Čas na serveru 07:06:57

Olbram Zoubek - Dobré jitro

Dobré jitro

Id: 607901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Pablo Picasso - Únos III

Pablo Picasso
Únos III

Id: 608101

lept/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, datováno a popsáno vlevo nahoře v tisku, papír Richard-de-Bas s vodoznakem La Celestine, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Klaun (Hovory s Bornem)

Klaun (Hovory s Bornem)

Id: 607702

litografie/papír, rozměr 27 x 18 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 606902

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 13 x 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2017), kat. č. 1006

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 606202

lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno v horní části v tisku, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Benedikt - Modrá náruč

Václav Benedikt
Modrá náruč

Id: 603102

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, ve spodní části na pravé straně poškozené plátno (viz foto)

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 602901

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 41 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartování, zaskleno, rámováno, vznik 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Winter Neprakta - Česká ulička

Jiří Winter Neprakta
Česká ulička

Id: 601302

kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr listu 31 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, předloha pro obálku knihy Česká ulička, autor Maxim Boryslawski, vyd. Melantrich 1958, ilustroval J.W. Neprakta, kniha přiložena

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - The Queen

The Queen

Id: 594103

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Vladimír Renčín - Nový rok

Vladimír Renčín
Nový rok

Id: 593802

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, paspartováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail