Čas na serveru 12:51:56

Karel Stehlík - Na kraji lesa

Karel Stehlík
Na kraji lesa

Id: 228204

olej/plátno, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

František Líbal - Lišovská silnice

František Líbal
Lišovská silnice

Id: 227902

olej/karton, rozměr 43 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Tavík Šimon - Z Orientu

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 225516

litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

Gustav  Porš - Podzim

Gustav Porš
Podzim

Id: 228401

olej/sololit, rozměr 22 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaro Procházka - Pražský hrad v zimě

Jaro Procházka
Pražský hrad v zimě

Id: 225510

olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, krakeláž v malbě

Vyvolávací cena:

7 650

Detail

Jaroslava Bičovská - Baletky

Jaroslava Bičovská
Baletky

Id: 228506

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karel Havlata - Akt

Karel Havlata
Akt

Id: 225503

olej/karton, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, prohnutý karton, drobné oděrky v malbě, poškozený rám, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Otakar Číla - Albánská žena

Otakar Číla
Albánská žena

Id: 231111

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno a pospáno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Otakar Hůrka - U říčky

Otakar Hůrka
U říčky

Id: 228103

olej/karton, rozměr 30,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Alfréd Justitz - Koupání

Alfréd Justitz
Koupání

Id: 228701

kresba uhlem/papír, rozměr listu 21,5 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně adjustováno, motiv dle Cézanna

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Interér kostela

František Tavík Šimon
Interér kostela

Id: 231010

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Ota Bubeníček - Statek v údolí

Ota Bubeníček
Statek v údolí

Id: 228203

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1905, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Stanislav  Vajce - Růžové ticho domova

Stanislav Vajce
Růžové ticho domova

Id: 230801

kombinovaná technika/tempera/akryl/deska, rozměr 34 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Konečný - Kytice

Josef Konečný
Kytice

Id: 225512

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Karel Hodr - Podzim na řece

Karel Hodr
Podzim na řece

Id: 229204

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail