Čas na serveru 08:19:58

Tomáš Bím - Na golfu II - Konvolut tří kusů

Tomáš Bím
Na golfu II - Konvolut tří kusů

Id: 511302

3 x barevná litografie/papír, rozměr listu 18 x 11 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Líbal - Konvolut dvou kusů

František Líbal
Konvolut dvou kusů

Id: 516104

Zimní krajina: olej/karton, rozměr 16 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno rámováno, Podzim: olej/karton, rozměr 15,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Jíra - Pocta Karlu Theissigovi

Josef Jíra
Pocta Karlu Theissigovi

Id: 511805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Interiér lesa

František Daněk - Sedláček
Interiér lesa

Id: 512405

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris - Mozek

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Mozek

Id: 473509

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jindra Kocourek - NSU Max (1954)

Jindra Kocourek
NSU Max (1954)

Id: 489606

olej/sololit, rozměr 28 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 500004

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, z dílu Rákosníček a hvězdy, Jak Rákosníček s Vodnářem zařídili, aby pršelo

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Ronek - Jedoucí vlak

Jaroslav Ronek
Jedoucí vlak

Id: 516106

olej/karton, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Igor Kitzberger - Páv

Igor Kitzberger
Páv

Id: 516901

bronzová plastika/sklo/mramor, celkový rozměr 57 x 7 x 6 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček I.

Andělíček I.

Id: 519201

papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 9 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

7 500

Detail