Čas na serveru 02:05:05

Adolf Born - Krasojízda

Krasojízda

Id: 487702

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Škrabánek - Zima u Skorkova

František Škrabánek
Zima u Skorkova

Id: 486405

olej/karton, rozměr 43 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kutálek - Čert

Jan Kutálek
Čert

Id: 489505

kachel/pálená hlína/glazura, rozměr cca 26 x 20 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oldřich Kulhánek - Rusalka

Oldřich Kulhánek
Rusalka

Id: 473503

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Turjanský - Modrá pohoda

Pavel Turjanský
Modrá pohoda

Id: 476403

akryl/plátno, rozměr 105 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, na levé straně stopy potřísnění vodou, po

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 400604

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vladimír Hanuš - Lesní interiér

Vladimír Hanuš
Lesní interiér

Id: 476807

tempera/papír, rozměr 32 x 43 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 400605

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 11,5 x 10 cm každý, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Otakar Štáfl - Letní krajina

Otakar Štáfl
Letní krajina

Id: 486404

olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítky

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jindřich Bubeníček - U lávky

Jindřich Bubeníček
U lávky

Id: 493103

akvarel/papír, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail