Čas na serveru 03:55:16

Vladimír Komárek - Fotografie

Vladimír Komárek
Fotografie

Id: 383503

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno,po

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Ivan Ouhel - Krajina

Ivan Ouhel
Krajina

Id: 381102

olej/plátno/překližka, rozměr 79 x 59 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Erotikon IV., Oheň

Oldřich Kulhánek
Erotikon IV., Oheň

Id: 381801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Jíra - Pod Pantheonem

Josef Jíra
Pod Pantheonem

Id: 382402

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

95 000

Detail

Příhozy: 53

Adolf Born - Císař Rudolf II. v alchymistické laboratoři

Císař Rudolf II. v alchymistické laboratoři

Id: 382701

litografie, rozměr listu 64 x 47,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Robert Jiran - Tenis

Robert Jiran
Tenis

Id: 383402

olej/plátno,rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

8 686

Detail

Adolf Chwala - Červánky nad Alpami

Adolf Chwala
Červánky nad Alpami

Id: 385001

ole/plátno, rozměr 44,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Kája Saudek - Životopis

Kája Saudek
Životopis

Id: 378818

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr listu 58,5 x 29 cm, neznačeno, ve spodní části autorův portrét, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Viktoria

Viktoria

Id: 385701

bronzová plastika, celková výška 76 cm, značeno reliéfně na plintě, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

30 000

Detail

Pravoslav Kotík - Muž s koněm

Pravoslav Kotík
Muž s koněm

Id: 381403

olej/sololit, rozměr 50 x 34 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail