Čas na serveru 18:44:27

Zdeněk Hajný - Na motivy Písní kosmických

Zdeněk Hajný
Na motivy Písní kosmických

Id: 213301

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena na několika místech, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 100

Detail

Jan  Zrzavý - Přístav s bárkami

Přístav s bárkami

Id: 211209

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
9 000

164 000

Detail

Příhozy: 51

Josef Štolovský - Výmlat

Josef Štolovský
Výmlat

Id: 213408

olej/plátno, rozměr 74 x 94 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Zdeněk Burian - V lovecké chatě

Zdeněk Burian
V lovecké chatě

Id: 210208

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Josef  Svoboda - Na moře

Josef Svoboda
Na moře

Id: 208301

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní rámování, obraz ve stavu viz foto

Vyvolávací cena:
10 000

18 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Kompozice se sedící dívkou

Marie Čermínová - Toyen
Kompozice se sedící dívkou

Id: 211204

perokresba tuží/akvarel/podkresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Xaver Naske - Studie aktu

František Xaver Naske
Studie aktu

Id: 211501

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Roman Havelka - Lesní potok

Roman Havelka
Lesní potok

Id: 210304

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Vincent Hložník - Abstrakce

Vincent Hložník
Abstrakce

Id: 209901

tempera/papír, rozměr 88 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Krejsa - V krajině

Josef Krejsa
V krajině

Id: 213302

olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatky na povrchu malby, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Daniel Krejbich - Ženy a planety II.

Daniel Krejbich
Ženy a planety II.

Id: 208501

malba/plátno, rozměr 120 x 150 cm, popsáno a značeno monogramem na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Gross - Variace

František Gross
Variace

Id: 212603

barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,2 x 34,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 13/35, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Jinoch

Jinoch

Id: 210501

patinovaný bronz, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, drobná oděrka na povrchu, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

73 000

Detail

Jiří Anderle - Podzim III.

Podzim III.

Id: 213702

malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

Vyvolávací cena:
12 000

27 000

Detail

  Autor neurčen - Plachetnice ve větru

Plachetnice ve větru

Id: 213103

olej/překližka, rozměr 66 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 900

1 900

Detail