Čas na serveru 11:28:01

Ivan Sedliský - Akt

Ivan Sedliský
Akt

Id: 482301

strukturovaná malba, olej/písek/plátno, rozměr 55 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jiří Anderle - Vzpomínka

Vzpomínka

Id: 482102

lept/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 26 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Kristian Kodet - Muž s torzem

Kristian Kodet
Muž s torzem

Id: 482005

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 24 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Kamil Lhoták - Aeroplán nad nádrží

Kamil Lhoták
Aeroplán nad nádrží

Id: 461007

serigrafie/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vladimír Kompánek - Zimní noc

Vladimír Kompánek
Zimní noc

Id: 473804

olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
7 500

81 000

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Konvolut šesti PF

Konvolut šesti PF

Id: 461013

PF 76, 77, 79, 81, 88: serigrafie/papír, rozměr 10,5 x 41,5 cm, značeno propiskou v ploše, volně loženo, PF 88: serigrafie/papír, rozměr 9 x 30,5 cm, značeno a datováno propiskou v ploše, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Ringo Čech - Nuestra Seňora de la Almudena Madrid

František Ringo Čech
Nuestra Seňora de la Almudena Madrid

Id: 475501

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Abstraktní kompozice

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní kompozice

Id: 476203

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 476209

bronzová patinovaná plastika na mramorovém podstavci, rozměr s podstavcem 33 cm, bez podstavce 29 cm, značeno a datováno na pravé straně, značeno litcem na zadní straně, pozdější odlitek

Vyvolávací cena:
10 000

61 000

Detail

Lev Šimák - Zrcadlení

Lev Šimák
Zrcadlení

Id: 476804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 800

Detail