Čas na serveru 07:25:32

Ota Janeček - Hlava

Hlava

Id: 531604

olej/sololit, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno 1962 vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Saudek - Pieta

Pieta

Id: 529604

fotografie, rozměr listu cca 47 x 40,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Saudek - Nuda, nuda, šeď, šeď

Nuda, nuda, šeď, šeď

Id: 535903

olej/plátno, rozměr 135 x 162 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno v malbě vpravo od hodin, autorsky olištováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (malovaný), jde o jedno z prvních děl s tímto motivem, (vznik zač. 80. let 20. stol.)

Vyvolávací cena:
75 000

300 000

Detail

Míla Doleželová - Rodina

Míla Doleželová
Rodina

Id: 528101

olej/plátno, rozměr 200 x 114 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

110 000

Detail

Příhozy: 60

František Vobecký - V okně

František Vobecký
V okně

Id: 533201

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně razítko z výstavy Mánes 1943

Vyvolávací cena:
9 500

13 000

Detail

Adam Štech - Kruhy - holka v zeleném křesle

Adam Štech
Kruhy - holka v zeleném křesle

Id: 535902

olej/plátno, rozměr 95 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

Vyvolávací cena:
15 000

55 000

Detail

Rudolf Kremlička - Pražské panorama

Rudolf Kremlička
Pražské panorama

Id: 517201

olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, varianta díla publikovaného v monografii Rudolf Kremlička, vyd. Academia 2006, naps. Karel Srp, přiložen posudek vypracovaný soudní znalkyní a historičkou umění PhDr. Reou Michalovou, Ph.D.

Vyvolávací cena:
70 000

96 000

Detail

František Tavík Šimon - Přístav v Ostende

František Tavík Šimon
Přístav v Ostende

Id: 534005

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Velčovský - Útržky finské letní noci

Josef Velčovský
Útržky finské letní noci

Id: 535908

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
25 000

67 000

Detail

Pasta  Oner - Female Jungle

Pasta Oner
Female Jungle

Id: 535905

olej/akryl/plátno, rozměr 180 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
50 000

58 000

Detail