Čas na serveru 02:56:41

Zdeněk Burian - Sam Hawkens

Zdeněk Burian
Sam Hawkens

Id: 501702

tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou, vyd. SNDK Praha 1965, str. 182 (kniha přiložena), po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad

Id: 501103

olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

33 000

Detail

Salvador Dalí - Dobytí vesmíru: Viskózní kruh vesmíru

Salvador Dalí
Dobytí vesmíru: Viskózní kruh vesmíru

Id: 486006

suchá jehla/lept/papír, rozměr ve výřezu 90 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, Reprodukováno: soupis grafického díla Catalogue Raisonné of Etchings, Mixed-Media Prints 1924-1980, Prestel-Verlag, 1994, Mnichov, str. 221, obr. 647.

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Patrik Saudek - Broskvička

Patrik Saudek
Broskvička

Id: 494904

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Adolf Kaufmann - Na rybách

Adolf Kaufmann
Na rybách

Id: 501301

olej/plátno, rozměr 79 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Luděk Marold - Studie

Luděk Marold
Studie

Id: 437708

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 22 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vojtěch Čapek - Nearby Access

Vojtěch Čapek
Nearby Access

Id: 494701

akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Winter Neprakta - Žralok

Jiří Winter Neprakta
Žralok

Id: 483418

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 16,5 x 22 cm, neznačeno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Ruce s jablkem

Ruce s jablkem

Id: 508304

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1986)

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Vladimír Jeniš - Na větrné hůrce

Vladimír Jeniš
Na větrné hůrce

Id: 506401

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0