Čas na serveru 05:27:49

Aukce LXXVI./2021

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 320902

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 58

Stanislav Lolek - Před bouří

Stanislav Lolek
Před bouří

Id: 319707

olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 51

František  Tichý - Z divadla

František Tichý
Z divadla

Id: 321201

olej/karton, rozměr 21,5 x 17,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zničený původní rám

Vyvolávací cena:
6 000

34 000

Detail

Jan Saudek - The Reader of Dostoievski

The Reader of Dostoievski

Id: 317604

fotografie, rozměr 31 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Ota Janeček - Žena v šátku

Žena v šátku

Id: 319201

olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel

Pasta Oner
Václav Havel

Id: 316702

Vyvolávací cena:

32 201

Detail

Ota Janeček - Ilustrace ke knize Alexandra Kuprina

Ilustrace ke knize Alexandra Kuprina

Id: 317002

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, na zadní straně foto obrazu bez pasparty, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 52

Bedřich  Havránek - Krajina se skálou (Macocha u Blanska)

Bedřich Havránek
Krajina se skálou (Macocha u Blanska)

Id: 317501

olej/karton, studie, rozměr 25 x 18 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, lehce otřený rám, drobné poškození malby, původem se sbírky A. Fárové, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Otakar Číla - Souboj tetřevů

Otakar Číla
Souboj tetřevů

Id: 320002

olej/plátno/karton, rozměr 44,5 x 56 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 318102

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 57,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

František Ringo Čech - Ovoce v dobré náladě

František Ringo Čech
Ovoce v dobré náladě

Id: 318303

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Martin Benka - Podhůří

Martin Benka
Podhůří

Id: 319806

olej/karton, rozměr 18 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, nečitelně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Olbram Zoubek - Velký muž

Velký muž

Id: 320903

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Příhozy: 53

Jan B. Minařík - Na výletě

Jan B. Minařík
Na výletě

Id: 321501

olej/karton, rozměr 38,5 x 26,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1896, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 500

Detail

Příhozy: 57

František Jiroudek - Dívka s mašlí

František Jiroudek
Dívka s mašlí

Id: 317903

olej/plátno, rozměr 77 x 48,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

28 000

Detail