Čas na serveru 08:56:55

František Emler - Akt v interiéru

František Emler
Akt v interiéru

Id: 265015

olej/karton, rozměr 16 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jiří Anderle - Salome

Salome

Id: 264909

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Neznačeno - Tvář

Neznačeno
Tvář

Id: 263602

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, poškozená malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Antonín Kybal - Abstraktní kompozice

Antonín Kybal
Abstraktní kompozice

Id: 265006

kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr listu 42 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:
2 200

2 800

Detail

Cyril Bouda - Mládenec

Cyril Bouda
Mládenec

Id: 268605

akvarel/papír, rozměr viditelný 23 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Robert Jiran - Se sklenkou

Robert Jiran
Se sklenkou

Id: 264907

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 268301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

18 500

Detail

Josef Písecký (Liška) - Z Jadranu

Josef Písecký (Liška)
Z Jadranu

Id: 267201

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jan Matulka - Při tanci

Jan Matulka
Při tanci

Id: 265011

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Velčovský - Za zdí

Josef Velčovský
Za zdí

Id: 269602

akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s dýmkou

Emil Filla
Zátiší s dýmkou

Id: 264401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21 cm, značeno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Pečínka - Roubenka

František Pečínka
Roubenka

Id: 268601

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - Ivette

Ivette

Id: 266302

fotografie, rozměr listu 41 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 555

Detail

Příhozy: 48

  Neznačeno - Bůžek na lotosovém květu

Neznačeno
Bůžek na lotosovém květu

Id: 267709

bronzová plastika, Japonsko 19. století, výška cca 39 cm, lokálně otřená patina, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jan  Bauch - Kytice

Jan Bauch
Kytice

Id: 266301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

34 000

Detail

Příhozy: 57