Čas na serveru 14:09:35

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 315402

bronzová plastika, celková výška 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Luděk  Pešek - Zimní motiv

Luděk Pešek
Zimní motiv

Id: 316302

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 316304

olej/lepenka, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Motiv z Holandska

Motiv z Holandska

Id: 315201

olej/plátno, rozměr 25 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jiří Anderle - Vzpomínání na minulé století

Vzpomínání na minulé století

Id: 316602

kombinovaná technika/tisk, rozměr listu 42 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, prasklé sklo, rámováno v kazetě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Pasta  Oner - Alone beautiful

Pasta Oner
Alone beautiful

Id: 316703

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Červený dům

Neznačeno
Červený dům

Id: 308831

akvarel/papír, rozměr listu cca 19 x 28 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

 Chládek - Zátiší s lahvemi

Chládek
Zátiší s lahvemi

Id: 312606

malba/plátno/sololit, rozměr 62 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu I.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu I.

Id: 306301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 800

3 300

Detail

Míla Doleželová - Malířské zátiší

Míla Doleželová
Malířské zátiší

Id: 308836

olej/překližka, neznačeno, rozměr cca 16 x 45 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Kytice

Max Švabinský
Kytice

Id: 316403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Baptista Homann - Mapa Evropy

Jan Baptista Homann
Mapa Evropy

Id: 308824

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, popsáno v ploše, místy pomačkáno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Olbram Zoubek - Loučení s kanelurou

Loučení s kanelurou

Id: 315406

papírový reliéf, rozměr listu 19,5 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, rok vzniku 2003, zaskleno, rámováno v kazetě

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Dvorský - Pohled na městečko

Bohumír Dvorský
Pohled na městečko

Id: 313106

pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 46 x 67 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Feikl - Na řece

Stanislav Feikl
Na řece

Id: 316203

olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail