Čas na serveru 09:00:03

Jan  Dědina - Dívka v klobouku

Jan Dědina
Dívka v klobouku

Id: 390015

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Petr Šmaha - Milenci III

Petr Šmaha
Milenci III

Id: 407603

olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 407403

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel

Pasta Oner
Václav Havel

Id: 390601

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Mencl - Soumrak nad Bezdrevem

Vladimír Mencl
Soumrak nad Bezdrevem

Id: 401304

olej/karton, rozměr 40 x 100 cm, značeno vpravo dole, drobný škrábanec v dolní části malby, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Adolf Born - Kočka a pták

Kočka a pták

Id: 412202

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Lev Šimák - Housata

Lev Šimák
Housata

Id: 411401

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Vilém  Kreibich - Lokomotiva

Vilém Kreibich
Lokomotiva

Id: 411701

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Julius Seyler - Lovci krevet

Julius Seyler
Lovci krevet

Id: 406204

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ivan Ouhel - Pole

Ivan Ouhel
Pole

Id: 401607

pastel/akvarel/papír, rozměr 15,5 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail