Čas na serveru 15:12:28

Jiří Anderle - Appassionáta

Appassionáta

Id: 287202

ručně kolorovaný lept/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno, datováno, popsáno, č. 1/1 vše ve spodní části, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Trosky

Josef Václav Směšný - Barnet
Trosky

Id: 287401

olej/karton, rozměr 34 x 43 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Robert Jiran - Zasněná

Robert Jiran
Zasněná

Id: 286103

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Saudek - The Fast Change within one Second

The Fast Change within one Second

Id: 286702

fotografie, rozměr 39,5 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Kupka - Okolo bodu

František Kupka
Okolo bodu

Id: 286802

sérigrafie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 43 cm, značeno vpravo dole v desce, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Rybáři na břehu

Neznačeno
Rybáři na břehu

Id: 288103

olej/plátno, rozměr 41 x 57 cm, poškozený rám, volné v rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František  Foltýn - Kompozice

František Foltýn
Kompozice

Id: 286201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vladimír Komárek - Zelené knihy

Vladimír Komárek
Zelené knihy

Id: 287901

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jiří Procházka - Draperie

Jiří Procházka
Draperie

Id: 288403

olej/plátno, rozměr 47,5 x 33,5 cm, značeno ve spodní části s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní tvary

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary

Id: 287101

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Ota Bubeníček - Průhled lesem

Ota Bubeníček
Průhled lesem

Id: 287604

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 36 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1904, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Kupka - Studie dvoubarevné fugy

František Kupka
Studie dvoubarevné fugy

Id: 288001

barevná akvatinta/lept/papír, rozměr ve výřezu 18 x 25 cm, značeno razítkem vpravo dole a vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Antonín Waldhauser  - Venkovská krajina s povozem

Antonín Waldhauser
Venkovská krajina s povozem

Id: 287106

olej/papír/karton, rozměr 16 x 20 cm, značeno vlevo dole méně zřetelně, autorovo rané dílo, drobné otřeniny na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 288502

malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef  Šíma - Svěcení a znesvěcení lásky

Josef Šíma
Svěcení a znesvěcení lásky

Id: 288003

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rok vzniku 1960, vystaveno v Galerii Moderna v roce 2019, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0