Čas na serveru 23:18:25

Aukce LXXVI./2021

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 320101

olej/karton, rozměr 27 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 200

48 200

Detail

Příhozy: 77

Josef  Vohrabal - Čelista

Josef Vohrabal
Čelista

Id: 318601

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 444

Detail

Václav Špála - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 317303

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

47 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 58

Antonín Mánes - Pasáček

Antonín Mánes
Pasáček

Id: 317802

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 38 x 48 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, na zadní straně galerijní razítko, list poškozen přeložením, hnědými skvrnami, lokálně chybějící barvou, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 57

Adolf Born - Pohlednice od dědečka

Pohlednice od dědečka

Id: 319101

barevná litografie/papír, rozměr listu 49 x 58 cm, značeno a číslováno ve spodní části včetně datace, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Saudek - Black Sheep and White Crow

Black Sheep and White Crow

Id: 317603

fotografie, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, dále po okraji, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 56

Bohumil Vrzal - Za ohradou

Bohumil Vrzal
Za ohradou

Id: 319401

kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

42 003

Detail

Příhozy: 49

František Kupka - Studie Ticha

František Kupka
Studie Ticha

Id: 318104

tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr listu 51,5 x 32,5 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, v pravém spodním rohu editorské razítko, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 51

František Ringo Čech - Vrbětice

František Ringo Čech
Vrbětice

Id: 318302

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Jan Saudek - Lady with a hat

Lady with a hat

Id: 318502

fotografie, rozměr 30,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
3 800

38 000

Detail

Příhozy: 56

Jan Kristofori - Sonáta v modrém

Jan Kristofori
Sonáta v modrém

Id: 317401

strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

37 100

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 48

Josef Lehoučka - Brána noci

Josef Lehoučka
Brána noci

Id: 319403

olej/sololit, rozměr 33 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Kamil Kubík - Muzeum historie amerických financí

Kamil Kubík
Muzeum historie amerických financí

Id: 320702

litografie/papír, rozměr listu 55 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

František Gross - Město

František Gross
Město

Id: 318002

kombinovaná technika/malba/karton, rozměr 17,5 x 25,3 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 320902

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 58