Čas na serveru 17:50:16

Ota Janeček - Z cyklu V travách

Z cyklu V travách

Id: 322705

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek Dílo, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
4 800

33 000

Detail

Účastníci: 18

Jan Kutálek - Sovička

Jan Kutálek
Sovička

Id: 323801

pálená hlína, glazováno, výška 24 cm, značeno na spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan  Zrzavý - Tři lodě

Tři lodě

Id: 321601

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Vyvolávací cena:
6 000

120 000

Detail

Účastníci: 21

František  Hudeček - Barevná kompozice

František Hudeček
Barevná kompozice

Id: 323402

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Josef Velčovský - Poušť

Josef Velčovský
Poušť

Id: 326104

akryl/plátno/dřevěná deska, rozměr 39,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Benda - Růžové zátiší

Jan Benda
Růžové zátiší

Id: 323401

olej/karton, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo nahoře, drobné oděrky v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Zátiší s psacím perem

Emil Filla
Zátiší s psacím perem

Id: 326601

akvarel/tužka/koláž/papír, rozměr listu 27 x 40,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, datováno, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:
15 000

43 000

Detail

Účastníci: 22

Jaroslav Grus - U lesa

Jaroslav Grus
U lesa

Id: 323301

olej/pláto, rozměr 100 x 130,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vlastimil Hofman - Při odpočinku

Vlastimil Hofman
Při odpočinku

Id: 325203

pastel/papír, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Karel Souček (Bor) - Kavárna

Karel Souček (Bor)
Kavárna

Id: 323302

olej/plátno, rozměr 150 x 104 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na novodobém rámování, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:
15 000

85 000

Detail

Příhozy: 50