Čas na serveru 13:17:28

  Autor neurčen - Na potoce

Na potoce

Id: 201407

olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, okruh Mařákovy školy, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Nemastil - Konvolut dvou kusů

Zdeněk Nemastil
Konvolut dvou kusů

Id: 198102

Z jižních Čech, malba/lepenka, 1) rozměr 27 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole; 2) rozměr 22,5 x 24 cm, neznačeno, oba kusy zasklené, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Fiala - Oblíbená hračka

Josef Fiala
Oblíbená hračka

Id: 200304

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Otakar Štembera - Podzim v Radiměři

Otakar Štembera
Podzim v Radiměři

Id: 201707

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Stříbrný - Odpočívající vodník

Vladimír Stříbrný
Odpočívající vodník

Id: 198001

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

František  Max - Zlatá ulička

František Max
Zlatá ulička

Id: 200021

olej/plátno, rozměr 52 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

  Autor neurčen - Z Vídně

Z Vídně

Id: 200018

litografie/papír, rozměr tisku cca 54,5 x 48 cm, značeno a papsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otto Chochola - Podzimní les

Otto Chochola
Podzimní les

Id: 198302

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ladislav Kuklík - Abstraktní kompozice

Ladislav Kuklík
Abstraktní kompozice

Id: 200030

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 62 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Hůrka - Krajina nad řekou

Otakar Hůrka
Krajina nad řekou

Id: 199304

olej/dřevo, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, v malbě podélné prasklinky

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jaroslav Panuška - Na návsi

Jaroslav Panuška
Na návsi

Id: 198204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jiří Bauer - Kytičky

Josef Jiří Bauer
Kytičky

Id: 184324

olej/lepenka, rozměr 50 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Lev Šimák - Paříž

Lev Šimák
Paříž

Id: 197301

olej/deska, rozměr 56 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Karol Baron - Bez názvu

Karol Baron
Bez názvu

Id: 201301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získat v autorově ateliéru

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Gustav  Porš - Lesní bystřina

Gustav Porš
Lesní bystřina

Id: 204005

olej/lepenka, rozměr 24 x 25 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail