Čas na serveru 03:00:08

Jan Konůpek - Absolutní paradox

Jan Konůpek
Absolutní paradox

Id: 221001

lept/papír, rozměr tisku 50 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Hommage Albrecht Dürer

Oldřich Kulhánek
Hommage Albrecht Dürer

Id: 219001

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 37,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Karel Vik - Kostel sv. Matěje

Karel Vik
Kostel sv. Matěje

Id: 220902

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Josef Arnet - Květiny v zahrádce

Josef Arnet
Květiny v zahrádce

Id: 218901

olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
2 800

4 400

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 222203

olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, poškozený rám, poškozená malba, kolem roku 1850,po

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Gustav  Porš - Tichá tůň

Gustav Porš
Tichá tůň

Id: 219002

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 78 cm, značeno vlevo dole částečně pod rámem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Rudolf Karasek - Podzimní les

Rudolf Karasek
Podzimní les

Id: 222201

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor Oliva - Milenci

Viktor Oliva
Milenci

Id: 219218

olej/plátno, rozměr 67 x 62 cm, špatná čitelnost značení vpravo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Konůpek - Vzývání

Jan Konůpek
Vzývání

Id: 221002

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby cca 40,56 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

3 800

Detail

František Bohumil Doubek - Dostaveníčko

František Bohumil Doubek
Dostaveníčko

Id: 219207

olej/plátno, rozměr 49 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Max Švabinský - Akt dívky

Max Švabinský
Akt dívky

Id: 219206

kresba tužkou /papír, rozměr ve výřezu 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, papír lehce zvlněný, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Ota Bubeníček - Cesta svahem

Ota Bubeníček
Cesta svahem

Id: 223802

olej/plátno/lepenka, rozměr 27 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, raná práce

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Kohout - Ulička v Maroku

Alois Kohout
Ulička v Maroku

Id: 217402

olej/překližka, rozměr 54 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František  Hudeček - Kompozice

František Hudeček
Kompozice

Id: 211211

tempera/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty

Vyvolávací cena:
8 000

9 000

Detail

Jindřich Fürst - Břízy u rybníka

Jindřich Fürst
Břízy u rybníka

Id: 218102

olej/karton, rozměr 58 x 83 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0