Neděle v Bretani
Id: 514403
litografie/papír, rozměr 53 x 63 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Karel Liebscher
Na Vltavě u Trnové
Id: 517802
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 500 Kč
Pradleny
Id: 514405
kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 34 x 35,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Albín Lhota
Vzpomínka na zimu
Id: 516610
olej/plátno, rozměr 22 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
I have lost you
Id: 515802
kolorovaná fotografie, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 100 Kč
Josef Ullmann
U vody
Id: 514801
olej/plátno, rozměr 44 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, vznik kolem roku 1895, bude publikováno v autorově připravované monografii
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
Alfons Mucha
Russia restituenda
Id: 499307
litografie/papír, rozměr listu 79 x 47 cm, značeno vpravo dole v tisku, plakát podlepený látkou, ve spodní části kus chybí (viz foto), vyd. Melantrich Praha 1922, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
A. B. Piepenhagen
Houština na stráni
Id: 516609
olej/papír fixovaný na lepence, rozměr 23 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou, po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
14 000 Kč
Zdeněk Burian
Dobrodruh
Id: 519804
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno jako obálka knihy Dobrodruh, naps. F. J. Čečetka, vyd. Nakl. V. Pavlík v roce 1941, kniha přiložena, po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
20 000 Kč
František Ronovský
Pod skalou
Id: 516601
olej/plátno, rozměr 91 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 500 Kč