Aukce LXXVI./2021
Ota Bubeníček
Z jižních Čech
Id: 320101
olej/karton, rozměr 27 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
48 200 Kč
Příhozy: 77
Josef Vohrabal
Čelista
Id: 318601
olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 444 Kč
Dívčí akt
Id: 317303
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58
Antonín Mánes
Pasáček
Id: 317802
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 38 x 48 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, na zadní straně galerijní razítko, list poškozen přeložením, hnědými skvrnami, lokálně chybějící barvou, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 57
Pohlednice od dědečka
Id: 319101
barevná litografie/papír, rozměr listu 49 x 58 cm, značeno a číslováno ve spodní části včetně datace, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 48
Black Sheep and White Crow
Id: 317603
fotografie, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, dále po okraji, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 56
Bohumil Vrzal
Za ohradou
Id: 319401
kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
42 003 Kč
Příhozy: 49
František Kupka
Studie Ticha
Id: 318104
tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr listu 51,5 x 32,5 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, v pravém spodním rohu editorské razítko, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 51
František Ringo Čech
Vrbětice
Id: 318302
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52
Lady with a hat
Id: 318502
fotografie, rozměr 30,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 56
Jan Kristofori
Sonáta v modrém
Id: 317401
strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 100 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 48
Josef Lehoučka
Brána noci
Id: 319403
olej/sololit, rozměr 33 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Kamil Kubík
Muzeum historie amerických financí
Id: 320702
litografie/papír, rozměr listu 55 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
František Gross
Město
Id: 318002
kombinovaná technika/malba/karton, rozměr 17,5 x 25,3 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč
Josef Jíra
Píseň písní
Id: 320902
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 58