Aukce LXXVI./2021
František Kaván
Kopcovitá krajina
Id: 319909
malba/plátno, rozměr 11 x 18,5 cm, značeno velmi nečitelně vpravo dole, novodobě rámováno, doba vzniku kolem 1890, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 97
Ptáček velký
Id: 317101
bronzová plastika, celková výška plastiky 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát pravosti díla, opus 9607
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 84
Květinové zátiší
Id: 318602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 75
Josef Velčovský
V krajině
Id: 320601
akryl/plátno/sololit, rozměr 40 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně původní štítek z díla
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 63
František Tichý
Vysoká škola
Id: 321004
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36 cm, značeno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen, v ploše drobná poškození, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 001 Kč
Příhozy: 70
Robert Jiran
Gondola
Id: 320703
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, nerámováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
63 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 60
Ptáček
Id: 318204
bronzová plastika, výška 10 cm, značeno na soše, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 69
Bohumil Vrzal
U stohu
Id: 319402
kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
56 004 Kč
Příhozy: 71
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 318901
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
55 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 66
Salvador Dalí
Eva Spaziale
Id: 318701
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,8 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice z roku 1977, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 56
Ján Hála
V krojích
Id: 312101
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
51 000 Kč
Robert Jiran
Apokalypsa
Id: 321101
olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko včetně podpisu, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
51 000 Kč
Viktor Barvitius (připsáno)
Lidová veselice v Paříži
Id: 321005
olej/dřevo, rozměr 12,5 x 23 cm, neznačeno, drobně poškozená malba, v minulosti provedena parketáž, pochází z majetku obchodníka s obrazy R. Ryšavého, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 61
Ján Hála
Zátiší
Id: 312201
olej/plátno, rozměr 52 x 66 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 61
Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1946
Id: 319501
fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 133/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v létě 1946, přiložen certifikát autenticity, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 67