Čas na serveru 15:50:01

Ernest Neuschul - Vzkříšení

Ernest Neuschul
Vzkříšení

Id: 164609

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

Otakar Číla - Lovecké zátiší

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 200201

olej/dřevěná deska, rozměr 49,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaromír Kunc - Labská tůň

Jaromír Kunc
Labská tůň

Id: 199004

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, včetně výstavních razítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - P.F. 198...9

Kamil Lhoták
P.F. 198...9

Id: 197510

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, pol. G 139, str. 450

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vít Skála - Roubenky v létě

Vít Skála
Roubenky v létě

Id: 198007

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená malba, zničený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Jan Honsa - Na pastvě

Jan Honsa
Na pastvě

Id: 198601

olej/lepenka, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, konec 19. století, lehce poškozený rám, volné v rámu, lokální oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otto Matoušek - Zima na vsi

Otto Matoušek
Zima na vsi

Id: 198701

olej/plátno, rozměr 80,5 x 90 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Bachaděj veliký

Jan Kutálek
Bachaděj veliký

Id: 197602

pálená hlína, glazováno, výška cca 31 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Koliha - S paraplíčkem

František Koliha
S paraplíčkem

Id: 200903

olej/plátno, rozměr 86 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Joža Uprka - Dívka na louce

Joža Uprka
Dívka na louce

Id: 198101

olej/dřevěná deska, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, deska mírně prohnutá s vlasovou trhlinkou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
17 000

22 222

Detail

Jan Saudek - Miss You, Marie

Miss You, Marie

Id: 198502

fotografie, rozměr 23,8 x 30,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Otakar Číla - Rybník s rákosím

Otakar Číla
Rybník s rákosím

Id: 198203

olej/lepenka, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

9 999

Detail

Milan Chabera - Modrá nálada

Milan Chabera
Modrá nálada

Id: 199518

kombinovaná technika/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Langer - Roubenky pod rozkvetlými stromy

Karel Langer
Roubenky pod rozkvetlými stromy

Id: 198401

malba/lepenka, rozměr 43 x 53 cm, značeno vpravo dole pod rámem viz foto, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

4 200

Detail

Rudolf von Ottenfeld - Studie vojáka

Rudolf von Ottenfeld
Studie vojáka

Id: 198201

olej/plátno, rozměr 19 x 37 cm, nesignováno, novodobě rámováno, v minulosti rentoilováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0