Čas na serveru 08:59:29

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 190902

olej/plátno, rozměr 68 x 92 cm, signováno vpravo dole Melka ?, obraz v minulosti restaurován, značně poškozen, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Hůrka - Cesta k chaloupce

Otakar Hůrka
Cesta k chaloupce

Id: 197402

olej/deska, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Smetana - Akt dívky

Jan Smetana
Akt dívky

Id: 193638

tuž/papír, rozměr ve výřezu 67 x 47 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

František Tavík Šimon - Z Karlova mostu

František Tavík Šimon
Z Karlova mostu

Id: 194705

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Nesignováno - Symbolistický výjev

Nesignováno
Symbolistický výjev

Id: 195302

olej/plátno, rozměr 31 x 31,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oskar Pafka - Vítězství lékařství

Oskar Pafka
Vítězství lékařství

Id: 193401

lept/papír, rozměr tisku 47 x 61 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:
500

3 400

Detail

Tomáš Bím - U moře

Tomáš Bím
U moře

Id: 194812

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, signováno, datováno, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Josef Jíra - Svěcení květin

Josef Jíra
Svěcení květin

Id: 193630

litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Na poli

František Daněk - Sedláček
Na poli

Id: 191002

malba/lepenka, rozměr viditelný 14 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

  Nesignováno - Sv. Jiří s drakem

Nesignováno
Sv. Jiří s drakem

Id: 195901

olej/plátno, rozměr 43 x 29 cm, doba vzniku před rokem 1800, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Zimní motiv

Jaromír Stretti - Zamponi
Zimní motiv

Id: 194703

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Hofman - Portrét dívky

František Hofman
Portrét dívky

Id: 191001

malba/plátno/karton, rozměr 41,5 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Otakar Štáfl - Z Kameniček

Otakar Štáfl
Z Kameniček

Id: 195304

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Kamil Lhoták - Stroj pouště v krajině

Kamil Lhoták
Stroj pouště v krajině

Id: 193629

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, strana 334, pol. G 413

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František Tavík Šimon - Notre Dame

František Tavík Šimon
Notre Dame

Id: 194707

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47,5 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail