krakeláž

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Alois Kirnig - Horská bystřina

Alois Kirnig
Horská bystřina

Id: 515502

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail