Čas na serveru 01:36:15

František Ženíšek jun. - Spoutaná

František Ženíšek jun.
Spoutaná

Id: 337703

olej/plátno, rozměr 82 x 52 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Otakar Hůrka - Podzim v lese

Otakar Hůrka
Podzim v lese

Id: 334502

olej/překližka, rozměr 71 x 80 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 331706

tisková technika/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 48

Stanislav Feikl - Z Karlova mostu

Stanislav Feikl
Z Karlova mostu

Id: 334302

olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, značeno vpravo dole, obraz ve spodní části lokálně poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

František Tavík Šimon - Stromořadí u vody

František Tavík Šimon
Stromořadí u vody

Id: 334202

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Goth - Setkání

Jan Goth
Setkání

Id: 339102

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 335605

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Scheiwl - Dívka na cestě

Josef Scheiwl
Dívka na cestě

Id: 333407

olej/plátno, rozměr 92 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně znečištěn

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Jiří Štourač - Schodiště

Jiří Štourač
Schodiště

Id: 336501

malba/plátno, rozměr 100 x 70 cm, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2020 v Podhoráckém muzeu

Vyvolávací cena:

10 001

Detail

František  Tichý - Pařížské střechy

František Tichý
Pařížské střechy

Id: 331702

lept/papír, rozměr listu 31,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

4 600

Detail