Čas na serveru 16:48:29

Aukce LXXVI./2021

Rudolf Lexa - Praha

Rudolf Lexa
Praha

Id: 319404

olej/plátno, rozměr 62 x 92 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 450

Detail

Jan Konůpek - Nymfa

Jan Konůpek
Nymfa

Id: 317302

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail

Julius Schustala - Den se probouzí v Trafoi

Julius Schustala
Den se probouzí v Trafoi

Id: 317905

olej/karton, rozměr 70 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, originální popis na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Honsa - Pod rozkvetlými stromy

Jan Honsa
Pod rozkvetlými stromy

Id: 319704

olej/karton, rozměr malby 22 x 28 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, obraz nepasuje do rámu

Vyvolávací cena:
3 800

10 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Homage Hans Memling

Oldřich Kulhánek
Homage Hans Memling

Id: 320501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 48,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Autor neurčen - Město u vody

Město u vody

Id: 321008

olej/karton, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno nečitelně vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 502

Detail

Václav Křížek - Kubistické zátiší

Václav Křížek
Kubistické zátiší

Id: 319317

olej/lepenka, rozměr 27,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Miloš Jiránek - Květinové zátiší

Miloš Jiránek
Květinové zátiší

Id: 321502

olej/plátno, rozměr 36 x 31,5 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Jiří Kamenický - Dívčí akt

Josef Jiří Kamenický
Dívčí akt

Id: 319901

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 505

Detail

Édouard  Wadin - Cesta k jezeru

Édouard Wadin
Cesta k jezeru

Id: 319001

olej/plátno, rozměr 42 x 64 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz na několika místech poškozen, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Kučera - Kartářka

Alois Kučera
Kartářka

Id: 319315

olej/lepenka, rozměr 30 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Emler - Vesnička s kostelíkem

František Emler
Vesnička s kostelíkem

Id: 319318

olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
1 200

8 166

Detail

Alois Fišárek - Červené stavení

Alois Fišárek
Červené stavení

Id: 319602

olej/plátno, rozměr 51 x 70,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Zátiší

Miroslava Vrbová - Štefková
Zátiší

Id: 317902

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

František Tavík Šimon - Indické dívky

František Tavík Šimon
Indické dívky

Id: 317102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail