Čas na serveru 01:45:40

Jan  Kojan - Rybník ve vsi

Jan Kojan
Rybník ve vsi

Id: 317904

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Niko Miljan - Příboj

Niko Miljan
Příboj

Id: 319801

olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Saudek - Lady with a hat

Lady with a hat

Id: 318502

fotografie, rozměr 30,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Antonín Hudeček - Krajina se stromy

Antonín Hudeček
Krajina se stromy

Id: 317301

olej/lepenka, rozměr 34,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Stanislav Ježek - Z Balkánu

Stanislav Ježek
Z Balkánu

Id: 317906

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Tomec - Na návsi

Jindřich Tomec
Na návsi

Id: 319805

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, malba lokálně poškozena tečkami v obloze, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Vrzal - Za ohradou

Bohumil Vrzal
Za ohradou

Id: 319401

kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

Jan Saudek - Black Sheep and White Crow

Black Sheep and White Crow

Id: 317603

fotografie, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, dále po okraji, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Rudolf Kremlička - Kuřák

Rudolf Kremlička
Kuřák

Id: 317202

barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Adolf Born - Pohlednice od dědečka

Pohlednice od dědečka

Id: 319101

barevná litografie/papír, rozměr listu 49 x 58 cm, značeno a číslováno ve spodní části včetně datace, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 318204

bronzová plastika, výška 10 cm, značeno na soše, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

František Gross - Město

František Gross
Město

Id: 318002

kombinovaná technika/malba/karton, rozměr 17,5 x 25,3 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František Ringo Čech - Ovoce v dobré náladě

František Ringo Čech
Ovoce v dobré náladě

Id: 318303

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Zdeňka Čechová-Liebscherová - St. Cloud Paris

Zdeňka Čechová-Liebscherová
St. Cloud Paris

Id: 319904

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Pasta  Oner - Dear past thank you for all the lessons

Pasta Oner
Dear past thank you for all the lessons

Id: 316706

Vyvolávací cena:

7 500

Detail