Čas na serveru 09:42:03

Milan Knížák - Furniture

Milan Knížák
Furniture

Id: 279002

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, popsáno v ploše, značeno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 279102

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 17 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

47 003

Detail

Příhozy: 50

Jan Rapin - Zátiší

Jan Rapin
Zátiší

Id: 276302

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Jan  Bauch - Kytice

Jan Bauch
Kytice

Id: 279202

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 61 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Kutálek - Milosrdný Samaritán

Jan Kutálek
Milosrdný Samaritán

Id: 276109

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 27 cm, šířka cca 22 cm, značeno na spodní straně, v minulosti opravováno (prasklé ucho), stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 279001

bronzová plastika, rozměr včetně podstavce 12 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 9560

Vyvolávací cena:

33 333

Detail

Jan Saudek - The Queen

The Queen

Id: 277601

fotografie, rozměr 30 x 40,6 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Autor neurčen - Kytice šeříků

Kytice šeříků

Id: 278606

malba/lepenka, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Háša - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů

Id: 273804

olej/karton, rozměry každého 12,8 x 20 cm, značeno vždy ve spodní části, oděrky na rámech

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Zdeněk Burian - Bureťská Venuše

Zdeněk Burian
Bureťská Venuše

Id: 273915

kvaš/papír, rozměr listu 9,5 x 6,5 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
800

Detail

Luděk  Pešek - Chrám v Korintu

Luděk Pešek
Chrám v Korintu

Id: 279801

olej/papír/podloženo kartonem, viditelný rozměr 32 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vojtěch Preissig - Hradčany

Vojtěch Preissig
Hradčany

Id: 270206

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

4 422

Detail

Josef Lada - Vánoce

Josef Lada
Vánoce

Id: 276701

tisková technika/papír, rozměr listu 91 x 61,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, list dvakrát přeložen, poškozen viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Nymfa a satyr

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfa a satyr

Id: 279203

kvaš/papír, rozměr viditelný 30,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Rybářský přístav

Neznačeno
Rybářský přístav

Id: 278402

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značně poškozená malba, oděrky na rámu, 19. stol.,po

Vyvolávací cena:

Detail