Čas na serveru 10:18:14

Aleš Knotek - Pomalé doufání

Aleš Knotek
Pomalé doufání

Id: 207011

kombinovaná technika/dřevo, rozměr 41 x 46 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

4 300

Detail

  Autor neurčen - Dívky v kavárně

Dívky v kavárně

Id: 205709

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Minna Bachmann - U rybníka

Minna Bachmann
U rybníka

Id: 206707

olej/dřevo, rozměr 26 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám se štítkem

Vyvolávací cena:

4 644

Detail

Leopold Musil - Mlýn

Leopold Musil
Mlýn

Id: 209003

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Crha - Ležící akt

Zdeněk Crha
Ležící akt

Id: 205713

olej/plátno, rozměr 55 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Sudek - Portrét malíře Filly

Josef Sudek
Portrét malíře Filly

Id: 208601

fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Bedřich  Feigl - Portofino

Bedřich Feigl
Portofino

Id: 204254

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 207701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

František Klimeš - Starý kytarista

František Klimeš
Starý kytarista

Id: 205710

olej/plátno, rozměr 109 x 79 cm, značeno vlevo dole, lehce zvlněné, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav, po

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Emil Filla - Zátiší s pohárem a hruškou

Emil Filla
Zátiší s pohárem a hruškou

Id: 208602

lept/papír, rozměr ve výřezu cca 17,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Herbst - Květinové zátiší

Jaroslav Herbst
Květinové zátiší

Id: 205608

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

Georges Kars - Studie dortu

Georges Kars
Studie dortu

Id: 205003

olej/lepenka, rozměr viditelný 10 x 16 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Vlastimil  Košvanec - Dívka v kroji

Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji

Id: 206001

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Breughelovi

Oldřich Kulhánek
Pocta Breughelovi

Id: 207005

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, značeno,datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Váchal - Démon slatě

Josef Váchal
Démon slatě

Id: 204214

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 53 x 38 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

Detail