Čas na serveru 04:39:52

Otakar Hůrka - Zima

Otakar Hůrka
Zima

Id: 364604

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jindra Kocourek - Slet dopravních prostředků

Jindra Kocourek
Slet dopravních prostředků

Id: 364003

kombinovaná technika/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální odřeniny v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Dvě barvy

Robert Jiran
Dvě barvy

Id: 363804

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, rámováno

Vyvolávací cena:

11 329

Detail

František Emler - Za úplňku

František Emler
Za úplňku

Id: 364301

olej/karton, rozměr viditelný 33 x 95 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 364903

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 18 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - David, lonely

David, lonely

Id: 365902

fotografie, rozměr 29,5 x 39,2 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Bořecký - Město ticha

Karel Bořecký
Město ticha

Id: 365201

olej/plátno, rozměr 50 x 110 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Červinka - Podvečerní procházka

Zdeněk Červinka
Podvečerní procházka

Id: 364901

olej/sololit, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorský štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jan  Zrzavý - Loďka s majákem

Loďka s majákem

Id: 366202

kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 15,1 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Chaba  - Brána 94 někam

Karel Chaba
Brána 94 někam

Id: 366401

olej/plátno/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, značeno vlevo nahoře, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail