Krasojízda
Id: 487702
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
František Škrabánek
Zima u Skorkova
Id: 486405
olej/karton, rozměr 43 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Kutálek
Čert
Id: 489505
kachel/pálená hlína/glazura, rozměr cca 26 x 20 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Oldřich Kulhánek
Rusalka
Id: 473503
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Pavel Turjanský
Modrá pohoda
Id: 476403
akryl/plátno, rozměr 105 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, na levé straně stopy potřísnění vodou, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Mach a Šebestová
Id: 400604
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Vladimír Hanuš
Lesní interiér
Id: 476807
tempera/papír, rozměr 32 x 43 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Mach a Šebestová
Id: 400605
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 11,5 x 10 cm každý, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Otakar Štáfl
Letní krajina
Id: 486404
olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítky
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Jindřich Bubeníček
U lávky
Id: 493103
akvarel/papír, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč