Zdeněk Burian
Sam Hawkens
Id: 501702
tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou, vyd. SNDK Praha 1965, str. 182 (kniha přiložena), po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
22 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad
Id: 501103
olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
33 000 Kč
Salvador Dalí
Dobytí vesmíru: Viskózní kruh vesmíru
Id: 486006
suchá jehla/lept/papír, rozměr ve výřezu 90 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, Reprodukováno: soupis grafického díla Catalogue Raisonné of Etchings, Mixed-Media Prints 1924-1980, Prestel-Verlag, 1994, Mnichov, str. 221, obr. 647.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Patrik Saudek
Broskvička
Id: 494904
kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Adolf Kaufmann
Na rybách
Id: 501301
olej/plátno, rozměr 79 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Luděk Marold
Studie
Id: 437708
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 22 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vojtěch Čapek
Nearby Access
Id: 494701
akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Jiří Winter Neprakta
Žralok
Id: 483418
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 16,5 x 22 cm, neznačeno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Ruce s jablkem
Id: 508304
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1986)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Vladimír Jeniš
Na větrné hůrce
Id: 506401
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0