Čas na serveru 14:48:51

Aukce LXXVI./2021

Karel Liebscher - Zámek Žleby

Karel Liebscher
Zámek Žleby

Id: 319902

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

15 007

Detail

Příhozy: 53

Karel Langer - Mochomůrky

Karel Langer
Mochomůrky

Id: 319708

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Xaver Naske - Studie k obrazu Bílá krajka

František Xaver Naske
Studie k obrazu Bílá krajka

Id: 319803

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 16,5 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, obraz reprodukován v publikaci J. Hořava: F. X. Naske

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Autoři různí - Konvolut dvanácti kusů

Autoři různí
Konvolut dvanácti kusů

Id: 321002

různé grafické techniky/papír, různé rozměry, většinou značeno, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 111

Detail

Pasta  Oner - Dear past thank you for all the lessons

Pasta Oner
Dear past thank you for all the lessons

Id: 316706

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Rudolf Kremlička - Kuřák

Rudolf Kremlička
Kuřák

Id: 317202

barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan  Kojan - Rybník ve vsi

Jan Kojan
Rybník ve vsi

Id: 317904

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Krajina

Karel Jan Sigmund
Krajina

Id: 318203

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jindřich Tomec - Na návsi

Jindřich Tomec
Na návsi

Id: 319805

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, malba lokálně poškozena tečkami v obloze, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Zdeňka Čechová-Liebscherová - St. Cloud Paris

Zdeňka Čechová-Liebscherová
St. Cloud Paris

Id: 319904

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 52

Alois Kalvoda - Podzimní krajina

Alois Kalvoda
Podzimní krajina

Id: 319705

olej/dřevo, rozměr 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko, malba drobně poškozena, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Autor neurčen - Zahradní restaurace

Zahradní restaurace

Id: 319905

olej/pláto, rozměr 34,5 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, dle vyjádření Jiřího Kotalíka se jedná o okruh Julia Mařáka viz písemný dokument na zadní straně, oděrky na rámu, obraz krakelovaný

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Niko Miljan - Příboj

Niko Miljan
Příboj

Id: 319801

olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Rudolf Kremlička - Děti ve světnici

Rudolf Kremlička
Děti ve světnici

Id: 317201

barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 601

Detail

Jiří Anderle - 5 x dívka

5 x dívka

Id: 319204

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 16 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 600

Detail