Aukce LXXVI./2021
Stanislav Lolek
Před bouří
Id: 319707
olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 51
František Tichý
Z divadla
Id: 321201
olej/karton, rozměr 21,5 x 17,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zničený původní rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
34 000 Kč
The Reader of Dostoievski
Id: 317604
fotografie, rozměr 31 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Žena v šátku
Id: 319201
olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč
Pasta Oner
Václav Havel
Id: 316702
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 201 Kč
Ilustrace ke knize Alexandra Kuprina
Id: 317002
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, na zadní straně foto obrazu bez pasparty, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 52
Bedřich Havránek
Krajina se skálou (Macocha u Blanska)
Id: 317501
olej/karton, studie, rozměr 25 x 18 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, lehce otřený rám, drobné poškození malby, původem se sbírky A. Fárové, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč
Otakar Číla
Souboj tetřevů
Id: 320002
olej/plátno/karton, rozměr 44,5 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
31 000 Kč
František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 318102
dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 57,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
František Ringo Čech
Ovoce v dobré náladě
Id: 318303
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Martin Benka
Podhůří
Id: 319806
olej/karton, rozměr 18 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, nečitelně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč
Velký muž
Id: 320903
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 500 Kč
Příhozy: 53
Jan B. Minařík
Na výletě
Id: 321501
olej/karton, rozměr 38,5 x 26,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1896, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 500 Kč
Příhozy: 57
František Jiroudek
Dívka s mašlí
Id: 317903
olej/plátno, rozměr 77 x 48,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
Ruka ženy
Id: 318201
papírový reliéf, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, poškozeno hnědými skvrnkami, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 000 Kč