Čas na serveru 07:34:44

Vojtěch Erdélyi - Tanečnice

Vojtěch Erdélyi
Tanečnice

Id: 593103

olej/plátno, rozměr 97 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na levé straně poškozené plátno (viz foto), přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem

Vyvolávací cena:
50 000

311 000

Detail

Jan Preisler - Návrh na dekorativní panneau

Jan Preisler
Návrh na dekorativní panneau

Id: 579001

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jakub Obrovský - Tanečnice

Jakub Obrovský
Tanečnice

Id: 607102

olej/plátno, rozměr 102 x 59 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alfons Mucha - Krajinská výstava v Ivančicích

Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích

Id: 608510

litografie/papír, rozměr ve výřezu 91,5 x 55 cm, značeno vlevo dole v tisku, vydal Neubert Smíchov 1913, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Alois Kalvoda - Břízy u vody

Alois Kalvoda
Břízy u vody

Id: 608703

olej/karton, rozměr 39,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech krakelovaná malba

Vyvolávací cena:
9 500

10 500

Detail

Josef Váchal - Pokušení sv. Antonína

Josef Váchal
Pokušení sv. Antonína

Id: 609002

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 21,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Václav Rabas - Zátiší s chlebem

Václav Rabas
Zátiší s chlebem

Id: 612406

olej/plátno, rozměr 38 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František  Hudeček - Postava u sloupu

František Hudeček
Postava u sloupu

Id: 604823

tuš/papír, rozměr listu 33,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dětská stavebnice s králíčkem (z cyklu Střelnice)

Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice s králíčkem (z cyklu Střelnice)

Id: 592608

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Holčička se švihadlem a kohouty (z cyklu Střelnice)

Marie Čermínová - Toyen
Holčička se švihadlem a kohouty (z cyklu Střelnice)

Id: 592605

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail