Dobré jitro
Id: 607901
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
Pablo Picasso
Únos III
Id: 608101
lept/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, datováno a popsáno vlevo nahoře v tisku, papír Richard-de-Bas s vodoznakem La Celestine, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Klaun (Hovory s Bornem)
Id: 607702
litografie/papír, rozměr 27 x 18 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Ptáček
Id: 606902
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 13 x 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2017), kat. č. 1006
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
20 000 Kč
Anděl
Id: 606202
lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno v horní části v tisku, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Václav Benedikt
Modrá náruč
Id: 603102
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, ve spodní části na pravé straně poškozené plátno (viz foto)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jákob
Id: 602901
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 41 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartování, zaskleno, rámováno, vznik 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Jiří Winter Neprakta
Česká ulička
Id: 601302
kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr listu 31 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, předloha pro obálku knihy Česká ulička, autor Maxim Boryslawski, vyd. Melantrich 1958, ilustroval J.W. Neprakta, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
The Queen
Id: 594103
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 700 Kč
Vladimír Renčín
Nový rok
Id: 593802
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, paspartováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč