Čas na serveru 07:25:32

Vlastimil  Košvanec - Diana

Vlastimil Košvanec
Diana

Id: 532305

olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

40 000

Detail

Otakar Číla - Po koupeli

Otakar Číla
Po koupeli

Id: 532304

olej/překližka, rozměr 98 x 93 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 000

12 500

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 532901

suchá jehla/papír, rozměr 41,5 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, značeno v horní části v tisku, ve spodní části fragment slepotiskového razítka Lyra Pragensis, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Krivoš - Váhy

Rudolf Krivoš
Váhy

Id: 532602

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Jiroudek - Malá Skála

František Jiroudek
Malá Skála

Id: 532206

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně štítek z Díla

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 526402

strukturální malba/olej/sololit, rozměr 60 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen ručně psaný certifikát pravosti vytvořený autorem

Vyvolávací cena:
12 500

41 000

Detail

Josef Hlinomaz - V ordinaci

Josef Hlinomaz
V ordinaci

Id: 534003

kombinovaná technika/fix/pastelka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

11 500

Detail

Ladislav Karoušek - Jarní proud

Ladislav Karoušek
Jarní proud

Id: 532702

olej/plátno, rozměr 81 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, za zadní straně štítek z Díla

Vyvolávací cena:
10 500

17 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růžovými květy

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy

Id: 525302

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Vladimír Komárek - Dívka s červenými vlasy

Vladimír Komárek
Dívka s červenými vlasy

Id: 533302

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, přiložen původní nabývací doklad

Vyvolávací cena:
9 500

12 500

Detail