Čas na serveru 02:57:10

Rudolf Komínek - Při západu slunce

Rudolf Komínek
Při západu slunce

Id: 259402

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Franta Volf - Silnice v krajině

Franta Volf
Silnice v krajině

Id: 254733

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Jaroslav Horejc - Žena s miskou

Jaroslav Horejc
Žena s miskou

Id: 250939

patinovaná sádra, výška plastiky cca 58 cm, výška celková s dřevěným podstavcem 62 cm, značeno na podstavci, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 254722

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Máj

Oldřich Kulhánek
Máj

Id: 254702

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

 Keramika - Talíř

Keramika
Talíř

Id: 254409

dekorativní glazovaný talíř, ručně malovaný, průměr 31 cm, v horní části popsán a datován, značně poškozeno viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rapin - Houslový virtuos

Jan Rapin
Houslový virtuos

Id: 257702

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Při odpočinku

Vojtěch Sedláček
Při odpočinku

Id: 256201

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr cca 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

4 400

Detail

Bohumil Mareček - Čtenářka

Bohumil Mareček
Čtenářka

Id: 252202

olej/plátno, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

6 000

Detail

Milan Klimeš - Rozhovor v zahradě

Milan Klimeš
Rozhovor v zahradě

Id: 258606

olej/plátno, rozměr 47 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Josef Váchal - Výtvarné zjevy

Josef Váchal
Výtvarné zjevy

Id: 256001

barevný dřevoryt/ruční papír. rozměr ve výřezu 73,5 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Langer - Mořský příboj

Karel Langer
Mořský příboj

Id: 256902

olej/plátno/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, neznačeno, původní adjustace s mosazným štítkem, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín  Augusta - Tichá voda

Antonín Augusta
Tichá voda

Id: 258607

olej/karton, rozměr 50 x 77 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Gustav  Porš - Pohled na Vrbatův Kostelec

Gustav Porš
Pohled na Vrbatův Kostelec

Id: 252103

olej/plátno, rozměr 74 x 84 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Musical still life

Oldřich Kulhánek
Musical still life

Id: 254714

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 87,5 x 56 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail