Čas na serveru 04:16:19

Jan  Zrzavý - Oceánská krajina

Oceánská krajina

Id: 296501

kombinovaná technika/kvaš/mastné barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 34,5 cm, značeno s datací a věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou, písemný posudek přiložen

Vyvolávací cena:
14 000

64 000

Detail

Josef Jíra - Obraz s rybou

Josef Jíra
Obraz s rybou

Id: 295801

olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování

Vyvolávací cena:

96 000

Detail

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

Vyvolávací cena:
6 000

15 000

Detail

Josef Velčovský - Krajina pohádka

Josef Velčovský
Krajina pohádka

Id: 296402

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu

Vyvolávací cena:

8 571

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší s holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s holubicemi

Id: 297703

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Ferdiš Duša - Horská krajina s viaduktem

Ferdiš Duša
Horská krajina s viaduktem

Id: 296201

olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

11 500

Detail

Antonie Brandeisová - Motiv z Itálie

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 296601

olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Kaván - Krajina se stromy

František Kaván
Krajina se stromy

Id: 293301

olej/deska, rozměr viditelný 18 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Olbram Zoubek - Nalomený sloup

Nalomený sloup

Id: 294503

reliéf, olovo/cín, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef  Šíma - Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1

Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1

Id: 296902

litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - Rockeři ve vajíčku

František Ringo Čech
Rockeři ve vajíčku

Id: 295301

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 295803

kolorovaná bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 27 cm, celková výška 30,5 cm, značeno na plintě, drobné otřeniny na povrchu

Vyvolávací cena:
4 200

Detail

Jan Benda - Zátiší

Jan Benda
Zátiší

Id: 297103

olej/lepenka, rozměr malby 20,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Dívky s bílými závoji

Robert Jiran
Dívky s bílými závoji

Id: 297502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Otakar Číla - Rozhovor

Otakar Číla
Rozhovor

Id: 294604

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail