Čas na serveru 23:30:40

Kristian Kodet - Žena

Kristian Kodet
Žena

Id: 401613

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Špála - Žena se zdviženýma rukama

Žena se zdviženýma rukama

Id: 410301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! II.

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! II.

Id: 409412

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Sládek - Zimní podvečer v Násedlnicích

Karel Sládek
Zimní podvečer v Násedlnicích

Id: 401102

akryl/plátno, rozměr 82 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Novopacký - Pobřeží

Jan Novopacký
Pobřeží

Id: 390018

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29 x 55,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Před zrcadlem

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 403804

Vyvolávací cena:

10 523

Detail

Olbram Zoubek - Tři kočky

Tři kočky

Id: 398605

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (2012)

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Radlín u Heřmanova Městce

Karel Jan Sigmund
Radlín u Heřmanova Městce

Id: 401805

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 388507

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Augustin Němejc - Dáma v šátku

Augustin Němejc
Dáma v šátku

Id: 408604

olej/karton, rozměr 63 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0