Čas na serveru 10:56:47

Vilém  Plocek - Zátiší s vejci

Vilém Plocek
Zátiší s vejci

Id: 230905

kvaš/papír/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 56,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Stanislav Feikl - Vesnička

Stanislav Feikl
Vesnička

Id: 231114

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Bartovský - Periferie

Václav Bartovský
Periferie

Id: 233502

olej/plátno/lepenka, rozměr 26,5 x 34,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 600

2 600

Detail

Max Flashar - Se služebnou

Max Flashar
Se služebnou

Id: 232715

kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Karel Jílek - Zátiší

Karel Jílek
Zátiší

Id: 234804

olej/karton, rozměr 52 x 39 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

František Čihák - Sedící akt

František Čihák
Sedící akt

Id: 235906

olej/plátno, rozměr 65,5 x 51 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Jaromír Skřivánek - Kostelík v Rokycanech

Jaromír Skřivánek
Kostelík v Rokycanech

Id: 233904

olej/plátno, rozměr 82 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Josef Krejsa - Motiv ze Šumavy

Josef Krejsa
Motiv ze Šumavy

Id: 235301

olej/dřevo, rozměr 11 x 16 cm, značeno vlevo dole, vlásenkově poškozená malba, zažloutlý lak, poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 400

Detail

Jan Kristofori - Notové osnovy

Jan Kristofori
Notové osnovy

Id: 234903

strukturální malba/sololit, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Drtikol - Kytice

František Drtikol
Kytice

Id: 236805

olej/karton, rozměr 49 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, pravý dolní roh zlomen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Jambor - Stromy na stráni

Josef Jambor
Stromy na stráni

Id: 233101

olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
3 800

17 500

Detail

Robert Jiran - Odpočívající dívka

Robert Jiran
Odpočívající dívka

Id: 230903

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Matějů - Dívka s draperií

Josef Matějů
Dívka s draperií

Id: 232618

bilý mramor, celková výška 51 cm, na povrchu drobné otřeniny, značeno na podstavci,po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Luděk Marold - Návrh plakátu

Luděk Marold
Návrh plakátu

Id: 232710

tuž/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno dvakrát v ploše, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Oldřich Kulhánek - Dvojice

Oldřich Kulhánek
Dvojice

Id: 230906

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail