Čas na serveru 09:44:36

Karel Langer - Praha

Karel Langer
Praha

Id: 300902

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

19 000

Detail

Josef Konečný - Letní kytice

Josef Konečný
Letní kytice

Id: 298202

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Vlastimil Hofman - Akt

Vlastimil Hofman
Akt

Id: 300404

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 18,5 x 14 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - Z Českých Budějovic

Karel Hodr
Z Českých Budějovic

Id: 298704

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Věnceslav Černý - Na poli slávy č. 7

Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 7

Id: 299402

akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 300410

olej/plátno, rozměr 104 x 73 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růží

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 300701

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Vyvolávací cena:

46 444

Detail

Rudolf Zich - Lesní panorama

Rudolf Zich
Lesní panorama

Id: 298705

kombinovaná technika/překližka, rozměr 85 x 32 cm, značeno nečitelně vlevo dole, též na zadní straně včetně autorova razítka, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 600

2 800

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 300409

olej/plátno, rozměr 50 x 63 cm, značeno monogramem vpravo dole, obraz značně poškozen, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Desiderius Orban - Kopcovitá krajina

Desiderius Orban
Kopcovitá krajina

Id: 298707

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz krakelován

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Věnceslav Černý - Pouští a pralesem č. 11

Věnceslav Černý
Pouští a pralesem č. 11

Id: 299404

akvarel/kvaš/papír, rozměr kresby 30 x 19,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Nedvěd - Skulptura

František Nedvěd
Skulptura

Id: 300503

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 49 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Rudolf Zich - Stromy

Rudolf Zich
Stromy

Id: 298706

kombinovaná technika/koláž/sololit, rozměr 67 x 46 cm, značeno nečitelně vpravo dole včetně datace, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Loukota - Mýtická scéna

Josef Loukota
Mýtická scéna

Id: 300604

akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Kupka - Život

František Kupka
Život

Id: 299801

dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 25 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámovámo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail