Vojtěch Erdélyi
Tanečnice
Id: 593103
olej/plátno, rozměr 97 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na levé straně poškozené plátno (viz foto), přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
311 000 Kč
Jan Preisler
Návrh na dekorativní panneau
Id: 579001
kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jakub Obrovský
Tanečnice
Id: 607102
olej/plátno, rozměr 102 x 59 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
12 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích
Id: 608510
litografie/papír, rozměr ve výřezu 91,5 x 55 cm, značeno vlevo dole v tisku, vydal Neubert Smíchov 1913, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
24 000 Kč
Alois Kalvoda
Břízy u vody
Id: 608703
olej/karton, rozměr 39,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech krakelovaná malba
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 500 Kč
Josef Váchal
Pokušení sv. Antonína
Id: 609002
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 21,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Václav Rabas
Zátiší s chlebem
Id: 612406
olej/plátno, rozměr 38 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
František Hudeček
Postava u sloupu
Id: 604823
tuš/papír, rozměr listu 33,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice s králíčkem (z cyklu Střelnice)
Id: 592608
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Holčička se švihadlem a kohouty (z cyklu Střelnice)
Id: 592605
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč