Čas na serveru 03:58:21

Jiří Anderle - Dohoda o zavržení

Dohoda o zavržení

Id: 252702

lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeňka Burghauserová - Děvčata

Zdeňka Burghauserová
Děvčata

Id: 255403

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 63 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Bez názvu

Albín Brunovský
Bez názvu

Id: 254715

grafická technika/papír, rozměr tisku 25,5 x 17,3 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Z Malé Strany

František Max
Z Malé Strany

Id: 256601

olej/karton, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Pravoslav Kotík - Na pláži

Pravoslav Kotík
Na pláži

Id: 253702

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Olbram Zoubek - Nalomený sloup

Nalomený sloup

Id: 256502

reliéf/papír, rozměr listu 39 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 200

9 100

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 245711

reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 93 x 61 cm a 94 x 62 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Vincenc Vingler - Konvolut dvou kusů

Vincenc Vingler
Konvolut dvou kusů

Id: 250943

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, jeden kus značen, rozměry včetně podstavce 13 cm a 19,5 cm, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Fišárek - O žních

Alois Fišárek
O žních

Id: 256403

tempera/papír, rozměr 49 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Studie ženy

Max Švabinský
Studie ženy

Id: 255503

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, sta viz foto

Vyvolávací cena:

6 055

Detail

  Autor neurčen - Bez názvu

Bez názvu

Id: 258602

barevná rytina/papír, rozměr ve výřezu 39 x 48,5 cm, popsáno ve spodní části, list mírně poškozen viz foto, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Georg Dokoupil - Abstraktní kompozice

Jiří Georg Dokoupil
Abstraktní kompozice

Id: 253603

pastel/papír, rozměr listu 55,5 x 41,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Gustav Zindel - Žně

Gustav Zindel
Žně

Id: 250923

olej/deska, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

3 800

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Veris (Zamazal)
Konvolut dvou kusů

Id: 258605

kresba/papír, rozměry listů 57,5 x 42 a 50 x 35,5 cm, oba listy značeny, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Oskar Spielmann - Z harému

Oskar Spielmann
Z harému

Id: 253602

tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0