Čas na serveru 14:35:55

Jaromír Skřivánek - Týřovice nad Berounkou

Jaromír Skřivánek
Týřovice nad Berounkou

Id: 243602

olej/plátno, rozměr 115 x 82 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Andy Warhol - Zebra

Andy Warhol
Zebra

Id: 238002

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 50/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 62

Olbram Zoubek - Stín v cele

Stín v cele

Id: 237203

reliéf/papír, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno ve spodní části, popsáno s datací na zadní straně, rok vzniku 1975, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

  Autor neurčen - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 237011

pastel/papír, rozměr viditelný 60 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Karel Skála - Sedící akt

Karel Skála
Sedící akt

Id: 240506

olej/dřevěná deska, rozměr 85 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, drobně lokálně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 237201

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

17 500

Detail

Příhozy: 48

Alois Kalvoda - Před deštěm v polích

Alois Kalvoda
Před deštěm v polích

Id: 239901

olej/překližka, rozměr 33 x 55 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 241602

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 26 cm, výška podstavce 4 cm, neznačeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

Otto Peters - Sedící akt

Otto Peters
Sedící akt

Id: 231115

olej/plátno, rozměr 80 x 67 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 900

Detail

Cyril Bouda - Z Karlova mostu

Cyril Bouda
Z Karlova mostu

Id: 241903

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 24 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ervín Semian - Pod sluncem

Ervín Semian
Pod sluncem

Id: 236813

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou dcerou, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Neznačeno - Rybář

Neznačeno
Rybář

Id: 239602

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, 19. stol., stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jan Rapin - Odpočívající Danae

Jan Rapin
Odpočívající Danae

Id: 240901

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jaroslav Panuška - Bouřkový den

Jaroslav Panuška
Bouřkový den

Id: 236202

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Gustáv Mallý - Interiér bytu

Gustáv Mallý
Interiér bytu

Id: 239804

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, značně poškozený rám, přiloženy výsledky restaurátorského průzkumu ak. soch. Bedřicha Hoffstädtera

Vyvolávací cena:

Detail