Čas na serveru 02:43:01

Adolf Born - Neděle v Bretani

Neděle v Bretani

Id: 514403

litografie/papír, rozměr 53 x 63 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Karel Liebscher - Na Vltavě u Trnové

Karel Liebscher
Na Vltavě u Trnové

Id: 517802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, po

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Václav Špála - Pradleny

Pradleny

Id: 514405

kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 34 x 35,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Lhota - Vzpomínka na zimu

Albín Lhota
Vzpomínka na zimu

Id: 516610

olej/plátno, rozměr 22 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Saudek - I have lost you

I have lost you

Id: 515802

kolorovaná fotografie, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Josef Ullmann - U vody

Josef Ullmann
U vody

Id: 514801

olej/plátno, rozměr 44 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, vznik kolem roku 1895, bude publikováno v autorově připravované monografii

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Alfons Mucha - Russia restituenda

Alfons Mucha
Russia restituenda

Id: 499307

litografie/papír, rozměr listu 79 x 47 cm, značeno vpravo dole v tisku, plakát podlepený látkou, ve spodní části kus chybí (viz foto), vyd. Melantrich Praha 1922, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Houština na stráni

A. B. Piepenhagen
Houština na stráni

Id: 516609

olej/papír fixovaný na lepence, rozměr 23 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou, po

Vyvolávací cena:
12 000

14 000

Detail

Zdeněk Burian - Dobrodruh

Zdeněk Burian
Dobrodruh

Id: 519804

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno jako obálka knihy Dobrodruh, naps. F. J. Čečetka, vyd. Nakl. V. Pavlík v roce 1941, kniha přiložena, po

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Ronovský - Pod skalou

František Ronovský
Pod skalou

Id: 516601

olej/plátno, rozměr 91 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
15 000

15 000

Detail