Čas na serveru 05:03:22

Aukce LXXVI./2021

František Kaván - Kopcovitá krajina

František Kaván
Kopcovitá krajina

Id: 319909

malba/plátno, rozměr 11 x 18,5 cm, značeno velmi nečitelně vpravo dole, novodobě rámováno, doba vzniku kolem 1890, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 97

Ota Janeček - Ptáček velký

Ptáček velký

Id: 317101

bronzová plastika, celková výška plastiky 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát pravosti díla, opus 9607

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 84

Václav Špála - Květinové zátiší

Květinové zátiší

Id: 318602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

66 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 75

Josef Velčovský - V krajině

Josef Velčovský
V krajině

Id: 320601

akryl/plátno/sololit, rozměr 40 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně původní štítek z díla

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 63

František  Tichý - Vysoká škola

František Tichý
Vysoká škola

Id: 321004

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36 cm, značeno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen, v ploše drobná poškození, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

64 001

Detail

Příhozy: 70

Robert Jiran - Gondola

Robert Jiran
Gondola

Id: 320703

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, nerámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 60

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 318204

bronzová plastika, výška 10 cm, značeno na soše, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 69

Bohumil Vrzal - U stohu

Bohumil Vrzal
U stohu

Id: 319402

kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

56 004

Detail

Příhozy: 71

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 318901

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 66

Salvador Dalí - Eva Spaziale

Salvador Dalí
Eva Spaziale

Id: 318701

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,8 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice z roku 1977, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 56

Ján Hála - V krojích

Ján Hála
V krojích

Id: 312101

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
18 000

51 000

Detail

Robert Jiran - Apokalypsa

Robert Jiran
Apokalypsa

Id: 321101

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko včetně podpisu, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

51 000

Detail

Viktor Barvitius (připsáno) - Lidová veselice v Paříži

Viktor Barvitius (připsáno)
Lidová veselice v Paříži

Id: 321005

olej/dřevo, rozměr 12,5 x 23 cm, neznačeno, drobně poškozená malba, v minulosti provedena parketáž, pochází z majetku obchodníka s obrazy R. Ryšavého, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 61

Ján Hála - Zátiší

Ján Hála
Zátiší

Id: 312201

olej/plátno, rozměr 52 x 66 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 61

Andre de Dienes - Marilyn Monroe 1946

Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1946

Id: 319501

fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 133/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v létě 1946, přiložen certifikát autenticity, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 67