Čas na serveru 12:42:24

Georges Kars - Toaleta

Georges Kars
Toaleta

Id: 265007

kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43,5 cm, značeno, datováno, drobné skvrny na papíře, papír lokálně poškozen, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Erich Zeyer - U jezera

Erich Zeyer
U jezera

Id: 266901

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Hlavsa - Podzimní nálada

Oldřich Hlavsa
Podzimní nálada

Id: 267404

olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

5 001

Detail

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 269301

fotografie, rozměr listu 31,5 x 30 cm, značeno vpravo dole popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Robert Jiran - Automobil

Robert Jiran
Automobil

Id: 264904

olej/plátno, rozměr 50 x 70, značeno uprostřed dole a na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 300

Detail

Ota Bubeníček - Z Mladovožicka

Ota Bubeníček
Z Mladovožicka

Id: 267304

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popisný štítek, zaskleno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
2 200

3 600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Portrét dívky

Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét dívky

Id: 262609

olej/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Detail

Příhozy: 54

Drahoslav Šolta - Ve vinárně

Drahoslav Šolta
Ve vinárně

Id: 265202

malba/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Konvolut osobní korespondence

Konvolut osobní korespondence

Id: 268101

1) dopis psaný J. Zrzavým včetně drobné kresby, datováno 27.11.56 2) pozvánka na vernisáž z roku ´32, P.F.´34 3) soubor tří korespondenčních lístků z roku 1955 a 1956, vše podepsáno J. Zrzavým přiloženy dvě fotografie Jana Zrzavého a společnosti, ve které se nachází i adresátka jeho korespondence, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dívka se slunečnicí

Dívka se slunečnicí

Id: 267705

olej/plátno/podloženo dřevěnou deskou, rozměr viditelný 84 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Quido Mánes - Setkání ve světnici

Quido Mánes
Setkání ve světnici

Id: 269501

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Robert Jiran - Na pláži

Robert Jiran
Na pláži

Id: 266502

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Augustin Mervart - Staré chalupy

Augustin Mervart
Staré chalupy

Id: 270505

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Jarolím - Abstraktní kompozice

Jiří Jarolím
Abstraktní kompozice

Id: 270002

malba/deska, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno/připsáno, znečištěná malba, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Svatba

Svatba

Id: 270009

olej/dřevo, rozměr 27 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail