Aukce LXXVI./2021
Karel Liebscher
Zámek Žleby
Id: 319902
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 007 Kč
Příhozy: 53
Karel Langer
Mochomůrky
Id: 319708
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč
František Xaver Naske
Studie k obrazu Bílá krajka
Id: 319803
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 16,5 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, obraz reprodukován v publikaci J. Hořava: F. X. Naske
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč
Autoři různí
Konvolut dvanácti kusů
Id: 321002
různé grafické techniky/papír, různé rozměry, většinou značeno, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 111 Kč
Pasta Oner
Dear past thank you for all the lessons
Id: 316706
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Rudolf Kremlička
Kuřák
Id: 317202
barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Jan Kojan
Rybník ve vsi
Id: 317904
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Krajina
Id: 318203
olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Jindřich Tomec
Na návsi
Id: 319805
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, malba lokálně poškozena tečkami v obloze, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Zdeňka Čechová-Liebscherová
St. Cloud Paris
Id: 319904
olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 52
Alois Kalvoda
Podzimní krajina
Id: 319705
olej/dřevo, rozměr 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko, malba drobně poškozena, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Zahradní restaurace
Id: 319905
olej/pláto, rozměr 34,5 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, dle vyjádření Jiřího Kotalíka se jedná o okruh Julia Mařáka viz písemný dokument na zadní straně, oděrky na rámu, obraz krakelovaný
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Niko Miljan
Příboj
Id: 319801
olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Rudolf Kremlička
Děti ve světnici
Id: 317201
barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 601 Kč
5 x dívka
Id: 319204
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 16 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 600 Kč