Čas na serveru 13:07:36

Josef Jíra - Pstruzi

Josef Jíra
Pstruzi

Id: 189701

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zašpiněná pasparta, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

11 000

Detail

Jiří Anderle - Rembrandt und Saskia

Rembrandt und Saskia

Id: 187606

lept s originální kresbou a kolorací/papír, rozměr ve výřezu 94 x 62 cm, signováno, popsáno, datováno a číslováno uprostřed dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 400

Detail

Antonín Hudeček - Jiřiny

Antonín Hudeček
Jiřiny

Id: 191103

olej/plátno, rozměr 96 x 73 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Alexander von Bensa - Po sklizni melounů

Alexander von Bensa
Po sklizni melounů

Id: 192202

olej/dřevo, rozměr 12,5 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, původní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Dubrovník

Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník

Id: 191104

olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Klečící akt

Josef Václav Směšný - Barnet
Klečící akt

Id: 191601

olej/plátno, rozměr 61,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich  Feigl - Na procházce

Bedřich Feigl
Na procházce

Id: 192402

malba/deska, rozměr 61 x 86 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

František Ringo Čech - Týnský chrám

František Ringo Čech
Týnský chrám

Id: 186001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Pohled z hor

Jaroslav Panuška
Pohled z hor

Id: 191105

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 555

Detail

Zdeněk Hajný - Květiny

Zdeněk Hajný
Květiny

Id: 192104

malba/plátno, rozměr 23,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

6 330

Detail

Svatopluk Sulek - Prodej ryb

Svatopluk Sulek
Prodej ryb

Id: 192403

tempera/papír, rozměr 55 x 107 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Jiří Kamenický - Na hrnčířském trhu

Josef Jiří Kamenický
Na hrnčířském trhu

Id: 191701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

S. G.  Maran - Rackové na pobřeží

S. G. Maran
Rackové na pobřeží

Id: 192203

olej/plátno, rozměr 36 x 47 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Antonín Kroča - Portrét

Antonín Kroča
Portrét

Id: 192404

olej/sololit, rozměr cca 90 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Tomáš Blažek - Ležící akt

Josef Tomáš Blažek
Ležící akt

Id: 192204

pastel/papír, rozměr 57 x 83 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail