Čas na serveru 00:28:17

  Neznačeno - Muž s vlajkou

Neznačeno
Muž s vlajkou

Id: 289401

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 35 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

František  Foltýn - Tvary

František Foltýn
Tvary

Id: 286202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 28,8 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Saudek - Sword

Sword

Id: 287501

fotografie, rozměr 30 x 34,2 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Jiří Anderle - Appassionáta

Appassionáta

Id: 287202

ručně kolorovaný lept/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno, datováno, popsáno, č. 1/1 vše ve spodní části, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

8 300

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Trosky

Josef Václav Směšný - Barnet
Trosky

Id: 287401

olej/karton, rozměr 34 x 43 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 200

Detail

Robert Jiran - Zasněná

Robert Jiran
Zasněná

Id: 286103

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jan Saudek - The Fast Change within one Second

The Fast Change within one Second

Id: 286702

fotografie, rozměr 39,5 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Martin Benka - Tatry

Martin Benka
Tatry

Id: 289305

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, dokumentace na zadní straně

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Kupka - Okolo bodu

František Kupka
Okolo bodu

Id: 286802

sérigrafie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 43 cm, značeno vpravo dole v desce, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

  Neznačeno - Rybáři na břehu

Neznačeno
Rybáři na břehu

Id: 288103

olej/plátno, rozměr 41 x 57 cm, poškozený rám, volné v rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František  Foltýn - Kompozice

František Foltýn
Kompozice

Id: 286201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vladimír Komárek - Zelené knihy

Vladimír Komárek
Zelené knihy

Id: 287901

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Bedřich  Feigl - Městská brána

Bedřich Feigl
Městská brána

Id: 289607

olej/překližka, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, malba lehce narušena prasklinkami ve dřevě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jiří Procházka - Draperie

Jiří Procházka
Draperie

Id: 288403

olej/plátno, rozměr 47,5 x 33,5 cm, značeno ve spodní části s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

9 009

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní tvary

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary

Id: 287101

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

12 001

Detail