Čas na serveru 19:11:08

Olbram Zoubek - Eva povstávající

Eva povstávající

Id: 237204

reliéf/zlato/papír, rozměr ve výřezu 37 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jiří Heřman - Letní den

Jiří Heřman
Letní den

Id: 240703

olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Karel Schadt - Ve žních

Karel Schadt
Ve žních

Id: 237901

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

6 700

Detail

František Líbal - Stromy u rybníka

František Líbal
Stromy u rybníka

Id: 235702

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

  Autor neurčen - Průhled lesem

Průhled lesem

Id: 237307

olej/karton, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František  Tichý - Fantóm

František Tichý
Fantóm

Id: 240415

suchá jehla/papír, rozměr tisku 31 x 23,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Richard Viandier - V lese

Richard Viandier
V lese

Id: 241801

olej/dřevo, rozměr 16 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Milan Knížák - Tuborg

Milan Knížák
Tuborg

Id: 241605

kresba/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otakar Hůrka - Řeka v údolí

Otakar Hůrka
Řeka v údolí

Id: 237701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Feikl - Dívčí akt

Stanislav Feikl
Dívčí akt

Id: 240312

olej/plátno, rozměr 68 x 97 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lehké poškození malby, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

7 666

Detail

Max Švabinský - Motýlci

Max Švabinský
Motýlci

Id: 243705

litografie/papír, rozměr tisku cca 19 x 13 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno, volně loženo, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:
500

12 500

Detail

Příhozy: 62

Jaroslav Horejc - Kovář

Jaroslav Horejc
Kovář

Id: 240510

patinovaná hmota/dřevěný podstavec, celková výška 34 cm, značeno a datováno ve spodní části, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Park Štěchovice

Josef Jíra
Park Štěchovice

Id: 241601

akvarel/papír, rozměr viditelný 31,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Otakar Číla - Albánský bojovník

Otakar Číla
Albánský bojovník

Id: 231105

olej/karton, rozměr 67 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lokálně poškozená a znečištěná malba, na zadní straně autorský štítek, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 241702

lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail