Čas na serveru 06:34:46

Ota Janeček - Maskovaná postava

Maskovaná postava

Id: 379401

pastel/papír, viditelný rozměr 28,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, stav viz foto, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

15 000

Detail

Jindra Kocourek - Jedeme na výlet

Jindra Kocourek
Jedeme na výlet

Id: 380906

olej/deska, rozměr 27 x 32 cm, špatně čitelné značení na zadní straně, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Albín Brunovský - Ottavia

Albín Brunovský
Ottavia

Id: 377802

lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 11 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jiří Slíva - Konvolut dvou kusů

Jiří Slíva
Konvolut dvou kusů

Id: 377404

litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 41 x 52 cm, vše značeno, číslováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Kamil Kubík - Zámecká zahrada

Kamil Kubík
Zámecká zahrada

Id: 380504

olej/plátno, rozměr plátna 40,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jan Rapin - Hudební zátiší

Jan Rapin
Hudební zátiší

Id: 383502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Walter Lauf - Opuštěný důl

Walter Lauf
Opuštěný důl

Id: 378402

olej/plátno, rozměr 60 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, původní popisný štítek na zadní straně, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Rudolf Guba - Rybáři na moři

Rudolf Guba
Rybáři na moři

Id: 383801

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Souček (Bor) - Žena na pohovce

Karel Souček (Bor)
Žena na pohovce

Id: 380503

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Multrus - Děvče v kroji

Josef Multrus
Děvče v kroji

Id: 383101

olej/plátno,rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail