Čas na serveru 10:57:32

 Josef Holub - Únor

Josef Holub
Únor

Id: 192902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 28,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf  Kašpar - Náchodský zámek

Adolf Kašpar
Náchodský zámek

Id: 192501

olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

1 900

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ludvík Kuba - Vesnička v údolí

Ludvík Kuba
Vesnička v údolí

Id: 192101

olej/lepenka, rozměr 25 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 192901

lept/papír, rozměr ve výřezu 67 x 51 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Zdeněk Hajný - Alej

Zdeněk Hajný
Alej

Id: 192103

malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, obraz uprostřed lehce vytlačený

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Muzika - Z cyklu Velký sen

František Muzika
Z cyklu Velký sen

Id: 191107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 34 cm, značeno pozůstalostním slepotiskovým razítkem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 400

Detail

Jaroslav Kafka - Turnovská krajina

Jaroslav Kafka
Turnovská krajina

Id: 187804

malba/karton, rozměr 32 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti II.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.

Id: 191201

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, list nepravidelně zažloutlý, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 192002

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,5 x 34 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, přiložena osobní korespondence majitelky s autorem díla

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

Gustav  Porš - Krajina před deštěm

Gustav Porš
Krajina před deštěm

Id: 193911

olej/lepenka, rozměr 47 x 66 cm, signováno tužkou vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 104

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři za svítání

Josef Svoboda
Rybáři za svítání

Id: 191102

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na velmi dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Paur - Slunce ve městě

Jaroslav Paur
Slunce ve městě

Id: 193615

malba/plátno, rozměr 43 x 58,5 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, na zadní straně výstaní razítko

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Jíra - Pstruzi

Josef Jíra
Pstruzi

Id: 189701

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zašpiněná pasparta, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

14 000

Detail

Jiří Anderle - Rembrandt und Saskia

Rembrandt und Saskia

Id: 187606

lept s originální kresbou a kolorací/papír, rozměr ve výřezu 94 x 62 cm, signováno, popsáno, datováno a číslováno uprostřed dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Antonín Hudeček - Jiřiny

Antonín Hudeček
Jiřiny

Id: 191103

olej/plátno, rozměr 96 x 73 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail